Jsme neziskový startup s posláním utvářet kritickou masu lidí, která z Brna udělá skvělé místo pro život. Naším hlavním projektem je Industra, nezávislý prostor pro uskutečňování následováníhodných myšlenek — místo propojující umění, vědu, inovace, poznávání a společenskou odpovědnost. Další info viz. https://industrabrno.cz/

Produkční galerie Industra Art

Koho hledáme

Hledáme skvělého člověka, který je samostatný, zodpovědný s důsledným přístupem k práci a pozitivním vztahem k výtvarnému umění. Osobnost, které nechybí

– nadšení pro rozvoj projetku v neziskovém sektoru
– vysoké organizační schopnosti
– rozvážnost při řešení nejrůznějších situací
– schopnost vést a motivovat tým dobrovolníků
– praktickou zručnost
– příjemné a reprezentativní vystupování na úrovni
– výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem
– komunikativní znalost anglického jazyka, schopnost zpracovat emailovou korespondenci
– praxi v oblasti produkce a organizace eventů
– schopnost dodržování corporate identity celé Industry

Výhodou je:

– VŠ, ŘP
– zcestovalost, nebo zahraniční pracovní / studijní zkušenost
– rychlý a jasný úsudek, schopnost rozhodovat se
– kritické myšlení s citem pro umění
– schopnost zvyšovat pekuniární úspěch galerie
– základní technické a technologické povědomí k realizaci výstav (povědomí např. o tom, jak vzniká vyřezávaná grafika, jaké jsou na trhu nátěrové barvy, technické zapojení projekcí apod.)

Nabízíme

– poloviční úvazek (s možností navyšování úvazku)
– flexibilní pracovní doba
– práce v mladém kolektivu
– seberealizaci a možnost realizovat vlastní projekt
– vysoký podíl samostatnosti v řízení své vlastní práce
– práce na rychle se rozvíjejícím projektu

Náplň práce

– zajišťování produkční části galerie (produkce a instalace výstav, doprovodných programů, výzev pro umělce a dalších programů galerie)
– aktivní komunikace s umělci a kurátory
– úzká spolupráce s koncepčním a teoretickým vedením galerie
– komunikace s dodavateli pro zajišťování potřeb výstav
– fundraising – zajišťování protiplnění, výběr projektů vhodných pro finanční podporu
– příprava a administrace grantových žádostí
– správa webu a sociálních sítí galerie
– koordinace a součinnost s ostatními sekcemi Industry

Motivační dopis (maximálně jedna normostrana) a CV zasílejte prosím do 30. 11. 2015.