Podívejte se na fotografie Tomáše Součka z nové výstavy Based on a True Story
MeetFactory
Toužíte mít originální umělecké dílo? Stát se sběralem umění, nebo si koupit něco pro radost? Přijďte do Domu umění 15-21/12 na trh s uměním. 
Dům umění Ústí nad Labem
 Josef Rabara a Jakub Strouhal/rabaraLOMENOstrouhal/ČTVRTEK 13.12./19h/Performance na téma Proměna identity. Luční 54 galerie Monomach. 
Monomach
Až do 27. 1. 2019 bude v Galerii MeetFactory k vidění výstava Based on a True Story. Nalákat k návštěvě vás může video upoutávka od Ivana Svobody. 
MeetFactory
Sobí kosti, mrazivé doky a vražda - první komentovaná prohlídka výstavy Based on a True Story už v neděli 9. 12., 17:00. Vstup zdarma. 
MeetFactory
NSU Praha a GESTOR vypisují 27. ročník grantů na podporu výtvarných projektů realizovaných v roce 2019. Deadline podávání žádostí: 31. 1. 2019
Nadace a Centrum pro současné umění Praha
Vyzýváme zájemce k účasti na 8. ročníku festivalu umění ve veřejném prostoru KUKAČKA. Podrobnosti naleznete zde.
Festival Kukačka
Centrum současného umění DOX přijme do svého týmu asistentku/ta pro oblast fundraisingu. Více info na bit.ly/DOX-fundraising
Centrum současného umění DOX
16.―17. listopadu proběhne v Galerii Hraničář FIK <festival ilustrace a komiksu>. Böhm & Franta, Vlková & Šrámek, Martin Raudenský...
Galerie Hraničář
Do mezinárodního výstavního projektu INHUMAN ART přijímáme digitální umělecká díla určena nelidským či mimolidským entitám. Deadline 30. 11. 2018.
PAF - Přehlídka filmové animace a současného umění
10.11. 2018 od 18:00 nadcházející vernisáž v CHAOSBOXu ve Stříteži 68 u Poličky, těšíme se na Vás! V.Š.B.
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos)
Výstava Topografie pozornosti - Zpřítomnění se pohybuje mezi pozitivně chápanou relaxací a problematickou imerzní prokrastinací. Otevíráme 24. 10.
Galerie Hraničář

Stránky