Výstava Topografie pozornosti - Zpřítomnění se pohybuje mezi pozitivně chápanou relaxací a problematickou imerzní prokrastinací. Otevíráme 24. 10.
Galerie Hraničář
Visual artists from Austria, Germany, Hungary, Poland and Slovakia for 2 months residency, http://www.dum-umeni.cz/cz/rezidence/aktualita/id/56
Dům umění města Brna
Agosto Foundation zveřejnilo na svých webových stránkách výsledky 2. ročníku grantového programu Perpedes 2018
Agosto Foundation
Fakulta umění Ostravské univerzity vyhlašuje výběrové řízení na pozici kurátora galerie GAFU pro rok 2019. Přihlášky a info zde.
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity
Ideal a Radio Sandwich vyhlašují open call na hudební a zvuková díla výtvarných umělců. Více zde, přihlášky posílejte na info.radiosandwich@gmail.com.
IDEAL PROSTOR
Město Kolín vyhlašuje soutěž na Současné umění ve veřejném prostoru. Přihlášky a info zde.
Město Kolín
13. 9. zahajujeme nový výstavní blok "Proměna identity." První bude výstava Terezy Vinklárkové Gloriya Komarova. 13.9. v 19:00.
Monomach
Galerie XY vyhlašuje open call na residenční pobyt pro umělce v krásné přírodě v areálu bývalého Kruhovského mlýna v obci Laškov u Olomouce. 
PAF - Přehlídka filmové animace a současného umění
Leica Gallery Prague bude mít 2. –11. 7. 2018 zavřeno z technických důvodů, do konce srpna pak bude galerie otevřená denně 14– 20 hod. 
Leica Gallery Prague
Fait Gallery v Brně vypisuje výběrové řízení na pozici PR na hlavní pracovní poměr. Více na www.faitgallery.com.
Fait Gallery
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě [OGV] vyhlašuje otevřenou výzvu na kurátorské projekty pro Galerii Alternativa na rok 2019.
Galerie Alternativa
PRAHA směr ÚSTÍ: Výlet za výtvarným uměním. Speciálně vypravený autobus Vás zdarma odveze z Prahy do Ústí nad Labem i zpět na komentované prohlídky.
Dům umění Ústí nad Labem

Stránky