Do mezinárodního výstavního projektu INHUMAN ART přijímáme digitální umělecká díla určena nelidským či mimolidským entitám. Deadline 30. 11. 2018.
PAF - Přehlídka filmové animace a současného umění
Visual artists from Austria, Germany, Hungary, Poland and Slovakia for 2 months residency, http://www.dum-umeni.cz/cz/rezidence/aktualita/id/56
Dům umění města Brna
Ideal a Radio Sandwich vyhlašují open call na hudební a zvuková díla výtvarných umělců. Více zde, přihlášky posílejte na info.radiosandwich@gmail.com.
IDEAL PROSTOR
Město Kolín vyhlašuje soutěž na Současné umění ve veřejném prostoru. Přihlášky a info zde.
Město Kolín
Galerie XY vyhlašuje open call na residenční pobyt pro umělce v krásné přírodě v areálu bývalého Kruhovského mlýna v obci Laškov u Olomouce. 
PAF - Přehlídka filmové animace a současného umění
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě [OGV] vyhlašuje otevřenou výzvu na kurátorské projekty pro Galerii Alternativa na rok 2019.
Galerie Alternativa
Unleash your screen saver! Participate on international virtual exhibition. Install contemporary art gallery on your computer, in your school, work.
PAF - Přehlídka filmové animace a současného umění
Galerie AMU vyhlašuje otevřenou výzvu k předložení výstavních projektů pro doplnění programu galerie v roce 2019.Uzávěrka 22. 4. 2018.
Galerie AMU
Více informací: http://www.gmpardubice.cz/open-callUzávěrka přihlášek: 30. dubna 2018
Galerie města Pardubic
Atelier Síň vyhlašuje výzvu k podání uměleckých výstavních projektů, určených k realizaci v období od 30. 6. do 31. 8. 2018.Více info zde 
Ateliér Síň
Přihlašte dříve odmítnutý projekt na inrejectionwetrust@gmail.com do 22.4.2018. Všechny přihlášky budou přijaty. Více na inrejectionwetrust.tumblr.com
Open Call: Rejected Proposals
Statutární město Brno / veřejná výtvarná soutěž na ztvárnění sochy věnované architektu Adolfu Loosovi a páteru Martinu Středovi: goo.gl/1ycyNi
Dům umění města Brna

Stránky