Centrum současného umění DOX přijme do svého týmu asistentku/ta pro oblast fundraisingu. Více info na bit.ly/DOX-fundraising
Centrum současného umění DOX
Fakulta umění Ostravské univerzity vyhlašuje výběrové řízení na pozici kurátora galerie GAFU pro rok 2019. Přihlášky a info zde.
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity
Fait Gallery v Brně vypisuje výběrové řízení na pozici PR na hlavní pracovní poměr. Více na www.faitgallery.com.
Fait Gallery
Fait Gallery v Brně vypisuje výběrové řízení na pozici galerijního technika na hlavní pracovní poměr. Více na www.faitgallery.com.
Fait Gallery
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce kurátor/ka - vedoucí odborného oddělení.Více info zde.
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě
Výběrové řízení: Hledáme nového kolegu / kolegyni na post placené stáže.Prosíme o zaslání CV a motivačního dopisu na info@novagalerie.cz. více zde. 
Nová galerie
Hledáme kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže zajistit vedení galerie, ateliérů a rezidenčních pobytů. Deadline 31.3. http://goo.gl/KlYmq5
Industra Art
Výběrové řízení na stáž v Nové galeriiVaše životopisy zasílejte e-mailem na adresu info@novagalerie.czvíce o stáži zde
Nová galerie
Divoká Mazanka a Artatak vyhlašují výzvu pro vizuální umělce na site specific projekt pro usedlost Mazanka na Praze 8. Více info zde.  
ARTATAK Gallery
PAF vyhlašuje druhé kolo open callu na pozici FUNDRAISER. Plné znění výzvy na http://www.pifpaf.cz/cs/hledame-fundraisera.   
PAF - Přehlídka filmové animace a současného umění
Přehlídka animovaného filmu Olomouc vyhlašuje výběrové řízení na pozici FUNDRAISER.Plné znění výzvy.Přihlášky zasílejte do 20. 4. 2015.
PAF - Přehlídka filmové animace a současného umění

Stránky