‘Polidicks’ je pražská výstava nekonvenčního britského umělce Ali Tareena. Ve své tvorbě Tareen nově zkoumá a zpochybňuje mužskou dominanci v české politice, vzájemně porovnána elementy jako je pohlaví, ego, moc, smrt a komedie.

 Frustrovaný kampaní strany ANO v roce 2014 pro volby do Evropského parlamentu, na kterou si Andrej Babiš najal PR tým Baracka Obamy se snahou koupit si popularitu. Tareen ve své tvorbě objevuje podstatu temných kompromisů, do kterých je česká společnost nucena muži v české politice. 

Tareen rozebírá Babišovu významnou minulost jako údajného bývalého agenta tajné policie za komunistického režimu v Československu, zpochybňuje jeho motivy jako druhého nejbohatšího muže v zemi, a zároveň se snaží odhalit rozpory mezi rolí Babiše jako českého ministra financí a jeho tendencemi k nadvládě určité skupiny. 

Také se se svými dvěma portréty Ali Tareen snaží zachytit nespokojenost obyvatelů České republiky s jejich prezidentem Milošem Zemanem. Kontroverzní postavy, která je mezinárodně známá pro lásku k Becherovce a nedostatek úcty k právům žen. 

Dalším objektem Tareenovy výstavy je neslavný Tomio Okamura. Okamura byl nedávno ve zprávách kvůli jeho protiimigračním projevům, ve kterých podporoval své stoupence, aby bojkotovali a uráželi imigranty. Tareen se dívá na Okamuru jako na někoho, kdo sám pochází ze smíšeného páru, Češky a Asiata. 

Výstava také představuje jedno z Tareenových nejúspěšnějších děl z předchozí výstavy, bývalého prezidenta Václava Klause. Vyobrazil ho, jak bere psací pero a srovnává to s varováním cestujících ve veřejné dopravě, aby si dávali pozor na kapesní zloděje. 

Ali Tareen se narodil ve východním Londýn. Vystudoval univerzitu Central Saint Martins. V současné době žije více než 6 let v Praze. Má za sebou řadu samostatných výstav nejen v České republice a ve Velké Británii. Podle A.R.T. UK, je jedním z "nejžhavějších mladých talentů, který v Londýně bere uměleckou scénu útokem". Tareenova práce vychází z jeho nezměrné představivosti. Všestranný umělec, Ali Tareen, se také zapojil do hudebního projektu s názvem Insitu, ve kterém spolupracoval s americkým hudební producent Jonathan Adams, a spolu nahráli řadu písní