Aleš Veselý

VÝSTAVY UMĚLCE

Natália Trejbalová – and then we cut the ground from under

24. 01. - 23. 02. 2020
Galerie 35m2 / Praha 3

Václav Hollar a umění kresby

Do 23. 02. 2020
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Pozoru Hodný projekt

Do 23. 02. 2020
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Marta Riniker-Radich & Richard Nikl – Auf Augenhöhe

Do 9. 02. 2020
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Markéta Bábková – Derivace

6. - 22. 12. 2019
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Martin Skalický – “Generation”

Do 14. 03. 2020
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Moving Image Department #11: IMAGE (of) SILENCE

20. 09. 2019 - 5. 01. 2020
Národní galerie Praha / Praha

Marian Palla & Vladimír Merta – Džbán a kytara

11. 10. - 15. 11. 2019
Strom Art Gallery / Brno

David Postl – Neither / Nor; Vlajka – New Jörg

4. 10. - 8. 11. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

Jiří Topínka – Zpustlost

4. - 20. 10. 2019
Zaazrak|Dornych / Brno-město

Tomáš Lahoda – Ad Paintings, Book Paintings, Genre Paintings, La Guardia

25. 09. - 17. 11. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Krajinow – kolektivní výstava

Do 20. 01. 2020 18:00
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Igor Hosnedl – Stolování / Dining

11. 09. - 13. 10. 2019
Galerie NoD / Praha

Maciej Łukasz Zapiór – Solarografie

11. 09. - 31. 10. 2019
Galerie Nonstrop / Jihlava

Tropical Mystical

6. - 30. 09. 2019
Monomach / Brno-město

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. - 8. 10. 2019
Pragovka Art District / Praha

Bob Bonies

15. 08. - 29. 09. 2019
Galerie Závodný / Mikulov

EXPO Týn 2019

29. 06. - 1. 09. 2019
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Napomezí

24. 08. - 30. 09. 2019
Muzeum Náchodska / Police nad Metují

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

12. 07. - 4. 08. 2019
Garage Gallery Karlin / Praha

Jaroslava Straková: Všechny spolykat

13. 07. - 19. 08. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

30. 06. - 9. 08. 2019
Galerie CoCo / Dobrš

CHŮZE V ŠERU — Alžběta Skálová

28. 06. - 14. 09. 2019
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

INVISIBLE CITIES

26. 06. - 3. 08. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Slavnost hrdinů – Edice 27 linií

13. 06. - 29. 09. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Litomyšl / Litomyšl

Barbora Tőgel – H O E S K I

28. 06. - 17. 07. 2019
PageFive / Praha

Jozef Mrva st./Ladislav Sýkora: 12 vraků/Les tě nesní

5. 06. - 1. 07. 2019
Galerie Umakart / Brno-město

Marek Delong, Anna Slama: Will I become a better person if I stop dreaming about the stars?

11. 05. - 23. 06. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Pijeme herbicidy

11. 05. - 10. 06. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

400 ASA: Fotografie

1. 03. 2019
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Rebirth IV. – BACTIHUB

19. - 26. 03. 2019
Galerie 207 / Praha

Pavel Příkaský a Miroslava Večeřová — Isotonic Song

20. 03. - 20. 04. 2019
Fotograf Gallery / Praha

(Ne)viditelné vzory

14. 03. - 25. 04. 2019
G18 / Zlín

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

1. 03. - 12. 05. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Ondřej Strnadel – Proměny

13. 02. - 5. 04. 2019
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Free Life

23. 01. - 17. 02. 2019
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Plastic Heart

15. 02. - 14. 04. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Výstava kreseb Inge Koskové a soch Jana Naše

2. - 28. 02. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Petra Tůmová – Košile

21. 01. - 23. 02. 2019
anyArt / Praha

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Petra Hudcová: Snít tvary

16. 02. - 23. 03. 2017
Art Space NOV / Pardubice

Maryam Mohammadi – V mých očích

15. 02. - 31. 03. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Regulátor

9. 03. - 5. 04. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Matoušův efekt

13. 03. - 2. 04. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

bronislava orlická / obrazy

21. 03. - 23. 04. 2017
Kavárna Pod Lipami / Praha

Jindřich Růžička: Ten stůl však už tam nestojí…

3. 04. - 16. 05. 2017
Topičův salon / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Michaela Čížková_AMICORUM

5. 05. - 1. 06. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13. 06. 2017 22:00
Monomach / Brno-město

Vladimír Merta

24. 05. - 13. 07. 2017
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Afterbirth of a Dream

9. 06. - 4. 09. 2017
MeetFactory / Praha 5

klub Fiesta

28. 06. - 2. 09. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Marek Delong & Anna Slama: Femme Fatale Brewery

10. 08. - 9. 09. 2017
Karlin Studios / Praha 8

After late for Pro: Officework

7. 09. - 9. 11. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jakub Choma – Life for Dummies

5. 09. - 13. 10. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Stud

10. 10. 2017 - 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jan Pražan – Mým královnám

21. 10. - 21. 11. 2017
PONAVA / Brno-město

Klassenkampf

14. 11. - 6. 12. 2017
Monomach / Brno-město

Běla Kolčáková: Plynutie

14. 11. - 6. 12. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Teritorium

21. 11. - 18. 12. 2017
Pragovka Art District / Praha

Karolína Rossí Viktor Takáč – Material Matters

23. 11. - 21. 12. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

Petra Hudcová: Zákony příčinnosti

21. 11. - 30. 12. 2017
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Zdenek Hůla

5. 02. - 6. 03. 2018
Topičův salon / Praha

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Color Field Symptoms

28. 02. - 29. 03. 2018
Bludný kámen / Opava

Začátek je také konec

5. 03. - 18. 05. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

DEAD END GALAXIES

16. 03. - 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. - 12. 05. 2018
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Lyuben Petrov – Fata Morgana

7. 04. - 8. 09. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Okno před záclonou

19. 04. - 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Pilař dětem ve Veselí

5. 04. 2018 22:00
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Čára předělu: věnováno Janu Steklíkovi

27. 04. - 24. 05. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Jiří Valenta

23. 05. - 12. 07. 2018
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Ondřej Vinš — Pěší věc / Věnováno Eratosthenovi z Kyrény

28. 05. - 22. 06. 2018
Fotograf Gallery / Praha

Perplex

29. 05. - 13. 07. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Vltavotýnské symposium drobné grafiky/výstava účastníků

29. 06. - 25. 08. 2018
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Petra Hudcová, Hinda Weiss: Going Places

18. 07. - 16. 08. 2018
Pragovka Art District / Praha

Jan Matýsek: Choreografie zápasu

20. 08. - 12. 09. 2018
Pragovka Art District / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. - 25. 10. 2018
Bludný kámen / Opava

Petra Hudcová – Poté bylo příště

7. - 27. 09. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

30. 09. - 24. 10. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Jan Pražan / Dominik Strouhal – Zdroj

14. 11. 2018 - 12. 01. 2019
Galerie Alternativa / Jihlava

Jakub Choma: Stepping on a Lego

7. 11. - 21. 12. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Marek Galbavý & Adam Tománek – Nová věčnost

18. 11. - 16. 12. 2018
Studium Artium / Olomouc

BIG LITTLE BIG HORN – Jakub Tomáš a Martin Skalický

23. 01. 2018 - 27. 02. 2019
Nová galerie / Praha 2

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Jaroslav Alt – Posledních sedm slov / Drobná zranění

4. - 31. 10. 2015
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

Václav Kočí: Dvojitá dna tajné schránky

30. 09. - 17. 11. 2015
Strom Art Gallery / Brno

Václav Kočí – Double Bottoms of a Secret Box

30. 09. 2015 15:00
Strom Art Gallery / Brno

Dvě galerie, dva pohledy, dva sourozenci – Dušan Váňa a Magdaléna Váňová

23. 09. - 19. 11. 2015
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

CRASHTEST 5: Transmise

2. 09. - 8. 10. 2015
Topičův salon / Praha

A5x25 – Ein Visualwanderer

22. 04. - 19. 05. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Úkryty

19. 03. - 29. 04. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Anna Hulačová a Viktor Takáč: Černé světlo

5. 03. - 3. 04. 2015
Fotograf Gallery / Praha

Petra Hudcová / Práce v archivu

11. - 25. 02. 2015
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

Peter Sit: Anima Mundi

28. 01. - 3. 03. 2015
Malá galerie (Armaturka) / Ústí nad Labem

120 let Topičova salonu

8. 12. 2014 - 22. 01. 2015
Topičův salon / Praha

Jan Jindra – Jaroslav Prokop – Jan Regal – Reklamní fotografie

16. 12. 2014 - 16. 01. 2015
Photogether Gallery / Zlín

Viktor Takáč: Možná už se to stalo

3. 12. 2014 - 4. 01. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Časoprostorová mřížka

1. - 30. 10. 2014
ETC. Galerie / Praha 2

Roman Franta

6. 09. - 30. 10. 2014
Zámek Klenová / Klenová

Vějíř

6. 06. - 2. 07. 2012
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

V noci nejsou strážní andělé, je spánek

2. 12. 2013 - 5. 01. 2014
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Vzteklým živlům život svůj svěřujem…

2. - 20. 09. 2011
Galerie Konzum / Brandýs nad Orlicí

6. Cena kritiky za mladou malbu

30. 01. - 23. 02. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Neni to v pohodě

5. 01. - 1. 02. 2011
Galerie Vitrínky / Ústí nad Labem – Předlice

Hromada a jiné molitany

27. 04. - 22. 05. 2012
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Pražské léto

27. 11. 2013 - 4. 01. 2014
Galerie Václava Špály / Praha 1

Malby větrem

31. 08. - 24. 09. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Jiří Suchánek: Tep

16. - 31. 01. 2013
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

KAMERA

15. 05. - 12. 06. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

C-H-CELEK

5. 03. - 4. 04. 2012
Galerie suterén /

Filip Lang

24. - 25. 12. 2013
Galerie Garáž / Zlín

Trvání a setrvání

29. 06. - 27. 11. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha

Péťa Hauzírek: Češi do toho

13. 12. 2012 - 30. 01. 2013
M.odla / Praha 7

Ursula Mayer / The Lunch In Fur

9. - 14. 01. 2011
SVIT / Praha

Viditelné spektrum

16. - 29. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

BÍLÁ JE, KDYŽ

1. - 17. 02. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Buď

15. 11. - 10. 12. 2013
Výtvarný ateliér Malování a kreslení / Praha 2

Haven’t Seen Myself in Ages

29. 10. - 29. 11. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Michal Pustějovský a 2046

23. 11. - 2. 12. 2010
Galerie AVU / Praha 7

Václav Kočí – Tři vzorce

17. 04. - 22. 05. 2014
Galerie Jiří Putna / Brno

Poslední Atlantiďan

18. 01. - 11. 02. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Šibeničák jelen, žebrák lišák

29. 10. - 12. 11. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

Please, don´t touch

1. - 25. 06. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Domácí práce

15. 11. - 1. 12. 2010
Galerie Jelení / Praha

Houpačka

13. 03. - 19. 04. 2014
Kompot / Ústí nad Labem

Joža Uprka (1861-1940): Evropan slováckého venkova

22. 09. 2011 - 28. 01. 2012
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha

Sacrum

23. 10. - 30. 11. 2013
Galerie U Prstenu / Praha

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. - 24. 11. 2012
Dům umění města Brna / Brno

Silvestry v hotelu Jalta 1982–1984

6. 10. - 5. 11. 2010
Fotograf Gallery / Praha

HAYEK – KOČÍ

4. 03. - 15. 04. 2014
Galerie Budoart / Praha 7

Temná schránka

12. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie AVU / Praha 7

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Ve vlastním stínu

14. 02. - 4. 03. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

Samuel Paučo, Lyuben Petrov, Jan Pražan: Žádnej ležér

25. 06. - 31. 08. 2012
workshop@y / Praha 7

Vedro

14. 07. - 17. 09. 2010
MeetFactory / Praha 5

Odpad tě vidí

26. 01. - 8. 02. 2014
Galerie Umakart / Brno-město

Temná schránka

13. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie KIV / Praha 8

Někdo se dívá

24. 04. - 18. 05. 2013
Galerie AMU / Praha 1

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. 02. - 1. 03. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

MONCHIQUE

26. 06. - 15. 08. 2012
Galerie Fotografic / Praha

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. - 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

PORTRÉTY LEVÉ FRONTY

5. - 18. 12. 2011
Galerie Fotografic / Praha

Jan Jindra: Vnitřní krajiny / Rainer Marie Rilke a jeho svět ve fotografii

9. 04. - 18. 05. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Diplopie

12. 01. - 10. 02. 2011
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Philip Topolovac: Studie výdechů I – IV

27. 06. - 30. 07. 2012
Galerie Laboratorio / Praha 7

FAKT / FIKCIA

11. 12. 2013 - 30. 01. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Recyklace

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Berg

4. - 24. 04. 2013
Školská 28 / Praha 1

Pics

6. - 30. 01. 2011
Trafačka / Praha 9

Roman Franta – obrazy – D-P kočky

25. 06. - 17. 08. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Čtveřice

13. 12. 2013 - 14. 01. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Tajemství Pavly Aubrechtové, Kabinet Vladimíra Gebauera

2. 11. 2011 - 31. 01. 2012
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Vikýře PLAY

28. - 27. 03. 2013
Malostranská beseda / Praha 1

Takhle to dál nejde

7. - 29. 01. 2011
ETC. Galerie / Praha 2

AKCE UMĚLCE

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

5. 02. 2020 18:30 / 18:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Komentovaná prohlídka pro seniory | Václav Hollar a umění kresby

5. 02. 2020 11:00 / 11:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

29. 01. 2020 18:30 / 18:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Natália Trejbalová – and then we cut the ground from under

23. 01. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

19. 01. 2020 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

15. 01. 2020 18:30 / 18:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

15. 01. 2020 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Pavel Příkaský & Miroslava Večeřová – Isotonic song

21. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Pozoru Hodný projekt

13. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Marta Riniker-Radich & Richard Nikl – Auf Augenhöhe

11. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

Markéta Bábková – Derivace

5. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Martin Skalický – “Generation”

14. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Ondřej Smeykal: Dřevo / Kov / Dech // Sonic Circuits

9. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

David Postl – Neither / Nor; Vlajka – New Jörg

3. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Jiří Topínka – Zpustlost

4. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Zaazrak|Dornych / Brno-město

Tomáš Lahoda – Ad Paintings, Book Paintings, Genre Paintings, La Guardia

25. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Jiří Mocek: GIGS

26. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

Gvantsa Jishkariani – Jak jsme založili galerii bez peněz?

24. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

Krajinow / kolektivní výstava

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

RADIM LANGER – Abstraktní stroj & RICHARD LOSKOT – SPIRÁL volume 3. Existuje jenom přítomnost

17. 09. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Igor Hosnedl – Stolování / Dining

10. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha

Maciej Łukasz Zapiór – Solarografie

10. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nonstrop / Jihlava

Tropical Mystical

5. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Bob Bonies

15. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Závodný / Mikulov

Napomezí

23. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Muzeum Náchodska / Police nad Metují

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

11. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Jaroslava Straková: Všechny spolykat

12. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

29. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie CoCo / Dobrš

Invisible Cities

25. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Člověkohodina / ART LARP

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Barbora Tőgel – H O E S K I

28. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

Fashion show/Performance, Fiží/Im.Printed

29. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Pavla Sceranková & Dušan Zahoranský / I. Hosnedl / Š. Koudelová

5. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Jozef Mrva st./Ladislav Sýkora: 12 vraků/Les tě nesní

4. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Radka Bodzevič Doubravová: Epikúrova zahrada / Slast života bez povšimnutí

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Sympozium drobné grafiky_Bauhaus

5. - 8. 06. 2019 / 11:00 / Ostatní akce
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Marek Delong, Anna Slama: Will I become a better person if I stop dreaming about the stars?

10. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Hanzlík + Hudcová provázejí výstavou a ateliéry

25. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Isotonic Song — komentovaná prohlídka

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Rebirth IV. – BACTIHUB

26. 03. 2019 16:10 / 16:10 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

Rebirth IV. – BACTIHUB

19. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Pavel Příkaský a Miroslava Večeřová — Isotonic Song

19. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

(Ne)viditelné vzory

13. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
G18 / Zlín

Prostor PRO umění: Sufražetka. Konzumní ikona nebo nové pohlaví?

7. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

28. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Free Life

22. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Rodák z Valašského Meziříčí představí v Galerii Kaple své skleněné objekty

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Bellagio Bellagio (IT) / dernisáž

14. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Natália Trejbalová: Miniaturní světy

13. - 14. 04. 2019 / 10:00 / Workshopy
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Plastic Heart

14. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Vernisáž Petra Tůmová – Košile

25. 01. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
anyArt / Praha

Vernisáž kreseb Inge Koskové a soch Jana Naše

2. 02. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Guided Tour of Juergen Teller: Enjoy Your Life! in English!

23. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Petra Hudcová: Snít tvary

17. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Art Space NOV / Pardubice

Maryam Mohammadi – V mých očích

15. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Juergen Teller: Enjoy Your Life! | komentovaná prohlídka

9. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Regulátor

9. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Matoušův efekt

14. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Day Fér

21. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Umakart / Brno-město

Juergen Teller: Enjoy Your Life! | poslední komentovaná prohlídka

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Michal Pustějovský: Regulátor | komentovaná prohlídka

23. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Jindřich Růžička: Ten stůl však už tam nestojí…

3. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Vladimír Merta

25. 05. 2017 15:01 / 15:01 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Afterbirth of a Dream

10. 06. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

GR Summer Events: Petr Nikl a Ondřej Smeykal, Líheň

23. 08. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Marek Delong & Anna Slama: Femme Fatale Brewery

10. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jakub Choma – Life for Dummies

5. 09. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Jedinečné Svatopěstitelské Družstvo: filmy, fotografie, malá půdža

2. 10. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Stud

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Jan Pražan – Mým královnám

23. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Klassenkampf

15. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Běla Kolčáková: Plynutie

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Teritorium

21. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

JAN KŘÍŽEK A UMĚLECKÁ PAŘÍŽ 50. LET Breton, Duvillier, Dubuffet, Picasso… & Foyer de l´art brut

13. - 27. 11. 2017 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Karolína Rossí Viktor Takáč – Material Matters

23. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Petra Hudcová: Zákony příčinnosti

22. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Dernisáž a čtení básní Adama Borziče

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Sbohem Ai Weiwei

6. 01. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Dernisáž Natálie Teperové a Jana Svatoše

11. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SOLO offspace / Brno

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Zdenek Hůla

5. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha

Color Field Symptoms

1. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Začátek je také konec/ Filip Cenek, Viktor Takáč, Martin Ježek, Zdeněk Ryneš, Ivana Rynešová

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Berlínský model / DEAD END GALAXIES

17. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Situace 73 Kateřina Konarovská: Čekárna

28. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Ve světě umění a tvorby Mikoláše Alše – tvůrčí dílna pro rodiče s dětmi

19. 04. 2018 14:00 / 14:00 / Workshopy
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Lyuben Petrov – Fata Morgana

7. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Petra Hudcová: Endgame

10. 04. 2018 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Urx Underground / Praha

Petra Hudcová: Endgame

10. 04. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Urx Underground / Praha

Okno před záclonou

19. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Veronika Bromová, Dagmar a Pavel Bromovi — Bromfiles — Rodinná manufaktura

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Bromfiles — Rodinná manufaktura — komentovaná prohlídka

26. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Pilař dětem ve Veselí

6. 04. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Art Bazaar na Pragovce

20. 05. 2018 08:30 / 08:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Jiří Valenta

24. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Ondřej Vinš — Pěší věc / Věnováno Eratosthenovi z Kyrény

28. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Jiří Suchánek/ Perplex

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Vltavotýnské symposium drobné grafiky/výstava účastníků

29. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Jiří Suchánek / Perplex live

10. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Vernisáže na Pragovce / One size fits all & Going Places

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente / Kupec benátský / Komplex epopeje

16. 08. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente / Going Places + Teplé léto FAMU v letním kině

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Meet the Artist / Going Places – komentovaná prohlídka & Audioperformance

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Vernisáže na Pragovce: Choreografie zápasu & Eroticon

21. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

dolce far niente/female is the future

30. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Petra Hudcová – Poté bylo příště

7. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Dolce far niente / Dernisáž – Choreografie zápasu + (F)animáky

13. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dernisáž – Jan Matýsek: Choreografie zápasu

13. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

THE SKY TREMBLES AND THE EARTH IS AFRAID AND THE TWO EYES ARE NOT BROTHERS

8. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Rudolfinum_Time-Based_Ursula Mayer

27. 09. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

2. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

„Bíle kvetoucí modřinky“ – Pavel Richtr a jeho hosté Katharina Kohl a D.G.Reiss

16. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Jan Pražan / Dominik Strouhal – Zdroj

15. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Jakub Choma: Stepping on a Lego

8. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Marek Galbavý & Adam Tománek – Nová věčnost

19. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studium Artium / Olomouc

PROSTOR PRO UMĚNÍ: TEXTIL V SOUČASNÉ VOLNÉ TVORBĚ

22. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
/ Brno

DiStO 4 „Fotoscénika“

14. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

BIG LITTLE BIG HORN – Jakub Tomáš a Martin Skalický

24. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Jaroslav Alt – Posledních sedm slov / Drobná zranění

5. 10. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

Václav Kočí: Dvojitá dna tajné schránky

30. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Strom Art Gallery / Brno

Tomáš Lahoda

23. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prostor 228 / Liberec

Sklizeň

23. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

4 Okna | Stočené vlajky – Viktor Takáč

25. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

CRASHTEST 5: Transmise

2. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha

After Dark: Dan Gregor, Michal Pustějovský, Petr Pufler

28. 04. 2015 18:13 / 18:13 / Ostatní akce
Drdova Gallery / Praha 3

A5x25 – Ein Visualwanderer

22. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Strings attached / Annegret Heinl, Jan Steklík a Hans w. Koch

18. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Filip Lang: Ostrovy (malířský cyklus)

10. - 17. 04. 2015 / 22:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Dana Balážová & Jakub Kovařík: Krátký barevný záblesk nad vodou se strmými břehy

31. 03. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Anna Hulačová a Viktor Takáč: Černé světlo

5. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

ARCHIKULTURA 2015: KERET HOUSE, aneb jak zabydlet škvírku a ostatní projekty Jakuba SZCZĘSNEHO

4. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

Petra Hudcová / Práce v archivu

12. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

Poezie. Zvuk. Performance.

16. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Hyperbola, hyperrealita

10. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Peter Sit: Anima Mundi

28. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Malá galerie (Armaturka) / Ústí nad Labem

Michal Pustějovský – 12^3

14. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Jan Jindra – Jaroslav Prokop – Jan Regal – Reklamní fotografie

17. 12. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Terry Smith: The Foundling

1. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

paf 2014: Viktor Takáč & Petr Krátký: Kdyby se to právě dělo

4. 12. 2014 21:00 / 21:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Viktor Takáč: Možná už se to stalo

4. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

The Garden Cycle: Filip Lang

31. 10. 2014 23:00 / 23:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Kvítkovice

The Garden Cycle: Filip Lang

1. 11. 2014 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Garáž / Kvítkovice

Časoprostorová mřížka

1. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

2046 / STREETBEATS / instalace

18. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Roman Franta

6. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Zámek Klenová / Klenová

Čtveřice

13. - 12. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Takhle to dál nejde

7. - 6. 01. 2011 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

34 x VŠUP – Teorie a dějiny umění

6. 12. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Hromada a jiné molitany

27. - 26. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

V noci nejsou strážní andělé, je spánek

3. - 2. 12. 2013 / 17:30 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Neni to v pohodě

5. - 4. 01. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Vitrínky / Ústí nad Labem – Předlice

Haven’t Seen Myself in Ages

29. - 28. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Goethe–Institut Prag / Praha 1

BÍLÁ JE, KDYŽ

1. 02. - 31. 01. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Šibeničák jelen, žebrák lišák

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Origin of the Species

17. - 16. 01. 2011 / 18:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 14. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Poslední Atlantiďan

18. - 17. 01. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Vladimír Merta: Sacrum

24. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Ursula Mayer / The Lunch In Fur

10. - 9. 01. 2011 / 18:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Setkání s fotografy: Milena Dopitová / Martina Pachmanová

5. - 4. 12. 2011 / 17:00 / Přednášky a diskuze
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

MEMENTO NATURAE

2. - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Michal Pustějovský a 2046

23. - 22. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Philip Topolovac – přednáška

28. 06. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Laboratorio / Praha 7

KAMERA

16. - 15. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

PALETA: SETKÁVÁNÍ S PLZEŇSKÝMI VÝTVARNÍKY

15. - 14. 11. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Někdo se dívá

25. - 24. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Domácí práce

15. - 14. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Samuel Paučo, Lyuben Petrov, Jan Pražan: Žádnej ležér

26. - 25. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
workshop@y / Praha 7

Viditelné spektrum

16. 04. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Situace 5

16. 05. 2011 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Jan Jindra: Vnitřní krajiny / Rainer Marie Rilke a jeho svět ve fotografii

9. - 8. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Silvestry v hotelu Jalta 1982–1984

5. 10. 2010 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

ZVUKOVÁ JESKYNĚ

23. - 22. 06. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Jeskyně Výpustek / Křtiny

Václav Kočí – Tři vzorce

18. 04. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Ve vlastním stínu

14. - 13. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Berg

4. - 3. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

MONCHIQUE

26. 06. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Houpačka

13. - 12. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Kompot / Ústí nad Labem

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. - 1. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

6. Cena kritiky za mladou malbu

31. - 30. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Philip Topolovac: Studie výdechů I – IV

27. 06. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Laboratorio / Praha 7

Odpad tě vidí

27. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Diplopie

13. - 12. 01. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Jiří Suchánek: Tep

16. - 15. 01. 2013 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Roman Franta – obrazy – D-P kočky

25. 06. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

FAKT / FIKCIA

11. 12. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

design interview / Jana Vinšová: Roman Vrtiška a Kateřina Šachová

19. 01. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Centrum současného umění DOX / Praha

Péťa Hauzírek: Češi do toho

13. - 12. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
M.odla / Praha 7

Vějíř

6. - 5. 06. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×