Jolana Ruchařová

VÝSTAVY UMĚLCE

Macků, Jebavý, Kvapilová – Feedback Loops

28. 05. 2020 19:00
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Morfologie

Do 25. 07. 2020
Galerie Kabinet T. / Zlín

Božská komedie / Divine Comedy

Do 4. 07. 2020
Bold Gallery / Praha 7

Inhabitated — online exhibition

22. 04. - 26. 05. 2020
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kurt Gebauer, Morgenabendtot – Kugemat

21. 07. - 22. 09. 2018
Galerie Cermak-Eisenkraft / Praha

Generation one – první generace české postmoderny

16. 06. - 6. 07. 2017
Cermak-Eisenkraft (Dlouhá 12) / Litomyšl

Forget Heritage: BCAA – Oblohou dolu

11. 03. 2020 18:00
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Poslední den stvoření

Do 24. 07. 2020
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Nela Bártová – Spím, tedy hýbu

11. 03. - 24. 04. 2020
Galerie Edikula / Brno-město

Kurt Gebauer

Do 27. 09. 2020
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Adriena Šimotová, Jiří John – Dvojí obrazotvornost / Návrat v návratu

Do 2. 08. 2020
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Andreas Gajdošík & Barbora Šimková – Sedmá třída

13. 02. - 15. 03. 2020
Galerie Art / Brno

Maud Kotasová – Domácí potřeby

28. 01. - 24. 02. 2020
Galerie Umakart / Brno-město

David Shrigley – Fond Memories of Giant Bug

Do 4. 07. 2020
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

M. Smutná & B. Orlická – Podobat se jedna druhé

31. 01. - 1. 03. 2020
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Václav Hollar a umění kresby

22. 11. 2019 - 23. 02. 2020
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Svätopluk Mikyta – Fragmenty fragmentů

20. 12. 2019 - 12. 01. 2020
Galerie Jelení / Praha

Visions of Inner Trembling

6. - 20. 12. 2019
Galerie AVU / Praha 7

THE EARTH → Current Way of Living

4. 12. 2019 - 18. 01. 2020
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

8. 11. 2019 - 8. 01. 2020
Garage Gallery Karlin / Praha

Mišo Ormos – Melting

13. - 27. 11. 2019
Photogether Gallery / Zlín

Lea Rasovszky – Violence Is A Girl’s Name

6. - 29. 11. 2019
Galerie Klubovna / Brno

Max Leiss – Figurae

8. 11. - 28. 12. 2019
Galerie Kabinet T. / Zlín

Elsa Rauerová – Spirit & Opportunity

5. 11. 2019 - 6. 01. 2020
Galerie Komnata / Zlín

Anna K. E.

7. - 20. 11. 2019
stone projects / Praha 7

František Novák – Člověk na papíře

6. - 26. 11. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Petr Jakšík – (just) sp_ce

5. - 29. 11. 2019
Galerie XY / Olomouc

Radka Bodzewicz & Karolína Klimešová – Eden

30. 10. - 17. 11. 2019
Galerie 209 / Brno-město

Geniální přítelkyně

30. 10. 2019 - 11. 02. 2020
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Datatata – Líbí-Ne-Líbí

31. 10. - 12. 12. 2019
Vašulka Kitchen Brno / Brno

Maud Kotasová & Jiří Staněk – It Can Never Be The Same

30. 10. - 17. 11. 2019
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Kateřina Baránková – Chci tě vyděsit svým klidem

30. 10. - 30. 11. 2019
Galerie Mladých / Brno-město

M1: Jan Kvíz – V meste lásky, kde ste, neviem byť sám

29. 10. - 8. 11. 2019
Galerie Sklad M1 / Praha 7

SAKURAJIMA

17. 10. - 29. 11. 2019
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

I had amnesia once or twice

22. 10. - 21. 12. 2019
Polansky Gallery Brno / Brno

Moving Image Department #11: IMAGE (of) SILENCE

20. 09. 2019 - 5. 01. 2020
Národní galerie Praha / Praha

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. - 11. 11. 2019
Festival Kukačka / Ostrava-město

Adéla Bébarová

26. 09. - 29. 12. 2019
Výklady AXA / Praha 1

Rafał Milach – Odmítnutí

21. 09. - 20. 10. 2019
Fotograf Festival / Praha 8

Petra PJOTRA Buzková – Na cestě

9. 09. - 19. 10. 2019
anyArt / Praha

Maciej Łukasz Zapiór – Solarografie

11. 09. - 31. 10. 2019
Galerie Nonstrop / Jihlava

Alén Diviš / Josef Zlamal

8. 08. - 1. 09. 2019
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Kurt Gebauer: Vznášené vodou

3. - 28. 08. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

EXPO Týn 2019

29. 06. - 1. 09. 2019
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Slavnost hrdinů – Edice 27 linií

13. 06. - 29. 09. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Litomyšl / Litomyšl

Ivan Král – Šumavské návraty

5. 05. - 2. 06. 2019
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Výstava Zlata Ziborova + Mia Milgrom – As we gather

24. 04. - 16. 05. 2019
SVĚTOVA 1 / Praha 8

XY 2019 Anna Minx: Planeta psů

19. 04. - 1. 06. 2019
Galerie XY / Olomouc

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Svoboda + Palcr: Vidět sochy

11. 04. - 16. 06. 2019
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

ŘEDĚNÍ SOUST

24. 04. - 30. 06. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Ondřej Přibyl: Jednotliviny a další pozorování

5. 04. - 10. 05. 2019
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Pjotra/Petra Buzková: Můrdrci

14. 04. - 10. 05. 2019
PONAVA / Brno-město

Kata Geibl: Sisyphus

29. 03. - 18. 04. 2019
Maďarský institut v Praze / Praha

400 ASA: Fotografie

1. 03. 2019
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

(Ne)viditelné vzory

14. 03. - 25. 04. 2019
G18 / Zlín

Rudolf Fila: Skicáre

13. 03. - 19. 08. 2019
KreAt / Brno-město

Free Life

23. 01. - 17. 02. 2019
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

OLGA ŠÍMOVÁ / SMETÁCI

26. 02. - 18. 03. 2017
Kavárna Pod Lipami / Praha

Svätopluk Mikyta

30. 03. - 27. 05. 2017
Galerie Luxfer / Česká Skalice

bronislava orlická / obrazy

21. 03. - 23. 04. 2017
Kavárna Pod Lipami / Praha

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. - 14. 06. 2017
Galerie Mimochodem / Praha

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Planeta vaginata

26. 04. - 21. 05. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Kurt Gebauer – Kde domov můj ?

15. - 30. 07. 2017
Galerijní laboratoř / Praha

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Hodboď – Řekl bych, že to neřeknu

22. 11. 2017 - 13. 01. 2018
Galerie Alternativa / Jihlava

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 - 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

MOMENTUM ve Fotografii

31. 01. - 27. 02. 2018
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Ladislav Železný a Adam Železný: TABULA RASA

31. 01. - 15. 02. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Co ty máš, co já ne? / Barbora Klímová, Matěj Smetana, Aneta Willertová

21. 02. - 17. 03. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Začátek je také konec

5. 03. - 18. 05. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Melancholická Pouť – Nikol Dutková a Zuzana Knorová

18. 03. - 20. 04. 2018
anyArt / Praha

VIBRANT MATURITY® 7+ ADULT SHOW

24. 04. - 16. 06. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Hynek Martinec / KILIÁN IGNÁC D.

5. 05. - 16. 06. 2018
Galerie Dům / Broumov

5866 / PETR STOLÍN, JAN STOLÍN

17. 05. - 21. 06. 2018
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Gabriela Vašková a Nicole Fialová: Trash Aesthetics

25. 05. - 22. 06. 2018
Bludný kámen / Opava

Ladislav Karoušek (1926–1991)

21. 06. - 30. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

TING TAR TID

9. 06. - 2. 08. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Jen způsob jak neříct, co doopravdy chci

18. 06. - 16. 08. 2018
Pragovka Art District / Praha

Vltavotýnské symposium drobné grafiky/výstava účastníků

29. 06. - 25. 08. 2018
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Zuzana Pernicová – Opere

25. 06. - 11. 07. 2018
PONAVA / Brno-město

Intervence #10: Barbora Klímová – Czechoslovakia. A Crosscultural Perspective

20. 08. - 30. 10. 2018
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Cheb

Jana Horálková: 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21

1. - 31. 08. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

4. - 29. 09. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

6. 09. - 1. 10. 2018
Suteren Gallery / Brno

Bez práce nejsou koláže

10. 10. - 2. 12. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

JINDŘICH HALABALA: MIMO ČAS

30. 10. - 7. 12. 2018
Vila Tugendhat / Brno

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

30. 10. - 5. 11. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Vítejte v těžkých časech

17. 10. 2018 - 3. 02. 2019
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Nimova Projeckt [HU] – Fluid like a gel

29. 10. - 4. 11. 2018
Galerie 209 / Brno

Karel Jaromír Erben…a život lidský jako sen!

5. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Time Less Time

8. - 29. 11. 2018
Suteren Gallery / Brno

Uwe Bressnik – Keith Rowe: Hudba před i za objektem

8. 11. - 8. 12. 2018
Bludný kámen / Opava

Petr Jáchym / Proměna

11. 11. - 1. 12. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Štefan Tóth: Holistic Principle

15. 11. 2018 - 16. 01. 2019
Garage Gallery Karlin / Praha

Kurturní Chaos

7. - 28. 08. 2015
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Pandora’s Vox / Veronika Holcová, Klara Kristalova, Sandra Vásquez de la Horra

14. 07. - 31. 10. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Mirka Vitásková – Slavnostné príležitosti

24. 06. - 24. 08. 2015
Galerie Jekor / Praha

FRANTIŠEK HODONSKÝ – PLYNOUCÍ PROSTOR

16. 06. - 29. 08. 2015
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Výstava, kde hanba nebýt a chyba vystavovat

4. 06. - 30. 07. 2015
Kvalitář / Praha 1

Palliative

5. 05. - 9. 06. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jsem ostrov

10. - 22. 03. 2015
Galerie 209 / Brno-město

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Milan Salák – Transformets

8. 01. - 28. 02. 2015
Galerie Václava Špály / Praha 1

Svätopluk Mikyta: Záves a BEFEL

18. 11. - 15. 12. 2014
Galerie města Třince / Třinec

Silvina Arismendi: RAK ON TUR

18. 11. 2014 - 17. 01. 2015
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Karolína Kohoutková: Old Young

21. 10. - 19. 11. 2014
Galerie Klubovna / Brno

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. - 8. 11. 2014
Galerie AMU / Praha 1

František Hodonský / Dřevořezy

24. 09. - 15. 11. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

X, Y – umělecké řemeslo

4. - 24. 09. 2014
Kvalitář / Praha 1

PANIC ROOM

9. 07. - 2. 08. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Empirická iluze

3. - 28. 06. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Svätopluk Mikyta – Pomoderna a sedm monochromů

12. 06. - 26. 07. 2014
Polansky Gallery / Praha 7

TOTALE FLAUTE /Tvář a tělo/

31. 08. - 29. 09. 2012
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Výstava veškerého sochařství

4. - 28. 10. 2011
Galerie Havelka / Praha 1

Level Anxieties

20. 09. - 3. 10. 2013
Galerie AMU / Praha 1

Kvantizace

25. 07. - 11. 08. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

After Jasanský / Polák

1. 09. - 15. 10. 2011
Galerie České pojišťovny / Praha 1

ŠALOUN SHOW Jiří David, Kurt Gebauer, Jan Mladovský, Martin Zet, Stanislav Zippe

9. - 14. 07. 2013
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha

Derelict Utopies

28. 06. - 10. 08. 2012
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

ART HAS NO HISTORY!

1. - 25. 06. 2011
Karlin Studios / Praha 8

André a Karel Gregor

24. 06. - 28. 09. 2013
Adam Gallery / Brno

Opak je pravdou

6. 06. - 25. 08. 2012
MeetFactory / Praha 5

± Omáž

3. 05. - 9. 06. 2011
Galerie Mladých / Brno-město

Kurt Gebauer: “KURTICHY aneb Když se nic neděje”

22. 04. - 17. 05. 2013
Galerie NTK / Praha

Enfant Sauvage

10. 05. - 2. 06. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Něco jako horizont

2. - 25. 05. 2011
Galerie Jelení / Praha

Mirka Vitásková: Na hřebenech hor vlasy češu

14. 03. - 5. 04. 2013
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Here & Now

3. - 16. 05. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Jiří David, Milan Salák

7. 05. - 30. 07. 2014
Kvalitář / Praha 1

Fotografie / Photographs 1985 – 2010

26. 04. - 19. 05. 2011
Fotograf Gallery / Praha

Karolina Kohoutková a Jitka Zástěrová: Perspektiva vrátnice

11. 03. - 5. 04. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

3. 05. - 3. 06. 2012
Karlin Studios / Praha 8

VŠECHNY MOJE LÁSKY, STŘÍPKY Z CHLADNÝCH HVĚZD

22. 04. - 10. 06. 2014
Kontext / Brno-město

Three

21. 04. - 11. 05. 2011
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Introspekce

16. 01. - 9. 02. 2013
Galerie Art / Brno

Benátky

17. 04. 2012 22:00
Galerie Art / Brno

Pražské léto

27. 11. 2013 - 4. 01. 2014
Galerie Václava Špály / Praha 1

ZVEŘEJNĚNÍ

21. 04. - 27. 05. 2011
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha

REALITY PODLE

3. 01. - 28. 02. 2013
Galerie Václava Špály / Praha 1

Lluis Lleó – MILUCES

17. 02. - 10. 04. 2012
Galerie Vernon / Praha 5

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Les

23. 03. - 24. 04. 2011
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Vojta Dukát: Fotografie z krabičky

4. 12. 2012 - 12. 01. 2013
Dům umění města Brna / Brno

Derelict Utopies

11. 11. 2011 - 6. 01. 2012
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Děti

27. 11. 2012 - 10. 01. 2013
Galerie Laboratorio / Praha 7

Znaky příčinnosti – proces daguerrotypie

3. 11. - 2. 12. 2011
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha

KURT GEBAUER: Kurtura v Perlovce

28. 08. - 19. 09. 2013
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

VELKOMĚSTSKÁ PERIFERIE

20. 09. - 27. 11. 2010
Zlínský zámek / Zlín

AKCE UMĚLCE

Macků, Jebavý, Kvapilová – Feedback Loops / ONLINE

28. 05. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Morfologie

18. 06. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Vojtěch Kundrát: Hmota k ničemu | Přednáška

18. 06. 2020 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Nejvýzkum.cz: Korona speciál

14. 05. 2020 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Radka Bodzewicz – Božská komedie / Divine Comedy

27. 05. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bold Gallery / Praha 7

Komentovaná prohlídka | Kurt Gebauer | Máme otevřeno!

29. 03. 2020 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Filmový úterek / Jiné vize 2019

5. 05. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Jeremy Young / zvuková performance

6. 04. 2020 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Poslední den stvoření

11. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Nela Bártová – Spím, tedy hýbu

10. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Edikula / Brno-město

Adriena Šimotová, Jiří John – Dvojí obrazotvornost / Návrat v návratu

27. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

David Shrigley | Guided Tour

14. 02. 2020 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

21. 02. 2020 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Andreas Gajdošík & Barbora Šimková – Sedmá třída

12. 02. 2020 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

19. 02. 2020 18:30 / 18:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

David Shrigley – Fond Memories of Giant Bug

11. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

16. 02. 2020 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

12. 02. 2020 18:30 / 18:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

12. 02. 2020 11:00 / 11:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

9. 02. 2020 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

5. 02. 2020 18:30 / 18:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Komentovaná prohlídka pro seniory | Václav Hollar a umění kresby

5. 02. 2020 11:00 / 11:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

29. 01. 2020 18:30 / 18:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Paralelní kino: Jiné vize CZ 2019

20. 01. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

19. 01. 2020 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

15. 01. 2020 18:30 / 18:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

15. 01. 2020 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Palác Kinských / Praha

Figurae: vánoční provoz galerie Kabinet T.

27. - 28. 12. 2019 / 00:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

Svätopluk Mikyta – Fragmenty fragmentů

19. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Visions of Inner Trembling

5. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

THE EARTH → Current Way of Living

4. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Karel Císař: Obrazy a předobrazy / křest knihy

26. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Café Jedna / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy JUST SP_CE spojená s návštěvou architektů v Litomyšli a Šternberku

29. 11. 2019 10:00 / 10:00 / Komentované prohlídky
Galerie XY / Olomouc

Křest knihy Obrazy a předobrazy

28. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

7. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Mišo Ormos – Melting

13. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Lea Rasovszky – Violence Is A Girl’s Name

6. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Max Leiss – Figurae

7. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Diffractions Collective / BCAA system: KonigStack (workshop)

9. - 10. 11. 2019 / 10:00 / Workshopy
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Elsa Rauerová – Spirit & Opportunity

5. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Komnata / Zlín

Anna K. E.

7. 11. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

Performance Sophie Jung

27. 11. 2019 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Národní galerie Praha / Praha

František Novák – Člověk na papíře

5. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Komentovaná prohlídka výstavy (just) sp_ce

29. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie XY / Olomouc

Petr Jakšík – (just) sp_ce

4. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Radka Bodzewicz & Karolína Klimešová – Eden

30. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Geniální přítelkyně

29. 10. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Maud Kotasová & Jiří Staněk – It Can Never Be The Same

30. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Kateřina Baránková – Chci tě vyděsit svým klidem

29. 10. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

M1: Jan Kvíz – V meste lásky, kde ste, neviem byť sám

29. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Sklad M1 / Praha 7

Salm Modern #1: Young Scene Challenge part V

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha / Praha

55. ČIN: Podhoubí_Grundn und Boden

23. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

I had amnesia once or twice

22. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery Brno / Brno

We Have Never Been Earth

11. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Holešovická Šachta / Praha 7

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Festival Kukačka / Ostrava-město

Adéla Bébarová

25. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Výklady AXA / Praha 1

Barbora Klímová ve spolupráci s Filipem Cenkem a Vladimírem Havlíkem – Skorohity

23. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Basement / Olomouc

Rafał Milach – Odmítnutí

20. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Festival / Praha 8

Petra PJOTRA Buzková – Na cestě

15. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
anyArt / Praha

Maciej Łukasz Zapiór – Solarografie

10. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nonstrop / Jihlava

Komentovaná prohlídka výstavy Alén Diviš / Josef Zlamal

22. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Alén Diviš / Josef Zlamal

7. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Kurt Gebauer: Vznášené vodou

3. 08. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Fashion show/Performance, Fiží/Im.Printed

29. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Možný / Mikyta – I don´t exist when you don´t see me

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Etcetera / Brno-město

Sympozium drobné grafiky_Bauhaus

5. - 8. 06. 2019 / 11:00 / Ostatní akce
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Realness – Veronika Špundová

28. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Brno-město

Fantastic Sex/Fantastické pohlaví: Krumbachová, Carter, Ottinger

22. 05. 2019 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Are / Praha

Planeta psů – Komentovaná prohlídka

17. 05. 2019 20:00 / 20:00 / Komentované prohlídky
Galerie XY / Olomouc

XY 2019 Anna Minx: Planeta psů

18. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Svoboda + Palcr: Vidět sochy

10. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

ŘEDĚNÍ SOUST

24. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Ondřej Přibyl: Jednotliviny a další pozorování

4. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Pjotra/Petra Buzková: Můrdrci

13. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Kata Geibl: Sisyphus

28. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Maďarský institut v Praze / Praha

54. ČIN: Veronika Špundová_Uctění památky smrti antropocentrismu

1. 04. 2019 20:30 / 20:30 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Vyhlášení Ceny od Zbyňka Baladrána za rok 2018

19. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Umělec má cenu / Praha 2

(Ne)viditelné vzory

13. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
G18 / Zlín

Rudolf Fila: Skicáre

12. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
KreAt / Brno-město

Free Life

22. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Svätopluk Mikyta

31. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Systémová estetika a nový materialismus

27. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

10. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

20. 05. 2017 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Abstrakce, kalkulace a spekulace

25. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

31. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Vernisážový den v Domě umění a Domě pánů z Kunštátu

18. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Planeta vaginata

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Komentovaná prohlídka Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

21. 07. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Kurt Gebauer – Kde domov můj ?

16. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerijní laboratoř / Praha

Spank me if you can

22. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Divadlo na Půdě – Cross Club / Praha 7

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Hodboď – Řekl bych, že to neřeknu

23. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Vidět stíny utíkat – nechat mysl létat

1. 02. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Ladislav Železný a Adam Železný: TABULA RASA (vernisáž)

1. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Co ty máš, co já ne? / Barbora Klímová, Matěj Smetana, Aneta Willertová

21. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Začátek je také konec/ Filip Cenek, Viktor Takáč, Martin Ježek, Zdeněk Ryneš, Ivana Rynešová

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Melancholická Pouť – Nikol Dutková a Zuzana Knorová

25. 03. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
anyArt / Praha

Situace 73 Kateřina Konarovská: Čekárna

28. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

VIBRANT MATURITY® 7+ ADULT SHOW

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Hynek Martinec / KILIÁN IGNÁC D.

5. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

5866 / PETR STOLÍN, JAN STOLÍN

17. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Gabriela Vašková a Nicole Fialová: Trash Aesthetics

25. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Ladislav Karoušek (1926–1991)

21. 06. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Restaurant uprostřed vesmíru

10. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Restaurant uprostřed vesmíru

4. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Restaurant uprostřed vesmíru

15. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

TING TAR TID

9. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

ART WEEK Liberec 2018

16. - 22. 06. 2018 / 11:00 / Ostatní akce
Art Week Liberec / Liberec

ART WEEK Liberec 2018

16. 06. 2018 13:30 / 13:30 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

Proč je důležité míti Autora

21. 06. 2018 13:00 / 13:00 / Přednášky a diskuze
Art Week Liberec / Liberec

Básníci v prostoru Zlín 2018

7. 06. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Vernisáže na Pragovce

19. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Jen způsob jak neříct, co doopravdy chci

19. 06. 2018 16:15 / 16:15 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Vltavotýnské symposium drobné grafiky/výstava účastníků

29. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Zuzana Pernicová – Opere

26. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Dolce far niente / Kupec benátský / Komplex epopeje

16. 08. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente / Going Places + Teplé léto FAMU v letním kině

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

4. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

7. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

THE SKY TREMBLES AND THE EARTH IS AFRAID AND THE TWO EYES ARE NOT BROTHERS

8. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

◢ Bez práce nejsou koláže ◥

9. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

JINDŘICH HALABALA: MIMO ČAS

30. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Vila Tugendhat / Brno

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

30. 10. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

6. 11. 2018 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Nimova Projeckt [HU] – Fluid like a gel

30. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Karel Jaromír Erben…a život lidský jako sen!

6. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Armin Bardel / Time Less Time

9. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

Uwe Bressnik – Keith Rowe: Hudba před i za objektem

8. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Petr Jáchym / Proměna

12. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Štefan Tóth: Holistic Principle

15. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Kurt Gebauer a Eugen Jindra Morgenabendtot

25. 11. 2018 - 25. 01. 2019 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Kurturní Chaos

8. 08. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Pandora’s Vox / Veronika Holcová, Klara Kristalova, Sandra Vásquez de la Horra

14. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Význam výstavních podniků s ohledem na region

23. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Kateřina Bílková / Obavy se nemusí naplnit / Pokus o fungující komunitu

24. 06. 2015 17:05 / 17:05 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Kateřina Bílková / Obavy se nemusí naplnit / Pokus o fungující komunitu

19. - 24. 06. 2015 / 09:11 / Ostatní akce
Berlinskej Model / Praha

Mirka Vitásková: Slavnostné príležitosti

25. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jekor / Praha

František Hodonský – Plynoucí prostor

16. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Výstava, kde hanba nebýt a chyba vystavovat

4. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Pozitiv / Negativ – Nic není, jak to vypadá, co se pevné zdá, to se rozpadá

7. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Palliative

5. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

20. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Jsem ostrov

11. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Milan Salák – TRANSFORMETS

5. 02. 2015 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Galerie Václava Špály / Praha 1

Zbavte nás touhy…změníme svět! Prezentace Ateliéru intermediální konfrontace Jiřího Davida a Milana Saláka.

15. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Milan Salák – Transformets

8. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Svätopluk Mikyta: Záves a BEFEL

19. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Silvina Arismendi: RAK ON TUR

18. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Karolína Kohoutková: Old Young

22. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Zbytky

29. 09. 2014 00:10 / 00:10 / Přednášky a diskuze
Bludný kámen / Opava

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

František Hodonský / Dřevořezy

25. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

X, Y – umělecké řemeslo

4. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

PANIC ROOM

9. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Doug van Nort – Elektroakustická volná improvizace

9. 06. 2014 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Terezie Hons / Martina Chloupa – DO NOT GET ANNOYED BUDDY!

11. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Svätopluk Mikyta – Pomoderna a sedm monochromů

11. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Klara Kristalova: Where I come from and where I will be

6. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jiří David, Milan Salák

7. 05. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Derelict Utopies

11. 11. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Karolina Kohoutková a Jitka Zástěrová: Perspektiva vrátnice

12. - 11. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Kvantizace

25. 07. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

VŠECHNY MOJE LÁSKY, STŘÍPKY Z CHLADNÝCH HVĚZD

22. - 21. 04. 2014 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Situaci 7

28. - 27. 06. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Introspekce

16. - 15. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Derelict Utopies

28. 06. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

REALITA JE TVÁRNÁ

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Fotografie po recesi. Poznámka k abstraktní fotografii.

29. - 28. 04. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

dernisáž: ONDŘEJ PŘIBYL / Děti

17. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Laboratorio / Praha 7

Enfant Sauvage

10. - 9. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

KDYŽ SE OPAKOVÁNÍ STANE FORMOU

16. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

UMakArt@Brno – Workshop s Tomášem Hodboďem v rámci výstavy neLidské

28. 04. 2011 13:00 / 13:00 / Workshopy
UMakArt: You Make Art / Praha

MÉDIUM:VÝSTAVA 1. Díl: NOVÉ KONCEPTY VE VYSTAVOVÁNÍ ARCHITEKTURY

7. 12. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Here & Now

3. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

KURT GEBAUER: Kurtura v Perlovce

29. - 28. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

ZVEŘEJNĚNÍ

21. - 20. 04. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha

Vojta Dukát: Fotografie z krabičky

4. - 3. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

2. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Level Anxieties

20. 09. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Les

24. - 23. 03. 2011 / 17:00 / Vernisáže
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Děti

28. - 27. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Laboratorio / Praha 7

Ernesto Sábato, mi padre.

20. 04. 2012 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

ŠALOUN SHOW Jiří David, Kurt Gebauer, Jan Mladovský, Martin Zet, Stanislav Zippe

9. - 8. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha

Origin of the Species

17. - 16. 01. 2011 / 18:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Hynek Martinec: “Čas” a čtyři komíny

15. 11. 2012 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Typo Start Type: Palo Balík

19. - 18. 04. 2012 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

André a Karel Gregor

25. 06. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Neutilitární škola IV. – Scénická beseda

7. - 6. 12. 2010 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Diskuse u příležitosti výstavy LabArch A3 VŠUP

19. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Umělecké spolky – vyhynulý druh?

17. 04. 2012 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

34 x VŠUP – ateliér architektury III.

2. 05. 2013 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Neutilitární škola III.

16. - 15. 11. 2010 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

ateliér Intermediální konfrontace

4. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Benátky

17. 04. 2012 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Kino Art / Brno

Kurt Gebauer: “KURTICHY aneb Když se nic neděje”

22. - 21. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

OTEVŘENÉ ATELIÉRY

17. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Práce: Pavel Büchler – Hříchy mládí

17. - 16. 12. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Mirka Vitásková: Na hřebenech hor vlasy češu

14. - 13. 03. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

TOTALE FLAUTE /Tvář a tělo/

31. 08. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×