Kateřina Zahradníčková

VÝSTAVY UMĚLCE

Ondřej Filípek – Paralelní balanc

Do 3. 01. 2020 17:00
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

M1: Matěj Pokorný & Jan Štulíř – Mise Julius Silver

12. 11. - 3. 12. 2019
Galerie Sklad M1 / Praha 7

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

Do 8. 01. 2020 18:00
Garage Gallery Karlin / Praha

M1: Jan Kvíz – V meste lásky, kde ste, neviem byť sám

29. 10. - 8. 11. 2019
Galerie Sklad M1 / Praha 7

GIRL AND THE SUN

15. - 22. 10. 2019
Galerie 207 / Praha

Nothing New Under the Sun

21. 09. - 4. 11. 2019
Světova 1 / Praha 8

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. - 8. 10. 2019
Pragovka Art District / Praha

Alén Diviš / Josef Zlamal

8. 08. - 1. 09. 2019
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Jakub Janovský a Ondřej Filípek | Šest prstů

5. 06. - 4. 07. 2019
DSC Gallery / Praha

Jana Švecová – Jako bubnování

22. 05. - 25. 06. 2019
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Tomáš Bryscejn – Raiders From the Interspace Vol. 5

2. 05. - 10. 04. 2019
Galerie 209 / Brno-město

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Maroš Belák/Johana Merta

30. 03. - 12. 05. 2019
Galerie města Blanska / Blansko

Pavel Lakomý – Resumé

28. 02. - 14. 04. 2019
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Jiří Procházka _ Making Memories Making Monuments

16. - 25. 02. 2019
White Pearl Gallery / Praha

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. - 10. 03. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Fráňokalypsa

24. 11. 2018 - 25. 01. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Tomáš Zumr – Modrá smrt / Narcis

16. 01. - 15. 02. 2019
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Arnošt Paderlík – Retrospektiva

27. 09. - 17. 11. 2018
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Dana Zámečníková – 4x Bouře

18. 09. - 18. 11. 2018
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Greenhouse

24. 09. - 13. 11. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Bez práce nejsou koláže

10. 10. - 2. 12. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

30. 09. - 24. 10. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Birdcall a soutěž o nejkrásnější fotku Kalvárie

28. 09. - 30. 12. 2018
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Viktória Šoltisová / Madona vo výrobe

7. 10. - 2. 11. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Olof Olson: Lehce v Evropě

1. 10. - 24. 11. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Carolina Dutca: The Places of Violence

5. - 27. 10. 2018
Pragovka Art District / Praha

Michael Bílek, Lidé a hvězdy

10. 10. - 24. 11. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Tom Kotik / Portál

8. 10. - 8. 11. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

Ondřej Filípek

17. 10. - 3. 11. 2018
stone projects / Praha 7

Andreas Töpfer: BACKBONE

9. 10. - 23. 11. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Tania Nikulina, Tomáš Bryscejn: VLNĚNÁ ZEĎ, LNĚNÝ OBLIČEJ

9. 10. - 2. 11. 2018
Kontext / Brno-město

Max Vajt: A little place just for You

9. - 30. 10. 2018
Galerie Panel / Praha

Martin Němec: Sýýýr

3. 11. - 28. 12. 2018
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Tomáš Zumr: Syntetik

10. 10. - 8. 11. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Groupe Guma Guar: Heaven

21. 10. - 26. 11. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Start down

16. - 22. 10. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Vojtěch V. Sláma: 35 milimetrů

17. 10. - 28. 11. 2018
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Chiméra: Renáta Pintérová & Nikola Balberčáková

16. 10. - 6. 11. 2018
Galerie Umakart / Brno

Stefan Bircheneder – Mimo provoz

23. 10. - 24. 11. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Štěpán Růžička: TROFEJ

22. 10. 2018 - 17. 01. 2019
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

JINDŘICH HALABALA: MIMO ČAS

30. 10. - 7. 12. 2018
Vila Tugendhat / Brno

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

30. 10. - 5. 11. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Vítejte v těžkých časech

17. 10. 2018 - 3. 02. 2019
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Nimova Projeckt [HU] – Fluid like a gel

29. 10. - 4. 11. 2018
Galerie 209 / Brno

Karel Jaromír Erben…a život lidský jako sen!

5. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Time Less Time

8. - 29. 11. 2018
Suteren Gallery / Brno

Uwe Bressnik – Keith Rowe: Hudba před i za objektem

8. 11. - 8. 12. 2018
Bludný kámen / Opava

Petr Jáchym / Proměna

11. 11. - 1. 12. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Oči

8. 11. - 19. 12. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Pavel Šebek – Panel Story

7. - 21. 11. 2018
PageFive / Praha 7

Jana Švecová: Kousek

13. 11. - 7. 12. 2018
Kontext / Brno-město

Jitka a Květa Válovy „Perličky na zdi II“

15. 11. - 21. 12. 2018
Galerie Gema / Praha 2

Ladislav Postupa

4. 03. - 25. 04. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

VIDĚNI

5. - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

VIDĚNI

5. - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Proč ne sám?

16. 02. - 12. 03. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

AKCE UMĚLCE

Ondřej Filípek – Paralelní balanc

13. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

M1: Matěj Pokorný & Jan Štulíř – Mise Julius Silver

12. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Sklad M1 / Praha 7

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

7. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

M1: Jan Kvíz – V meste lásky, kde ste, neviem byť sám

29. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Sklad M1 / Praha 7

GIRL AND THE SUN

22. 10. 2019 16:10 / 16:10 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

GIRL AND THE SUN

15. 10. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Alén Diviš / Josef Zlamal

22. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Alén Diviš / Josef Zlamal

7. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Jakub Janovský a Ondřej Filípek | Šest prstů

5. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

Jana Švecová – Jako bubnování

22. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Tomáš Bryscejn – Raiders From the Interspace Vol. 5

2. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Maroš Belák/Johana Merta

30. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Pavel Lakomý – Resumé

27. 02. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Jiří Procházka _ Making Memories Making Monuments

15. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Tomáš Zumr – Modrá smrt / Narcis

15. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Arnošt Paderlík – Retrospektiva

27. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Dana Zámečníková – 4x Bouře

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Your Favorite Song

25. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Greenhouse

25. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

◢ Bez práce nejsou koláže ◥

9. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Ozvěny Tabooku: Sophia Martineck

11. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

2. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

51. ČIN: Stanislav Poruba

5. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Vít Janota Chodec po periferiích reality

2. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Guntar Kravis: The Camera Loves You

4. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Café Flexaret / Brno

Maroš Belák: Čekal jsem velkou věc od chvíle ukrojení chleba

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Viktória Šoltisová / Madona vo výrobe

8. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Olof Olson: Lehce v Evropě

2. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Carolina Dutca: The Places of Violence

5. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Ženy a jiná dobrodružství Bohumila Konečného

4. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6

Zuzanka a její svět – Bohumil Konečný aka Bimba

31. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6

Michael Bílek, Lidé a hvězdy

11. 10. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Amálie Bulandová, Tomáš Kubart / Reflexe současného divadla I

11. 10. 2018 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Pragovka Art District / Praha

Vladimír Franz / Hudba a obraz

11. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Vladimír Franz / Hudba a obraz

12. 10. 2018 10:00 / 10:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Matěj Nytra / Reflexe současného divadla II

12. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Pragovka Art District / Praha

Situace 78: Podzimní bytosti / Autumn Beings

12. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Pavilon / Praha 1

Tom Kotik / Portál

8. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Ondřej Filípek

17. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

Brad Downey – Slapstick Formalism: Process, Project, Object

13. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PageFive / Praha 7

Malíř nepokojů

10. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
artyčok.tv / Praha

Andreas Töpfer: BACKBONE

9. 10. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Tania Nikulina, Tomáš Bryscejn: VLNĚNÁ ZEĎ, LNĚNÝ OBLIČEJ

9. 10. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Prohlídka s kurátorkami Re*creation

13. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Max Vajt: A little place just for You

10. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Martin Němec: Sýýýr

2. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Grand Opening v nových prostorech/Letná

16. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Artrafika / Praha

OE18: Robert Aiki Aubrey Lowe

16. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

Tomáš Zumr: Syntetik

11. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

„Bíle kvetoucí modřinky“ – Pavel Richtr a jeho hosté Katharina Kohl a D.G.Reiss

16. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Groupe Guma Guar: Heaven

20. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Start down

16. 10. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Start down

23. 10. 2018 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Vojtěch V. Sláma: 35 milimetrů

17. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Chiméra: Renáta Pintérová & Nikola Balberčáková

16. 10. 2018 16:04 / 16:04 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno

Stefan Bircheneder – Mimo provoz

23. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Z akademie do přírody. Podoby krajinomalby ve střední Evropě 1860-1890

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

výstava jako…performace: Fragile, Handle with Care

27. 10. 2018 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

výstava jako…perfomace: Pláštěnky pro Realitu Kutilovu

28. 10. 2018 11:00 / 11:00 / Workshopy
lítost / Praha

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Štěpán Růžička: TROFEJ

22. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

JINDŘICH HALABALA: MIMO ČAS

30. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Vila Tugendhat / Brno

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

30. 10. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

6. 11. 2018 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Nimova Projeckt [HU] – Fluid like a gel

30. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Karel Jaromír Erben…a život lidský jako sen!

6. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Armin Bardel / Time Less Time

9. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

Uwe Bressnik – Keith Rowe: Hudba před i za objektem

8. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Petr Jáchym / Proměna

12. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Oči

8. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Beata Hlavenková – Bethlehem

7. 12. 2018 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

Pavel Šebek – Panel Story

8. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
PageFive / Praha 7

TotalBodyControl n.2

2. 12. 2018 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Avoid Floating Gallery / Praha 2

JINDŘICH HALABALA: NADČASOVÝ DESIGN

14. 11. 2018 17:30 / 17:30 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

Small Forms of the Great Doubt

17. - 18. 11. 2018 / 13:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

obraz kulatého a velmi pravidelného kruhu

17. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

Jana Švecová: Kousek

13. 11. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Rudolfinum_Time-Based_Adéla Babanová

29. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Jitka a Květa Válovy „Perličky na zdi II“

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Gema / Praha 2

OE18: Lumír Nykl – Fantasy, LARP a dřevárny

20. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Zvukové odrazy: Live modular performance

28. 11. 2018 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Fráňokalypsa

24. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Martin Němec: Sýýýr / komentovaná prohlídka

15. 12. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Kuchyň koncert

18. 12. 2018 14:00 / 14:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

VIDĚNI

6. - 5. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

VIDĚNI

6. - 5. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

PROJEKTOR#8_FAMU Portfolio Evening

29. - 28. 01. 2013 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Sound Lines/Drawing Scores

1. - 5. 10. 2012 / 12:00 / Workshopy
Školská 28 / Praha 1

Proč ne sám?

16. - 15. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×