Michel Auder

VÝSTAVY UMĚLCE

Free Life

23. 01. – 17. 02. 2019
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Fráňokalypsa

Do 25. 01. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Pokoj Tobě, Vojtěch Skácel a Tomáš Krejčí

Do 25. 01. 2019
Galerie Garáž

Protagonisté


Rakouské kulturní fórum / Praha 1

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

Do 15. 03. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Tomáš Zumr – Modrá smrt / Narcis

Do 15. 02. 2019
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Nikdy to nebylo, pořád to je

Do 26. 03. 2019
Pragovka Art District / Praha

Beuys don’t cry

Do 19. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

Do 12. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Julie Béna, Romana Drdová | Horse and Britches

19. 01. – 2. 03. 2019
Drdova Gallery / Praha 3

Čejka, Čumlivski, Klepoch: V znamení Pentódy

18. 01. – 20. 02. 2019
Xaoxax / Praha

Pokoj Tobě: Vojtěch Skácel a Tomáš Krejčí

Do 8. 02. 2019
Galerie Garáž / Zlín

Anna Khmeleva / Nikola Rácová

18. 01. – 19. 05. 2019
Galerie Valchařská / Brno

Tomáš Bárta – Cvičení se stuhou

Do 8. 02. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

Tomáš Smetana Přátelé

Do 1. 03. 2019
Art for Good nový život výstav

glass painting isn´t lost

19. 01. – 10. 03. 2019
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Zas a znova – Poznámky k prostoru

Do 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Výstava Jáchym Bouzek – DOSLOVA

Do 31. 01. 2019
Světova 1 / Praha 8

dvojitá dávka umění: Arkadiusz Karapuda / Erik Sikora

1. 02. – 16. 03. 2017
Galerie města Třince / Třinec

Mlčení bouře

9. 02. – 1. 03. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Monika Immrová: Socha

6. 02. – 9. 03. 2017
Topičův salon / Praha 1

ANNA NEBOROVÁ / NADOSAH

7. 02. – 17. 03. 2017
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Hřiště / Jonáš Verešpej, Šimon Levitner

9 - 25. 02. 2017
Galerie Panel / Praha

TVARY MYŠLENEK: konceptuální, konstruktivní a lyrické tendence v českém umění z ústeckých sbírek

15. 02. – 1. 04. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Návod k použití

8 - 23. 02. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Daniel Pešta: ŠKOLA

9. 02. – 29. 03. 2017
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Lea Petříková // Čím méně se dívám, tím více vidím

18. 02. – 19. 03. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Milan Grygar/Světlo, zvuk, pohyb

7. 03. – 2. 06. 2017
Fait Gallery / Brno

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. – 1. 03. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Petra Hudcová: Snít tvary

16. 02. – 23. 03. 2017
Art Space NOV / Pardubice

Johana & Ondřej Merta – Terminátor

21. 02. – 21. 03. 2017
Galerie FAVU / Brno

Jakub Benda – Undo/Redo

23. 02. – 14. 03. 2017
PageFive / Praha 7

Brud: Thingamajig

4. 03. – 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Universal Hospitality 2

4. 03. – 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Wandering Wombs: Full stop (.), Time

3. 03. – 15. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

TEORIE DUCHŮ

27. 02. – 5. 05. 2017
TIC Galerie / Brno

Alena Anderlová

27. 02. – 23. 03. 2017
Galerie Vltavín / Praha

Lenka Kamínková, Daniela Mikulášková, Bronislava Šnajdrová: Příběhy

3. 03. – 1. 04. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Ko-shické metro

1. 03. – 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Eliška Jakubíčková – SOUCIT

3 - 17. 03. 2017
Galerie Kotelna / Říčany

Michal Škapa / ANALFABET

15. 03. – 29. 04. 2017
Trafo Gallery / Praha

Petra Lelláková: Tourisk

9. 03. – 9. 04. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

The House of SM Collection

9 - 28. 03. 2017
Monomach / Brno

Tereza Příhodová – Murure

15. 03. – 5. 05. 2017
Polansky Gallery / Praha

Lukáš Karbus – Zlomená strana

15. 03. – 5. 05. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. – 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Radek Čák – Cena kritiků

21. 03. – 16. 04. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16 - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Johana Novotná & Laura Trenčanská: If you find yourself block me

20. 03. – 14. 04. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

PŮDORYS OKA

20. 03. – 3. 05. 2017
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

Eduardo Lara – Doppelgänger

28. 03. – 29. 04. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Pragovka 2017… With wings

7. 04. – 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jana Bernartová – Ultramarín extra blue

29. 03. – 28. 05. 2017
PLAC / Jablonec nad Nisou

Nikdy nekončící příběh; život po umění

5 - 29. 04. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Earth versions

3 - 10. 04. 2017
Galerie 207 / Praha 1

Nejisté domovy

10. 04. – 2. 05. 2017
Xaoxax / Praha

Zdenek Svejkovský: Paleta barev

3. 09. – 30. 10. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Nákaza

13. 04. – 10. 05. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Pavel Korbička: Taneční kaligrafie

13. 04. – 24. 06. 2017
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Marian Palla: Retrospektiva o 7 dějstvích

20. 04. – 5. 08. 2017
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno

Daniel Balabán: Otevřené zdroje

10. 04. – 11. 05. 2017
Galerie Via Art / Praha 2

Markéta Magidová / Zakalená fotosyntéza

19. 04. – 20. 05. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

DEZIIN / Nicole Taubinger: Český folklor

13 - 27. 04. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Jimena Mendoza: Zapomenuté ovoce

21. 04. – 26. 05. 2017
SVIT / Praha

Legenda Veronika Holcová

14 - 19. 04. 2017
Galerie Havelka / Praha 1

Angry Sequences of Yellow Color

18. 04. – 20. 05. 2017
Galerie 101 / Praha

Filip Dvořák – Frames

18. 04. – 1. 05. 2017
Galerie 209 / Brno

Rozptýlený disk

25. 04. – 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

MŮŽU?

25. 04. – 26. 05. 2017
Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Marek Meduna: Horko a mlha

24. 04. – 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Kateřina Štenclová / Světlo barvy II

26. 04. – 17. 06. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Recyklace ideologií

26. 04. – 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Obraz a slovo v českém výtvarném umění šedesátých let

30. 06. – 26. 08. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Květiny v moři zla – Jiří Straka

1 - 25. 05. 2017
Nová galerie / Praha 2

Praha den po náletu

26. 04. – 29. 06. 2017
Artwall Praha 7 / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. – 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Richard Wiesner – Gluon

27. 04. – 1. 06. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

LEGENDA TOMÁŠ VANĚK

21 - 26. 04. 2017
Galerie Havelka / Praha 1

Výstava obrazů Antonína Kroči Výbuch exprese

3 - 27. 05. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Most Brno, Praha, Mexiko, Jihlava

3. 05. – 3. 06. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Andrea Mikysková & Tomáš Beňadik: Cmd : Start

25. 04. – 13. 05. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

OSUDY A DÍLO

13. 04. – 29. 10. 2017
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Grupa Porno – Staff Only

2 - 14. 05. 2017
Galerie 209 / Brno

Valentýna Janů — Paralepse

4. 05. – 2. 06. 2017
Fotograf Gallery / Praha 1

Bet Orten / Až budu velká

14. 05. – 3. 06. 2017
Kavárna co hledá jméno / Praha

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. – 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13 - 27. 06. 2017
Monomach / Brno

PATA I.

18. 05. – 22. 06. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jiří Slíva: Stop Time

23. 05. – 17. 06. 2017
Galerie Hollar / Praha 1

Milan Cais: Několik problémů najednou

19. 05. – 25. 08. 2017
CUBE X CUBE GALLERY / Liberec

Úplný prostor žluté barvy

16. 05. 2017
Galerie Aspekt / Brno

Viktor Pivovarov:Český Pivovarov

18. 05. – 14. 07. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Radim Měsíc: Bůh Tě miluje

16. 05. – 16. 06. 2017
Kontext / Jihlava

Nik Timková – Knife as Outfit

24. 05. – 14. 07. 2017
Polansky Gallery / Praha

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. – 14. 07. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. – 24. 06. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Josef Váchal – Satanu

23. 05. – 17. 06. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Výstava Herbert Dlouhy Otevřená brána

7. 06. – 1. 07. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jan Vičar / Dívka a trn

1. 05. – 10. 06. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Ioana Nemeş, Georg Ettl, Katarína Poliačiková: Past-Present-Future

23. 05. – 21. 07. 2017
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Gammatone

31. 05. – 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. – 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Remember Early Humans

29. 05. – 17. 06. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Matouš Lipus – Biodiverzita

1. 06. – 29. 07. 2017
Galerie Luxfer / Česká Skalice

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

7. 06. – 2. 09. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. – 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Daniela&Linda Dostálkovy/ Extensions

6 - 29. 06. 2017
TIC Galerie / Brno

Josefína Jonášová: Osobáček

13 - 26. 06. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Karolina Rossi: Lekce ponoru

21 - 30. 06. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Milan Sodoma / The Hunt for Moby Dick

5 - 25. 06. 2017
Kavárna co hledá jméno / Praha

klub Fiesta

28. 06. – 2. 09. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Jan Štursa / Dar nebes a země

28. 06. – 9. 09. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

12. 07. – 30. 09. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Valentýna Janů: Expectations-Reality Gap

27. 06. – 29. 07. 2017
Galerie Jelení / Praha

Antonín Jirát – Léčba oparem

28. 06. – 29. 09. 2017
Galerie Nonstrop / Jihlava

Lea Petříková: Vyvážení

18. 07. – 2. 09. 2017
Galerie AMU / Praha 1

Jana Babincová, Pavla Nešverová: Zákon

26. 07. – 4. 09. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Veronika Holcová – Wild Game / Divočina

18. 07. – 21. 09. 2017
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Nová lišta / Tomáš Beňadik, Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková

13 - 24. 07. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Slovak Glass Design (slovenský sklársky dizajn od roku 1950-2017)

12. 07. – 30. 08. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Absolute Beginners

17. 07. – 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Dana Sahánková: Stopy v popelu

27. 07. – 2. 09. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Hřiště života

10 - 27. 07. 2017
Galerie 1 / Praha 1

Hřiště života

10 - 27. 07. 2017
Galerie 1 / Praha 1

KAREL KONOPKA / V NOCI UŽ NEDĚLÁM

25. 07. – 7. 09. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Jako mrkev žiju život v řádu

28. 07. – 3. 08. 2017
Ateliér Síň / Telč

Karel Otto Hrubý

5. 12. 2017 – 3. 03. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Karolína Rossí a Pavel Trnka – Theory of vision

31. 07. – 23. 08. 2017
Pragovka Art District / Praha

Total Global

9. 08. – 29. 09. 2017
Cermak-Eisenkraft / Praha 1

Anna Daučíková: Politiky gest

5. 09. – 17. 10. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. – 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Červený rybízku!

8. 09. – 2. 11. 2017
Nau Gallery / Praha 3

Filip Sabol a Michal Turkovič – Světlo na konci tuleňa

14 - 29. 09. 2017
Industra Art / Brno-město

Back to school

28. 08. – 17. 09. 2017
Pragovka Art District / Praha

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohanec

6. 09. – 21. 10. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Šárka Telecká // Altro Walkway Bone VM20215

1 - 30. 09. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Břetislav Malý- Neschopnost obrazu zobrazit realitu

10. 09. – 8. 10. 2017
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Alena Anderlová – Obrazy

7. 09. – 24. 10. 2017
Galerie Sirkus / Sušice

Běguni

4. 09. – 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. – 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jiří Sozanský: Olympia

3 - 26. 09. 2017
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Lubomír Typlt: Vizionáři

7. 09. – 3. 10. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

MARIE KRATOCHVÍLOVÁ (project_room)

9. 09. – 27. 10. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. – 20. 10. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Pinturas Negras

13. 09. – 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha 2

MARKÉTA MAGIDOVÁ – SOFT TARGET

12. 09. – 13. 10. 2017
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Aleš Zapletal: Permakultura

11 - 21. 09. 2017
Galerie NoD / Praha 1

David Turecký – The Polaroids

10. 09. – 14. 10. 2017
anyArt / Praha 8

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 – 13. 01. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Od knihy ku knihe

19. 09. – 21. 10. 2017
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Johana Merta- Nikde, nikdy

29. 09. – 8. 10. 2017
Nadveřegalerie / Brno

SILVIA KRIVOŠIKOVÁ / EXHIBICE

26. 09. – 3. 11. 2017
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Tomáš Vaněk – Particip č.199

20. 09. – 28. 10. 2017
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Krejčí Sláma

4. 10. 2017 – 30. 01. 2018
Galerie Valchařská / Brno

Eva Lukešová – Podmíněná vizualita

4 - 28. 10. 2017
Industra Art / Brno-město

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

4 - 15. 10. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Vesmír je černý (O kosmos hino kalo)

2. 11. 2017 – 27. 01. 2018
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Valerie Suchánová / Struktury a situace

8. 10. – 3. 11. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Metastázy obrazu

10. 10. – 9. 11. 2017
Topičův salon / Praha 1

Ozvěny Tabooku

9. 10. – 11. 11. 2017
Xaoxax / Praha

Jana Bernartová / Červená jako Ferrari

10. 10. – 9. 11. 2017
Strom Art Gallery / Brno

Stud

10. 10. 2017 – 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Daniel Balabán, Jiří Kuděla – Fokus

14. 10. – 18. 11. 2017
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Turistické centrum Veselska

Intervence #6: Katarína Hládeková – Klíčová slova

12. 10. – 25. 11. 2017
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Gammatone Signal 2017

11 - 14. 10. 2017
Pragovka Art District / Praha

Tvář znásilnění

19. 10. – 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. – 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Filip Dvořák: Nowstalgia

25. 10. – 1. 12. 2017
Galerie 101 / Praha

To je mámovo!

23. 10. – 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Bez tváře- Jakub Janovský a Pavel Tichoň

23. 10. – 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Robert Vlasák – Mezisvěty

24. 10. – 23. 11. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jan Pražan – Mým královnám

21. 10. – 21. 11. 2017
PONAVA / Brno-město

Jonáš Czesaný: Hybridní monotyp

26. 10. – 2. 12. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Alena Anderlová: OBRAZY

31. 10. – 30. 12. 2017
Galerie bratří Špillarů / Domažlice

Veronica Taussig

20. 10. – 15. 11. 2017
Kongresové centrum Praha / Praha

Matouš Lipus — Dar nebes a země

31. 10. – 23. 11. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Pilíře domova

31. 10. – 6. 12. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Už dlouho mě nic nevyděsilo

1 - 20. 11. 2017
Knupp Gallery / Praha

Heinrich Dunst, Jiří Kovanda: Tři jména

27. 10. – 21. 12. 2017
SVIT / Praha

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

3. 11. – 2. 12. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Léčení

10. 11. – 19. 12. 2017
Nau Gallery / Praha 3

Don´t fetishize your own sadness.

13. 11. 2017 – 14. 01. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Postcompost

31. 10. – 12. 11. 2017
Galerie 209 / Brno

Rudi Koval // 21.25 @35m2

10 - 30. 11. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

CREW/ní obraz

22. 11. 2017 – 13. 01. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Street Fighters 6

31. 10. – 29. 11. 2017
Galerie U Mloka / Olomouc

Josef Dabernig: Viktoria

10. 11. 2017 – 12. 01. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Výstava | Chomová & Šrámek – “Zapomnění”

12. 11. 2017 – 8. 03. 2018
Pracovna / Praha

Jan Nálevka: Index

10. 11. 2017 – 12. 01. 2018
Drdova Gallery / Praha 3

Martin Fišr: Střed

7. 11. – 1. 12. 2017
Kontext / Jihlava

Marek Meduna: OD/DO, WIN/WIN

7. 11. 2017 – 12. 01. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Radical Times in Paradise

14 - 20. 11. 2017
Galerie 207 / Praha 1

Stach Szumski: Żółć / Žluč / Žluť

12. 11. – 9. 12. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Anna Sypěnová – Půjdem k moři?

22. 11. 2017 – 1. 01. 2018
PONAVA / Brno-město

F R A G I L I T Y

17. 11. – 7. 12. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

F R A G I L I T Y

17. 11. – 7. 12. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Josef Kroutvor, David Radok a Ivan Theimer – Hudba, moře, divadlo

2 - 28. 11. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Karolína Rossí Viktor Takáč – Material Matters

23. 11. – 21. 12. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

Babybox

20. 11. – 13. 12. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Petra Hudcová: Zákony příčinnosti

21. 11. – 30. 12. 2017
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Daisy Mrázková: Co by se stalo, kdyby…

20. 11. 2017 – 27. 01. 2018
Galerie Villa Pellé / Praha 6

p e r l o r o d k y

8. 12. 2017 – 24. 01. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Tomáš Bárta: Plán sedimentu

26. 11. 2017 – 9. 01. 2018
Galerie NoD / Praha 1

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 – 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Není nutno

2. 12. 2017 – 16. 02. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

ReVize: Břetislav Malý

6. 12. 2017 – 10. 02. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Lucie Rosenfeldová a Matěj Pavlík: Žít s duchy

5. 12. 2017 – 6. 01. 2018
Galerie Jelení / Praha

Poločas rozpadu

6 - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Pavla Kantorová- Fairy Tales

6. 12. 2017 – 6. 01. 2018
Klub Leitnerova / Brno

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 – 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Henri Matisse (1869-1954): Dopisy

12. 12. 2017 – 24. 02. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Richard Wiesner: Radiace

12. 12. 2017 – 20. 01. 2018
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Petra Lelláková, Vladimíra Večeřová / Gossip

12. 12. 2017 – 13. 01. 2018
TIC Galerie / Brno

Gossip

12. 12. 2017 – 12. 01. 2018
TIC Galerie / Brno

Gizela Mickiewicz: The Decay of a Day

14. 12. 2017 – 10. 02. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Jan Šerých Y/N

16. 12. 2017 – 28. 01. 2018
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 – 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Další posun – Rozálie Hanáková a Marek Šefrna

17 - 21. 12. 2017
IDEAL PROSTOR / Praha 4

Daniel Pešta: DeTermination

25. 01. – 6. 05. 2018
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Lubomír Typlt – Jedlíci kukuřice

24. 01. – 7. 04. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Něco něčím / Daliborem Chatrným

6. 02. – 7. 04. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Lenka Štěpaníková – Moje grafika

7. 01. – 9. 02. 2018
anyArt / Praha 8

„Probstová“ – gázotisky Zuzany Růžičkové

8. 01. – 1. 02. 2018
Unijazz / Praha

Domestic Arenas

18. 01. – 17. 03. 2018
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Anna Hulačová & Jana Vojnárová: Paralelní pozdravy

15. 01. – 15. 02. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Petr Kožíšek, Martina Ponertová / DIALOG

22. 01. – 17. 02. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Video, multimédia, performance – Pozdravy z Mordoru

1 - 19. 02. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

Jana Bernartová: ~ 430–500 nm, ~ 700–600 THz

12. 01. – 8. 02. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

29. 01. – 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

Blanka Kirchner – Vrstvy událostí

26. 01. – 8. 03. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Jana Bernartová: Možnost zobrazení

21. 02. – 23. 03. 2018
Video NoD / Praha 1

PATRIK KRIŠŠÁK / DRAG AND DROP

6. 02. – 16. 03. 2018
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. – 28. 02. 2018
Galerie FAVU / Brno

Vladimír Suchánek: Litografické příběhy

31. 01. – 24. 02. 2018
Galerie Hollar / Praha 1

Viktor Kopasz — Prolonged Identity

1. 02. – 9. 03. 2018
Fotograf Gallery / Praha 1

Trójsky poklad

31. 01. 2018
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. – 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. – 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Zdenek Hůla

5. 02. – 6. 03. 2018
Topičův salon / Praha 1

Susan Donath: Pravda Láska Ztráta

14. 02. – 28. 03. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Konstelace Fathermother Collective v Galerii Kaple ve Valašském Meziříčí

7. 02. – 30. 03. 2018
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

ULTRA

5. 02. – 4. 03. 2018
Galerie Umakart Brno / Brno

Prizma

16. 02. – 15. 03. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Argišt Alaverdyan — Ohyb

6. 02. – 8. 03. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Ivo Dankovič – Velmi křehká rovnováha

10. 02. – 16. 03. 2018
anyArt / Praha 8

Andrej Ševčík – Princip Stupňovatelnosti

15. 02. – 10. 03. 2018
Industra Art / Brno-město

Jiří Straka – starý přítel: Porcelán Qinghua

14. 02. – 6. 04. 2018
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Ondrej Jajcaj: Smrt kosí v Olomouci – na vině jsou obrazy!

8. 02. – 1. 03. 2018
Galerie XY / Olomouc

18+2

16. 02. – 15. 03. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Jiří Peša – Kresby, grafika 1978-2018

16. 02. – 24. 03. 2018
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Turistické centrum Veselska

Silné a slabé karty

29. 01. – 7. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

Jan Vičar: VLČÍ HŘBET / LE DOS DU LOUP

12. 02. – 14. 03. 2018
Galerie Havelka / Praha 1

STAVY A VĚCI

13. 02. – 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

DANIEL PITÍN – BROKEN WINDOWS

20. 02. – 17. 03. 2018
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Daniel Pitín: Zpovědnice

13. 02. – 28. 04. 2018
Kostel Nejsvětějšího Salvátora / Praha 1

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. – 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Světlem stromů

13. 02. – 6. 03. 2018
Knupp Gallery / Praha

Tomáš Kajánek | Jan van der Pol

20. 02. – 13. 04. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Pro tebe i pro sebe

20. 02. – 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

Soňa Valentová / Šepotání

26. 02. – 17. 03. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Tahem

20 - 26. 02. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. – 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Michal Blecha – Nejžlutější slunce

20. 02. – 20. 03. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Kamilia Kard / I’M a TOTAL BABE

21. 02. – 16. 03. 2018
Vitrína Deniska / Olomouc

PAINT JOB / Viltė Bražiūnaitė & Tomas Sinkevičius

27. 02. – 24. 03. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Výstava obrazů Radomila Uhlíře

2 - 31. 03. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Výstava šperků Petry Niklové a fotografií Jarmily Soldánové

3. 03. – 1. 04. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Reality Testing

26. 02. – 26. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

OSM

8. 03. – 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Baptiste Charneux: Facades and their Beasts

26. 02. – 14. 04. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Fabio Santacroce: If The Poor Stopped Reproducing, The Rich Would Create Them Artificially

26. 02. – 14. 04. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

25 let snění

1. 02. – 2. 03. 2018
Galerie 1 / Praha 1

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. – 26. 05. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

My brain, my battle field

5 - 12. 03. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Začátek je také konec

5. 03. – 18. 05. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Measuring Earth

5. 03. – 6. 04. 2018
Galerie Mladých

Boží srst

16. 03. – 24. 05. 2018
Nau Gallery / Praha 3

Míla Preslová: OKAMŽIK

8. 03. – 6. 04. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Jan Karpíšek: Obrázky pantáty včelaře

15. 03. – 10. 05. 2018
/ Brno

Ondřej Maleček

12. 02. – 7. 04. 2018
Moving Station / Plzeň

Beauty is how objects end Dont Panic!

13. 03. – 21. 04. 2018
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Důraz není nikde, kam se podíváš

18. 03. – 16. 05. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Daniel Hanzlík, Pavel Mrkus: Vidět čas

10. 03. – 26. 05. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Filip Dvořák a Martin Kolarov – Provizorní krajina

15. 03. – 14. 04. 2018
Industra Art / Brno-město

DEAD END GALAXIES

16. 03. – 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Klára Hosnedlová, Nona Inescu – The Inhabitant

16. 03. – 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha

Vítězslav Špalek – Nebát se totemu

11. 03. – 14. 05. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

BERLINSKÝ MODEL | hunt kastner & Arratia Beer: Holly Hendry, Pablo Rasgado, Anna Virnich

17. 03. – 5. 05. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. – 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. – 12. 05. 2018
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

April Showers Bring May Flowers

13. 03. – 5. 04. 2018
Galerie AMU / Praha 1

Marek Sibinský – In Hands

6 - 30. 04. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

J.R. (OO) N.Y. (RV) LE C0NCEPT STORE (GLOBAL)

23. 03. – 19. 04. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Jan Dyntera – Jak se posunout dál

21. 03. – 5. 05. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Architektura zmocňující se prostoru: Alfred Neumann – život a dílo

10. 05. – 9. 06. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Druhý život

19. 06. – 28. 07. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Oblek, kterému nic nevadilo

3 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Yellow Company – YC_02_Tenebrio Molitory

20 - 30. 03. 2018
Galerie 209 / Brno

Jakub Jansa — My name is Red Herring

19. 03. – 13. 04. 2018
Fotograf Gallery / Praha 1

Garrett Lynch: A network of people who attended an exhibition and contributed to the creation of this work

8 - 12. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Andrej Pešta: Mire sveti / Světy Andreje Pešty

22. 03. – 30. 09. 2018
Muzeum romské kultury / Brno

Melancholická Pouť – Nikol Dutková a Zuzana Knorová

18. 03. – 20. 04. 2018
anyArt / Praha 8

Malba.tečka nr.1

2 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

A fotky máš?

4 - 29. 04. 2018
Galerie Garáž / Zlín

Nikola Brabcová, Jana Vojnárová: Oblek, kterému nic nevadilo

2 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. – 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

PRZ // Petra Navrátilová, Ryan O’Rourke, Zuzana Růžičková

2 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1 - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

ARGIŠT ALAVERDYAN / PRŮZKUMNÍK

3. 04. – 11. 05. 2018
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Kdo se rád dívá…

23. 05. – 9. 09. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Štěpánka Sigmundová: Last White Rhino

3 - 14. 04. 2018
Galerie 209 / Brno

9058

11. 04. – 6. 05. 2018
Atrium na Žižkově / Praha 3

Jaroslav Klát: Průniky realismu a abstrakce

12. 05. – 30. 06. 2018
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Je toho více

11. 04. – 17. 05. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Patrik Pelikán – Skluz

11. 04. – 12. 06. 2018
Galerie Mimochodem / Praha

Odcizení podle slovníku

11. 04. – 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ivan Pinkava & Eliáš Dolejší – Napřed uhořet

10. 04. – 9. 06. 2018
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. – 19. 05. 2018
Industra Art / Brno-město

Okno před záclonou

19. 04. – 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

FAMU / Digital Naïve

18. 04. – 2. 05. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Harvesting Darkness

24. 04. – 16. 06. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ondřej Kopal: No drama

19. 04. – 4. 08. 2018
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno

Filip Dvořák & Martin Kolarov: Kapitola druhá / Chapter Two

23. 04. – 31. 05. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Petra Nováková Ondreičková. Centrum v periferii

23. 03. – 27. 09. 2018
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice and Vltavou

Letters to the Mayor: Prague

22. 04. – 29. 05. 2018
Norma space / Praha

Luďek Keim: PRIOR

23. 04. – 30. 07. 2018
Galerie Nonstrop / Jihlava

Zelený muž

29. 04. – 17. 05. 2018
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Vladimír Škoda: Mysterium Cosmograficum – Johanes Kepler

19. 03. – 2. 06. 2018
Museum Kampa / Praha 1

Čára předělu: věnováno Janu Steklíkovi

27. 04. – 24. 05. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Margareta Fisinger: Pussy dance

27. 04. – 24. 05. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Milan Cais – Několik problémů najednou

30. 04. – 19. 05. 2018
Galerie Státní zámek Třeboň / Třeboň

Dominika Vyskočilová / in my mind

12. 05. – 7. 06. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Tereza Lochamnnová: Strategie přežití

3 - 18. 05. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Dead Inside Will Never Die

5 - 18. 05. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Eduard Seják a Petr Stibral

4. 05. – 29. 09. 2018
Galerie Dům / Broumov

Marek Nenutil / Openmindz360° – KITTY CAT

18. 04. – 19. 05. 2018
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Kolečka

13 - 27. 05. 2018
Galerie PZ / Praha 5

Rostislav Novák “Obrazy odrazy”

24. 04. – 12. 05. 2018
Galerie Nová síň / Praha 1

Andrej Pešta: Mire sveti / Světy Andreje Pešty

22. 03. – 29. 09. 2018
Muzeum romské kultury / Brno

Forma sleduje peníze: Cosa.cz, kulturní družstvo

10. 05. – 23. 06. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Patrik Pelikán: Spád

11. 05. – 14. 09. 2018
Galerie Na shledanou / Volyně

Magdalena Jansová – #shadows

31. 05. – 29. 06. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

Luděk Míšek: Prostor ve své nehmotnosti

18. 05. – 11. 08. 2018
Výklady AXA / Praha 1

Platónův jednorožec

16. 05. – 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

BŘETISLAV MALÝ / PODÍVEJ SE SKRZ A ZASE ZPĚT

22. 05. – 29. 06. 2018
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. – 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Výstava obrazů Věry Novákové a Pavla Brázdy: Retrospektiva

2 - 24. 06. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Tekutá mateřská láska

27. 05. – 26. 07. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

REALITY SHOW

7. 06. – 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Daniela & Linda Dostálkovy — We are still the same and you are always more

28. 05. – 22. 06. 2018
Fotograf Gallery / Praha 1

Vizuální mytologie | Let Them Eat Chaos (Kate Tempest)

6. 06. – 25. 08. 2018
Galerie Alternativa / Jihlava

Fenomén Charlemont / Eduard, Hugo a Theodor

16. 05. – 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jak lesy myslí

6. 06. – 13. 10. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

IGLOO 9: Byl by tam jiný les?

6. 06. – 13. 10. 2018
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

Dana Sahánková: Setnout strom, pokácet les

9. 06. – 28. 07. 2018
Galerie  50°47’55.9”N 14°57’22. 6” E / Andělská Hora u Chrastavy

Viktor Frešo – EX POST

8. 06. – 19. 07. 2018
Nová galerie / Praha 2

JSME KURÁTORY!

12. 06. – 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Vladimír Kiseljov / More Than Like

18. 06. – 10. 08. 2018
Kavárna co hledá jméno / Praha

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. – 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Jan Mladovský: UROBOROS POLYSTYRENE

14. 06. – 30. 10. 2018
/ Litomyšl

JE NÁS JEDENÁCT

14. 06. – 19. 07. 2018
8gallery / Praha

Alex Webb

21. 06. – 25. 08. 2018
Leica Gallery Prague / Praha 1

Lineated Luminary

18. 06. – 19. 07. 2018
Pragovka Art District / Praha

Michalina Mosurek: Potyczka / Skirmish

19. 06. – 30. 08. 2018
Galerie Mimochodem / Praha

Sustainable Memories

27. 06. – 28. 07. 2018
Industra Art / Brno-město

Vltavotýnské symposium drobné grafiky/výstava účastníků

29. 06. – 25. 08. 2018
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Lubomír Typlt – Neutopíš se dvakrát v téže řece

28. 06. – 1. 09. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

BIOTOP CHAOS

6. 07. – 4. 08. 2018
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Patrik Hábl – Střílny

26. 06. – 29. 09. 2018
Letohrádek Hvězda

Heijo Hangen

20. 06. – 11. 08. 2018
Galerie Závodný / Mikulov

Kamila Ženatá – Podivuhodná květina

4 - 18. 07. 2018
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha 2

PROJEKT PRAVÉ HEMISFÉRY – ALICE FIALOVÁ

8. 07. – 6. 09. 2018
Pracovna / Praha

Průzor k parkovišti

12. 07. – 23. 08. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10 - 20. 07. 2018
Pragovka Art District / Praha

Situace, které se staly jakoby včera

8 - 14. 07. 2018
Galerie Mladých

My brain, my battlefield

10. 07. – 10. 08. 2018
Kontext / Jihlava

Happy End

13. 07. – 17. 08. 2018
lítost / Praha

Další posun

18. 07. – 14. 08. 2018
Monomach / Brno

Svatopluk Klesnil: Chvíle šampiónů

13. 07. 2018
Fotofestival Uničov / Uničov

Výstava akvarelů

17. 07. – 20. 09. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Silvia Krivošíková: GESICHTE

26. 07. – 1. 09. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Scattered Rhymes

24. 07. – 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Alžběta Wolfová: The Most Perfect Bird

18. 07. – 13. 08. 2018
Vitrína Deniska / Olomouc

Basic Pride

24. 07. – 12. 09. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Danica Pištěková: One size fits all

24. 07. – 11. 09. 2018
Pragovka Art District / Praha

Petra Hudcová, Hinda Weiss: Going Places

18. 07. – 16. 08. 2018
Pragovka Art District / Praha

Silke Koch – After Gravity’s Rainbow

24. 07. – 1. 09. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Príbehy z ateliéru

26. 06. – 31. 07. 2018
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Barbora Tydlitátová a Natálie Bozděchová – Izotopy

24. 07. – 10. 09. 2018
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Patrik Hábl – WASSERFALL

19. 07. – 20. 08. 2018
Deska / Ústí nad Labem

Neohrožené Květiny: Fearless Flowers (I Move Through Chicago Like Honey)

8. 08. – 1. 09. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Lukáš Kleberc: Kasiopeja

29. 07. – 18. 08. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Drozeno Outside

31. 07. – 19. 09. 2018
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Josefína Dušková / Horizonty

30. 07. – 30. 08. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

ZDENĚK DANĚK: “DNA obrazu”

6. 09. – 20. 10. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2018 – ČTVRTSTOLETÍ

1. 08. 2018
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Vincent Pianina: La Partie de Cache-Cache * Hra na Schovku

31. 08. – 9. 10. 2018
Xaoxax / Praha

Náměstí Práce ve Zlíně a jeho proměny

22. 08. – 28. 10. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Jan Mladovský – ZOKADOKA

10. 08. – 2. 09. 2018
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Píseň duše. Ruské umění ze sbírek GVUO

31. 07. – 8. 09. 2018
Dům umění / Ostrava

Nevšímejte si nás! Kala Azar a spol.

13. 08. – 6. 10. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

Jan Karpíšek – Včelí obrazy

12. 09. – 13. 10. 2018
Galerie Alternativa / Jihlava

Forman – Milkov

1. 09. – 28. 10. 2018
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Daniela Klimešová, Susanne Kass, Fredrika Biström: Eroticon

20. 08. – 12. 09. 2018
Pragovka Art District / Praha

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

20. 08. – 14. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Ester Paras, Anna Wyrwa: Le(m)on Incest

1 - 31. 08. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Jana Horálková: 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21

1 - 31. 08. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. – 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

NOT to DATE WITH

7 - 21. 09. 2018
Nau Gallery / Praha 3

Sylva Francová – Šedé město

4. 09. – 5. 10. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. – 27. 09. 2018
lítost / Praha

Ádám Kokesch: Palm house

29. 08. – 22. 09. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Zánik a vzkříšení

6. 08. – 13. 10. 2018
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Michal Šmeral – POOL of the MOON

6 - 29. 09. 2018
Industra Art / Brno-město

Anna Leschinger: Marble Twin

29. 08. – 29. 09. 2018
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

24. 08. – 27. 10. 2018
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Lukáš Kalivoda: Malba vodou

21. 09. – 3. 11. 2018
MeetFactory / Praha 5

Čas naplněný barvou

7. 09. – 5. 10. 2018
Galerie U Prstenu / Praha

Viktor Frešo: Tak tomu říkám koncept

5. 09. – 11. 11. 2018
Centrum současného umění DOX / Praha 7

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. – 25. 10. 2018
Bludný kámen / Opava

David Kolovratník – Máma by věděla

9. 09. – 5. 10. 2018
anyArt / Praha 8

Petra Hudcová – Poté bylo příště

7 - 27. 09. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Jan Dotřel – Deeply Ordered Chaos

5 - 28. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

VA (Various Artists): Don’t Worry About Us

7. 09. – 25. 10. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Difficult Ceremony

6. 09. – 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Antonín Jirát: History of Dimensions

13. 09. – 11. 10. 2018
stone projects / Praha 7

Jaromíra Němcová: START STOP

3. 09. – 2. 10. 2018
Topičův salon / Praha 1

Elementy harmonie

27. 08. – 7. 09. 2018
Galerie 1 / Praha 1

Jerzy Olek & Štěpán Grygar: CESTA K JEDNODUCHOSTI

5. 09. – 30. 10. 2018
Stará synagoga v Plzni / Plzeň

Karolína Rossí // Lovely creatures

16. 09. – 8. 11. 2018
Pracovna / Praha

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

17. 09. – 24. 11. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Luisa Bělohlávková: Terapie kobaltem

12. 09. – 6. 10. 2018
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Áron Kútvölgyi-Szabó: Patterns of Counterknowledge

12. 09. – 14. 10. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Inez Tuschnerová

Do 24. 02. 2019
Moravská galerie v Brně / Brno

Komiksy plné života Venduly Chalánkové vystaví meziříčská Galerie Sýpka

11. 09. – 15. 11. 2018
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Gloriya Komarova

12. 09. – 4. 10. 2018
Monomach / Brno

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. – 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. – 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Antonín Heythum / scénograf, architekt a design

19. 09. – 24. 11. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Utajované násilí: Architektura a francouzská válka v Alžírsku

25. 09. – 9. 11. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Eva Kmentová: žena na slunci, Eva Koťátková: žena v bedně

21. 09. – 15. 11. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Andreas Gajdošík – Závěry policejního vyšetřování

17. 09. – 14. 10. 2018
Galerie Umakart Brno / Brno

Vypůjčená krajina

25. 09. – 29. 10. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Iren Stehli: Druhý život

19. 09. – 13. 10. 2018
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Arnošt Paderlík – Retrospektiva

27. 09. – 17. 11. 2018
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Filip Dvořák: FOUR BLACK HORSES IN THE SUNSET

20. 09. – 19. 10. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Dana Zámečníková – 4x Bouře

18. 09. – 18. 11. 2018
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Andreas Gajdošík – Závěry policejního vyšetřování

18. 09. – 14. 10. 2018
Galerie Umakart Brno / Brno

Greenhouse

24. 09. – 13. 11. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Moment #1: Buď bude zítra pršet, nebo zítra pršet nebude

19. 09. – 19. 10. 2018
Vitrína Deniska / Olomouc

Bez práce nejsou koláže

10. 10. – 2. 12. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Návod k použití Jiřího Koláře

20. 09. – 29. 11. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Vladimír Skrepl: Převrátila jsem oči sloup

25. 09. – 22. 11. 2018
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

NEBEZPEČNÝ / UNSAFE V. K. NOVÁK

25. 09. – 10. 11. 2018
Galerie NTK / Praha

Jimena Mendoza – When no former things exist

4 - 30. 10. 2018
Industra Art / Brno

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

30. 09. – 24. 10. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Birdcall a soutěž o nejkrásnější fotku Kalvárie

28. 09. – 30. 12. 2018
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Maroš Belák: Čekal jsem velkou věc od chvíle ukrojení chleba

25. 09. – 16. 10. 2018
Galerie FAVU / Brno

Viktória Šoltisová / Madona vo výrobe

7. 10. – 2. 11. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Olof Olson: Lehce v Evropě

1. 10. – 24. 11. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

SONYA DARROW Stezky / Pathways

4 - 24. 10. 2018
Suteren Gallery / Brno

Carolina Dutca: The Places of Violence

5 - 27. 10. 2018
Pragovka Art District / Praha

Ondřej Maleček / HoraOpona

Do 23. 01. 2019
Výklady AXA / Praha 1

Petr Veselý

3. 10. – 16. 11. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Michael Bílek, Lidé a hvězdy

10. 10. – 24. 11. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jana Bernartová, NULA JEDNA

10. 10. – 24. 11. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Tom Kotik / Portál

8. 10. – 8. 11. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

Ondřej Filípek

17. 10. – 3. 11. 2018
stone projects / Praha 7

Andreas Töpfer: BACKBONE

9. 10. – 23. 11. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Max Vajt: A little place just for You

9 - 30. 10. 2018
Galerie Panel / Praha

Veronica Taussig

20. 09. – 20. 10. 2018
Point Gallery / Praha 1

Martin Němec: Sýýýr

3. 11. – 28. 12. 2018
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Jaroslav Kyša / Pátá síla

24. 10. – 12. 12. 2018
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

Tomáš Zumr: Syntetik

10. 10. – 8. 11. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Daniel Hanzlík: What are you doing?

24. 10. – 1. 12. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Groupe Guma Guar: Heaven

21. 10. – 26. 11. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

djav azodnem

8. 11. 2018 – 4. 01. 2019
Drdova Gallery / Praha 3

Start down

16 - 22. 10. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Vojtěch V. Sláma: 35 milimetrů

17. 10. – 28. 11. 2018
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Chiméra: Renáta Pintérová & Nikola Balberčáková

16. 10. – 6. 11. 2018
Galerie Umakart Brno / Brno

Vladimír Kokolia / Alena Kotzmannová a Q: / Nika Kupyrova

17. 10. 2018 – 12. 01. 2019
Fait Gallery / Brno

Oskar Helcel a Martin Netočný: Kino nehraje

14 - 28. 10. 2018
Galerie PZ / Praha 5

Emila Medková

16. 10. – 26. 11. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Stefan Bircheneder – Mimo provoz

23. 10. – 24. 11. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Jan Pražan / Dominik Strouhal – Zdroj

14. 11. 2018 – 12. 01. 2019
Galerie Alternativa

Roman Štětina – To jsem já ty

1. 11. – 22. 12. 2018
Polansky Gallery Brno / Brno

Jeřábková, Lang, Haubelt a další / Zkouška rýčem + křest knihy

24. 10. – 1. 12. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

Do 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Jakub Jansa: Club of Opportunities #5 Keep in Line

21. 10. – 24. 11. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Štěpán Růžička: TROFEJ

Do 17. 01. 2019
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

JINDŘICH HALABALA: MIMO ČAS

30. 10. – 7. 12. 2018
Vila Tugendhat / Brno

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

30. 10. – 5. 11. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Vítejte v těžkých časech

Do 3. 02. 2019
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Nimova Projeckt [HU] – Fluid like a gel

29. 10. – 4. 11. 2018
Galerie 209 / Brno

Karel Jaromír Erben…a život lidský jako sen!

5. 11. 2018 – 5. 01. 2019
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Václav Magid – Galaxie smutných rozkoší

6. 11. – 18. 12. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Deset moří

12 - 28. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Time Less Time

8 - 29. 11. 2018
Suteren Gallery / Brno

Uwe Bressnik – Keith Rowe: Hudba před i za objektem

8. 11. – 8. 12. 2018
Bludný kámen / Opava

Petr Jáchym / Proměna

11. 11. – 1. 12. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Oči

8. 11. – 19. 12. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jakub Tomáš Orel_Země někoho

9. 11. – 7. 12. 2018
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Pamela Kuťáková: „This Can´t be the Place but the View is Nice”

13. 11. – 8. 12. 2018
Galerie Jelení / Praha

Pavel Šebek – Panel Story

7 - 21. 11. 2018
PageFive / Praha 7

Triangle

13 - 19. 11. 2018
Galerie 207 / Praha 1

One Second of Fight“ – Filip Dvořák

12. 12. 2018 – 12. 01. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Zuzana Ondroušková / Uvnitř

21. 11. 2018 – 3. 01. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

Jana Švecová: Kousek

13. 11. – 7. 12. 2018
Kontext / Jihlava

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 – 5. 01. 2019
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Jitka a Květa Válovy „Perličky na zdi II“

15. 11. – 21. 12. 2018
Galerie Gema / Praha 2

Michal Škapa – Babylon

Do 27. 01. 2019
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Uwe Hand / Malíř

29. 11. – 13. 12. 2018
SmetanaQ / Praha 1

Josef Kilian: Poetické vyznání v barvách

Do 2. 03. 2019
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Adolf Rossi

28. 11. 2018 – 15. 01. 2019
Galerie Valchařská / Brno

Krůtí směs R.I.P. – Prší

29. 11. – 29. 12. 2018
Galerie Fotografic / Praha

SHIRIN

26. 11. – 3. 12. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Jan Adamec: Big Star

Do 7. 02. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Gisela Weimann: Jdu a ohlížím se

21. 11. – 1. 12. 2018
Neiro Association for Expanding Arts / Praha

DANIEL BALABÁN: PALEOREST

Do 19. 01. 2019
Galerie 1. patro / Praha 1

Pavla Voborník Kačírková / Nature in my Nature

Do 9. 02. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 – 9. 01. 2019
Industra Art / Brno

David Helán a David Hřivňacký: Zevlení zlevní

4. 12. 2018 – 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Sound and look of no wood

4. 12. 2018 – 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Aleš Zapletal: Muzeum zítřejšího počasí

4. 12. 2018 – 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Umělecká skupina Gravidity / Sub terrein

5 - 26. 12. 2018
Suteren Gallery / Brno

Kamilia Kard: Did You Know That Hello Kitty Has a Twin?

5 - 30. 12. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Klára Hosnedlová : Sedící Žena

Do 27. 01. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Odložená slavnost

10 - 17. 12. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Nikita Kadan – Spektákl neorganizovaných mas

Do 1. 02. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Michael Delia – Po větvi – přes struny – na světlo

Do 18. 01. 2019
Bludný kámen / Opava

Minimal Difference

Do 15. 02. 2019
Kvalitář / Praha 1

From Dead to Worse

13. 12. 2018 – 3. 01. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

OLD NEWS

Do 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Rostislav Vaněk: Extypo

Do 1. 02. 2019
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Michal Ranný, Emanuel Ranný

12. 12. 2018 – 12. 01. 2019
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Monika Immrová: Území čtverce (reliéfy)

Do 7. 02. 2019
Geofyzikální ústav AV ČR / Praha 4

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

Do 2. 03. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

Sousedé Sobě 2018

Do 27. 02. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

MATĚJ AL – ALI: BESTIÁŘ

Do 23. 02. 2019
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Alena Dvořáková a Viktor Fischer : HODINA VÁLKY

Do 22. 01. 2019
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Pavla Sceranková — Měsíc ve dne

Do 31. 01. 2019
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Martin Kollar — Field Trip

Do 26. 01. 2019
Fotograf Gallery / Praha 1

How Many iPhones 7 Does It Take to Save Your Life

Do 1. 02. 2019
TIC Galerie / Brno

Small Talks #3

Do 1. 02. 2019
TIC Galerie / Brno

Šimon Sýkora – Poem to the horse

18 - 20. 12. 2018
Galerie 209 / Brno

Goodie Goodie Goodie BAGS

10 - 12. 01. 2019
IDEAL PROSTOR / Praha 4

(NE)REÁLNÝ POHLED

9. 04. – 11. 05. 2014
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

25 miliónů čar

23. 11. – 20. 12. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. – 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

ZUZANA ONDROUŠKOVÁ / V KULATÉM ČTVERCI

15. 06. – 15. 07. 2016
Galerie NF / Ústí nad Labem

Zpětná Dráha Merkuru

17. 07. – 11. 08. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Zbytečný úklid

5. 06. – 24. 08. 2013
MeetFactory / Praha 5

Jan Jakub Kotík: Marlboro Poster

29. 10. – 10. 11. 2012
ProLuka / Praha 10

Tektonika paměti

17. 03. – 16. 05. 2015
Dům umění města Brna / Brno

tyformy

12. 03. – 19. 04. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Jiří Valoch. Ein Text. Večer konceptualisty

31. 03. 2014
Dům umění města Brna / Brno

P.O.L.E.

22. 04. – 10. 06. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

grey gold/ České a slovenské umělkyně 65+

28. 04. – 2. 08. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Piotr Bosacki a Josef Mladějovský

9. 09. – 5. 10. 2014
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

THE ANNA KAZANOVA PROJECT

18. 08. – 25. 09. 2012
Galerie Fotografic / Praha

Krátké dějiny zraňování

12. 02. – 15. 04. 2017
galerie sam83 / Česká Bříza

In a Landscape

7. 02. – 25. 03. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Jaroslav Kučera | Tiché dialogy

2. 02. – 1. 04. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

KEEP CALM / RONA STERN [IL]

31. 01. – 1. 03. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Milan Cais – Dveře dovnitř

26. 01. – 25. 03. 2017
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Robert Šalanda: Nespolehlivý vypravěč

26. 01. – 17. 02. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Vladimíra Večeřová / Věříš na psy?

26. 01. – 25. 02. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Václav Magid –

23. 01. – 6. 02. 2017
SOLO offspace / Brno

Život je bolestný a přináší zklamání

25. 01. – 4. 03. 2017
/ Praha

Tomáš Roubal – České dioráma

27. 01. – 3. 03. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

Strach z neznámého

1. 02. – 30. 03. 2017
Galerie NTK / Praha

Etuje pro venuši

16. 02. – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Darina Alster, PXS / Tension X

19. 01. – 18. 02. 2017
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Světlo naše

20. 01. – 23. 02. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Mach Lukáš: Jedna svatba, jeden pohřeb

17. 01. – 20. 03. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Mejdan podle plánu

17. 01. – 25. 05. 2017
Galerie Valchařská / Brno

Permanence of Flow

25. 01. – 1. 04. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Jana Vojnárová: Silueta a její odstín

10. 01. – 23. 02. 2017
Galerie Makráč / Praha 6

Václav Malina, Milan Maur: Paralelní roky

11. 01. – 25. 03. 2017
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Jakub Lipavský / Pavel Hošek: Pomezí vědomí

12. 01. – 7. 04. 2017
Výklady AXA / Praha 1

Helena Hladilová – Já tam nejdu

13. 01. – 3. 03. 2017
Polansky Gallery / Praha

DĚTEM | Milan Janáček + tvorba současných ilustrátorů

5. 12. 2016 – 30. 01. 2017
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Jiný život momentky

25. 01. – 15. 04. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Paralelné územia

8. 01. – 3. 02. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Zach Reini / Cloverleaf

2. 01. – 27. 02. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění

Interiéry duše

1. 02. – 30. 04. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Shell Game

18. 01. – 18. 02. 2017
MeetFactory / Praha 5

Jan Tichý: Mříž

3. 01. – 17. 02. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Jakub Rajnoch: Public sousveillance

20. 12. 2016 – 4. 02. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Václav Stratil: Sedim

12. 01. – 10. 02. 2017
Fotograf Gallery / Praha 1

’33 – ’29 – ’36, kurátorka: Lucy McKenzie

20. 12. 2016 – 25. 02. 2017
Are / Praha 1

Aleš Zapletal: Earthworks 2

20. 12. 2016 – 19. 01. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Veřejně přijatelné zjevení

1. 12. 2016 – 20. 01. 2017
Galerie 101 / Praha

Tomáš Vaněk – PARTICIP č. 197

14. 12. 2016 – 26. 01. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jan Nálevka: Případová studie

14. 12. 2016 – 25. 02. 2017
Set Galerie / Liberec

Vítání jara

14. 12. 2016 – 21. 01. 2017
ETC. Galerie / Praha 2

Dana Sahánková – Fragmenty

14. 12. 2016 – 11. 01. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Václav Rabas a mýtus hnědé

23. 11. 2016 – 28. 01. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

SYSTEM OF A DOWN

12 - 19. 12. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Ira žije doma

9 - 14. 12. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Looking For

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Pro design / Ústí nad Labem

Please Empty Your Wallets

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Dalibor Knapp / After body: ethnographic study / Videogram 62

4. 12. 2016 – 14. 01. 2017
Galerie Art Brno / Brno

STRANGE GARDEN

8. 12. 2016 – 21. 01. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Horváth v Xao!

30. 11. – 30. 12. 2016
Xaoxax / Praha

ROY DA PRINCE

8. 12. 2016 – 11. 02. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Back 2 Black?!

13. 12. 2016 – 16. 02. 2017
Nau Gallery / Praha 3

Jiří Bouma: Rudiment

8 - 20. 12. 2016
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

JIŘÍ SURŮVKA: Samostatná výstava

8. 12. 2016 – 11. 02. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Medium Loci

14. 11. 2016 – 21. 01. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Kateřina Jirsová a Veronika Vlková: Fika

9. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Divadlo 29 / Pardubice

Sousedé sobě 2016 _ Pospolitost a koncert vokální skupiny Haeri

9. 12. 2016 – 30. 01. 2017
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Tomáš Hrůza: Smutné boty

29. 11. – 21. 12. 2016
Galerie D9 / České Budějovice

SVĚTY OUTSIDERŮ / IL MONDO DEGLI OUTSIDER

18. 01. – 27. 02. 2017
Italský kulturní institut Praha / Praha

Petr Fiala – Český horizont

24. 11. 2016 – 25. 03. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

JAN SÁGL – OBRAZY Z PODZEMÍ. FILMY 1971-74

6. 12. 2016 – 14. 01. 2017
Galerie AMU / Praha 1

Zbyněk Baladrán a Tomáš Svoboda / Co má mít rámec a co už ho má

30. 11. – 29. 12. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

The weight of repetition #2 (un)measurements

23. 11. 2016 – 14. 01. 2017
MeetFactory / Praha 5

25 vět

28. 11. – 5. 12. 2016
Galerie 207 / Praha 1

HYPEBEAST VERTIGO

1. 12. 2016 – 20. 01. 2017
Galerie NTK / Praha

Lesy jsou v ohni, řekl otec, ale vody se nevaří

25 - 30. 11. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Avantgardní fotograf Jaromír Funke

24. 11. 2016 – 28. 01. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Juergen Teller: Enjoy Your Life!

14. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Štefan Papčo: Středem stěny

25. 11. – 28. 12. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Anna Hulačová – já, ty, on, ona, ono, my, vy, oni, ony

30. 11. – 30. 12. 2016
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Upydemon Go!

23. 11. – 29. 12. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Tomáš Honz / Když jsem šel z plenéru

21. 11. 2016 – 3. 01. 2017
anyArt / Praha 8

Nevratný posun

21. 11. 2016 – 14. 01. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Michal Zeman – Vzduchoplavec

21. 11. – 21. 12. 2016
Photogether Gallery / Zlín

DESIGN.LIVE! Milan Pekař: Vázy

8. 12. 2016 – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

8. 12. 2016 – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Martin Horák: Spin-off

1. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Neváhej a ber! Laureáti ceny Jindřicha Chalupeckého se sbírky Magnus Art

1. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Od Boudníka k dnešku. Česká strukturální grafika

8. 11. – 3. 12. 2016
Galerie Hollar / Praha 1

35m2 // NIKL

24. 11. – 31. 12. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Grafický kalendář 12 podob vody

5. 12. 2016 – 30. 01. 2017
Památník národního písemnictví / Praha

KURT GEBAUER: KURTURA V PERLOVCE II. – Sametové podzemí

16. 11. 2016 – 25. 01. 2017
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Rafani: Trvalá proměna

17. 11. – 16. 12. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Svätopluk Mikyta / Ornamentiana

29. 11. 2016 – 16. 01. 2017
Fait Gallery MEM / Brno

Za klenotem do tvého nitra 2

14 - 21. 11. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Jan Hísek – Zeptej se spánku

21. 11. 2016 – 21. 01. 2017
Galerie Villa Pellé / Praha 6

David Možný: CMYK

28. 11. – 29. 12. 2016
Video NoD / Praha 1

Tomáš Predka & David Postl: Muž, který se nebral příliš vážně

28. 11. – 29. 12. 2016
Galerie NoD / Praha 1

Markéta Othová a Dalibor David: Napíši Vám brzy

8. 11. – 8. 12. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

TONO STANO – Kompilace

9. 11. – 8. 12. 2016
Nová galerie / Praha 2

Štěpán Grygar – Fotografie

7. 11. – 12. 12. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

The painters have finished

11. 11. – 22. 12. 2016
SVIT / Praha

NOTHING MORE TO SAY

11 - 16. 11. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Youhei Kina a Josef Achrer: „Another Fields“

7 - 26. 11. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

GROUND

2. 11. – 1. 12. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

Zbyněk Sedlecký SRPEN

10. 11. – 30. 12. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Paměť tváře/Tváře paměti …nejen nuceně nasazených

1 - 28. 11. 2016
Národní technická knihovna / Praha 6

HAVEL

27. 10. 2016 – 12. 03. 2017
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Výstava obrazů Jaroslava Dostála

4 - 23. 11. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Ladislava Gažiová – Džas bare dromeha / Jdeme dlouhou cestou

4. 11. – 2. 12. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

Lukáš Hájek: Jehly

1. 11. – 10. 12. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

VOGL (Klára Hosnedlová, Lucia Sceranková & Igor Hosnedl)

4. 11. – 16. 12. 2016
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Filip Beránek: Suggested Post

2. 11. 2016 – 30. 03. 2017
Galerie Mimochodem / Praha

Time After Time

23. 11. 2016 – 7. 01. 2017
MeetFactory / Praha 5

Jiří Hanuš / Architektura

6 - 29. 11. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

RGB / Katharina Swoboda [AT]

25. 10. – 16. 11. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Aleš Zapletal / Earthworks

24. 10. – 21. 11. 2016
TIC Galerie / Brno

Český kubismus

2. 12. 2015 – 31. 12. 2018
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha

Exchanging Intimacies

19 - 29. 10. 2016
Galerie 1435mm / Praha 3

Marta Morice, Petra Gupta. S tiskem

3. 11. 2016 – 16. 02. 2017
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice and Vltavou

Ty děti si pořád hrají / dětská tematika v díle bratří Čapků

5. 11. 2016 – 11. 03. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Linda

18 - 31. 10. 2016
Galerie 209 / Brno

Jazyk

4. 10. 2016 – 15. 02. 2017
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Miloslav Sonny Halas v letech

22. 10. 2016 – 7. 01. 2017
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Úžas

20. 10. – 19. 11. 2016
Industra Art / Brno-město

Lovci bouřek

20. 10. – 19. 11. 2016
Industra Art / Brno-město

Pasti

22. 10. 2016 – 15. 01. 2017
galerie sam83 / Česká Bříza

MODROZELENÁ

17 - 24. 10. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Marie Lukáčová & Jakub Roček — What Would Evolution Do?

18. 10. 2016
City Surfer Office / Praha 3

ZOO Bratislava

19. 10. – 19. 11. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

IVANA LOMOVÁ nové obrazy

18. 10. – 17. 11. 2016
8gallery / Praha

Tomáš Hrůza: Venkovské romance

12 - 29. 10. 2016
Galerie Jelení / Praha

Jan Karpíšek/ Layer of illusion

9. 10. – 10. 11. 2016
Galerie_U kolen / Tři ocásci / Brno-město

Maix Mayer: Barosphere 2 (poznámky o městě, dělníkovi a dítěti)

19. 10. – 23. 12. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Andrzej Cieślar / „U Deutschů“

16. 10. – 18. 11. 2016
anyArt / Praha 8

Stanislav Bříza – Hitchhike US

12. 10. – 10. 11. 2016
3. Etáž / Rožnov pod Radhoštěm

mor. amor. ge.

15. 10. – 16. 11. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Martin Lukáč a Roel Van Der Linden: Painter & Painter

10. 10. – 5. 11. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Jan Matýsek: Cestyvěz

1. 09. – 30. 10. 2016
Galerie Cyril / Prostějov

Claudiu Cobilanschi: Panenský les

9. 10. – 12. 11. 2016
Prototyp / Praha 2

Kurt Gebauer

12. 10. – 1. 12. 2016
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Jan Karpíšek – Layer Of Illusion

9. 10. – 10. 11. 2016
Galerie_U kolen / Tři ocásci / Brno

Jan Karpíšek – Layer Of Illusion

9. 10. – 10. 11. 2016
Galerie_U kolen / Tři ocásci / Brno

Bát se žít

11. 10. – 6. 11. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Jindra Viková: Ohlédnutí

5. 10. – 3. 12. 2016
Dům umění města Brna / Brno

SIDE JOB / výstava kustodů Galerie NTK

5. 10. – 11. 11. 2016
Galerie NTK / Praha

a-synchron – Viktor Takáč, Jaroslav Šlauf

2 - 12. 10. 2016
Galerie AVU / Praha 7

Ondřej Strnadel – Klid Neklidu

11. 10. – 7. 12. 2016
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Mira Gáberová: výstava OPONA

29. 09. – 27. 10. 2016
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Kronikář nových časů. Malíř a kreslíř Hugo Boettinger (1880–1934)

11. 10. 2016 – 7. 01. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Aldin Popaja

7 - 29. 10. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jana Doležalová: mEDICINE

6 - 27. 10. 2016
Galerie Panel / Praha

Zdeněk Voženílek: fotografie

4. 10. 2016 – 14. 01. 2017
Galerie Josefa Sudka (UPM) / Praha 1

Mark Dorf / Transpozice + performance Locus solus

25. 09. 2016
Fotograf Festival / Praha

Vladimír Havlík Michal Čepelka: BLACK WHITE

27. 09. – 29. 10. 2016
Art Space NOV / Pardubice

Uli Westphal: Vynikající

3. 10. – 1. 12. 2016
Artwall Praha 7 / Praha 7

We Drink to Forget the Coming Storm / Silverado [PL]

26. 09. – 19. 10. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Doba ledová

10. 10. – 16. 11. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Uutěrky – (Ne)všední den pana Stana

3. 10. – 19. 11. 2016
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

NudeOnNude#1

1. 10. 2016
MakeMake / Rudice

Jiří Anderle – Pod kůží

17. 09. – 22. 11. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Pravá ruka kouzelníka

22. 09. – 26. 11. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Text, lži a video

22. 09. – 15. 10. 2016
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Malba hlínou – klacky zubama

27. 09. – 12. 11. 2016
Dům umění města Brna / Brno

Epos 1967–1980

27. 09. – 12. 11. 2016
Dům umění města Brna / Brno

Lom / Na rozhraní

22. 09. – 9. 10. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Laureátem Ceny Rudolfa Schlattauera se stal Petr Hajdyla

11. 09. – 12. 11. 2016
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Tomáš Chadim – Zóna

19. 09. – 5. 11. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Jan Karpíšek: Plevel v Jindřišské

15. 09. – 9. 11. 2016
vegan a raw restaurant Plevel / Praha

Running in Haze

13. 09. – 29. 10. 2016
Galerie G99 (DUB) / Brno

Cold-Pressed, Low-Heat / virginorganicvegankosher

12. 09. – 29. 10. 2016
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

35m2 / MIROSLAVA VEČEŘOVÁ & PAVEL PŘÍKASKÝ // RELIÉF

15. 09. – 15. 10. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Josef Mladějovský: Velké pravdy

14. 09. – 6. 10. 2016
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Matěj Skalický: Sedět u ohně a kouřit

8. 09. – 6. 10. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

70 x Jiří Valoch

7. 09. – 8. 10. 2016
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Rony Plesl

8. 09. – 30. 10. 2016
Pražský hrad / Praha 1

Lenka Vítková, Smlouva s černou

7. 09. – 26. 11. 2016
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Orient expres

6. 09. – 17. 10. 2016
Moving Station / Plzeň

Daniel Vlček – Plynoucí mezera

7. 09. – 10. 12. 2016
Set Galerie / Liberec

Výstava, která nebude focena

6. 09. – 8. 10. 2016
Pragovka Art District / Praha

Anna Pašková: AGLOMERACE

3 - 13. 09. 2016
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Aleš Veselý / Projdu-li, už se nevrátím zpátky

7. 09. – 29. 10. 2016
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Plain Text

7 - 26. 09. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Skvělá budoucnost II

8 - 27. 09. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Jan Šépka Architects – Vnímání

7. 09. – 1. 10. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Petr Malina: Back to the gallery

15. 09. – 29. 10. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Epifanie – Na pomezí samoty

6. 09. – 20. 10. 2016
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Monika Žáková: Bílá, šedá, bílá

12. 09. – 7. 10. 2016
Galerie NoD / Praha 1

The Offense Of Things

7. 09. – 13. 10. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

MARTINA STAŇKOVÁ – PETR A NAŠE STUDIO

5. 09. – 6. 10. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Plenér

9. 09. – 6. 10. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Agnieszka Grodzińska : Open studio

1 - 3. 09. 2016
A.I.R. FUTURA / Praha 8

PAS : Můžem, ale nevíme jak.

2 - 29. 09. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Go back to Europe! / Jacek Zachodny [PL]

30. 08. – 21. 09. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Václav Magid: Anti-Nature vs Anti-Culture vs Anti-Future

2. 09. – 14. 10. 2016
Drdova Gallery / Praha 3

Bára z Nýbrže

29. 08. – 12. 09. 2016
PageFive / Praha 7

Zdeňek Přindiš – Kresby a obrazy

31. 08. – 26. 09. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

69. Umělecký salon v Poličce – absolventi Akademie výtvarných umění v Praze 2016

9. 09. – 29. 11. 2016
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

LUSTR 2016 ~ festival současné ilustrace

23 - 27. 09. 2016
Festival LUSTR / Praha 1

Nevím, jak tohle dopadne

4. 09. – 15. 10. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Za hranicí odrazu

15. 09. – 24. 11. 2016
Nau Gallery / Praha 3

Jan Nálevka // Já, která píši tuto knihu

31. 08. – 30. 10. 2016
INI Project / PROSTOR / Praha

Když se textile stáva tvarem

2. 09. – 21. 10. 2016
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Lenka Žampachová: Soukromé oázy

22. 08. – 14. 09. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

Pavel Novák – zlínský architekt

19. 07. – 22. 10. 2016
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

City Utopia – Metebolika budoucnosti

22. 08. – 17. 09. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Lucie Lučanská – ZAHRADY CIZÍCH LIDÍ

29. 08. – 29. 10. 2016
Pracovna / Praha

Jindřich Zeithamml / Souznění

6. 08. – 23. 09. 2016
Galerie Dům / Broumov

Skleník / Skupina impresionistů 21. století

8 - 24. 08. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Jan Dyntera – Summer Soft

2 - 14. 08. 2016
Café Lajka / Praha 7

Patrik Mikloš – Inkarnace

9. 08. – 15. 09. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Slava Mogutin: Ztracení chlapci: Srdečné pozdravy z Ruska

10. 08. – 29. 09. 2016
Artwall Praha 7 / Praha 7

Filip Harna – Z MARSU S HANOU

9. 08. – 2. 09. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Prostory touhy: Je architektura sexy?

4. 08. – 24. 09. 2016
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Markéta Vlčková / 1/3 Harmonie

30. 07. – 19. 08. 2016
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Matouš Lipus — Špilberský enšpígl

1 - 26. 08. 2016
Kontext / Jihlava

Tatrahundert /tatraszáz / tatrasto / 1916-2016

1. 08. – 7. 10. 2016
TIC Galerie / Brno

Monument pozorování

7. 09. – 5. 10. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Štěpán Čížek Paintings

25. 07. – 8. 08. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

Šestatřicet

29. 07. – 15. 09. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Smích a zapomnění

7. 09. – 8. 11. 2016
MeetFactory / Praha 5

Loni v Marienbadu: Film jako umění

7. 09. – 26. 11. 2016
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Jana Krejzová a Kristýna Šormová / Raku a haiku

22. 06. – 11. 09. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Antonín Hudeček a Okoř

22. 06. – 17. 09. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Neighbourhood Boogie – Woogie 2016

14. 07. – 14. 08. 2016
hunt kastner / Praha

Dnes zůstanu doma

21. 07. – 3. 09. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Jan Parkman / Depresivní romantika

9 - 29. 07. 2016
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Petr Švolba, Martin Kubica: Site speculativ

13. 07. – 30. 08. 2016
Papírna Plzeň / Plzeň

Figura v pohybu

12 - 23. 07. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Schwabinger 7

10. 08. – 2. 09. 2016
Nová galerie / Praha 2

Post-Trauma

7 - 21. 07. 2016
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Spirit World Rising

27. 07. – 30. 08. 2016
MeetFactory / Praha 5

Jindřich Štreit: (Ne)známé fotografie 1978-1989

29. 06. – 29. 10. 2016
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Můj svět

7. 07. – 27. 08. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Klára Hosnedlová: ČERVENÁ KARKULKA

28. 06. – 13. 07. 2016
Galerie Jelení / Praha

Oto Skalický – Horníci

29. 06. – 6. 08. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Ester Nemjóová a Kateřina Hubená: Botanikabinet

27. 06. – 31. 07. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Jan Dyntera / Viktor Szemzo: Les Boubeles

27. 06. – 30. 08. 2016
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Květiny v hlavě

27. 06. – 24. 07. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

Vladimír Jiránek Humor

2. 07. – 15. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

FAMUGRAFIE II

23. 06. – 22. 07. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Tomáš Bachura – Genesis

20. 06. – 8. 07. 2016
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Roman Štětina a Miroslav Buriánek: Návod k použití Jiřího Koláře

23. 06. – 18. 09. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Bílý pokoj / výstava

9. 07. – 2. 09. 2016
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

RISHABH KAUL: Mokrá ráj

21. 06. – 3. 09. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Maria Makeeva – Zlatý jezdec

29. 06. – 27. 08. 2016
Pracovna / Praha

Pavel Trnka: Figura Mašina

22. 06. – 9. 07. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Stanislav Bříza / Hitchhike US

17. 06. – 7. 07. 2016
PageFive / Praha 7

Václav Stratil, Tomáš Bárta & Markéta Magidová

15. 06. – 29. 07. 2016
Fait Gallery / Brno

Atlas zvířat

15. 06. – 2. 07. 2016
Prototyp / Praha 2

Václav Světlík: Site´s Specifics

13. 06. – 30. 07. 2016
Divadlo 29 / Pardubice

XXL pohledů na současné slovenské výtvarné umění

24. 06. – 22. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

DESIGN.LIVE! Helena Lukášová: “Jsi tím, co si přeješ.” Šperky pro kolekci A/W 2015 Denisy Nové

16. 06. – 29. 10. 2016
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Matej Al-Ali: Hmotný zájem

9. 06. – 9. 07. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Jan Šrámek & Dizzcock / Between the World and Me

8 - 28. 06. 2016
V rámci / Ostrava

Jana Bernartová – Poměr

8. 06. – 7. 07. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Ztvárnění klidu

10. 06. – 27. 08. 2016
MeetFactory / Praha 5

Vendula Chalánková: Schodek

16. 05. – 23. 07. 2016
Dům umění města Brna / Brno

Antekurvace

26. 05. – 9. 07. 2016
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Jiří Poláček / Město 1975-88

8. 06. – 2. 07. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Kateřina Olivová_Rozkoš anebo Kelly family?

4. 06. – 9. 07. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

36. ČIN: TUŽIŤ _TÚŽIŤ_TU ŽIŤ

2 - 30. 06. 2016
Galerie Garáž / Zlín

Petr Gruber: MŮŽE TO BÝT JINAK

2. 06. – 13. 07. 2016
Galerie Kotelna / Říčany

Kateřina Zochová: Oči ti přetékají, víčka ale nepřivíráš

2. 06. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Lukáš Karbus – Frankenstein Jr.

25. 06. – 20. 08. 2016
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Mixed Metaphors

1. 06. – 19. 07. 2016
Prague College

VÝSTAVA 10 UMĚLCŮ

23. 05. – 29. 06. 2016
8gallery / Praha

Vladimír Doležal – Nahá žena

24. 05. – 6. 06. 2016
Galerie Rondo / Hradec Králové

Ondřej Maleček – Deníkové práce

21. 05. – 25. 06. 2016
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Luisa Kasalicky – Synonym for Group 5

26. 05. – 15. 07. 2016
Polansky Gallery / Praha 7

Vjemy ( Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova) – Stříbro

4. 06. – 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Contrapasso

18. 05. – 13. 06. 2016
Papírna Plzeň / Plzeň

JAN NÁLEVKA –

20. 05. – 18. 06. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Devátá planeta

20. 05. – 16. 06. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Jakub Špaňhel – Kytky, města, motýli

13. 05. – 3. 09. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Kristýna Erbenová_Soukromá území

13. 05. – 2. 06. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

A vy to ještě nevíte?

14. 05. – 29. 06. 2016
Galerie Na shledanou / Volyně

Alena Anderlová a Yveta Kroupová: FLY

11. 05. – 11. 06. 2016
H.R.C.GALLERY / Praha

Florian Slotawa & Dušan Zahoranský: I Could Have Just Set It on Fire

17. 05. – 28. 06. 2016
Drdova Gallery / Praha 3

Fránek Architects: Míra a měřítko

18. 05. – 23. 07. 2016
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Mixed Messages

4 - 30. 05. 2016
Prague College / Praha 1

životem nahoru / vzpomínkami dolů

9 - 12. 05. 2016
Galerie 207 / Praha 1

NOBODY LIKES DIRTY GIRLS Alma Lily Rayner + doprovodný program

5. 05. – 1. 06. 2016
Oko uragánu / Praha 2

Vážená paní, krájená mlha

2 - 26. 05. 2016
Photogether Gallery / Zlín

PATRICIE FEXOVÁ // Podobizna

6. 05. – 5. 06. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Nickname

5. 05. – 2. 06. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Petra Hudcová > > Z katalogu čtverců a čar

4 - 23. 05. 2016
Prototyp / Praha 2

spending ETERNITY

5. 05. – 25. 06. 2016
Galerie Václava Špály / Praha 1

Čaj o páté

26. 04. – 4. 05. 2016
Galerie AVU / Praha 7

Marius Konvoj: Neoego

27. 04. – 14. 05. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

Igor Hosnedl: DUTCH HARBOR

26. 04. – 18. 06. 2016
Galerie Jelení / Praha

Jiří Sedlák: Hladina

27. 04. – 21. 05. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Filip Dvořák: Další obraz

27. 04. – 12. 06. 2016
Galerie Mimochodem / Praha

Incentive 2

25 - 28. 04. 2016
Galerie 207 / Praha 1

I-SANCTUARY

7. 04. – 13. 05. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

Městosvět

6. 05. – 27. 08. 2016
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Kateřina Holá_RE_

22. 04. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

TARYN SIMON

26. 04. – 9. 07. 2016
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Tereza Kabůrková: Tereza Kabůrková a host Ondřej Maleček

21. 04. – 13. 05. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Dress Code – Tatjana Warnecke

18 - 23. 04. 2016
Ex Post / Praha 1

Dominika Cyprová – Arabesky

30. 04. – 10. 06. 2016
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Philoxenie – malby, sochy

21. 04. – 12. 06. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Rusko 1896 – 2016. Příběh Ruska očima tří českých fotografů.

5 - 27. 05. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Legenda Markéta Baňková

12 - 13. 04. 2016
Galerie Havelka / Praha 1

KAROLÍNA ROSSÍ: LIMITY PODOBNOSTI

6. 04. – 2. 05. 2016
magazín / Terezín

Alžběta Jungrová – Imaginarium

11. 04. – 13. 06. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Stefan Milkov: Noční práce

6 - 29. 04. 2016
Galerie 1. patro / Praha 1

Kresba – zrcadlo představ

6. 04. – 12. 05. 2016
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Johana Merta/ Někdy někde

7. 04. – 7. 05. 2016
SOLO offspace / Brno

Magdalena Bažantová: Bílé lži

13. 04. – 12. 05. 2016
Studio Hrdinů / Praha 7

Besídka

5 - 29. 04. 2016
Monomach / Brno

Patrik Hábl: Kakejiku

3 - 28. 04. 2016
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Tereza Lochmannová: ANIMAL MILITARIS

31. 03. – 29. 04. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

FRANTIŠEK KOWOLOWSKI – TERITORIUM 199

8. 04. – 28. 05. 2016
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Antonín Jirát: Keystone

30. 03. – 7. 05. 2016
ProLuka / Praha 10

Karolína Rossí: ODSOUZEN K PŘELUDU

21. 03. – 9. 05. 2016
Alfred ve dvoře / Praha

BESÍDKA

21. 03. – 22. 04. 2016
Kontext / Jihlava

BLÍZKÉ SETKÁNÍ

21. 03. – 22. 04. 2016
Galerie Mladých

JANA KASALOVÁ / NEDOSTUPNÁ BLÍZKOST

22. 03. – 22. 04. 2016
Galerie NF / Ústí nad Labem

Ewa & Jacek Doroszenko / Exercises Of Listening

22. 03. – 3. 05. 2016
Fait Gallery Preview / Brno

Motýlí efekt

5 - 30. 04. 2016
Industra Art / Brno-město

Paky Vlassopoulou: Be quiet

28. 03. – 6. 05. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

(Pure) Beauty and The Beast

29. 02. – 23. 04. 2016
Divadlo Reduta Brno / Brno

Zuzana Halánová, Daniel Laurinc – Ponořeni v čase

23. 03. – 29. 04. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Radim Labuda: Gold Is the Metal With the Broadest Shoulders

13 - 26. 03. 2016
yes kafe / studio / Praha

Jan Šrámek & Dizzcock: Between the World and Me

16. 03. – 9. 04. 2016
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Místo Monumentu

17. 03. – 6. 05. 2016
Galerie VI PER / Praha 8

TMA: Nevtíravý teror

15. 03. – 10. 04. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

ZSOLT TIBOR: Nadávat Věcem

17. 03. – 7. 05. 2016
Karlin Studios / Praha 8

České malířství dvacátého prvního století v deseti obrazech

15. 03. – 14. 04. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

V hlavě architekta / Kraus – Sládeček

8. 03. 2016
Dům umění města Brna / Brno

Robert V. Novák: ALBVM

8. 03. – 30. 04. 2016
Dům umění města Brna / Brno

Igor Grimmich – Image

19. 03. – 21. 05. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Erik Sikora – Těšení

19. 03. – 21. 05. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Legenda Tomáš Prchal

8 - 9. 03. 2016
Galerie Havelka / Praha 1

Viktor Karlík – Ruce básníků

8. 03. – 7. 04. 2016
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jan Nálevka: Nové pojetí pokroku

10. 03. – 7. 04. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Ondřej Přibyl: Mechanický divák

10. 03. – 21. 05. 2016
Moravská galerie v Brně / Brno

První jarní

23. 03. – 13. 04. 2016
Nová galerie / Praha 2

PLATOvideo06: Modernismus

8. 03. – 30. 04. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

VERTI-CALL / 100JATY

23. 03. – 15. 05. 2016
Papírna Plzeň / Plzeň

ŠICHTA

1 - 31. 03. 2016
Monomach / Brno

Ondřej Maleček

28. 02. – 29. 04. 2016
Galerie Prostor 228 / Liberec

Ondřej Maleček

29. 02. – 29. 04. 2016
Galerie Prostor 228 / Liberec

Patricie Fexová: Rysy

2. 03. – 31. 05. 2016
Moravská galerie v Brně / Brno

Completely Out of It

29. 02. – 5. 03. 2016
Galerie 207 / Praha 1

ULLA DEVENTER (D): ZEYNEP

2. 03. – 4. 04. 2016
magazín / Terezín

Martin Blažíček: Gradient

28. 02. – 17. 03. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

Sonya Darrow /Okno k oknu

1. 03. – 2. 05. 2016
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Apocalypse Me

2. 03. – 14. 04. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

One for All

23. 02. – 9. 03. 2016
Galerie AVU / Praha 7

Ladislava Gažiová: OBLAK V KALHOTÁCH

23. 02. – 12. 03. 2016
Galerie Jelení / Praha

ATELIÉR MALBA I. FAKULTA UMĚNÍ OSTRAVSKÉ UNIVERZITY – NÁBOR

23. 02. – 14. 04. 2016
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Šimon Levitner a Alexandr Martsynuk : Kutálení

18. 02. – 2. 03. 2016
Galerie Panel / Praha

Shaped Canvas

22. 02. – 29. 04. 2016
Galerie NTK / Praha

ŠTĚTCEM, DLÁTEM, KOSTÍ

2. 03. – 2. 04. 2016
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

FEMININE!

25. 02. – 23. 03. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Virtual modality

17 - 27. 02. 2016
Video NoD / Praha 1

Václav Cigler + Michal Motyčka

18. 02. – 17. 03. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Filip Dvořák – Barva soumraku

17. 02. – 10. 03. 2016
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

PETR BULAVA + PETR GRUBER

16 - 22. 02. 2016
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Pavel Příkaský – Inner Monologue

22. 02. – 24. 03. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Macochismus

19. 02. – 22. 03. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Užitý systém

13. 02. – 15. 04. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Pavel Brázda – Mezi začátky a konci II

27. 02. – 11. 06. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Propady realitou Petra Hajdyly budou k vidění v galerii Kaple ve Valašském Meziříčí

16. 02. – 28. 03. 2016
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Materiálový experiment

4. 02. – 2. 03. 2016
Topičův salon / Praha 1

Michal Škoda / V rámci procesu

2. 02. – 24. 03. 2016
Kvalitář / Praha 1

Fightlessness

17. 02. – 2. 04. 2016
MeetFactory / Praha 5

OBRAZY 1648 – 2016

28. 01. – 12. 03. 2016
Galerie Václava Špály / Praha 1

Žanna Kadyrova / Alice Nikitinová: Ochranné zbarvení

9. 02. – 30. 04. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Edges and Ages

26. 01. – 24. 02. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Per astra ad monstra

26. 01. – 26. 02. 2016
Galerie UM / Praha 1

Jan Brož & Richard Nikl – Je Suis Symmetry

29. 01. – 4. 03. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

AKT 2016

10. 02. – 16. 03. 2016
Nová galerie / Praha 2

Valentýna Janů: Slunce nad horizontem

24. 01. – 13. 02. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

Kateřina Dobroslava Drahošová: Warum darum

25. 01. – 27. 02. 2016
Galerie Jekor / Praha

9. ročník Ceny kritiky za mladou malbu 2016

19. 01. – 13. 02. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Únor v měsíci – Tříbení ascendentů

26. 01. – 20. 02. 2016
Industra Art / Brno-město

Formace

26. 02. – 27. 03. 2016
Industra Art / Brno-město

Zbyněk Havlín – H2O Cyklus maleb mokřadů a kaluží

14. 01. – 25. 02. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Patrik Kriššák: PATH

12. 01. – 3. 02. 2016
Galerie Jelení / Praha

Tereza Příhodová: Kováři a alchymisté

7 - 17. 01. 2016
Galerie Panel / Praha

Eva Nádvorníková / NEUCHOPITELNÝ STROMOŘÁD

11. 01. – 4. 02. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Jozef Mrva / Curiosity

5 - 26. 01. 2016
Galerie Klubovna / Brno

AABBABBAACBC

6. 01. – 3. 02. 2016
Nová galerie / Praha 2

STORYTELLERS

7. 01. – 5. 03. 2016
Set Galerie / Liberec

Kamila Ženatá – Horizont událostí – část druhá

4 - 14. 01. 2016
Venuše ve Švehlovce / Praha

Daniel Pitín: Barokní kancelář

8. 01. – 26. 02. 2016
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Petra Filipová: 20 zrcadel

8. 01. – 6. 02. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Matthijs Munik: Neolastoscope

26. 01. – 26. 03. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Intermarium

26. 01. – 26. 03. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Anna Daučíková – Samostatná výstava

26. 01. 2015 – 26. 03. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Vladimír Skrepl: Broučci

19. 01. – 2. 04. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Jiří Surůvka: Sýr!

21. 12. 2015 – 23. 01. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Prostorový neklid

17. 12. 2015 – 29. 01. 2016
Galerie U Prstenu / Praha

Tomáš Roubal: Sólo

18. 12. 2015 – 5. 03. 2016
Karlin Studios / Praha 8

PRELIMINARY SADNESS

18. 12. 2015 – 5. 03. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Eva Škrovinová – Máš to pěkné

17. 12. 2015 – 16. 01. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Legenda Zuzana Růžičková

11 - 16. 12. 2015
Galerie Havelka / Praha 1

TEN DŮM SEM NEPATŘÍ: 10. let výročí Karlin Studios

18. 12. 2015 – 5. 03. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Světlo světlin

15. 12. 2015 – 21. 01. 2016
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jako obraz

14. 12. 2015 – 9. 01. 2016
Galerie NoD / Praha 1

Dialog

18. 12. 2015 – 21. 01. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Ye mak a better door than a windae

16. 12. 2015 – 18. 01. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

Marek Meduna – Republika příležitostí

16. 12. 2015 – 9. 02. 2016
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Něha

18. 12. 2015 – 29. 01. 2016
Hauch Gallery / Praha 8

Living Images

13 - 19. 12. 2015
Galerie 207 / Praha 1

Václav Magid: Rozruch v knihovně

11. 12. 2015 – 21. 01. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Jiří Zavřel – Koláč je kulatý, ale i buchta má svůj tvar

9. 12. 2015 – 7. 01. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Anna Marešová: Luxury Oddments

9 - 16. 12. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

ZTRACENÁ FORMA

14. 12. 2015 – 26. 01. 2016
Galerie NTK / Praha

Lea Petříková: Malá páže

8. 12. 2015 – 7. 01. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

7x ANTONÍN RAYMOND

14. 12. 2015 – 30. 01. 2016
Galerie Architektury Brno / Brno

Provazochodec ve městě

7. 12. 2015 – 29. 01. 2016
Galerie Mladých

VERNISÁŽ_7. VÝSTAVNÍ BLOK

7. 12. 2015 – 7. 01. 2016
TIC Galerie / Brno

ČSR

8. 12. 2015 – 3. 01. 2016
Monomach / Brno

PAF 2015: MARQ DELONG & ANNA SLAMA – SANDBOX FRONTEX LITANY

2 - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2015: ODLIŠENÉ VIZE

2 - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Jan Švankmajer: Lidé sněte!

29. 11. 2015 – 19. 02. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Tomáš Vaněk – Particip č. 187

1. 12. 2015 – 28. 01. 2016
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Fotografie a společnost

25. 11. – 16. 12. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

S Miroslavem Šaškem kolem světa

2. 12. 2015 – 30. 01. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Eliška Nováková: Infinibee

25. 11. – 13. 12. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Karel Konopka / PROCES

24. 11. – 16. 12. 2015
Galerie Klubovna / Brno

ANNA / DECHEM

18. 11. 2015 – 29. 01. 2016
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Tomáš Milata / Imaginace a moje múza Psyché

2. 12. 2015 – 7. 01. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Jozef Mrva – Das Unheimliche

16. 11. – 15. 12. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Petra Lelláková a Vladimíra Večeřová: Na panel

19. 11. – 3. 12. 2015
Galerie Panel / Praha

Martin Hrubý: Resort

19. 11. 2015 – 2. 01. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Osobnosti DesignMeetingu

26. 10. – 15. 11. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Sonberk všemi smysly — VÍNO, ARCHITEKTURA, VÝTVARNÉ UMĚNÍ

13. 10. 2015 – 15. 01. 2016
Galerie Lucerna — Prostor pro současné umění / Praha 1

Průřezy krajinou

10. 11. – 5. 12. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

Miluj svou F-škálu

12. 11. – 5. 12. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

Přepisy

11. 11. 2015 – 16. 01. 2016
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ján Kekeli, Peter Fabo – Medzi

12 - 13. 11. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

LA LIGNE EN ROCAILLE

10. 11. 2015 – 4. 01. 2016
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Tomáš Vaněk: Particip č. 186

4. 11. 2015 – 2. 01. 2016
Set Galerie / Liberec

Lexa Peroutka: Generic Failure

5 - 19. 11. 2015
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Karolína Rossí – Je to už v tom, z čeho to dostávám ven

2. 11. – 3. 12. 2015
Galerie Makráč / Praha 6

Kánon

17. 11. – 5. 12. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Notes on the Beginning of the Short 20th Century

21. 10. – 1. 12. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Inverze

4 - 28. 11. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Monika Žáková: Dvojí řešení

30. 10. – 19. 12. 2015
Drdova Gallery / Praha 3

Lukáš Hájek / REKONSTRUKCE ŠTÍTU

27. 10. – 18. 11. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Uvolněný pohyb

22. 10. – 19. 11. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

Alena Kupčíková – Zpívající tančící strom

18. 10. 2015 – 10. 10. 2016
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Množství / Michal Cáb, Marek Hlaváč

14. 10. – 14. 11. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Radek Čák – Exploitation

19. 10. – 7. 11. 2015
Photogether Gallery / Zlín

Jak Stratil stratil strast a našel lásku

19. 10. – 15. 11. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Zbyněk Sedlecký – Tady a později

14. 10. – 12. 11. 2015
Topičův salon / Praha 1

Part One

13. 10. – 14. 11. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Minimarket: cigarety balené pivo domácí zvířecí alcohol

14. 10. – 7. 11. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha

Pozorování

17. 10. – 12. 11. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Iren Stehli / Libuna a jiné eseje

9. 10. 2015 – 23. 01. 2016
Fotograf Festival / Praha 1

dvojitá dávka umění: výstavy Agaty Agatowské a Josefa Mladějovského

14. 10. – 5. 12. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Martin Böhm / HORA

6 - 22. 10. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

V IKB

8. 10. – 5. 11. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Eva Brodská / Potichu

14. 10. – 21. 11. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Alena Podzemná: Žena, nůše, píseň, kost

24. 09. – 7. 11. 2015
Muzejní a galerijní centrum (MaGC) Zámek Žerotínů ve Valašském Meziříčí / Valašské Meziříčí

Moskva – Jan Vermouzek

8 - 28. 10. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Michaela Maupicová

10. 10. 2015 – 27. 02. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Denisa Nová – A/W 2015

10. 10. 2015 – 27. 02. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jiří Bartoš / Robert Vlasák – Sluchová pole

10. 10. 2015 – 27. 02. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Bílé noci

8 - 19. 10. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

FRANZ THE LONELY AUSTRIONAUT — ART GROUPIE

10. 12. 2015 – 9. 01. 2016
Industra Art / Brno-město

DVĚ MINUTY SVĚTA

4 - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

BANDA – MIKROKLIMA

7 - 30. 10. 2015
Industra Art / Brno-město

ANTONÍN JIRÁT — DARK ROOM PERFUME

25. 09. – 4. 10. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Vernisáž výstav Dalibora a Ivana Chatrných

19. 09. – 21. 11. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Cena Jindřicha Chalupeckého – Finále 2015

24. 09. 2015 – 16. 01. 2016
Cena Jindřicha Chalupeckého / Brno-město

Filip a Matěj Smetanovi: Milníky

20. 09. – 24. 10. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Dalibor Chatrný: Jsem prostorem

22. 09. – 21. 11. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Více než tři kilogramy mořské soli

8. 09. – 13. 10. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Cena EXIT 2015

8. 09. – 13. 10. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Tak blízko tak daleko

23. 09. – 10. 10. 2015
Galerie Fotografic / Praha

DRUHÁ SMRT GEORGE MALLORYHO

15. 09. – 24. 10. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Předtím, teď, potom

19. 09. – 19. 10. 2015
Bludný kámen

68. Umělecký salon v Poličce

18. 09. – 30. 10. 2015
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Martin Prudil – Man As a Scale

8 - 30. 09. 2015
Galerie Jelení / Praha

Dějinné podvědomí

16. 09. – 22. 10. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Od-děl

10 - 26. 09. 2015
Industra Art / Brno-město

Paperback 2

11. 09. – 8. 10. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Zuzana Růžičková / Gázotisky On The Road

7. 09. – 3. 10. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Tereza Fišerová: Lost

31. 08. – 2. 10. 2015
TIC Galerie / Brno

Mezi dokumentem a monumentem

4. 09. – 17. 10. 2015
Drdova Gallery / Praha 3

MEZIČAS / Míla Preslová a Michaela Maupicová

26. 08. – 24. 09. 2015
Topičův salon / Praha 1

#coolpainting

30. 08. – 27. 09. 2015
galerie sam83 / Česká Bříza

klacky šutry talismany

29. 08. – 29. 10. 2015
galerie sam83 / Česká Bříza

Návrat objektu a Neklid věcí

10. 09. – 5. 11. 2015
Kvalitář / Praha 1

Pavel Mühlbauer

19. 08. – 3. 10. 2015
Galerie Synagoga / Hranice

Šimon Sýkora – Pretty Pictures Won’t Solve Anything

24. 08. – 20. 09. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Hledání země nezemě

18. 08. – 12. 09. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

CACHHAUS v Trojhalí Karolina

15. 08. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Jiří Matějů a Martin Dašek – projekt site specific

8. 08. – 26. 09. 2015
Galerie Dům / Broumov

Michal Kindernay – Heliofilie

8. 08. – 26. 09. 2015
Galerie Dům / Broumov

Kača

8. 08. – 10. 09. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Mýdlová pěna

27. 07. – 23. 08. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Ondřej Maleček: Otisk hlavy

28. 07. – 5. 09. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Quentin Euverte (FR): Krupuk Factory

14 - 18. 07. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8

Peter Fabo: L O N G E R

15. 07. – 30. 08. 2015
Galerie KIV / Praha 8

Pandora’s Vox / Veronika Holcová, Klara Kristalova, Sandra Vásquez de la Horra

14. 07. – 31. 10. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Superfluous Identity III 

16. 07. – 8. 08. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Přišlí včas

13. 07. – 12. 09. 2015
Art for Good nový život výstav / Praha

Václav Magid: Autonomie

8. 07. – 3. 10. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Iva Vodrážková_Doteky lesa

3 - 30. 07. 2015
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Petre Fabo: Lakuj / Varnish (Having Us On)

2. 07. – 29. 08. 2015
Set Galerie / Liberec

Kręgi sztuki / Kruhy umění 2015: Kontrasty I z cyklu Duety – pedagog a student

9. 07. – 30. 08. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Alžběta Skálová: Utichl zpěv a přišla noc

30. 06. – 29. 07. 2015
Galerie Jelení / Praha

Kryštof Ambrůz: Untitled 2K15

2 - 23. 07. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Obr. *2007 – …+2015

25. 06. – 29. 08. 2015
Galerie Václava Špály / Praha 1

Pavel Jestřáb a Jan Boháč: Chemical Brothers

30. 06. – 19. 08. 2015
Galerie Mimochodem / Praha

Adéla Marie Jirků / PIKNIK

30. 06. – 31. 08. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

instalace Jiné vize 2014 a LUHOvaném Vincentovi

9 - 11. 07. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Luhačovice

Alfred Kubin a Sascha Schneider: Démoni ze země nevědomí

26. 06. – 20. 09. 2015
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Fatescapes

23. 06. – 8. 08. 2015
Galerie Fotografic / Praha

ŠTĚPÁNKA ŠIMLOVÁ / ZÁTIŠÍ

17. 06. – 17. 07. 2015
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Družina

20. 06. – 7. 08. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Persona Forte

29. 06. – 29. 08. 2015
Prádelna Bohnice

Núdzový program spracovania odpadu

17. 06. – 12. 09. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Vesnice je svět

17. 06. – 29. 08. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Nela Ungerová / rozloučení

14 - 30. 06. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Lanugo – Hana Svobodová

19. 06. – 15. 07. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Ptáci jako od Hitchcocka – Jiřina Chalupská

19. 06. – 15. 07. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Vytvořené štěstí – struktura a nicota” Niiny-Anneli Kaarnamo – Glass Excellence XI.

7. 06. 2015
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Mary Duras (1898 – 1982)

13. 06. – 29. 08. 2015
Zámek Klenová

Ladislav Vondrák: Na znak

11. 06. – 10. 07. 2015
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Ze života lidí a hmyzu

8. 06. – 5. 07. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

Záznamy podstaty událostí

9. 06. – 8. 08. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Prostorografie

11. 06. – 2. 07. 2015
Prototyp / Praha 2

Roman Štětina – Souvenir

12. 06. – 24. 07. 2015
Polansky Gallery / Praha 7

KOPŘIVY – kurátorský projekt Jana Karpíška

10. 06. – 30. 07. 2015
Industra Art / Brno-město

Alfred Lenica | Barva – Gesto – Podvědomí

10. 06. – 12. 09. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Nová citlivost

10. 06. – 3. 09. 2015
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jan Mladovský – DEUS MERULA 2015

30. 05. – 23. 07. 2015
CUBE X CUBE GALLERY / Liberec

HAPPY END

4 - 6. 06. 2015
Prádelna Bohnice

Výstava, kde hanba nebýt a chyba vystavovat

4. 06. – 30. 07. 2015
Kvalitář / Praha 1

Schránka pro ducha / Výstava k 50. výročí otevření Galerie moderního umění

12. 06. – 27. 09. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Fénix v síti

26. 05. – 13. 06. 2015
AZ Tower Brno / Brno-město

Okamžik Medvěda

28. 05. – 20. 06. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

Jana Vojnárová – Z papíru vystřižený stín

28. 05. – 11. 06. 2015
A.M. 180 / Praha 2

ESSL Art Award

25. 05. – 20. 06. 2015
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Pavla Sceranková: Veritas

28. 05. – 24. 07. 2015
Drdova Gallery / Praha 3

Michal Drozen: LITTLE HEROES

24. 05. – 12. 07. 2015
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Michal Škapa

10. 06. – 21. 08. 2015
Ecoart Salon Rolland / Praha – Vinohrady

Výstava fotografií Jakuba Ludvíka v Ecoart Salonu Rolland

5. 05. – 5. 06. 2015
Ecoart Salon Rolland / Praha – Vinohrady

Roger Hiorns

27. 05. – 15. 08. 2015
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Karel Konopka / Velké otazníky

18. 05. – 29. 06. 2015
Deska / Ústí nad Labem

Tomáš Roubal ~ Slunce bude věčné ~

27. 05. – 19. 06. 2015
MakeMake / Brno

ARCHIV SBĚRATELE – Štěpánka Sigmundová, Klára Vystrčilová

20. 05. – 4. 06. 2015
Galerie AVU / Praha 7

Kamila Ženatá : Horizont událostí

19. 05. – 18. 07. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Kateřina Kynclová & Vojtěch Vaněk Spící komíny

20. 05. – 14. 06. 2015
Vitrína Deniska / Olomouc

Václav Cigler / Tady a teď

4. 05. – 31. 10. 2015
GHMP, Zámek Troja

Tereza Fišerová: Paralelní vesmír / Start up GHMP

6. 05. – 4. 07. 2015
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

ŘEZ / OZVĚNY VÝSTAVY SCHNITT / INCISION

18 - 25. 05. 2015
Galerie Září / Praha 7

Tereza Příhodová – Dřevěná nevěsta

18. 05. – 18. 06. 2015
Photogether Gallery / Zlín

GEOMETRIX – Petr Písařík a Vilém Kabzan

20. 05. – 12. 06. 2015
Nová galerie / Praha 2

Čestmír Suška – RESTART

23. 04. – 30. 12. 2015
DEPO2015 / Plzeň

V bezetmí

11. 05. – 20. 06. 2015
Galerie Fotografic / Praha

Odpovědi přírody Pocta Janu Sekerovi

27. 06. – 12. 09. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Zkřížené cesty

5 - 30. 05. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Tereza Fišerová / Paralelní vesmír

6. 05. – 4. 07. 2015
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

Preview Review 2

4 - 5. 05. 2015
Fait Gallery / Brno

Zrcadlení

5. 05. – 18. 06. 2015
Nau Gallery / Praha 3

Matěj Smrkovský: Výstavářovo gesto

3 - 26. 05. 2015
Galerie Jekor / Praha

Bílá Psyché

6 - 30. 05. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Robert Vlasák / SOUSTROJÍ

5 - 27. 05. 2015
Galerie Klubovna / Brno

PRŽE JSEM MUŽ / CAUSE I AM A MAN

3 - 22. 05. 2015
Galerie Art Brno / Brno

SOCHA PRO PLZEŇ

27. 04. – 27. 05. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Tomáš Skalík – Sochy průchodné

30. 04. – 20. 06. 2015
Set Galerie / Liberec

Není takového místa

25. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Fox(y) / Chlapi – Krnínská / Armutidisová

27. 04. – 8. 06. 2015
Galerie Sklepní scéna / Brno

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

3. 05. – 30. 06. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Art in ArtGen

29. 04. – 2. 05. 2015
Nová galerie / Praha

Jan Boháč (CZ): Hlášení Šeherezádina bratra

10. 06. – 4. 07. 2015
MeetFactory / Praha 5

B.H.G.

23. 04. – 23. 05. 2015
Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Nos

22. 04. – 19. 05. 2015
Malá galerie / Ústí nad Labem

Od podlahy

22. 04. – 19. 05. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Silvie Milková a Jana Butzke: Artist Is Present

21 - 23. 04. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Alena Kučerová – POSTUP

20. 04. – 14. 05. 2015
Topičův salon / Praha 1

Velké noci

25. 03. – 2. 05. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Miroslav Machotka: Události míst

24. 04. – 21. 05. 2015
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Výstava Karla Konopky Lesní plody vyšly z módy, peklo roste jako z vody

10. 04. – 1. 05. 2015
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

ZAHRADY

24. 04. – 26. 05. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Baobab na poli

22. 04. – 30. 05. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

dvojitá dávka umění: výstavy Romana Burdy a Pavly Malinové

28. 04. – 30. 05. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Glass Excellence X. – Vernisáž výstavy Na hraně Miroslavy Kupčíkové

21. 04. – 22. 05. 2015
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Ladislava Gažiová: Pes na střeše

16. 04. – 30. 05. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Miroslav Tichý: Ženy a ženy

5. 06. – 13. 09. 2015
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

DESIGN.LIVE! alešbáry ki -mono

29. 01. – 7. 06. 2015
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Jiří Sozanský – Mezní situace

9. 05. – 24. 10. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

TICHO [dočasná analýza]

11. 04. – 9. 05. 2015
Industra Art / Brno-město

Karel Kunc: H2O

8. 04. – 15. 08. 2015
MeetFactory / Praha 5

PLATOvideo03: pozpátku a naruby

15. 04. – 29. 06. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Ali Tareen – Polidicks

15 - 28. 04. 2015
The Solution / Praha

Martin Horák: Jiří

23. 04. – 22. 05. 2015
Fotograf Gallery / Praha 1

GEO EGO

9 - 29. 04. 2015
Galerie NTK / Praha

Václav Stratil & Panáčik: Mrdat

8. 04. – 2. 05. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Výstava

8. 04. – 20. 06. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Anna Alpatieva & Andrew Sakun / THE FAR IS CLOSE

7 - 29. 04. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Poctivá chyba

11. 04. – 4. 06. 2015
galerie sam83 / Česká Bříza

Šité na míru

7 - 25. 04. 2015
Galerie FAVU / Brno

Kiva – Border

2. 04. – 6. 05. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Velké noci

29. 03. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Pavel Brázda – Mezi začátky a konci I.

1 - 25. 04. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Reprezentace rozkladu

2 - 29. 04. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Jehla v kupce sena

7 - 29. 04. 2015
Topičův salon / Praha 1

Barbora Šlapetová & Lukáš Rittstein: VŠECHNO JE JINAK

12. 03. – 12. 07. 2015
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Paolo Ciabattini – Feeling Shapes

25. 03. – 8. 05. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Chiméra

9. 04. – 23. 05. 2015
MeetFactory / Praha 5

PŘEKVAPENÍ VLHKÝCH MALÍŘEK

24. 03. – 5. 04. 2015
Galerie 209 / Brno

Robert Vlasák – Otevřeno / Zavřeno

24. 03. – 25. 04. 2015
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Andrea Petrovičová – Měsíc mi na cestu svítí

27. 03. – 11. 04. 2015
Kabinet Múz / Brno

Movement is Beautiful

24. 03. – 18. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Oto Skalický – Horníci

24. 03. – 22. 04. 2015
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava 1

Jasan Zoubek: Mezi vrstvami

31. 03. – 13. 06. 2015
Artinpark Průhonice / Průhonice

PROMĚNNÉ

25. 03. – 8. 04. 2015
Galerie Garáž / Zlín

Prchavé okamžiky

24. 03. – 2. 05. 2015
Galerie Fotografic / Praha

Martina Machová: Bez názvu

6. 04. – 2. 05. 2015
Video NoD / Praha 1

Vzdálení pozorovatelé

25. 03. – 23. 05. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Vladimír Škoda – Virtuální prostor / Espace Virtuel

15. 04. – 13. 06. 2015
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

Petra Nováková – Ondreičková: Vesmír

1 - 18. 04. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

Karel Kunc / * * *

18. 03. – 10. 04. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

#MBPFW Cut Club #7 w/ Petra Gabaš ” Club Selection”

20. 03. – 2. 04. 2015
A.M. 180 / Praha 2

Katarína Hládeková & Ondřej Homola – Too Much, Too Soon

17. 03. – 23. 04. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

Duhové sny

16. 03. – 17. 04. 2015
Alfred ve dvoře / Praha

Jana Šárová – Souvenirs

18. 03. – 18. 04. 2015
Galerie NF / Ústí nad Labem

Jiří Jirmus

4. 03. – 2. 05. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Honza Mudra — Parafilická mše

12 - 19. 03. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Anatomie hlíny

8. 03. – 9. 04. 2015
Topičův salon / Praha 1

Zlatá Praha

6. 03. – 4. 04. 2015
Galerie 1 / Praha 1

Michal Burget a Petr Fiala – Něžné bizarnosti

24. 06. – 29. 08. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Štefan Papčo – Mohutnosti

24. 06. – 19. 09. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jaroslav Prokeš – V základním režimu

4. 03. – 11. 04. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Ladislav Postupa

4. 03. – 25. 04. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Eva a Anna Mastníkovy

4. 03. – 6. 06. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Kalivoda+Straka: Soft Cut

11. 03. – 13. 04. 2015
Galerie Evoluční / Praha 1

Michal Ureš – Možnosti hráče

10. 03. – 10. 04. 2015
Galerie 1. patro / Praha 1

Přemysl Koblic – fotograf, chemik

4. 12. 2014 – 16. 05. 2015
Národní technické muzeum / Praha 7

Jiří Surůvka – Fantom Nejedlého!

9. 03. – 30. 04. 2015
Divadlo Antonína Dvořáka / Ostrava – Moravská Ostrava

Předvelikonoční bublina

14. 03. – 17. 04. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Ořechy a třešně

17. 03. – 30. 04. 2015
Nau Gallery / Praha 3

Superfluous Identity I

10. 03. – 1. 04. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Skrepl Brocklehurst

11. 03. – 10. 04. 2015
Nová galerie / Praha 2

Jakub Schikaneder: Od svědectví k obrazovému snění

24. 02. – 2. 05. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Lubomír Typlt: Kníraté odpoledne

4. 03. – 11. 04. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

RE :: REcollecting

11. 03. 2015
INI Project / PROSTOR / Praha

Výchozí pozice

11. 03. – 14. 04. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Petr Gruber – Liškův les

4. 03. – 2. 05. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Můžu si tě vyfotit

3. 03. – 16. 04. 2015
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Martin Kolarov, Filip Dvořák – HashtagNike

3 - 25. 03. 2015
Galerie Jelení / Praha

Jiří Kuděla – Uni / formy

3. 02. – 23. 04. 2015
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Patrik Kriššák – Mystický univerzalizmus

24. 02. – 24. 03. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Nejlepší krejčí ve městě

27. 02. – 10. 04. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Patrik Hábl: Pásma


26. 02. – 27. 03. 2015
Galerie Kotelna / Říčany

AdAlbErT KhAn: Mmmmucholapky

24. 02. – 26. 03. 2015
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Denní snění v galerii 209

24. 02. 2015
Galerie 209 / Brno

Skrz příčinu k podstatě

22. 02. – 21. 03. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Karel Kunc – Čekatel

20. 02. – 20. 03. 2015
Café Lajka / Praha 7

Kateřina Štenclová – Je peins donc je suis

16. 02. – 17. 03. 2015
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. – 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Katarína Karafová – viac menej rovná sa

10. 02. – 10. 03. 2015
Galerie Art Brno / Brno

REZONANCE: Načeradský – Bolf – Typlt

18. 02. – 28. 03. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Dalibor Chatrný: Vidět svět jinak

29. 01. – 25. 04. 2015
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Michal Drozen/ Start up end down

12. 02. – 11. 04. 2015
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

Štěpánka Jislová / Saudade

16. 02. – 6. 03. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Petra Hudcová / Práce v archivu

11 - 25. 02. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Rudolf Skopec a Ladislav Vondrák: Etický kodex nakloněné roviny

4. 02. – 14. 03. 2015
Galerie KIV / Praha 8

Péčko

9 - 26. 02. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

DAVID HANVALD / TÁHNI ŠTĚTKOU!

3. 02. – 20. 03. 2015
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Penck -Typlt

2 - 26. 03. 2015
Topičův salon / Praha 1

Free Feet

28. 01. – 3. 03. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Miroslav Machotka: Události míst | Retrospektiva

22. 01. – 4. 04. 2015
Leica Gallery Prague / Praha 1

Silvia Krivošíková – Empirikova konfigurace

28. 01. – 21. 02. 2015
Galerie K.ART.ON / Praha

Harun Farocki / Zbyněk Baladrán

26. 01. – 21. 03. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Petr Pavlík / Poutnice kráčí dál

28. 01. – 14. 03. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

České moderní umění ze sbírky Pavla Čáslavy

10. 02. – 11. 04. 2015
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Model

18. 01. 2015
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Rafani – Síla

22. 01. – 27. 02. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Ondřej Vicena – REW / FFWD

22. 01. – 26. 02. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Vendula Chalánková – Jeffovi šedesátiny a komiksy z mého života

21. 01. – 23. 03. 2015
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

120 let Topičova salonu

8. 12. 2014 – 22. 01. 2015
Topičův salon / Praha 1

Veronika Holcová: “Pod zemí”

19. 01. – 19. 02. 2015
Antikvariát a klub Fiducia

Pocta Otto Guttfreundovi

15. 01. – 21. 02. 2015
Rabasova galerie Rakovník / Rakovník

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5 - 21. 02. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Klára Doležálková: Téměř ji nevidím, ale drží to

14. 01. – 9. 02. 2015
Vitrína Deniska / Olomouc

AKCE_REAKCE

15. 01. – 3. 02. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Živly nad městy

14. 01. – 6. 03. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

dvojitá dávka umění: výstavy Milana Lasoty a Tomáše Vaňka

19. 01. – 4. 03. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Výstava absolventů Fakulty architektury UN6

15 - 30. 01. 2015
Industra Art / Brno-město

Marek Meduna: Svět jako kapitál jako hra

5. 01. – 5. 02. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Patrik Kriššák & Štrio

7 - 27. 01. 2015
Galerie Jekor / Praha

Milan Salák – Transformets

8. 01. – 28. 02. 2015
Galerie Václava Špály / Praha 1

ulrich erben – poesie kontrastu

15. 01. – 6. 03. 2015
Galerie Žaloudek / Praha 1

Schovaný rám / Jana Vojnárová

7. 01. – 3. 03. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Möbiova páska

2 - 29. 03. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Téměř evidentní skutečnost, že dva popisy jsou lepší než jeden

17. 12. 2014 – 21. 01. 2015
Malá galerie / Ústí nad Labem

PASTEL, NŮŽKY, PAPÍR

15. 12. 2014 – 26. 01. 2015
Galerie Kabinet (tic)

Krajiny pana Pipa

11. 12. 2014 – 19. 02. 2015
Galerie U Prstenu / Praha

Marek Meduna: Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116

11. 12. 2014 – 11. 01. 2015
Galerie NF / Ústí nad Labem

Tomáš Absolon / MONET ON MY MIND

8. 12. 2014 – 15. 01. 2015
Fait Gallery Preview / Brno

Lukáš Karbus: 9

11. 12. 2014 – 30. 01. 2015
Polansky Gallery / Praha 7

Zima lásky

11. 12. 2014 – 10. 01. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

VYPRÁVĚNÍ

10. 12. 2014 – 17. 01. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Vladimír Skrepl: Lež a lži

11. 12. 2014 – 23. 01. 2015
Fotograf Gallery / Praha 1

Veronika Holcová: ANIMANIMUS

10. 12. 2014 – 17. 01. 2015
Galerie K.ART.ON / Praha

Jiné vize 2014

3 - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Ways of Something

3. 12. 2014 – 9. 01. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

ZLATÝ VĚK. Reminiscence kubismu v současném výtvarném umění.

2. 12. 2014 – 21. 02. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Jan Boháč – Dámské a Pánské oddělení

28. 11. – 29. 12. 2014
Galerie Jelení / Praha

Tomáš Roubal “Zhmotnit tmu”

28. 11. – 13. 12. 2014
A.M. 180 / Praha 2

DRUHOTVARY 4 – Interpretace partitur Leoše Janáčka

27. 11. 2014 – 10. 01. 2015
Památník Leoše Janáčka / Brno

Ivana Sláviková, Jozef Suchoža, Marek Galbavý – Nové teritóriá modelácie priestoru

26. 11. 2014 – 17. 01. 2015
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Jakub Špaňhel

23. 09. 2014 – 24. 01. 2015
Adam Gallery / Brno

Betelné tympl (výstava v rámci Festivalu Fluidum 5)

19. 11. – 6. 12. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Hudba pro vodní kapky, piano a zvukoplochy

19. 11. – 3. 12. 2014
Galerie FAVU / Brno

Pavel Brázda – Hra

30. 10. – 28. 11. 2014
Galerie Nová síň / Praha 1

JAN SÁGL: Deset stran jedné mince

6. 11. 2014 – 17. 01. 2015
Leica Gallery Prague / Praha 1

Jakub Berdych – Materialýza

13. 11. 2014 – 30. 01. 2015
Galerie Kuzebauch / Praha 6

To snad ani nemůže být pravda

11. 11. – 10. 12. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jiří Surůvka – Na stráži míru…

5. 11. 2014 – 17. 01. 2015
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Protiváha

5 - 29. 11. 2014
ETC. Galerie / Praha 2

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. – 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Zbyněk Baladrán – Dead Reckoning

3 - 19. 11. 2014
Galerie Jelení / Praha

Made in Fabrik

29. 10. – 2. 12. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

//

29. 10. – 6. 12. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Shipping closer

28. 10. – 8. 11. 2014
Galerie FAVU / Brno

Gen 2:7-18

31. 10. – 29. 11. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Oldřich Tichý – Žiju sám ve zdejších lesích

30. 10. 2014 – 14. 02. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Mezi zdmi

2. 12. 2014 – 7. 02. 2015
MeetFactory / Praha 5

Strictly Commercial

28. 10. – 30. 11. 2014
Photogether Gallery / Zlín

Zbyněk Baladrán: Diderotův sen

22. 10. – 5. 12. 2014
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Matthias Hesselbacher /D/ – Anagram

13. 11. – 19. 12. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Vojtěch Fröhlich & Sebastian Stumpf

23. 10. – 12. 12. 2014
Drdova Gallery / Praha 3

Usínám hluboko v noci

24. 10. – 5. 12. 2014
Polansky Gallery / Praha 7

Jan Švankmajer – Naturalia

16. 10. 2014 – 30. 01. 2015
Museum Kampa / Praha 1

Chléb, hry a umění

24. 10. 2014 – 15. 01. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Mira Gáberová: Všetky kvety sveta

13. 10. – 15. 11. 2014
Altán Klamovka / Praha 5

Ladislava Gažiová: Konec výstavy

20. 10. – 10. 11. 2014
Galerie města Třince / Třinec

James Ensor: Zemřít pro nesmrtelnost

16. 10. 2014 – 31. 01. 2015
Museum Montanelli, MuMo / Praha

JOSEF VÁCHAL. NAPSAL, VYRYL, VYTISKL A SVÁZAL

14. 10. – 31. 12. 2014
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Vladimír Skrepl: Lež a lži

8. 10. – 22. 11. 2014
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

START

22. 10. – 22. 11. 2014
Nová galerie / Praha 2

Kateřina Dobroslava Drahošová: Šapitó

30. 09. – 30. 10. 2014
Galerie Garáž / Zlín

Ondřej Maleček: Ptačí muž

30. 09. – 4. 11. 2014
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Petr Dub, Marek Habr, Zdeněk Porcal – (RE)FRAMED

1. 10. – 13. 11. 2014
Kvalitář / Praha 1

Alena Anderlová: Easy Rider

30. 09. – 14. 11. 2014
Kino Šumava / Klatovy

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. – 5. 12. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Sam Ashley – Z podstaty, 1984–2014

2 - 23. 10. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

KOMETA

2. 10. 2014 – 3. 01. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Ondřej Kopal, Richard Adam / autor, sběratel

24. 09. – 29. 11. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Ondřej Kopal, Richard Adam / autor, sběratel

24. 09. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. – 8. 11. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Černý trh

25. 09. – 12. 11. 2014
Galerie Budoart / Praha 3

Klára Doležálková: Zahrada nic nezahrazuje nebo snad ano?

23. 09. – 24. 11. 2014
M.odla / Praha 7

Spot

29. 09. – 17. 10. 2014
Galerie NTK / Praha

RUCE

22. 09. – 29. 10. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Jiří Sozanský: 1984 Rok Orwella

21. 10. 2014 – 7. 02. 2015
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Přesní dávka

17. 09. – 7. 10. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Reprezentace dobra

24. 09. – 18. 10. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

POCITOVÁ TEPLOTA

17. 09. – 1. 11. 2014
Prádelna Bohnice

Jiří Hůla: 2013 (Nejvíc kradou zaměstnanci)

14. 09. – 9. 10. 2014
Galerie Makráč / Praha 6

Denisa Nová, Karin Zadric, Klára Dvořáková: Ruměná. Kůže z dechu

17. 09. – 22. 11. 2014
PLATO Ostrava / Ostrava

Dresdner Wald

17. 09. – 21. 10. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Richard Fremund 1928–1969 Museum Kampa

18. 09. – 6. 12. 2014
Museum Kampa / Praha 1

Eva Koťátková, Josef Hofer: Rámy a rámce

17. 09. – 30. 10. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Thoughtforms

17. 09. – 25. 10. 2014
Galerie KIV / Praha 8

ČESKO-NĚMECKÉ HVĚZDY

19. 09. – 28. 11. 2014
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Klubovna 05 – Markéta Magidová

17 - 28. 09. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. – 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

ZDENĚK TRS & ALŽBĚTA JOSEFY – I Love Lucy

18. 09. – 16. 11. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

ČLOVĚK A DUCH: umění, architektura

13. 09. 2014 – 16. 01. 2015
Klášter Roudnice / Roudnice nad Labem

Rozpravy s geometrií

9. 09. – 1. 11. 2014
Letohrádek Hvězda

Vojta Janyška: Podstata je v bizonovi

8. 09. – 3. 10. 2014
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Kmenové souvislosti

12. 09. – 5. 12. 2014
Galerie Natura / Průhonice

Hlava a jiné…

8. 07. 2014
Galerie Pussa Passage / Pardubice

Kathrin Köster (DE): ex plica in sepia mania

11. 09. – 3. 10. 2014
MeetFactory / Praha 5

Pavla Sceranková / Staré světlo v ODDĚLENÍ GALAXIÍ

25. 09. – 13. 11. 2014
Fait Gallery / Brno

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. – 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Krystalizace

5. 09. – 7. 10. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Osada

4 - 22. 09. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Filip a Matěj Smetanovi: Fototektonika

2 - 25. 09. 2014
Fotograf Gallery / Praha 1

Referendum Skotsko 2014 – Jan Vermouzek

18. 09. – 1. 10. 2014
Galerie Jiří Putna / Brno

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22 - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10 - 18. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Josef Váchal: Magie hledání

16. 09. 2014 – 3. 01. 2015
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Pressing Point

1 - 12. 09. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jan Švankmajer: Možnosti dialogu mezi filmem a volnou tvorbou

27. 08. – 12. 10. 2014
Galerie Českých center / Praha

pohyb, pohyb ! …

2. 10. – 14. 11. 2014
Galerie Žaloudek / Praha 1

Platónovo třetí oko

11. 09. – 26. 10. 2014
MeetFactory / Praha 5

Alena Anderlová: Krokodýlí stezkou

22. 08. – 19. 09. 2014
Galerie Pošta / Dubá

Existence linie

17. 08. – 13. 09. 2014
Galerie Umakart Brno / Brno

Destiny

15. 08. – 11. 09. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Tomáš Vaněk: Particip č. 178

13. 08. – 29. 09. 2014
PLATO Ostrava / Ostrava

Jan Chlup: Best Beach Award

13. 08. – 6. 09. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. – 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Petra Skoupilová: Ženy a jiné

7. 08. – 27. 09. 2014
Nikon Photo Gallery / Praha 1

Radim Labuda: Nemoc absolutna

31. 07. – 29. 08. 2014
ETC. Galerie / Praha 2

Narodil jsem se ve tvé posteli / I was born in your bed

18. 07. – 4. 09. 2014
Museum Montanelli, MuMo / Litomyšl

NTK básně

7. 08. – 10. 09. 2014
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Kathrin Köster: manometer

30. 07. – 1. 09. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Morality

22. 08. – 27. 10. 2014
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Andreas Müller-Pohle: Coincidences. A Select Retrospective

21. 07. – 27. 08. 2014
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

BLUE BOX

22. 07. – 30. 08. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Blanka Jakubčíková: Kdyby krása zabíjela

10. 07. – 25. 08. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Čestmír Suška: ocelové skulptury a tisky z let 2005 – 2014

8. 06. – 10. 07. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Tomáš Prchal: Červí díra

10. 07. – 9. 08. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

PANIC ROOM

9. 07. – 2. 08. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Táborová hra

4. 07. – 23. 08. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

BUDOU TAM ČŮRÁCI

2. 07. – 24. 08. 2014
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

COMING TO REALITY

2. 07. – 21. 09. 2014
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

22:22 2

17. 06. – 18. 07. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

No Fun at All in the House of Dolls

22. 06. – 18. 07. 2014

Stability (CAS 2014)

24. 06. – 12. 07. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Jestliže… pak… nebo…

17. 06. – 29. 07. 2014
TIC Galerie / Brno

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. – 29. 07. 2014
TIC Galerie / Brno

SVĚT PRÁCE (“LIVE IN YOUR HEAD”)

17. 06. – 29. 08. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Mary Duras (1898–1982)

12. 06. – 30. 08. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Děti ze stanice Žežulka

19. 06. – 18. 07. 2014
Galerie NTK / Praha

Josef Tockstein (1912–1996)

17 - 29. 06. 2014
Galerie P + P Kobylka / Praha

Josef Váchal – Mystik neukázněný

7. 06. – 30. 08. 2014
Městská galerie Litomyšl / Litomyšl

Empirická iluze

3 - 28. 06. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

ONDŘEJ MALEČEK – ZEĎ

10. 06. – 5. 07. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

CENTRUM M6: URBAN PANGEA PEOPLE

10 - 28. 06. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Stanislav Kolíbal: 4 FÁZE

14. 06. – 16. 08. 2014
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Michal Kindernay: Viditelnost

27. 05. – 19. 06. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

Radim Labuda – Avatar

12. 06. – 17. 07. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

NEVIDITELNÝ MODŘÍN

5. 06. – 5. 07. 2014
/ Ostrava

Bílá tma

29. 04. – 1. 06. 2014
ETC. Galerie / Praha 2

RYAN TRECARTIN: Každodenní radosti

25. 03. – 19. 04. 2014
Galerie Plevel / Praha 8

Pomalé fotografie Dušana Skaly a Jana Freiberga

27. 02. – 3. 04. 2014
Fotograf Gallery / Praha 1

O STROMECH A VĚCECH

21. 01. – 22. 03. 2014
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Nič sa nedeje

13. 11. – 12. 12. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

Patrik Sedlaczek: Mundsonate

2. 07. – 20. 08. 2013
TIC Galerie / Brno

Kouzlo zapomnětlivosti

10. 05. – 4. 06. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

Industrialismus

7 - 30. 03. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

TAJGA BEZDĚZSKAJA

12. 12. 2012 – 25. 01. 2013
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

Soukromá území

13. 11. 2012 – 30. 01. 2013
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Vivien

4 - 21. 10. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

ZÁVISLÍ POZOROVATELÉ

6. 09. – 28. 10. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Nemusí se hned rozednít

25. 06. – 19. 07. 2012
Školská 28 / Praha 1

Interstices

1. 05. – 2. 06. 2012
artyčok.tv / Praha 7

OBRAZNĚ FORMULOVANÝ ARGUMENT

29. 03. – 21. 04. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Louka

9. 02. – 30. 05. 2012

Z pohádky do pohádky

2. 11. 2011 – 3. 03. 2012
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Lies and Layers

31. 10. – 16. 12. 2011
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Roll Over All, Roll All Over, Lilith

7. 09. – 29. 10. 2011
Prádelna Bohnice

SNOZŘIVOSTI

5. 05. – 25. 06. 2011
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Možnosti studentského života

4 - 26. 05. 2011
Galerie KIV / Praha 8

Letokruhy

1 - 26. 03. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

The Voice Reached Us Through the Floor, but the Words Themselves Were Lost

10. 02. – 1. 04. 2011
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Nedělní odpoledne

21. 12. 2010 – 5. 02. 2011
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Something About ART

8. 09. – 13. 10. 2010
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Asymetrická harmonie

3. 06. – 18. 09. 2010
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Editions of light. Lunchmeat festival a/v exhibition.

21 - 26. 04. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Avatar

18. 03. 2014
Galerie 209 / Brno

JAN VIČAR – LES FEMMES IMPRIMÉES

19. 02. – 15. 03. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

Erik Sikora: Introspektiva

3. 12. 2013 – 2. 01. 2014
Fotograf Gallery / Praha 1

Daniel Hanzlík / Zdroje signálů

8. 11. 2013 – 9. 02. 2014
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. 09. – 1. 10. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Zdeněk Spour: Tah

20. 06. – 17. 07. 2013
Výtvarný ateliér Malování a kreslení / Praha 2

Ahoj kocourku, můžu se tě na něco zeptat?

4. 05. – 29. 06. 2013
galerie sam83 / Česká Bříza

IVARS GRAVLEJS: HODINY FOTOGRAFIE

26. 02. – 28. 03. 2013
Fotograf Gallery / Praha 1

EMMANUEL RODRIGUES (FR): IN TRANSIT

18. 12. 2012 – 13. 01. 2013
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Meze

3 - 27. 10. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

STARTED 2012 residents of STARTPOINT + guests

20. 08. – 7. 09. 2012
Galerie NTK / Praha

Zakázaný hrad

6. 06. – 21. 07. 2012
Museum Montanelli, MuMo / Praha