Štěpán Pech

VÝSTAVY UMĚLCE

Sedimenty sametu

Do 13. 12. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Stanislav Kolíbal – Řád forem a formy existence

31. 10. - 22. 11. 2019
Sophistica Gallery / Praha

Hlava + sklo / Kubismus ze sbírek Západočeské galerie v Plzni

Do 9. 02. 2020 17:00
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Hvězdy

Do 11. 01. 2020 18:00
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

Otto Gutfreund – Bod zlomu

Do 12. 01. 2020
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava-město

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. - 11. 11. 2019
Festival Kukačka / Ostrava-město

Julia Gryboś & Barbora Zentková – Potential Causes of Afternoon Tiredness

2. 10. 2019 18:00
Festival Kukačka / Ostrava-město

Krajinow – kolektivní výstava

Do 20. 01. 2020 18:00
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

BRNO ART OPEN 2019 – Jsem závislý objekt

5. 06. - 11. 08. 2019
Dům umění města Brna / Brno

KUBIŠTA – FILLA. Plzeňská disputace

7. 06. - 29. 09. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Soya Stream

1. - 28. 06. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

F5 – F0

16. 05. - 16. 06. 2019
Galerie TIC / Brno-město

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Anita Somrová: New Rain

3. - 12. 04. 2019
Galerie 209 / Brno-město

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Martin Kochan: Domáca úloha

2. - 27. 04. 2019
Altán Klamovka / Praha 5

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jiří Hanke: Fotografie 1973-2018

19. 03. - 18. 08. 2019
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Rebirth IV. – BACTIHUB

19. - 26. 03. 2019
Galerie 207 / Praha

The House of SM Collection

9. - 28. 03. 2017
Monomach / Brno-město

Alžběta Bačíková: Hrdinové

21. 03. - 15. 04. 2017
Galerie Jelení / Praha

Security Garden

4. - 25. 04. 2017
Galerie FAVU / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Otto Gutfreund. Od kresby k soše

22. 06. - 16. 09. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lu Jindrak Skřivánková | Soubor

7. 08. - 26. 10. 2017
Pracovna / Praha

Jakub Červenka: Urban Utopia

6. - 30. 09. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Prohnutá dlažba

18. 09. - 19. 10. 2017
Galerie TIC / Brno-město

KURZY ZAČÍNAJÍ NA PODZIM

26. 10. - 9. 12. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Alžběta Bačíková – Tichá zpráva

27. 03. - 18. 05. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Stanislav Kolíbal: SPOJITOSTI

19. 04. - 22. 06. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Hynek Martinec / KILIÁN IGNÁC D.

5. 05. - 16. 06. 2018
Galerie Dům / Broumov

Forma sleduje peníze: Cosa.cz, kulturní družstvo

10. 05. - 23. 06. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Způsoby percepce

16. 07. - 29. 09. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 - 5. 01. 2019
Dům umění Ostrava / Ostrava

Anna Leschinger: Marble Twin

29. 08. - 29. 09. 2018
Kavárna Pod Lipami / Praha

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. - 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Obvykle je zklamaná

7. 10. - 22. 11. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

David Přílučík – Movies of Tomorrow

30. 10. - 30. 12. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

David Přílučík: donor

14. 11. - 30. 12. 2018
Galerie XY / Olomouc

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Lucie Jindrák Skřivánková / ALL WE HAVE IS NOW

3. 12. 2018 - 9. 02. 2019
Kavárna co hledá jméno / Praha

Restaurované práce na papíru ze sbírek GASK

24. 11. 2016 - 8. 04. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Český kubismus

2. 12. 2015 - 31. 12. 2018
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha

PRASVĚT / URWELT/ Handa Gote

6. 09. - 1. 10. 2016
Papírna Plzeň / Plzeň

Julia Gryboś a Barbora Zentková

17. 05. - 4. 08. 2016
Bludný kámen / Opava

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. - 3. 06. 2016
Kontext / Brno-město

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

29. 03. - 30. 04. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Lékaři

7. - 27. 02. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. - 2. 12. 2015
Galerie Jelení / Praha

Formativní účinky

24. 09. - 18. 10. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Václav Špála – Nemaluji krajinu, ale sebe

11. 07. - 15. 08. 2015
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

Close-Up

16. 04. - 16. 05. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

Zasněný traktorista

20. 03. - 16. 04. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Alžběta Bačíková – Morální kompromis

12. 03. - 9. 05. 2015
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Václav Špála – Rapsodie v modrém

13. 05. - 29. 08. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. - 4. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Lumír Hladík – Ach, bratře

7. 02. - 16. 05. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

David Přílučík: Nejmenší akce

3. 12. 2014 - 29. 01. 2015
Galerie U Mloka / Olomouc

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

6. 01. - 3. 02. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Martin Kochan: PETráž

14. 12. 2014 - 24. 01. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

David Přílučík: Nejmenší akce

3. - 18. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Štěpán Pech: Díry

2. - 8. 12. 2014
Galerie 209 / Brno-město

Lucie Jindrák Skřivánková: MATA(R)

10. 09. - 18. 10. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Volej

5. 09. - 5. 11. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Jan Bočan

14. 12. 2012 - 27. 01. 2013
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

exekuce

19. 10. - 10. 11. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Haven’t Seen Myself in Ages

29. 10. - 29. 11. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Mimo formát v Altánu

16. - 21. 10. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. 09. - 1. 10. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

CARLA FILIPE: ARQUIVO SURDO-MUDO / HLUCHONĚMÝ ARCHÍV

5. 09. - 15. 10. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Prostor Zlín 2013

29. 04. - 24. 08. 2013
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Život jak ho znám: Každodenní život Romů

21. 10. - 22. 11. 2012
Kostel Martin ve zdi / Praha 1

Kladno – 80. léta

22. 09. - 12. 11. 2011
Leica Gallery Prague / Praha 1

Marek Šilar, Milan Valeš: Na Míru

16. 01. - 5. 02. 2013
NoD Mini / Praha

KAMERA

15. 05. - 12. 06. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

35 let 7000 kilometrů

8. 09. - 27. 10. 2011
SVIT / Praha

Eine von Euch

30. 11. 2012 - 9. 02. 2013
Tranzitdisplay / Praha 2

Peter Angermann: Streetview

5. 02. - 19. 04. 2014
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Une élevation arrondi retirée

16. - 15. 11. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Andrea Kalinová: Opustená (re)kreácia

17. - 30. 01. 2014
A.M. 180 / Praha 2

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Referenční objekty

16. 11. - 16. 12. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Dopis otci, dopis matce

16. 10. - 8. 11. 2012
Masarykova univerzita / Brno-město

Zuzana Žabková “Pro Rrózu”

13. 12. 2013 - 3. 01. 2014
A.M. 180 / Praha 2

martin kochan (host cyril blažo): podobizny

13. 11. - 13. 12. 2012
Fotograf Gallery / Praha

New Ideas For Other Times

18. 10. - 16. 11. 2012
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

David Přílučík

22. 11. 2013 19:00
Galerie Garáž / Zlín

KURZ PROXEMICKÉHO TANCE

4. - 20. 11. 2013
Galerie AVU / Praha 7

THOMAS OTT – LA GRANDE FAMIGLIA

2. 11. - 1. 12. 2012
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Dennis Adams: Malraux’s Shoes

16. - 22. 10. 2012
Nová scéna ND / Praha

PŘILETĚL NA OSNOVĚ

31. 10. - 24. 11. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

AKCE UMĚLCE

Architektúra starostlivosti: Představení knihy a diskuse

21. 11. 2019 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Sedimenty sametu

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Otto Gutfreund – Bod zlomu

31. 10. 2019 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava-město

Otto Gutfreund – Bod zlomu

15. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Festival Kukačka / Ostrava-město

Krajinow / kolektivní výstava

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Tvůrčí dílna pro děti – Cesty a příběhy

18. 09. 2019 16:00 / 16:00 / Workshopy
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Kubištovo pojetí aktu vzkříšení v obrazu Vzkříšení Lazara

12. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Kubišta a Filla – válečná léta

20. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Socha pro Dům – workshop pro děti 6 – 12 let

20. 06. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

David Přílučík

6. 06. 2019 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Galerie TIC / Brno-město

Proměny Sylvy Lacinové

3. 07. 2019 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

KUBIŠTA – FILLA. Plzeňská disputace

6. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Soya Stream

31. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

F5 – F0

15. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď? pro seniory

14. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Anita Somrová: New Rain

3. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Martin Kochan: Domáca úloha

2. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jiří Hanke: Fotografie 1973-2018

18. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Rebirth IV. – BACTIHUB

26. 03. 2019 16:10 / 16:10 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

Rebirth IV. – BACTIHUB

19. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Projekty z let 2015–2019 | Prezentace

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

The House of SM Collection

10. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Alžběta Bačíková: Hrdinové

21. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Security Garden

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Otto Gutfreund. Od kresby k soše

22. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Julia Gryboś a Barbora Zentková: No Disc

14. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Divadlo Feste Hic sunt leones // site-specific

27. 08. 2017 19:30 / 19:30 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Alžběta Bačíková / Průběžná zpráva

18. 07. 2017 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Komentovaná prohlídka výstavy Otto Gutfreund a představení knihy vydané k výstavě

1. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Akční dny Mothers Artlovers v INI PROSTOR

28. - 29. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Lu Jindrak Skřivánková | Soubor

8. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Tři videodokumenty o architektuře 80. let

8. 09. 2017 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Jakub Červenka: Urban Utopia

6. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Prohnutá dlažba

19. 09. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

David Přílučík / Blind Bidding

21. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Video workshop pro neslyšící s umělkyní Alžbětou Bačíkovou

27. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Alžběta Bačíková – Tichá zpráva

28. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Stanislav Kolíbal: SPOJITOSTI

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Video workshop pro neslyšící s umělkyní Alžbětou Bačíkovou

24. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Hynek Martinec / KILIÁN IGNÁC D.

5. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Forma sleduje peníze: Cosa.cz, kulturní družstvo

9. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie VI PER / Praha 8

Družstevní hnutí aneb kam přijde zisk z mých peněz?

22. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

ZAPNI SVĚTLO PRO PEŠÁNKA / 12.–16. 6. 2018

12. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Lež nebo postpravda

5. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

INI Rezidence: Alžběta Bačíková a Lucie Rosenfeldová

8. 06. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Prostor PRO design: Zakladatel Bienále Brno Jan Rajlich st.

13. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Způsoby percepce

17. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Neighbourhood Boogie-Woogie: Alžběta Bačíková&Lucie Rosenfeldová

14. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Workshop participativního psaní scénáře dokumentárního filmu

26. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Hlediště #3

28. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění Ostrava / Ostrava

Anna Leschinger: Marble Twin

29. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FaVU

3. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Brno

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FU OSU

17. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Ostrava

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – AVU

27. 11. 2018 23:00 / 23:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Obvykle je zklamaná

8. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

David Přílučík – Movies of Tomorrow

30. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

David Přílučík: donor

14. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Lucie Jindrák Skřivánková / ALL WE HAVE IS NOW

4. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

Nadja Argyropoulou: O Making Oddkin v Praze

10. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Institut úzkosti / Praha 1

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018: Ceremoniál

17. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Přestaňte mě sledovat! – Jak získat zpět svoje soukromí a online autonomii

11. 02. 2017 13:00 / 13:00 / Přednášky a diskuze
Agosto Foundation / Praha

Wakushopp

7. 02. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 10 - Vršovice

Julia Gryboś a Barbora Zentková

18. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

SLAM ŽEN

6. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Café Atlas / Brno

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

30. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

VIDEOGRAM 56 / Martin Kochan

23. 03. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Lékaři

8. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

VERNISSAGE / SCREENING / OPEN STUDIOS / PERFORMANCE

24. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Formativní účinky

23. 09. 2015 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Formativní účinky

24. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Lenka Burdová: Mementa

16. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Close-Up

16. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

27. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

26. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Zasněný traktorista

21. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Alžběta Bačíková – Morální kompromis

13. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

David Přílučík: Nejmenší akce

27. 01. 2015 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

7. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Martin Kochan: PETráž

15. 12. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

David Přílučík: Nejmenší akce

4. 12. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Štěpán Pech: Díry

3. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Lucie Jindrák Skřivánková: MATA(R)

11. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Volej

6. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. - 4. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Josef Bolf & Ondřej Štindl “Mondschein” (výstava + čtení)

9. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 14. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Prostor Zlín 2013

30. - 29. 04. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

THOMAS OTT – LA GRANDE FAMIGLIA

2. - 1. 11. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Peter Ronai: Opakovane

16. - 15. 10. 2012 / 16:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Alžběta Bačíková: Věž

7. 04. 2013 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Jan Bočan

13. 12. 2012 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Dopis otci, dopis matce

17. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Masarykova univerzita / Brno-město

Komentovaná prohlídka výstavy Jan Bočan

24. - 23. 01. 2013 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Haven’t Seen Myself in Ages

29. - 28. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Goethe–Institut Prag / Praha 1

New Ideas For Other Times

18. - 17. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Komentovaná prohlídka výstavy Jan Bočan

19. - 18. 01. 2013 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

To je začátek!

26. - 25. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

KAMERA

16. - 15. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Andrea Kalinová: Everybody’s Happy, You’re the Only One Unsatisfied

17. - 16. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Piazzeta ND /

Marek Šilar, Milan Valeš: Na Míru

16. 01. 2013 18:00 / 18:00 / Vernisáže
NoD Mini / Praha

To je začátek!

26. - 25. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Peter Angermann: Streetview

5. - 4. 02. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Dennis Adams: Malraux’s Shoes

17. - 16. 10. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Nová scéna ND / Praha

Une élevation arrondi retirée

16. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Život jak ho znám: Každodenní život Romů

22. - 21. 10. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Kostel Martin ve zdi / Praha 1

Andrea Kalinová: Opustená (re)kreácia

17. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Přednáška na VŠUP: Dennis Adams

18. - 17. 10. 2012 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze / Praha 1

Referenční objekty

16. 11. 2012 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Enemies of Good Art – Dokumentace hnutí/Enemies of Good Art – Documentation of the Movement

24. - 23. 10. 2012 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Zuzana Žabková “Pro Rrózu”

13. 12. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

exekuce

19. - 18. 10. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Hynek Martinec: “Čas” a čtyři komíny

15. 11. 2012 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

„Oživit a ozvláštnit.“ Výtvarné umění v prostoru brněnských sídlišť

14. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Archiv MUNI / Brno

ONDŘEJ BOUŠEK: PŘILETĚL NA OSNOVĚ

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Mimo formát v Altánu

16. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

34 x VŠUP – ateliér architektury IV.

15. 11. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

ARTMAP PARTY

25. 10. 2012 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

35 let 7000 kilometrů

7. 09. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

martin kochan (host cyril blažo): podobizny

13. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Nicole Wermers – úvodní přednáška

15. - 14. 10. 2012 / 13:15 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×