Tereza Velíková

VÝSTAVY UMĚLCE

Čtyři krajiny

Do 27. 07. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

BRNO ART OPEN 2019 – Jsem závislý objekt

Do 11. 08. 2019
Dům umění města Brna / Brno

TOMÁŠ PREDKA: MIMO ZÁZNAM

Do 5. 07. 2019 22:00
Holešovická Šachta / Praha 7

Dreamland 2 – vernisáž venkovních instalací

Do 13. 10. 2019 18:00
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Luxsus

Do 14. 07. 2019 18:00
Galerie NTK / Praha

Tadeáš Kotrba: Family Demons

Do 30. 06. 2019 17:00
Galerie města Třince / Třinec

Agáta Seeháková: Fashion Meat/ing

23. 05. - 15. 06. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Někdy na AVU: Markéta Vaňková

11. 04. - 31. 05. 2019
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Leda Bourgogne – In The Feelings Of My Shadow

Do 29. 06. 2019
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Dana Puchnarová – Potěšení z barev

4. 04. - 26. 05. 2019
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

400 ASA: Fotografie

1. 03. 2019
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Lucia Sekerková: Ženy prodávající naději

15. 03. - 14. 04. 2019
Muzeum romské kultury / Brno

(Ne)viditelné vzory

14. 03. - 25. 04. 2019
G18 / Zlín

Pavel Korbička: Deflection

13. 03. - 28. 04. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Kata Sedlak | Dětství

8. 03. 2019 10:00
Leica Gallery Prague / Praha 1

Sinae Yoo: Petrichor

6. 03. - 28. 04. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Mimo pointu

6. - 12. 03. 2019
Galerie 207 / Praha

Šimon Kadlčák – [indistinct chatter / distant siren wailing]

15. 02. - 15. 03. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

FOTOGRAFIC STARTUP: Jan Pecháček – Palác

28. 02. - 24. 03. 2019
Galerie Fotografic / Praha

Pavel Skrott: Kreslení černou / Klidná hladina

20. 02. - 11. 03. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

11. 01. - 15. 03. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Pavel Matoušek: Obrazy zkušenosti

1. 01. - 13. 02. 2019
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

41. ČIN: Adam Turzo, Azyl Exil

13. 02. - 14. 03. 2017
Galerie Garáž / Zlín

Šrámková, Najbrtová, Soukupová – 10 let galerie S

9. 02. - 30. 03. 2017
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Přetavená rutina

1. - 30. 03. 2017
Industra Art / Brno-město

Basim Magdy: Only stone, bronze and the sky shall outlive all the rest

24. 02. - 14. 04. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

TEORIE DUCHŮ

27. 02. - 5. 05. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Margita Titlová Ylovsky: O ČEM VÍME

1. 03. - 1. 04. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Denisa Lehocká

24. 03. - 20. 04. 2017
Galerie města Blanska / Blansko

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Pavel Korbička: Taneční kaligrafie

13. 04. - 24. 06. 2017
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

KMENY 90

13. 05. - 30. 09. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

12. - 25. 04. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Juraj Toman & Juraj Florek: PRAŽSKÉ SIGNÁLY!

27. 04. - 9. 05. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Výstava obrazů Antonína Kroči Výbuch exprese

3. - 27. 05. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

We are in time.

2. - 8. 05. 2017
Galerie 207 / Praha

Anna Ruth: Kočička

26. 04. - 9. 05. 2017
Hidden gallery / Praha

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13. - 27. 06. 2017
Monomach / Brno-město

ADAM ŠTECH / IDEAL STANDARD

23. 05. - 30. 06. 2017
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Daniel Vlček / Šimon Kadlčák – cHa0s_Ch0r3o

7. 06. - 15. 07. 2017
Industra Art / Brno-město

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Tadeáš Kotrba TŘI PRINCIPY

5. 12. 2017 - 3. 03. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Margita Titlová Ylovsky

9. 08. - 14. 09. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Adam Ulbert: Thalassa I. / subliminal intruder

10. 08. - 9. 09. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Empire of the senseless

7. 09. - 9. 11. 2017
MeetFactory / Praha 5

IGLOO 6: Tereza Velíková – Mezihra

6. 09. - 14. 10. 2017
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Tillman Kaiser – The Future of the Future is the Present

5. 09. - 13. 10. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Josef Achrer: NO DATA

13. 09. - 27. 10. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Martin Zet: Denis

21. 09. - 2. 10. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

Ozvěny Tabooku

9. 10. - 11. 11. 2017
Xaoxax / Praha

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Kristína Kandriková a Viliam Slaminka: White Cube Fight

8. - 25. 11. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Tereza Velíková — Mezihra

16. 11. - 15. 12. 2017
Fotograf Gallery / Praha

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Tomáš Predka „Rozrušený svět“

27. 11. - 16. 12. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Michaela Roudnická – Pevná linka

6. - 21. 12. 2017
Industra Art / Brno-město

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 - 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Markéta Kinterová / Série dekódovacích testů

19. 12. 2017 - 3. 02. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Markéta Kinterová: Mimo zápis

31. 01. - 3. 03. 2018
Studio Hrdinů / Praha 7

Dana Puchnarová – Pokus o překonání hranice

10. 02. - 12. 05. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

JIŘÍ FRANTA & DAVID BÖHM / SBÍRKY JINAK / PŘED – ZA – SKRZ – V

22. 02. - 15. 04. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

PAINT JOB / Viltė Bražiūnaitė & Tomas Sinkevičius

27. 02. - 24. 03. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Lyrealismus: Marie Blabolilová, Tereza Kabůrková, Antonín Střížek

1. - 31. 03. 2018
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Šimon Kadlčák: O čem sním X když náhodou spím

27. 03. - 28. 04. 2018
Galerie Jelení / Praha

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. - 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Nebeské pastviny

30. 03. - 24. 05. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Lucia Sekerková / Vrăjitoare / Čarodějnice

9. 04. - 9. 05. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Dopamin

16. - 23. 04. 2018
Galerie 207 / Praha

Denisa Lehocká: 2018

24. 04. - 16. 06. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Milan Mikuláštík – Cesta do pravěku

24. - 28. 04. 2018
Galerie 209 / Brno

Tereza Velíková: Hra na tři

16. 05. - 23. 06. 2018
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Tekutá mateřská láska

27. 05. - 26. 07. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

REALITY SHOW

7. 06. - 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

TING TAR TID

9. 06. - 2. 08. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Eutektium – Irena Armutidisová a Pavel Skrott

9. 06. - 20. 07. 2018
Farmstudio / Mělník

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Dana Puchnarová: Pokus o překonání hranice

13. 06. - 31. 08. 2018
Galerie U Prstenu / Praha

JAN ŠIBÍK – DESET LET

26. 07. - 13. 09. 2018
Galerie Architektury Brno / Brno

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Backstage

3. - 15. 08. 2018
Projekt: Genau / Sedlec u Kutné Hory

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. - 25. 10. 2018
Bludný kámen / Opava

VA (Various Artists): Don’t Worry About Us

7. 09. - 25. 10. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Dreamland? vernisáž venkovní galerie + prohlídka křoví se Sádlem

2. - 30. 10. 2018
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Groupe Guma Guar: Heaven

21. 10. - 26. 11. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Kristína Kandriková – Krajní bdění

30. 10. - 22. 11. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Karel Jaromír Erben…a život lidský jako sen!

5. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Deset moří

12. - 28. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Adam Štech: Podle skutečné události

13. 12. 2018 - 27. 01. 2019
Galerie Václava Špály / Praha 1

Lívia Mezovská / Natural

2. 12. 2018 - 2. 02. 2019
Galerie Prokopka / Praha 3

Umělecká skupina Gravidity / Sub terrein

5. - 26. 12. 2018
Suteren Gallery / Brno

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Martin Zet: S Čechy jsem skončil

13. 12. 2018 - 29. 04. 2019
Památník Lidice – galerie / Lidice Memorial – Gallery / Kladno

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

BLUE JEANS

26. 01. - 11. 03. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Denisa Lehocká / Luno 550

29. 11. 2016 - 16. 01. 2017
Fait Gallery / Brno

Legenda Karolína Klimešová

21. - 26. 10. 2016
Galerie Havelka / Praha 1

Martin Zet: |

23. 09. - 27. 11. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Markéta Vaňková: Pravděpodobně na poli

14. 09. - 23. 12. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Stanislav Zámečník: Odkud vítr vane

7. 09. - 8. 10. 2016
ProLuka / Praha 10

TOUCH ME!

4. - 25. 10. 2016
Monomach / Brno-město

MARTIN ZET / O

24. 08. - 8. 10. 2016
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

DANA KYNDROVÁ: S nimi a bez nich…

23. 06. - 3. 09. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Josef Achrer / Pro-jekce a ab-strakce

6. 06. - 28. 07. 2016
Kvalitář / Praha 1

Josef Achrer / Pro-jekce a Ab-strakce

2. 06. 2016 22:00
Kvalitář / Praha 1

Normcore

24. 05. - 30. 06. 2016
Nau Gallery / Praha 3

Jako kapka inkoustu ve sklenici mléka

16. 05. - 25. 06. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Jiří Franta, David Böhm: Za obrazy

20. 05. - 11. 06. 2016
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Mixed Messages

4. - 30. 05. 2016
Prague College / Praha 1

Šimon Kadlčák / Devine divine dive

7. 05. - 10. 06. 2016
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Tereza Kabůrková: Tereza Kabůrková a host Ondřej Maleček

21. 04. - 13. 05. 2016
Fotograf Gallery / Praha

Jiří Franta & David Böhm / Slepcův Sen

22. 03. - 2. 06. 2016
Fait Gallery MEM / Brno

Filip Turek, Stanislav Zámečník: Die ewige Kurve

16. 03. - 7. 04. 2016
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

SVĚTOVÉ UDÁLOSTI JANA ŠIBÍKA

2. 03. - 1. 04. 2016
Galerie Českých center / Praha

MILAN MIKULÁŠTÍK / MAKAPANSGAT k prehistorii ready-madu

17. 02. - 17. 03. 2016
Galerie NF / Ústí nad Labem

VERNISÁŽ_7. VÝSTAVNÍ BLOK

7. 12. 2015 - 7. 01. 2016
Galerie TIC / Brno-město

Josef Achrer / BACKSTORIES

2. 12. 2015 - 27. 01. 2016
Fait Gallery / Brno

Markéta Kinterová: Nevíme, co se stalo, ale víme proč

29. 11. 2015 - 23. 01. 2016
Galerie Jekor / Praha

Naděžda Plíšková

7. 12. 2015 - 28. 01. 2016
Topičův salon / Praha 1

Jiří Pelcl – Velké a malé objekty

23. 09. - 22. 11. 2015
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Tereza Kabůrková – Hory a vody u Helbicha

1. 10. 2015 - 21. 01. 2016
Galerie Valchařská / Brno

STELLA MARIS / Petra Lacinová

4. - 8. 09. 2015
Ateliér Síň / Telč

Josef Rabara a Karol Radziszewski: Zítra bude jinak

3. - 25. 09. 2015
Fotograf Gallery / Praha

Pavel Matoušek a Alžběta Kočvarová – Den co den

20. 07. - 20. 08. 2015
Galerie Vašefirmapatřísem / Beroun

Paralelní světy

11. 08. - 19. 09. 2015
Galerie Fotografic / Praha

Šimon Kadlčák – Čáry Máry

3. - 9. 07. 2015
Ateliér Síň / Telč

MARKÉTA KINTEROVÁ // vis vozů dej a se

5. - 28. 06. 2015
Galerie 35m2 / Praha 3

Fénix v síti

26. 05. - 13. 06. 2015
AZ Tower Brno / Brno-město

Lucia Kuklišová: Bez názvu

12. 05. - 13. 06. 2015
Galerie Velryba / Praha 1

GEOMETRIX – Petr Písařík a Vilém Kabzan

20. 05. - 12. 06. 2015
Nová galerie / Praha 2

12 Jiří Franta & Ondřej Homola / SLEPÝ MISTR & KULHAVÝ MNICH

12. 05. - 25. 06. 2015
Fait Gallery Preview / Brno

Martin Zet: Beze slov

18. 05. - 25. 06. 2015
Studio Hrdinů / Praha 7

Tadeáš Kotrba – Vzpomínky zpola porušené

30. 05. - 26. 09. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Šimon Kadlčák – When I Am Standing in My Head

8. - 30. 05. 2015
Galerie Mezera / Ostrava

PRŽE JSEM MUŽ / CAUSE I AM A MAN

3. - 22. 05. 2015
Galerie Art Brno / Brno

?!

24. 04. - 5. 06. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Matěj Lipavský a Pure Beauty: 13AlK25

8. 04. - 14. 06. 2015
Galerie Mimochodem / Praha

Milan Mikuláštík >>> POTRAVNÍ ŘETĚZEC

25. 02. - 24. 03. 2015
Galerie Jekor / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Medium Loci

8. 02. - 17. 03. 2015
Společenský dům Neratovice / Neratovice

Nový nacionalismus v srdci Európy

10. 02. - 2. 03. 2015
Galerie Umakart / Brno-město

Zeitgeist

4. - 18. 02. 2015
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

Jello T.

13. 01. - 3. 02. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Milan Mikuláštík: “Passagenwerk”

26. 11. 2014 - 8. 01. 2015
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Karolína Klimešová: KROP

27. 11. 2014 - 1. 01. 2015
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Tomáš Prokůpek – Když kecá do komiksu, ať se ukáže!

19. 11. - 17. 12. 2014
Šaufenstr / Brno

Ladislav Tejml

18. 11. - 17. 12. 2014
Galerie Art Brno / Brno

Voice-over

19. 11. 2014 17:00
Galerie 209 / Brno

Karolína Kohoutková: Old Young

21. 10. - 19. 11. 2014
Galerie Klubovna / Brno

Cyklus / Tomáš Lumpe & Pavel Matoušek

4. 11. 2014 - 5. 01. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Tereza Kabůrková – Tapety a zátiší

8. 10. - 1. 11. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

1+1>2 SYNERGIE

6. 10. - 1. 11. 2014
Periferie Cafe / Praha 4

Eva Hronovská_Náměsíčníci

19. 09. - 23. 10. 2014
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Martin Zet ~ Chvilka poezie

22. 09. - 18. 10. 2014
MakeMake / Brno

Spirit Prints

2. 09. - 2. 10. 2014
Fox Gallery / Praha

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. - 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

PANIC ROOM

9. 07. - 2. 08. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Táborová hra

4. 07. - 23. 08. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

JÍŘÍ FRANTA / DAVID BÖHM: SISYFOS

23. 06. - 27. 08. 2014
ProLuka / Praha 10

Tereza Kabůrková: Nebe a nádobí

12. 06. - 30. 08. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Orbis pistus – Ivana Šrámková

28. 04. - 15. 07. 2014
Fox Gallery / Praha

Oldřich Pražan: Lituji, že jsem pověsil housle na hřebík

26. 09. - 21. 11. 2013
Cesta domů / Praha 7

Holy War

3. - 31. 05. 2013
City Surfer Office / Praha 3

Luxury Dwelling

20. 09. - 30. 10. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Quagmire

11. - 28. 09. 2013
MeetFactory / Praha 5

Podpalubí

6. 10. 2012 - 30. 03. 2013
Galerie Na shledanou / Volyně

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. - 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

STŘEPY MODERNITY

4. 11. - 5. 12. 2013
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Bývalé okno

15. 02. - 14. 03. 2012
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

5. 11. - 31. 12. 2010
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

First Aid

24. 09. - 31. 10. 2013
Galerie Mimochodem / Praha

Tereza Velíková: Vlevo byla tma

21. 03. - 20. 04. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

12 bodů

22. 09. - 22. 10. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Markéta Kinterová

15. 05. - 9. 06. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Bio

9. 09. - 5. 10. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. - 8. 12. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

U Sudka

9. 02. - 26. 03. 2011
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Stories

6. 09. - 30. 10. 2013
Zámek Klenová / Klenová

Minulost

19. 01. - 1. 03. 2012
Galerie Laboratorio / Praha 7

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

KDYŽ TEČE V ULICÍCH KREV, JÁ NAKUPUJI

25. 09. - 19. 10. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Karolina Kohoutková a Jitka Zástěrová: Perspektiva vrátnice

11. 03. - 5. 04. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

PŘESNÁ KONSTRUKCE

22. 09. - 22. 10. 2011
Galerie KIV / Praha 8

Martin Zet: Svátek práce

1. 05. - 4. 06. 2014
Galerie města Plzně / Plzeň

City Folklore by SASANCA

11. 09. - 17. 10. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Tadamův rádce – Aneb důmyslný průvodce falešným územím*

10. 09. - 20. 10. 2012
MeetFactory / Praha 5

Selfmade

1. - 24. 02. 2011
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

TRIENÁLE VALMEZ 2013 / CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Stav vecí / Lucia Kuklišová

10. - 31. 07. 2013
1_7 Gallery / Ostrava

SIAL (Sdružení inženýrů a architektů Liberec)

19. 01. - 14. 04. 2012
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Rekonstrukce (Z kapitoly Tendence časopisu Fotograf)

15. 09. - 30. 10. 2010
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

JAN ŠAFRÁNEK / Na cestě

2. 10. - 30. 11. 2013
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

David Böhm, Jiří Franta: Mezi začátkem a koncem

13. 03. - 11. 04. 2013
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Antiteze malby

20. 09. - 15. 10. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Ladislav Babuščák: Krev Hrdinů

29. 04. - 19. 06. 2014
Studio Hrdinů / Praha 7

To nejhorší z Martina Zeta protože Tvá zem Tě potřebuje

4. 09. - 25. 10. 2013
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

Late autumn_Early winter

5. 09. - 13. 10. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Chůze

7. 01. - 5. 02. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Push the Leaks

15. 10. 2013 - 25. 01. 2014
Adam Gallery / Brno

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ČESKO-ROMSKOU VLAJKU

16. 07. - 15. 09. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

Velryba má srdce velké jako osobní automobil

13. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Fotograf Gallery / Praha

42

19. 09. - 21. 11. 2013
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

JIŘÍ FRANTA A JANA KOCHÁNKOVÁ: TIA

26. 02. - 28. 03. 2013
Fotograf Gallery / Praha

Rituály normalizace / Československo 70.–80. let

4. 07. - 13. 08. 2011
Staroměstská radnice / Praha 1

Spící kino

29. 04. - 28. 05. 2014
Nau Gallery / Praha 3

BASIM MAGDY: BUDOUCNOST OBYČEJNÝCH ZÁZRAKŮ

6. 09. - 18. 10. 2013
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Mama Litho

20. 06. - 9. 07. 2012
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

Chůze

19. 01. - 5. 02. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Jiří Franta a David Böhm: Epicentrum

12. 10. - 12. 11. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

Josef Mikulka | Sentiment

24. 06. - 14. 09. 2013
Galerie Café Amadeus / Olomouc

Nesnesitelná lehkost

18. - 24. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Zahrádky

19. - 30. 09. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Tkalcovna

13. 02. - 4. 03. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Tereza Kabůrková/Orienttepich

15. 04. - 2. 05. 2014
Photogether Gallery / Zlín

Hledání a nalézání

3. - 14. 09. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

MRAK ÚTOČÍ NAHORU

18. - 29. 06. 2012
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Poznámky k chůzi

17. 01. - 3. 02. 2011
Galerie Jelení / Praha

Pozdravy…

7. 10. - 6. 11. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

INSCENAČNÍ STRATEGIE

10. 11. 2011 - 21. 01. 2012
MeetFactory / Praha 5

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

18. 09. - 30. 10. 2013
Letohrádek Hvězda / Praha

Podívala jsem se doprava a bylo tam ticho

5. 02. - 9. 03. 2013
Dům umění města Brna / Brno

Tajemství prachu

4. - 26. 06. 2011
Galerie Califia / Horažďovice

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Přenos

6. 09. - 3. 10. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

Cospus/Caro

6. - 19. 06. 2012
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

Cut&Paste

6. - 16. 12. 2010
Galerie AVU / Praha 7

Taras

17. 10. - 10. 11. 2013
Staroměstská radnice / Praha 1

ŠALOUN SHOW Jiří David, Kurt Gebauer, Jan Mladovský, Martin Zet, Stanislav Zippe

9. - 14. 07. 2013
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

KINDERTHERAPIE

26. 10. - 18. 11. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

ZZZZE Země

10. 12. 2012 - 10. 01. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

TOMÁŠ RAFA: TRUE PATRIOTISM

7. 02. - 3. 03. 2014
Artwall Praha 7 / Praha 7

PETR RANDÁK: POLABÍ Z PTAČÍ PERSPEKTIVY

28. 08. - 14. 09. 2013
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Benátky

17. 04. - 7. 05. 2012
Kino ART / Brno

Strach bílého muže

23. 11. - 13. 12. 2010
Galerie kritiků / Praha 1

Bezstarostní po(v)zdech

1. - 9. 10. 2013
Galerie AVU / Praha 7

100 týdnů

18. 06. - 26. 07. 2013
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

SMRTIHLAV

17. 09. - 20. 10. 2013
Galerie Fotografic / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2012

24. 10. - 8. 12. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

skupina OBR.

16. 05. - 14. 06. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

KAROL RADZISZEWSKI: AMERICA IS NOT READY FOR THIS

21. 01. - 22. 03. 2014
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Doktor Racek na Věži – výstava ilustrací Lukáše Urbánka

13. 09. - 27. 10. 2013
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Echolog

3. 04. - 11. 05. 2012
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Zpráva ze života v Paříži

10. 11. 2010 - 15. 01. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Brazil I.: Architektura

3. 10. 2013 - 16. 01. 2014
Kvalitář / Praha 1

Dana Kyndrová / Líba Taylor: Matky

14. 05. - 13. 06. 2013
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Markéta Kinterová: Hydroprojekt

3. - 19. 10. 2011
Galerie Jelení / Praha

Model pocitu / Schéma emoce

19. 09. - 17. 10. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Fotografie / Photographs 1985 – 2010

26. 04. - 19. 05. 2011
Fotograf Gallery / Praha

Rozkazy z éteru

17. 01. - 20. 02. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

JUST SCREENS – Jakub Tomáš, Pure Beauty

5. 09. - 1. 10. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

Objekt poráží subjekt

15. 03. - 28. 04. 2012
Dům umění v Opavě / Opava

Cesta zpět

10. 11. - 2. 12. 2010
Galerie Vitrínky / Ústí nad Labem – Předlice

Jan Paravan: Ten, kterého jsi nechala za sebou

2. 10. - 4. 11. 2013
Galerie Evoluční / Praha 1

Milan Mikuláštík: Blind Spot

10. - 23. 05. 2013
A.M. 180 / Praha 2

Cesta

5. 10. - 11. 12. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

NETEČE TEPLÁ

11. 09. - 11. 10. 2013
Galerie NF / Ústí nad Labem

Z ladu háv

1. - 30. 10. 2012
Bílá nástěnka (Školská 28) / Praha 1

Jarní výstava

20. 03. - 6. 04. 2011
Galerie Jelení / Praha

Ocenění letošního ročníku Trienále Valmez 2013 bylo předáno.

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Wilhelm Lehmbruck: Retrospektiva

10. 09. - 9. 11. 2013
Dům umění města Brna / Brno

Peklo mlčí

20. - 31. 03. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

AKCE UMĚLCE

Fashion show/Performance, Fiží/Im.Printed

29. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Martin Zet, Tvárnice – odhalení objektu u dolního nádraží Brno

19. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno-město

Proč je keramika cool? Workshop s Andreou Demek

9. 06. 2019 15:00 / 15:00 / Workshopy
Galerie TIC / Brno-město

TOMÁŠ PREDKA: MIMO ZÁZNAM

30. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Dreamland 2 – vernisáž venkovních instalací

30. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Luxsus

28. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Tadeáš Kotrba: Family Demons

23. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Fantastic Sex/Fantastické pohlaví: Krumbachová, Carter, Ottinger

22. 05. 2019 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Are / Praha

Agáta Seeháková: Fashion Meat/ing

22. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď? pro seniory

14. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Někdy na AVU: Markéta Vaňková

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

LITHO SYMPO ’19

27. 04. 2019 / 00:00 / Workshopy
LITHO LITO / Litoměřice

Dana Puchnarová – Potěšení z barev

4. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jiří Pelcl: Design jako náboženství

27. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Barevné dopoledne: Sochařská laboratoř

21. 03. 2019 10:00 / 10:00 / Pro děti
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Lucia Sekerková: Ženy prodávající naději

14. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Muzeum romské kultury / Brno

(Ne)viditelné vzory

13. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
G18 / Zlín

Pavel Korbička: Deflection

12. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Kata Sedlak | Dětství

7. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Sinae Yoo: Petrichor

5. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Mimo pointu

5. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Mimo pointu

12. 03. 2019 17:15 / 17:15 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

FOTOGRAFIC STARTUP: Jan Pecháček – Palác

27. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Pavel Skrott: Kreslení černou / Klidná hladina

19. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Šimon Kadlčák – [indistinct chatter / distant siren wailing]

14. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Dernisáž výstavy Meze intervalů / performance: Oona Libens

3. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

Trienále PROSTOR ZLÍN 2019: Alternativy destrukce

22. - 29. 01. 2019 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Jakub Stejskal: Estetická archeologie | Přednáška

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

10. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Pavel Matoušek: Obrazy zkušenosti

2. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Přetavená rutina

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Martin Zet: Lidé, od kterých mi přišel spam

3. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Tranzit / Praha

Basim Magdy: Only stone, bronze and the sky shall outlive all the rest

24. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

TEORIE DUCHŮ

28. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Margita Titlová Ylovsky: O ČEM VÍME

1. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Denisa Lehocká

25. 03. 2017 16:07 / 16:07 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Martin Zet. POKRAČOVÁNÍ I. Vltava

29. 03. 2017 07:30 / 07:30 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Margity Titlové Ylovsky

28. 03. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Martin Zet. POKRAČOVÁNÍ 0. PĚNA

6. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Pavel Korbička: Taneční kaligrafie

13. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

KMENY 90

13. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy KMENY 90

14. 05. 2017 09:30 / 09:30 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Creativ 60+ přijměte pozvání: KMENY 90

23. 05. 2017 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy KMENY 90

17. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy KMENY 90

31. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Galerie TIC Brno

25. 04. 2017 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Living Room Art Space: Anne-Claire Barriga – You Can Only Walk Away

26. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Juraj Toman & Juraj Florek: PRAŽSKÉ SIGNÁLY!

27. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Výstava obrazů Antonína Kroči Výbuch exprese

4. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

We are in time.

2. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

We are in time.

3. 05. 2017 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Anna Ruth: Kočička

28. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Hidden gallery / Praha

KMENY 90: Grand opening a street party na Husově ulici v Brně

13. 05. 2017 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

KMENY 90 s Vladimirem 518

14. 05. 2017 09:30 / 09:30 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

ADAM ŠTECH / IDEAL STANDARD

24. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Daniel Vlček / Šimon Kadlčák – cHa0s_Ch0r3o

7. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Milan Mikuláštík — Makapansgat Project Excerpt: from the History of Photography

8. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

KINO Rudolfinum: Finalisté (2015)

13. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

KMENY 90

22. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Martin Zet — Sanitář

13. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Martin Zet — Sanitář

13. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

4 OKNA / Okamžik přesvědčení

29. 07. 2017 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Tadeáš Kotrba TŘI PRINCIPY

5. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Margita Titlová Ylovsky

10. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Adam Ulbert: Thalassa I. / subliminal intruder

10. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Empire of the senseless

8. 09. 2017 17:45 / 17:45 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

IGLOO 6: Tereza Velíková – Mezihra

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Tillman Kaiser – The Future of the Future is the Present

5. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Sobotní akademie pro pedagogy

21. 10. 2017 08:00 / 08:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

Kresba s překážkami. Workshop Davida Böhma a Jiřího Franty pro děti

22. 10. 2017 08:00 / 08:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

Maya Štechová: S K A M A L Á L Á

2. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Ozvěny Tabooku

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nechte to Zemi

25. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy s umělkyněmi Zdenou Kolečkovou, Michaelou Thelenovou a umělcem Martinem Zetem

5. 12. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kristína Kandriková a Viliam Slaminka: White Cube Fight

9. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Tereza Velíková — Mezihra

16. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Tomáš Predka „Rozrušený svět“

28. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Michaela Roudnická – Pevná linka

6. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Komentovaná prohlídka Tadeáš Kotrba – Tři principy

17. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka TADEÁŠ KOTRBA – Tři principy

14. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Domalovaný příběh – místa a vzpomínky

18. 02. 2018 13:00 / 13:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka TADEÁŠ KOTRBA – Tři principy

4. 03. 2018 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Visiting Editors #6 – Anna Puigjaner (Barcelona): MAIO

14. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Tomáš Svoboda a Tereza Velíková

12. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Markéta Kinterová / Série dekódovacích testů

20. 12. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Kotzmannová – Othová

11. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Kotzmannová – Othová

11. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Markéta Kinterová: Mimo zápis

31. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Alžběta Kočvarová & Pavel Matoušek: Chlapi v zahradě

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ROJ / Praha

Dana Puchnarová – Pokus o překonání hranice

10. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

JIŘÍ FRANTA & DAVID BÖHM / SBÍRKY JINAK / PŘED – ZA – SKRZ – V

22. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

PAINT JOB / Viltė Bražiūnaitė & Tomas Sinkevičius

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Lyrealismus: Marie Blabolilová, Tereza Kabůrková, Antonín Střížek

1. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Projekce filmu: Tomáš Svoboda – JAKO Z FILMU

17. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Šimon Kadlčák: O čem sním X když náhodou spím

27. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Nebeské pastviny

31. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Lucia Sekerková / Vrăjitoare / Čarodějnice

10. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Dopamin

17. 04. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Dopamin

24. 04. 2018 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Denisa Lehocká: 2018

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Milan Mikuláštík – Cesta do pravěku

25. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

8. narozeniny GASK, koncert Havlových, workshop, dernisáž

11. 05. 2018 22:00 / 22:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Tereza Velíková: Hra na tři

16. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Křest Sebraných posudků Martina Zeta Tik ťak tiká bír

15. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Tekutá mateřská láska

28. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

REALITY SHOW

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

TING TAR TID

9. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Eutektium – Irena Armutidisová a Pavel Skrott

9. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Farmstudio / Mělník

Křest samizdatového občasníku Mamka 3

14. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Dana Puchnarová: Pokus o překonání hranice

13. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

VA (Various Artists): Don’t Worry About Us

7. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Dreamland? vernisáž venkovní galerie + prohlídka křoví s Jiřím Sádlem

3. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Groupe Guma Guar: Heaven

20. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Kristína Kandriková – Krajní bdění

31. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Karel Jaromír Erben…a život lidský jako sen!

6. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Adam Štech: Podle skutečné události

13. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Jiří Franta & David Böhm: Nejšikmější věž

16. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Lívia Mezovská / Natural

3. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Umělecká skupina Gravidity / Sub terrein

6. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Martin Zet: S Čechy jsem skončil

13. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Památník Lidice – galerie / Lidice Memorial – Gallery / Lidice

41. ČIN: Adam Turzo, Azyl Exil

14. - 28. 02. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Před tabulí s Markétou Kinterovou – I Am a Photographer

2. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Křest knihy: KMENY 90

14. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno

Martin Zet: Martin a obři

16. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Martin Zet: Martin a obři

12. - 16. 12. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Denisa Lehocká / Luno 550

30. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

NTKino: Ateliér Intermédií FaVU VUT v Brně

7. 11. 2016 19:15 / 19:15 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Křest kalendáře NAUTIS, s podporou fotografa Jana Šibíka

21. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Českých center / Praha

Legenda Karolína Klimešová

25. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Fotograf Festival #6 Cultura / Natura

25. 10. 2016 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Debata s Markétou Vaňkovou

10. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

martin zet / akce a promítání videí z expedice

14. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Most

Martin Zet: |

23. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Martin Zet / Videa

15. 09. 2016 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Markéta Vaňková: Pravděpodobně na poli

14. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

11. Blatenský fotofestival

17. - 18. 09. 2016 / 08:00 / Ostatní akce
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Stanislav Zámečník: Odkud vítr vane

8. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ProLuka / Praha 10

TOUCH ME!

5. 10. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

MARTIN ZET / O

24. 08. 2016 14:58 / 14:58 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

DANA KYNDROVÁ: S nimi a bez nich…

23. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

dernisáž výstavy Devine divine dive + přednáška Vnímání reality

11. 06. 2016 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Vnímání reality / přednáška Jana Mazance + dernisáž Devine divine dive

11. 06. 2016 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Normcore

24. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Jako kapka inkoustu ve sklenici mléka

17. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Komentovka PRO DĚTI A RODIČE

12. 05. 2016 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Mixed Messages

5. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Prague College / Praha 1

Workshop k výstavě SLEPCŮV SEN

30. 04. 2016 09:00 / 09:00 / Workshopy
Fait Gallery / Brno

Šimon Kadlčák / Devine divine dive

6. 05. 2016 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Brunch a komentovaná prohlídka s Jiřím Frantou & Davidem Böhmem

21. 04. 2016 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Tereza Kabůrková: Tereza Kabůrková a host Ondřej Maleček

21. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Mezi lávou a mechem

7. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

YOU CAN’T FIND ME I THINK YOU NEED A GOOGLE MAP

31. 03. 2016 17:19 / 17:19 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Jiří Franta & David Böhm / Slepcův Sen

23. 03. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery MEM / Brno

Filip Turek, Stanislav Zámečník: Die ewige Kurve

16. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

SVĚTOVÉ UDÁLOSTI JANA ŠIBÍKA

2. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Českých center / Praha

MILAN MIKULÁŠTÍK / MAKAPANSGAT k prehistorii ready-madu

17. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

MARTIN ZET: NEKROLOG

26. 01. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie TIC / Brno-město

Terasa

8. 12. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

VERNISÁŽ_7. VÝSTAVNÍ BLOK

8. 12. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Josef Achrer / BACKSTORIES

2. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Markéta Kinterová: Nevíme, co se stalo, ale víme proč

30. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jekor / Praha

Koncert souboru Isha trio

1. 12. 2015 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Hudební současnost Ostrava / Ostrava – Moravská Ostrava

křest knihy Terezy Kabůrkové – Hory a vody, Nebe a zátiší

18. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Šimon Kadlčák _ Přípravná skica všehomíra (host Dana Balážová)

19. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Naděžda Plíšková

7. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Hory a vody u Helbicha

1. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

STELLA MARIS / Petra Lacinová

5. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Ateliér Síň / Telč

Josef Rabara a Karol Radziszewski: Zítra bude jinak

3. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Miro Švolík – Paralelní světy

12. 08. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Šimon Kadlčák – Čáry Máry

3. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Síň / Telč

Komentovaná prohlídka výstavy Geometrix

3. 06. 2015 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

MARKÉTA KINTEROVÁ // vis vozů dej a se

4. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Lucia Kuklišová: Bez názvu

12. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Velryba / Praha 1

GEOMETRIX – Petr Písařík a Vilém Kabzan

21. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

12 Jiří Franta & Ondřej Homola / SLEPÝ MISTR & KULHAVÝ MNICH

12. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fait Gallery Preview / Brno

Martin Zet: Beze slov

19. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Jasan Zoubek: Mezi vrstvami KŘEST KATALOGU

16. 05. 2015 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Artinpark Průhonice / Průhonice

Tadeáš Kotrba – Vzpomínky zpola porušené

30. 05. 2015 13:30 / 13:30 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Šimon Kadlčák – When I Am Standing in My Head

9. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mezera / Ostrava

PRŽE JSEM MUŽ

4. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

David Bohm Jiri Franta – ?!

24. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Tomáš Predka – Chuť vody

8. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Matěj Lipavský a Pure Beauty: 13AlK25

8. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

PROMĚNNÉ

9. 04. 2015 17:49 / 17:49 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Grafomani….

28. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani….

27. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Jak se dělá galerie (workshop s Davidem Böhmem)

18. 03. 2015 16:30 / 16:30 / Workshopy
Moravská galerie v Brně / Brno

Milan Mikuláštík >>> POTRAVNÍ ŘETĚZEC

26. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jekor / Praha

Dernisáž výstavy Zeitgeist

20. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Medium Loci

9. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Společenský dům Neratovice / Neratovice

Nový nacionalismus v srdci Európy

10. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Martin Zet – PRÁCE S TEXTEM – SHRNUTÍ

4. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Zeitgeist

5. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

Jello T.

14. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Proč obrazy nepotřebují názvy

9. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Café Jedna / Praha

PAF 2014: Buenos Aires perfor(m)a

5. 12. 2014 21:00 / 21:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Milan Mikuláštík: “Passagenwerk”

27. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Karolína Klimešová: KROP

27. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Tomáš Prokůpek – Když kecá do komiksu, ať se ukáže!

20. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Šaufenstr / Brno

Ladislav Tejml

18. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

2014 Designers o Vizuálních identitách kulturních institucí.

12. 11. 2014 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Karolína Kohoutková: Old Young

22. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Cyklus / Tomáš Lumpe & Pavel Matoušek

5. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Johanitská komenda: Vzkříšení prostoru

12. 10. 2014 08:00 / 08:00 / Vernisáže
Muzeum středního Pootaví Strakonice / Strakonice

Tereza Kabůrková – Tapety a zátiší

9. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

1+1>2 SYNERGIE

8. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Periferie Cafe / Praha 4

Eva Hronovská_Náměsíčníci

20. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Martin Zet ~ Chvilka poezie

22. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

Spirit Prints

17. 09. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Fox Gallery / Praha

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Industriální stopy na Praze 3 a Vladimír 518

1. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

555 – Výtah – Tereza Velíková

9. 07. 2014 11:00 / 11:00 / Ostatní akce
Cena Jindřicha Chalupeckého / Karlovy Vary

PANIC ROOM

9. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Táborová hra

5. 07. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jiří Franta / David Böhm: Sisyfos

24. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ProLuka / Praha 10

Slavnostní otevření Knihkupectví ArtMap

19. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
ArtMap / Brno

Tereza Kabůrková: Nebe a nádobí

12. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Terezie Hons / Martina Chloupa – DO NOT GET ANNOYED BUDDY!

11. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Inien & The Astronomical Unit

3. - 2. 10. 2013 / 17:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Profil: Martin Zet

4. - 3. 04. 2013 / 18:00 / Ostatní akce
Studio Béla / Praha 1

U Sudka

9. - 8. 02. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Model pocitu / Schema emoce

19. - 18. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

„Oživit a ozvláštnit.“ Výtvarné umění v prostoru brněnských sídlišť

14. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Archiv MUNI / Brno

Workshop s Milanem Mikuláštíkem v Galerii NTK

16. 10. 2010 13:00 / 13:00 / Workshopy
UMakArt: You Make Art /

Rozkazy z éteru

17. - 16. 01. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

JUST SCREENS – Jakub Tomáš, Pure Beauty

5. - 4. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Za barem Jiří Franta a David Böhm

18. 04. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha

Brazil I.: Architektura

3. - 2. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Tereza Velíková: Vlevo byla tma

21. - 20. 03. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Selfmade

1. 02. - 31. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Markéta Kinterová

15. - 14. 05. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

NETEČE TEPLÁ

11. - 10. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Z ladu háv

1. 10. - 30. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Bílá nástěnka (Školská 28) / Praha 1

Rekonstrukce (Z kapitoly Tendence časopisu Fotograf)

15. - 14. 09. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

STŘEPY MODERNITY

5. - 4. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Wilhelm Lehmbruck-Retrospektiva

10. - 9. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Peklo mlčí

20. - 19. 03. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Video NoD | Vilém Kabzan: ArchiVHS

1. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Karolina Kohoutková a Jitka Zástěrová: Perspektiva vrátnice

12. - 11. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Chůze

19. - 18. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Martin Zet: Svátek práce

1. 05. - 30. 04. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Plzně / Plzeň

Quagmire

12. - 11. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Podpalubí

6. - 5. 10. 2012 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

Objekt poráží subjekt

15. - 14. 03. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění v Opavě / Opava

Jan Paravan: Ten, kterého jsi nechala za sebou

2. - 1. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Evoluční / Praha 1

David Böhm, Jiří Franta: Mezi začátkem a koncem

13. - 12. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Poznámky k chůzi

17. - 16. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

SPÍCÍ KINO

29. - 28. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Bio

10. - 9. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

34 x VŠUP – ateliér grafického designu a nových médií

25. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Jan Šibík: Stories

7. - 6. 09. 2013 / 13:00 / Vernisáže
Zámek Klenová / Klenová

Cargo Culture: dernisáž a koncert Ježíš táhne na Berlín

13. - 12. 01. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

Oldřich Pražan: Lituji, že jsem pověsil housle na hřebík

26. - 25. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Cesta domů / Praha 7

JIŘÍ FRANTA A JANA KOCHÁNKOVÁ: TIA

26. 02. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Cut&Paste

7. - 6. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

City Folklore by SASANCA

11. 09. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

34 x VŠUP – ateliér designu nábytku a interiéru

18. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Josef Achrer: Push the Leaks

15. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ČESKO-ROMSKOU VLAJKU

16. 07. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

SIAL (Sdružení inženýrů a architektů Liberec)

10. - 9. 04. 2012 / 15:00 / Komentované prohlídky
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

First Aid

24. - 23. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Tkalcovna

13. - 12. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Strach bílého muže

24. - 23. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

VIKTOR ČECH: Je ne travaille jamais: Rekontextualizace

5. - 4. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

To nejhorší z Martina Zeta protože Tvá zem Tě potřebuje

5. - 4. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Jiří Franta a David Böhm: Epicentrum

12. - 11. 10. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

ŠALOUN SHOW Jiří David, Kurt Gebauer, Jan Mladovský, Martin Zet, Stanislav Zippe

9. - 8. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

SIAL (Sdružení inženýrů a architektů Liberec)

14. - 13. 02. 2012 / 16:00 / Komentované prohlídky
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

KDYŽ TEČE V ULICÍCH KREV, JÁ NAKUPUJI

25. - 24. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Podívala jsem se doprava a bylo tam ticho

5. - 4. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Zpráva ze života v Paříži

11. - 10. 11. 2010 / 19:00 / Vernisáže
Tranzitdisplay / Praha 2

Komentovaná prohlídka

8. - 7. 02. 2014 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie SPZ / Praha 1

BASIM MAGDY: BUDOUCNOST OBYČEJNÝCH ZÁZRAKŮ

6. - 5. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Late autumn_Early winter

5. - 4. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Fotografie Lukáše Jasanského a Martina Poláka

14. 11. - 13. 10. 2013 / 16:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

100 týdnů

18. 06. 2013 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Velryba má srdce velké jako osobní automobil

13. - 12. 12. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Zahrádky

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

ZZZZE Země

11. - 10. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Cesta zpět

10. - 9. 11. 2010 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Vitrínky / Ústí nad Labem – Předlice

TOMÁŠ RAFA: TRUE PATRIOTISM

7. - 6. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Hledání a nalézání

3. - 2. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Mama Litho

21. - 20. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

Pozdravy…

7. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Dana Kyndrová / Líba Taylor: Matky

15. - 14. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Vikenti Komitski o současné bulharské scéně

31. 10. 2011 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
ETC. Galerie / Praha 2

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Letohrádek Hvězda / Praha

MÉDIUM:VÝSTAVA 1. Díl: NOVÉ KONCEPTY VE VYSTAVOVÁNÍ ARCHITEKTURY

7. 12. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

4. - 3. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

Komentovaná prohlídka

25. - 24. 01. 2014 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie SPZ / Praha 1

Kajakový workshop Doktora Racka

19. 10. 2013 13:00 / 13:00 / Workshopy
galerie a café Ve Věži / Hodonín

MRAK ÚTOČÍ NAHORU

19. - 18. 06. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Taras

17. - 16. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Staroměstská radnice / Praha 1

Milan Mikuláštík: Blind Spot

10. - 9. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

UMakArt workshop s Vikentim Komitskim

8. 10. 2011 13:00 / 13:00 / Workshopy
UMakArt: You Make Art / Praha 8

Lucia Horňáková Černayová / Keby sa Duchamp nenarodil, bolo by všetko jednoduchšie

16. - 15. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

MLADÉ HVĚZDY

8. 12. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

4. - 3. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

KAROL RADZISZEWSKI: AMERICA IS NOT READY FOR THIS

21. - 20. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Přenos

7. 09. 2013 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Cospus/Caro

7. - 6. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

Bezstarostní po(v)zdech

1. 10. - 30. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Holy War

2. 05. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

U Sudka

22. - 21. 03. 2011 / 17:00 / Komentované prohlídky
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Martin Kámen: Smrtihlav

18. 09. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2012

25. - 24. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

CENA JINDŘICHA CHLUPECKÉHO – PREZENTACE FINALISTŮ

10. - 9. 11. 2010 / 17:00 / Ostatní akce
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Komentovaná prohlídka s Josefem Achrerem

22. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Adam Gallery / Brno

Doktor Racek na Věži – výstava ilustrací Lukáše Urbánka

12. 09. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Benátky

17. 04. 2012 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Kino ART / Brno

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×