Industra Art srdečně zve na vernisáž a nadcházející výstavu Komín.

ÚVODEM je třeba říct, že si neklademe za cíl překonat model ateliérové přehlídky, která již ve svém základu postrádá sjednocující téma. Přesto chceme zdůraznit zakladní danosti, které k malbě neodmyslitelně patří – jasně vymezený FORMÁT, který je určující pro námět a sdělení. A také BARVA. Přitom nejde ani tak o to, zda onu plochu budeme respektovat, nebo zda se jí pokusíme popřít.

Vystavující autoři:

Marta Celarová, David Čumalo, Eva Hérová, Karolína Jelínková, Iva Jurčeková, Eliška Konečná, Julie Kopová, Jolana Korbičková, Jan Kostohryz, Beata Kuruczová, Lukáš Machalický, Filip Messiereur, Ondřej Mestek, Markéta Myslivcová, Michal Rejzek, Hana Sommerová, Iva Šerá, Josef Šmíd, Robert Šalanda, Karolína Šulcová, Tereza Tomanová, Barbora Valášková

výstava trvá do 20.5. 2018

Děkujeme partnerům: BU2R, CAT CUT, Mrazírny Rovner, UMA Audioguide, PROFIL NÁBYTEK a.s. Za finanční podpory statutárního města Brna, Jihomoravského kraje a Ministerstva kultury.

Industra – nezávislý neziskový kreativní hub koncentrující následováníhodné / inspirativní projekty z ČR i zahraničí do průmyslového srdce města Brna. Komunikační prostor, ve kterém se setkává umění, design, věda, vzdělávání, inovace a občanská společnost.

https://industra.space/