Přijďte se podívat, zda by se vám něco nehodilo a zároveň vyměnit, darovat, či prodat věci, které už nepotřebujete! Blešák bude otevřen všem zájemcům o prodej (zdarma) i těm, kteří si chtějí jen prohlédnout, nebo pořídit nabízené věci. Náš Blešák je určen všem obyvatelům parteru, ale i náhodným kolemjdoucím!

 

Probírat se všemožnými předměty, zapomenutými, ne/potřebnými, znovu-objevenými, inspirativními i těmi, co slouží už jen k pousmání budete mít možnost v sobotu 15. 8. mezi 13 a 18 hodinou na parteru poblíž Domu umění, konkrétně na plácku bývalého dětského hřiště s “botou”.

 

Součástí odpoledního programu budou i aktivity pro děti v sítotiskové dílně U Pavouka s Adélou Bierbaumer.

 

Paralelně s Blešákem zde budou probíhat také rekultivační dobrovolné práce na přesazení betonových květináčů s ateliérem K2N Landscape a přáteli Domu umění. Sobotou totiž završí také třídenní komunitní worskhop studia K2N Lanscape na parteru Masarykovy ulice.

 

FB event 

 

Zapojit se můžete i vy, jako prodejci a zcela zdarma. Každý z prodávajících si však za své věci zodpovídá sám. Budeme rádi, když nám zájem prodávat na blešáku oznámíte předem, abychom věděli, s jakou kapacitou počítat. Můžete tak učinit na mailové adrese duul@ujep.cz a nebo osob ně v galerii Dům umění Ústí nad Labem, Masarykova 14 v otevírací době galerie.

 

Srdečně uvítáme, přijdete-li přidat ruku k dílu v rámci worskshopu s K2N Landscape, zkusit si techniky sítotisku, či prohlédnout Blešák – ideálně všechno dohromady! Těšíme se na vás!

 

https://duul.cz/blesak-na-parteru/ 

 

Grafické zpracování: Marek Fanta

Ilustrace: Adéla Bierbaumer

 

__________________________________________________________________________

Program se uskuteční za laskavé podpory Statutárního města Ústí nad Labem, Ministerstva kultury ČR, Fakulty umění a designu a Univerzity Jana Evangelisty Purkyně.