Přiďte se podívat na naše exponáty. Zveme všechny.

BYLI BYCHOM RÁDI, KDYBYSTE BYLI NÁŠ EXPONÁT

"Dobrý den, ahoj,
rádi bychom Vás pozvali na happening, kterým vyvrcholí naše dvouměsíční residence v INI Project. Happening se uskuteční 19. 11. 2017 v 19h v novém prostoru INI.
Jste mezi lidmi, kteří nás osobně inspirovali svým působením na umělecké scéně. Byli bychom rádi, kdybyste přijali naše pozvání usednout v jednovečerní akci jako exponát i divák zároveň. Nejedná se o živý obraz, jde o příjemné společné posezení, nikdo nebude nikým manipulovat.
Rádi bychom v galerii přemýšleli o mechanismech uvažování v současném uměleckém provozu, které stojí za naším každodenním – i mimoprofesním – jednáním. Chceme pracovat s angažovaností jinak, než je obvyklé ve formátu panelové diskuze či prezentace – více poetickým způsobem, v co nejjemnějších gradientech, bez umělého zjednodušování a polarizace.
Neváhejte se na nás obrátit v případě, že máte dotazy nebo pochybnosti.

David Fesl a Sláva Sobotovičová

Pozvaní hosté/exponáty: Anne-Claire Barriga, Adam Budak, Baptiste Charneux, Daniela Dostálková, Linda Dostálková, Hana Gárová, Ladislava Gažiová, Jan Haubelt, Tomáš Kajánek, Stanislava Karbušická, Jiří Kovanda, Petr Krátký, Pamela Kuťáková, Martin Prudil, Lenka Vítková"