Vždy za přítomnosti autorky bude Galerie Kaple otevřena denně kromě pondělí od 16 do 17 hodin, ve středu od 10 do 11 hodin.

“Kdykoli skončí nějaká moje akce, je mi jasné, že tohle v galerii předat nedokážu. Vyzkoušela jsem skoro všechny dostupné prostředky – fotografii, film, kresbu, zvukový záznam, vydala jsem řadu knížek, ale i přesto se mi doposud nepodařilo najít přesnější formu sdělení, než je přímé ZASVĚCENÍ diváka z očí do očí. V lidech se často odehraje něco podobného jako při akci samotné, možná i proto, že lepší forma otevření prostě neexistuje. Z toho důvodu jsem se rozhodla, že žádného diváka tentokrát neopustím a to hlavní se mu pokusím předat já sama. Poprvé v galerii nevystavím žádnou věc a současně všechny zároveň – plnou koncentraci publika musí strhnout hlavně moje přítomnost a cesta, po níž všechny přítomné povedu. Stejně tak očekávám, že oni strhnou mě a společným soustředěním posuneme věci s kterými sama nemůžu hnout.” (K. Šedá)

Zasvěcení, otevření, zjevení, proměna, překvapení, předání, prohlídka, přednáška, vtažení, zpověď, výpověď, svědectví, vyprávění a soustředění Kateřiny Šedé bude probíhat každý den po dobu jednoho a půl měsíce v galerii Kaple.