Experimentální duhová šoumenka Pavla Kantorová vyznává jakékoliv prostředky k vyjádření svého umění a bytí kreativity. Stejně jako holka myslící si, že změní svět, jen ten svět měnil jí. Tak vnímá tvorbu svých začátků, zapisování si deníků a postupný existenční posun.
V současné době touží po naplnění diváka i sebe samotnou krásou. Přičemž výsledek bývá překvapujícím a někdy i znepokojujícím tajemstvím.
Důležitá je pro ní cesta vzrušení, zkoumání a pochopení.
Pavla Kantorová ráda pokouší a zkouší nové, v čemž cítí vývoj a umělecký smysl své tvorby.

„Je dobré poslouchat svou intuici a chovat se podle ní, mít neustálý pohon, který vede k činnosti.
Spokojenost pak vede jen k pohodlnosti a nečinnosti”

Ve WTG se Pavla Kantorová představuje jako malířka vesmírného světa. Svůj duchovní prostor zaujímá v podobě do duhy laděných svatyň. Instalované imaginace křišťálových skříněk odrážející se v našich tvářích a naplňující krásou vyvolávají popud až k přemýšlení nad hranicemi líbivosti a kýče. Fosforově laděné obrazy pak ve vitrínách připomínají výkladní skříně barevných ornamentů, symbolů, lákadel a divočiny zvířecích vzorů. Oblíbenými atributy jsou zář, vesmír, síla barev, dětský a fantazijní svět autorky. Výstava by ráda naplnila temný prostor podchodu radostí z tvorby, dál žila svým životem a obohacovala kolemjdoucí diváky.

Portfolio: pavlakantorova.blogspot.cz

Na pártošce zahraje:

Foma / hradecký alternative, experimental electronica, psychedelic, post-dubstep

https://www.facebook.com/fomamuzak
http://soundcloud.com/fomamuzak

Frau Frankenstein und Spüllboys / brněnský horror techno punk

https://www.facebook.com/FrauFrankensteinUndSpullboy
https://soundcloud.com/fraufrankenstein