2013 /10 let CZECHDESIGN

Občanské sdružení CZECHDESIGN.CZ bylo založeno v roce 2003 s cílem podpořit český design. Provozuje jediný portál v České republice zaměřený na design. Každý rok portál shlédne přes 120 tisíc unikátních hostů z celého světa. Kromě pozvánek na akce a recenze jsou zde informace o projektech, trendech, technologiích a historii designu. Portál se zaměřuje především na informace z českého designu, a to hlavně z oblasti studentského, který není v popředí zájmu medií. Důležitou částí je sekce soutěže, která je ojedinělá bohatou nabídkou soutěží z celého světa.

Občanské sdružení CZECHDESIGN.CZ sdružuje přes 180 profesionálních designérů a studentů, registrovaných na portále svým portfoliem prací v Adresáři designérů. Adresář je určen jak mladým tak už zkušeným designérům, kteří se chtějí prezentovat a mají tak lepší možnost navázat kontakt se zákazníkem. Adresář designérů je tak cenným pohledem na generační průřez českým designem.

Občanské sdružení CZECHDESIGN.CZ organizuje soutěže, zastupuje designéry a může pomoci vybrat designéra i do vaší firmy. Portál můžete také využít k reklamní kampani na svůj výrobek.

V dubnu 2006 získalo Občanské sdružení CZECHDESIGN.CZ cenu za propagaci designu od Design centra České republiky.