Vizuál výstavy: Richard Jaroš

Organizace CZECHDESIGN a Asociace UX se rozhodly ukázat, co se děje ve světě za pixely – Kdo jsou digitální designéři? V čem spočívá jejich práce? Jaký je příběh vzniku digitálních produktů? A jak tento obor přináší do světa byznysu konkurenční výhodu?

Čekají vás tematické panely, které vás krok po kroku provedou procesem vzniku digitálních produktů, tedy právě webových stránek, mobilních aplikací, rozhraní na pračkách, zabezpečovacích zařízeních nebo bankomatech. Vyzkoušíte si různé finální produjkty a nahlédne do jednotlivých fází.

PŘÍBĚH VZNIKU DIGITÁLNÍCH PRODUKTŮ

Nic není samozřejmé a stejně tak tomu je u digitálních produktů, přestože lehce svádějí myslet si opak. Práci digitálních designérů představí oni sami. K jednotlivým tématům jsme totiž přizvali odborníky na slovo vzaté se 100% zkušenostmi z praxe. 

Podívejte se. jaká témata vám výstava představí a kdo vás s nimi seznámí:

Uživatelský výzkum / Jakub Franc

Ideace / Strategie / Jan Řezáč

Designový proces / Petr Štědrý

Interakční design / Ondřej Válka

Vizuální design digitálních produktů / Jakub Krčmář

Digitální typografie / Jakub Goldmann

Přístupnost / Radek Pavlíček

Testování použitelnosti / Martin Kopta

Prolnutí se skutečným světem / Dominika Potužáková

 

POTKEJTE SE S NIMI

Doprovodný program je důležitou součástí výstavy.
Připravujeme přednášky odborníků, které se uskuteční v prostorách Paralelní polis. Interaktivní workshopy se uskuteční v GALERII CZECHDESIGN. Těšit se můžete na například na přednášku Jakuba Krčmáře o souvislosti mezi marketingem a UX Designem nebo workshop Dominiky Potužákové o hledání nových interakcí.

O doprovodném programu vás budeme průběžně informovat na našem webufacebooku.