Walter Keller, nový kurátor Langhans Galerie Praha, představuje svou první výstavu v Praze.

Výstava bude probíhat pod heslem “Books and Looks”. Záměrem je předložit kompaktní soubor informací o tom, co se děje v mezinárodní fotografii v posledních pěti letech. V Langhans galerii se představí téměř dvacet současných talentů mezinárodní fotografie na stěnách a více než tři tisíce tištěných stran o celosvětové fotografické scéně v deseti objemných knihách k prohlížení a ke čtení.

C Photo, vrcholná publikace o fotografii poprvé v Praze! C Photo vycházela pravidelně každého půl roku v letech 2005 až 2010 v nakladatelství Ivorypress v Madridu. Jedná se o prestižní, bohatě ilustrovanou a graficky perfektně vyhotovenou publikaci. V Praze bude představeno všech 10 vyšlých svazků.

Vystavení autoři: Veru Iché, Sun Hongbin, Marie Taillefer, Lovisa Ringborg, Kyungwoo Chun, Julia Peirone, Giacomo Costa, Aniu, Alexander Gronsky, Victor Albrow, Eustaquio Neves, Julia Fullerton-Batten, Flore-AëL Surun, Lia Saile, Rong Rong + INRI, Flore AEL Surun, Antonio Girbés.

Kurátor: Walter Keller

Walter Keller, sídlící v Curychu, je spoluzakladatelem Parkett Art Magazinu, Fotomuzea ve Winterthuru/Švýcarsko, a vydavatelství Scalo Publishers (aktivní do roku 2006). Je kurátorem, autorem, galeristou a mezinárodně uznávaným odborníkem na současnou fotografii.