Výstavní prostor v netypickém a nevelkém prostoru v přízemí Centra uměleckých aktivit, který si klade za cíl kulturně a umělecky obohatit veřejný prostor. Galerii najdete v Tomkově ulici 139/22, zadní vchod Galerie moderního umění.
 

Od roku 2019 je v provozu pop-up Galerie za Galerií, která vznikla v prostorách vstupu do bývalého klubu Orient bar v Tomkově ulici. Prvotním impulsem bylo poskytnout výstavní prostor pro lokální výtvarníky, fotografy a další kreativní jedince a skupiny. Od roku 2021 koordinuje galerijní aktivity Sonja Večtomov, a to ve spolupráci s kurátorkou pražské galerie Artivist_lab Tamarou Moyzes.

 
Náplní hradecké části projektu je v roce 2021 uvedení několika výstav z projektu Artivist_Lab, a to zhruba ve dvouměsíčních intervalech. Zároveň ke každé výstavě ve vzájemné spolupráci vzniká edukační program ve formě různých workshopů a prezentací. V průběhu roku se díky této nové spolupráci otevře v hradeckém kulturním prostoru úplně nová platforma pro diskuze a komunikace převážně přes formy umění v rámci nových medií s různými společenskými tématy.