Radikální performance a koncerty na jednom pódiu. Druhý díl hudební série INCIDENT, kterou Terén uvádí v prostorách nezávislého kulturního a komunitního centra Sibiř.
 

Donna Haringway je sólový projekt, za kterým stojí skladatel, producent a zpěvák Toni Quiroga. Jeho produkce vyšla pod labely Strange Therapy, Amok Tapes nebo jeho vlastním projektem Accept Productions. V programu Incidentu vystoupí s intenzivní performance, která kombinuje punk, elektroniku, metal, industrial a noise. „Donna Haringwey vytváří destruktivní bangery, které mají depresi proměnit v hněv a naději. Kritikou označované za ‚sick tracks bro‘, ‚jiné‘ a ‚něco jako EBM, ale víc punk‘.”
 

Rafael je varšavský skladatel a zpěvák, který stojí za hudebním vydavatelstvím IA. Inspiraci čerpá z žánrů jako post punk, industrial a no-wave, kterou přetváří do vlastního zvuku, odrážejícího různé stránky lidské povahy, někdy násilné, jindy jemné, poetické i drsné. V únoru doprovázel pařížskou skupinu Crush Of Souls na jejich turné v Berlíně, Praze, Varšavě a Vratislavi. Rafael pracuje na svém novém albu, které vyjde začátkem léta 2024. Na pódiu Incidentu se k němu jako živý kytarista připojí umělec a šéf varšavského multidisciplinárního labelu Enjoy Life – Anatol.

 

Headbanger. Distortion, Overdrive, Fuzz, Boost. Hudební performance inspirována fenoménem headbangingu, ikonickou taneční figurou, blízkou hudebním heavy žánrům a jejich subkulturám. Nová produkce Terénu a uměleckého kolektivu D’epog.

 

Více informací a vstupenky zde.