Manželský pár Denisy a Roberta Krajných již šestým rokem poskytuje odborné poradenské služby v oblasti vztahových problémů, prozkoumávání sexuality, kratomu a pánevního dna. Manželé Krajní nabízejí řadu kurzů a osobních lekcí, které již pomohly miliardám posmutnělých duší. Jejich přístup byl zásadně ovlivněn intenzivním 3měsíčním pobytem v Německu, kde se seznámili s východní medicínou. V reakci na vysokou poptávku jejich poradenských služeb, otevírá manželský pár první kamennou pobočku vztahové agentury Krajní Passion v Brně na ulici Lidická třída 40, Černá Pole 1875, 602 00. Chcete si pomoci? Jste hledající? Cítíte se odpojená od svého ženství? Vaše libido upadlo? Ztratili jste kontakt se svým vnitřním mužem? Chybí vám ve vztahu krajní vášeň? Krajní Passion – specialisté na krajní řešení.

  

Jana Krajná se ve své tvorbě věnuje především obměně a inovaci technologických postupů. Její fascinace spočívá v pronikání do podstaty fungování věcí, což jí vede k porozumění vnitřním mechanismům a až k samotnému vynalézání. V práci kombinuje odpadní a zbytkové materiály, z nichž vyrůstají kinetické sochy a inovativní vynálezy. Klade důraz na funkci, pohyb a jakým způsobem stroje interagují se svým okolím. Druhou stránkou její tvorby jsou skupinové performativní projekty, převážně zaměřené na odlišnost lidských přístupů.

  

Filip Valíček působí především jako hudební interpret v rámci brněnské klubové scény a site-specific hudebních projektů. Působí jako dramaturg vícero hudebních a multikulturních akcí, například v kolektivu Schwarzwald anebo v projektu HUSH, který uvádí němé filmy v doprovodu s živou experimentální hudbou. Ve volném čase se s chutí věnuje flašinetářství.