Výstavní projekt Kill-Time prezentuje dvě aktuální polohy siluet artu Jaromíra Švejdíka (1963). Jedná se o cyklus portrétů a siluet, ve kterých můžeme číst dovyprávěný zneklidňující příběh. Výtvarník v obou cyklech využívá estetiky komiksu a street artu. Díla jsou vytvořena pomalým a pracným prořezáváním vrstev papíru. Zvolený materiál i metoda, stejně jako jednotlivá vyobrazení, odkazují k pomíjivosti a zranitelnosti lidské existence. V tomto projektu autor volně navazuje na pro něj typickou poetiku temných Sudet kraje, z nějž pochází, a do kterého se ze svého pražského exilu stále častěji vrací.

Jaromír Švejdík používající pseudonym Jaromír 99 pracoval na trilogii komiksu Alois Nebel a u stejnojmenného filmu působil jako spoluautor scénáře, výtvarník a tvůrce písní, jako je například Půlnoční. Vytvořil storyboardy pro filmy Samotáři, Děti Duny či Grandhotel a s americkým scénáristou Davidem Zanem Mairowitzem do komiksu adaptoval i slavný Zámek Franze Kafky a založil literárně-hudební projekt Kafka Band. V letech 2004–2009 vycházely Švejdíkovy komiksové stripy Na trati v časopisech Reflex a Respekt. Ilustroval též nový román Olgy Tokarczuk Svůj vůz i pluh veď přes kosti mrtvých a knihu pro děti Tři maminky a tatínek.

Švejdík se proslavil hlavně v hudební oblasti díky kapele Priessnitz, kde působí jako textař, zpěvák a skladatel. Stál u zrodu elektronického projektu Umakart a dále působí ve folkové kapele Jaromír 99 and the Bombersroce 2007, jehož debutové album je soundtrackem ke Švejdíkovu komiksu Bomber.

Výstava potrvá až do 23. května 2014 a celou atmosféru výstavy podpoří projekce audiovizuálního dua TV Tiger.