KIDS PechaKucha Night Prague Vol.5

První pražská PechaKucha Night se konala v kině Aero v únoru 2007. Od roku 2016 je navíc pravidelně pořádán dětský speciál pod heslem – Pojďme se podívat, kdo to po nás převezeme. Letos již popáté!

 

8 činných umělců či autorských dvojic se na jeden den zhostilo úkolu lektora a připravilo tvůrčí dílnu/projekt pro děti ve věku 9-15 let. Na pátém vydání dětské PechaKuchy děti zavítaly do dílen z oborů design (vedli Mikuláš Macháček a Šárka Zíková ze studia zetzetzet), fotografie (vedl Vojtěch Veškrna), grafika (vedla Eva Macekova), ilustrace (vedla Zuzana Bramborová), gastronomie (vedla Iva Jakešová), architektura (vedli Lukáš Brom a Markéta Bromová) a móda (vedla Barbora Procházková). Na dílny navázal postprodukční den v Aeroškole, kde si děti připravily prezentace svých prací.

 

Samotné děti ve dvojicích vystoupí a představí svou práci divákům ve speciálním formátu 20 x 20, a to ve středu 17. 6. od 17.00 v žižkovském kině Aero. Přijďte se podívat, co vzniklo na dílnách! A tentokrát budeme vystoupení i streamovat! ✨

 

Prezentace společných výtvorů proběhne 17. 6. v kině Aero od 17.00 hodin (konec cca 19.00). Živě v Kino Aero a live stream na Moje kino LIVE.

 

Mrkněte do archivu, jak probíhaly předchozí ročníky → bit.ly/KIDS_PKNP 

 

VSTUPENKY:

Živě v kině Aero → bit.ly/KIDS_PKNPVol5 

Live stream na Moje kino LIVE → bit.ly/KIDS_PKNP_online