8smička přichází s úplně novým konceptem. První novinkou je, že se KIN8 z pátku přesouvá na poslední čtvrtek v měsíci. Druhou velkou novinkou je, že si před skvělým filmem budete moci užít báječnou večeři! Perfektní večer pro všechny.

 

Čtyřchodové menu od vynikajícího šéfkuchaře Jendy Kotrby budeme servírovat přímo v 8smičce, těšte se na lokální a sezónní večeři, na kterou budete dlouho vzpomínat. Večer zakončí česká filmová novinka. Přijďte si užít pohodu – s kamarády, s partnerem nebo jen tak. Těšíme se na všechny!

 

MENU

amuse bouche → tatarák ze sivena s uzenou hruškou

appetizer → pěna z olomouckých syrečků s topinamburem a kmínem

hlavní chod → kachní prsa v logru, petrželové pyré s pečeným jablkem, fíková omáčka

dezert by Bara Bakery → tiramisu

 

KIN8 představuje skvělé filmy, těšte se na české romantické drama Marťanské lodě Jana Foukala. A pozor! Tentokrát bude i debata přímo s režisérem filmu.

 

Večer začíná v 18:30 a je třeba si lístek zakoupit dopředu na GoOutu – nejpozději do úterý 23. 11. V případě dotazů pište na mail info@8smicka.com. Cena celého večera je 588 Kč (jídlo + film). Těšíme se na vás. 

 

A protože umění je lepší vidět naživo než online, tak mějte prosím připravené potvrzení o očkování, potvrzení platného antigenního či PCR testu z testovacího centra nebo potvrzení o prodělání nemoci, ne starší než 180 dní. Věříme, že to chápete. Umění zdar.