Pragovka Gallery a The White Room Vás srdečně zvou na oslavu Halloweenu ve čtvrtek 31. 10. od 16:00. 

Připraven je program pro děti i dospělé!

 

PROGRAM:

 

14:00 – 18:00 – Halloweenský workshop na Pragovce

Přijďte si k nám vyrobit halloweenskou masku nebo veselou dýni, lampion nebo jiný umělecký artefakt odkazující k podzimnímu svátku oslav předvečeru svatých. Pracovat se bude s nejrůznějšími materiály, se kterými každý naloží dle svých představ. V rámci workshopů si budete moci vyrobit i podzimní lampiony s motivem listů. Odpočiňte si od starostí všedního dne, nechejte děti se vyřádit a na zpáteční cestu Vám bude svítit světýlko. 

17:30 – Happening k výstavě Portrét rodiny / Pragovka Gallery Pop-up

Umělec David Bartoš si pro nás připravil doprovodný program k jeho právě probíhající výstavě. Těšit se můžete na herecké vystoupení. Co se stane, když mluvené audio nahradí skutečný vypravěč? 

18:00 – komentované prohlídky výstavami Young American / Pragovka Gallery Entry, Portrét rodiny / Pragovka Gallery Pop-up, Mimořádné vstupy IV / Pragovka Gallery Rear a Přechodné zázemí / The White Room

19:00 – Afterparty Michal David: Headliner

Michal David je umělecká dvojice, která vznikla někdy kolem roku 2016 v ateliéru enviroment na Brněnské FaVU. V rámci performance Headliner přibližují divákům pohled na těžký život pop-kulturní hvězdy za zenitem. Michal Čepelka a David Bartoš tak poprvé pracují s formou rozhlasové hry, muzikálu a scénické četby a tance. 

V Halloweenském veselí můžete volně pokračovat hodinou smíchu při stand- up Don’t Call Me Kotě 31. 10. 2019 od 20:00.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Pragovka Gallery se nachází v přízemí 2. zálivu Pragovky. Objekt je od centra vzdálen 15 min. Metro B – Kolbenova, tram č. 16 – Poštovská.