Kroužek současného umění. © Galerie Rudolfinum, foto: Markéta Černá

Hledáte pro Vaše děti vhodnou výtvarnou aktivitu na letošní rok? Přijďte se podívat na Kroužek současného umění v Galerii Rudolfinum! Nestihli jste uplynulé lekce? Zápis za sníženou cenu je možný také v průběhu pololetí.

                

Je možné vyjádřit jednu věc více způsoby? A jak se proměňuje jazyk uměleckých děl vzhledem k době? Nejen to můžete objevovat v pravidelném odpoledním Kroužku současného umění. Náplň lekcí se inspiruje výstavnými projekty Galerie Rudolfinum a seznamuje děti s obsahem a formou významných uměleckých děl současnosti. Budeme se ptát, povídat si a hrát, a hlavně budeme sami tvořit. Získáme tak zkušenosti se širokou škálou výtvarných technik i základní orientaci na poli současného umění.

               

Na závěr kroužku uspořádáme společnou výstavu a představíme svá díla na vernisáži. Pointou je pěstovat v dětech zájem o aktuální témata a kultivovat jejich vztah k současné kultuře.

                

Registrace probíhá v síti GoOut. V případě jakýchkoli dotazů, prosby o rezervaci či zájmu o pozdější zápis do kroužku se prosím obracejte na email: drexlerova@rudolfinum.org

                

Komu je kroužek určen? Dětem od 7 do 14 let

Vstupné? 1 950 Kč / pololetí (15 lekcí)

Kdy se kroužek koná? Každé úterý 15:00–16:30 v termínu 5. 10. 2021 – 25. 1. 2022