Srdečně Vás zveme na otevření nového INI Prostoru! Z důvodu ukončení pronájmu v Bubenské 1 ("Orco") se stěhujeme na Žižkov. Vaše nová oblíbená adresa: Jeronýmova 88/9 (roh ulice Husitká a Jeronýmova).

Představení PROSTORU proběhne ve dnech 10. až 12. listopadu:

Pá. 10. 11. od 19:00 akce "Versace" pod dozorem Marka Thera
Kromě představení nového PROSTORU s dočasnou instalací od Marka Thera zahraje Step By Step a představíme nové webové stránky.  Za spolupráci děkujeme společnosti Modernista.

So. 11. 11. od 13:00 "East Art Mags" brunch a diskuze redaktorek časopisů a internetových platforem výtvarné kritiky.
Cristina Bogdan z rumunské Revista Arta, Karolina Plinta z polského Szum, Klára Peloušková z Artalk a Gergely Nagy z maďarského artportal.hu budou debatovat o projektu East Art Mags. Tato platforma zajišťuje kulturní výměnu ve střední a východní Evropě a soustředí se i na navazování kontaktů mezi zúčastněnými zeměmi. Ústředními otázkami diskuze tak budou témata jako je periferní kritika, proč je potřeba publikovat v angličtině o našem regionu a proč o sobě víme tak málo. Diskuze se uskuteční v rámci doprovodného programu Ceny Věry Jirousové 2017 více na samostatné události

https://www.facebook.com/eastartmags/ 

Diskuze proběhne v angličtině.
Moderátor diskuze: Piotr Sikora

So. 11.- Ne. 12. 11. INI KINO
Ve spolupráci s Markem Therem a Optiqou vybíráme videa a filmy. Promítáme témeř po celý den.

Rezidentem PROSTORU pro listopad a prosinec je Mark Ther, který představí ve spolupráci s Optiqa nový model brýlí. Optikou minulosti hledíme do zářné budoucnosti!