“ Udělejte si ze všedního dne nevšední a stavte se mrknout a vyzkoušet kousky z poslední kolekce, probrat možnosti zakázek na míru nejen z vystavených modelů… budu vám na místě k dispozici a rád pomohu či poradím s výběrem.

Společný čas nám zpříjemní sklenička či láhev prosecca!

Těším se na setkání! „

 

Lukáš Macháček

 

Poslední kolekce Lukáše Macháčka, která se tak trochu vrací k tradiční krejčovině, nese prvky elegance, extravagantnosti, ale i klasiky jdoucí ruku v ruce s netradičními kombinacemi a rebelským duchem autora. Jako třeba v podobě sportovních prvků zařazených do elegantních looků, ale i kožených ručně dělaných postrojů tzv. harnessů, které speciálně ke kolekci navrhl a vyrobil mistr svého oboru Jasa Gladez.

 

Harnessy, tyto extravagantní módní doplňky, dříve odkazující spíše k subkulturám na hraně dekadence, jsou dnes velmi populární a stávají se častěji součástí outfitů žen i mužů i na klasických společenských akcích. Jejich přednostmi jsou jednoduchost a variabilita, hodí se nejen na nahé tělo, ale především ke košilím i šatům. Přírodní materiály nejvyšší kvality, z kterých jsou tyto doplňky vyrobeny, umožňují harnessy kombinovat téměř se vším. Nejen proto je pořízení takového harnessu dobrou investicí.

 

Více o akci zde