Mladý maso jsou středeční prezentace (studentů) uměleckých škol, probíhající v rámci Léta s MeetFactory. Během večerů, které jsou plně v režii jednotlivých ateliérů a škol, budou představeny instalace, pohybové divadlo a umělecké performance, ale i architektonické projekty nebo workshopy. Samozřejmě nebude chybět ani hudba, takže večery budou plynule přecházet ve večírky.

16.00 – 21.30 OTEVŘENÉ ATELIÉRY

Rezidenti MeetFactory představují svou práci a své projekty. Budete moci nahlédnout do jejich dílen, potkat se přímo s umělci a pobavit se s nimi o jejich práci.

18.00 DÍLNY RE-creation

Workshop zaměřený na přetváření zdánlivě nepotřebných věcí a odpadků v rámci nového komunitního projektu RE-creation. Co udělat třeba s prázdnou PET lahví? Nad touto otázkou se zamysleli rezidenti MeetFactory a ve spolupráci s RE-creation uspořádají v rámci otevřených ateliérů mini výstavu svých recy nápadů. Přijďte se inspirovat, popovídat si s rezidenty a samozřejmě si něco pěkného vyrobit.

20.00 MIM-SESSION HAMU

Studenti pohybového a nonverbálního divadla HAMU se budou prezentovat krátkými choreografiemi a perfomance. Groteska, klaunérie, pantomima, step… a možná i trochu pouličního divadla. Večerem provede Adam Halaš.