OTEVŘENÉ STUDIO SE VÝJIMEČNĚ KONÁ V A.I.R. FUTURA REZIDENČNÍM BYTĚ NA ADRESE: HOLEČKOVA 77, PRAHA SMÍCHOV.

"Aplikace, která Vám pomáhá znovu přijít s nápady, které jste hledali. Obsahuje také menší odvozenou aplikaci, která generuje tisíce dekorativních vzorů. Takže pokud potřebujete změnit obal na telefon stačí jí zadat několik klíčových slov a na základě dat, které se týkají Vašeho vkusu pro Vás připraví tisíce nových návrhů (pro 3d tisk stačí navštívit nejbližší kopírovací služby, pokud zrovna doma nevlastníte žádnou 3d tiskárnu). V případě, že hledáte nový byt, aplikace vám pomůže s novým interiérem (funguje efektivněji pokud používáte často Pinterest): kde se dá koupit nebo objednat nový nábytek a věci, které byste chtěli vlastnit. Fungování aplikace se dá zlepšit synchronizován s aplikací zvanou Shazaam Věcí. Vaše estetické volby jsou Tahko koordinovateľné. "

Natália Trejbalová se narodila v 1989 v Košicích na Slovensku. V současnosti je v posledním ročníku magisterského programu v oboru nových médií na milánské Akademii výtvarných umění. Žije a pracuje v Miláně.

 Ve své tvorbě pracuje často s estetikou ilustračních fotografií, jejich konvečním raprezentácii reality as tím spojenému prohlubování obrazových stereotypů. Zajímá se o současnou podobu komunikace, založenou právě ve větší míře na rychle se měnících obrazech a log raprezentujúcich abstraktní koncepty v nejpřístupnější podobě a z toho vyplývající normativizáciu (standardizaci) vkusu, tužeb a chování. Bellagio Bellagio (od 2015, spolu s Matteo Nobile) je audiovizuální archiv, který postupně zpracovává různá témata, které se svým způsobem již staly standardizovanými iv kolektivní představivosti (jako například jistá podoba exotiky a ráje; současná budoucnost; zdraví a zelená barva; auto jako symbol moci atd ..).

Trejbalová se zúčastnila mnoha kolektivních výstav (ViaFarini, Milano; 77, Milano; Galerie Charlot, Paříž; Fotomuseum Winterthur ve Švýcarsku; ISEA 2015 v Abu Dhabi; Localedue, Bologna; a jiné). Vystavuje i na 16 ° Quadriennale di Roma v říjnu.