DUBSTEBLOG je jedním z největších projektů v historii tuzemského dubstepu – elektronické hudby, jenž vznikla na konci 90. let v Londýně. Již přes dva roky funguje denně aktualizovaný mezinárodně pojatý web a blog kladoucí důraz na aktuální vývoj žánru a pravděpodobně má větší renomé v zahraničí než v Čechách.
http://www.facebook.com/DUBSTEBLOG

V současné době pod tímto označením najdeme pravidelnou nedělní radiovou show na rádiu SPIN 96.2 FM, která zanedlouho oslaví své první narozeniny. V této relaci se již vystřídala v roli hosta místní dubstepová špička a se svými dvěma hodinami live mixů týdně patří k ojedinělým úkazům v českém éteru.
http://www.facebook.com/Dubsteblog.Special

DUBSTEBLOG DJs jsou přední a největší českou dubstepovou DJ crew, jejíž členové (stifler selecta, dirty little toaster, ponyk, franill, alyaz, dryman, woostep, clockmaker, alexandrovich, insane) patří k naprosté špičce toho, co může scéna nabídnout. Každý DJ má svůj vlastní styl, což ze společných vystoupení dělá zážitek napříč celým žánrem. V uplynulém roce DUBSTEBLOG DJs nechyběli na žádné významné akci, která měla co dočinění se 140bpm, včetně zaštítění dubstepové stage na letním Let It Rollu.

DUBSTEBLOG je také série parties po celé ČR s důrazem na ty nejaktuálnější trendy ve vývoji daného žánru. Podle návštěvnosti jsou nejnavštěvovanější dubstep parties v republice.

DUBSTEBLOG se také stará o neustálý přísun fresh zahraničních jmen na česká podia – Habstrakt (FR), BadKlaat (UK), P0gman (UK), Soloman (UK), D-Jahsta (GR), Sadhu (DE) atd.

www.facebook.com/dubsteblog

STIFLER SELECTA, zakladatel veleúspěšného mezinárodního brandu DUBSTEBLOG, moderátor stejnojmenného pořadu na Radiu Spin, promotér a v první řadě DJ s vynikajícím citem pro selekci toho nejlepšího, co zrovna hýbe světovou dubstep scénou. V uplynulých dvou letech hrál téměř na každé zásadní dubstepové akci v ČR a za sebou má i několik úspěšných vystoupení v Maďarsku, Polsku a na Slovensku. Společně se svou crew DUBSTEBLOG pak udává směr v progresivních podžánrech dubstepu a stará se o to, aby se česká scéna ubírala správným směrem. Jako residentního DJe jej můžete pravidelně vídat v Pražských klubech Cross Club a Chapeau Rouge a jako headlinera na mnoha akcích po celé ČR.

DIRTY LITTLE TOASTER se dá bez nadsázky označit za nejtvrdšího českého dubstep producenta. Jeho tvrdé basy si už stihly vydobít respekt jak na domácí scéně, tak i v zahraničí, o čemž svědčí řada kolaborací a minulých i budoucích releasů. Společně s Stiflerem se stará o projekt DUBSTEBLOG, moderuje stejnojmennou show na Radiu SPIN a dohromady patří k nejbookovanějším dubstep DJs u nás. Za sebou má vystoupení na celé řadě zásadních dubstepovch akcích v ČR a na Slovensku a před sebou zářivou budoucnost spojenou s vydáním připravovaných releasů na domácích i zahraničních labelech. Originalita a rozpoznatelný styl jsou v případě D.L.T. zárukou kvality, kterou je na domácí scéně tak těžké najít.

Dále nás doplní WOOSTEP, ambiciozní dvojka mladých pražských producentů.

A v neposlední řadě se můžete těšit na freshmana české scény, LOW-tact, jehož mixi jsou kombinací především filthu a deepu.