INDUSTRA ART vyhlašuje otevřenou výzvu na výstavní projekty pro rok 2023. Galerie podporuje zajímavé autorské projekty studentů uměleckých škol, absolventů i etablovaných umělců, jejichž výstavní projekty dokáží obsáhnout celý prostor industriální galerie, která se nachází v prostorách bývalé továrny na kompresory. Oceňujeme zejména site-specific projekty, které přináší nová kurátorská řešení a které rozvíjí aktuální témata na poli současného umění. Výzva je určena především začínající a nastupující generaci českých a zahraničních umělců, uměleckým skupinám a kurátorům.

 

Součástí žádosti je vyplněný formulář žádosti s uvedeným seznamem příloh ke stažení zde. Závazné přihlášky, které budou obsahovat všechny přílohy zasílejte elektronicky ve formátu pdf, předmět open call, na emailovou adresu anna@industra.space nejpozději do 15. 8. 2022.

 

Galerie INDUSTRA ART poskytne vybraným výstavním projektům: zázemí galerie, propagaci a produkci výstavy, finanční krytí na realizaci výstavy v rámci udělených grantů.

 

Z důvodu velkého množství zasílaných žádostí, nezasíláme výsledky open callu e-mailem! Výsledky otevřené výzvy budou zveřejněny na FB profilu INDUSTRA ART, INDUSTRA a na webu industra.space nejpozději do konce září!

 

English here.