PechaKucha Night Prague Vol. 71

Poslední PechaKucha Night Prague letošního roku je tu! PKNP Vol. 71 bude online a představí mluvčí z celého světa!

 

Sedmdesátá první pražská PechaKucha proběhne ve středu 25. listopadu online skrze platformu Moje Kino LIVE a představí mluvčí z různých koutů světa. Živě se na ni připojí jedenáct českých autorů a autorských kolektivů žijících či působících v zahraničí! 

 

► Ukázku ze své práce okomentuje ve formátu 20 obrázků x 20 vteřin fotografka Marie Tomanová žijící v New Yorku, z Polska se připojí umělecký šéf Wrocłavskeho Teatru Lalek Jakub Krofta, o své práci promluví architekt Štěpán Martinovský z londýnského Heatherwick Studio, z Budapeště se připojí teoretik umění, kurátor a vysokoškolský pedagog Jan Zálešák, z Milána o své tvorbě promluví grafik, komiksový kreslíř a ilustrátor Martin Groch, v Amsterdamu působící dvojice Tereza a Vít Rullerovi představí své experimentální designové studio The Rodina, z New Yorku promluví filmová dramaturgyně a producentka filmových přehlídek Irena Kovářová, grafické studio 20YY Designers působící v Lausanne, Praze a v San Franciscu představí grafický designér Adam Macháček, z Kanady se připojí Jiří Kilevník, pracující v jedné z nejuznávanějších filmových postprodukčních společností Rodeo FX, svoji tvorbu představí z Londýna malíř Hynek Martinec, promluví odbornice v oblasti moderního umění a pravnučka prvního československého prezidenta částečně žijící v Brooklynu Charlotta Kotík a filmový snímek FREM představí režisér Tomáš Klein, který se na filmu podílel coby kameraman. 

 

► Všem divákům PKNP Vol. 71 bude ve spolupráci s dafilms.cz po skončení hlavního programu nabídnuta možnost snímek zhlédnout. Živé vysílání bude navíc obohaceno o chat, v rámci kterého budou odpovídat na dotazy diváků jak samotní autoři, tak i členové dramaturgické rady PKNP.

 

Více info na www.pechakucha.cz 

 

VSTUPENKY ZDE  

 

FB událost