Rezidenční program MeetFactory vyhlašuje následující Otevřené výzvy: 

* Open Call: Rezidence Praha – Štrasburk 
Francouzský institut v Praze společně s Mezinárodním centrem současného umění MeetFactory otevírají v roce 2017 novou výzvu k předkládání žádostí pro rezidenční pobyt umělce/umělkyně působící na území ČR v CEAAC ve Štrasburku.

* Open Call: Rezidence Praha – Antverpy
Tento výměnný program nabízí dvojí rezidenci pro umělce/-kyně působící v Belgii a pro umělce/-kyně působící v České republice. Výzva zahrnuje pobyt pro oba umělce/umělkyně po dobu tří měsíců v AIR Antwerpen (leden – březen 2017) a v MeetFactory v Praze (duben – červen 2017). Je určen ke zvýšení vzájemného porozumění mezi belgickou a českou uměleckou scénou. 

* Open Call: Rezidence v ArtPort Tel Aviv / kurátoři
Mezinárodní centrum pro současné umění MeetFactory, rezidenční centrum ArtPort v Tel Avivu a České centrum Tel Aviv otevírají výzvu k předkládání žádostí pro měsíční rezidenční pobyt kurátora/- ky v izraelském Tel Avivu.

* Open Call: Rezidence v ArtPort Tel Aviv / umělci
Mezinárodní centrum pro současné umění MeetFactory, rezidenční centrum ArtPort v Tel Avivu a České centrum Tel Aviv iniciují novou výzvu k předkládání žádostí pro dvouměsíční rezidenční pobyt umělce/-kyně v izraelském Tel Avivu.  

Více informací o jednotlivých otevřených výzvách naleznete zde

Své žádosti můžete posílat od 6. dubna 2017 kurátorům rezidenčního programu MeetFactory Lucii Kvočákové a Piotru Sikorovi na opencall@meetfactory.cz 

Termín pro podání žádostí je do 31. května 2017 včetně. 

Žádosti zaslané po tomto datu nebudou do výběrového řízení přijaty.