Rodinný portrét

Lektorem programu a Vaším kreativním konzultantem bude umělec z týmu 8smičky Jan Peknik-Kozák. Přijďte si společně s námi vytvořit portrét Vaší rodiny a textilní koláž zároveň. Budeme fotit, lepit, stříhat, trhat, mačkat, kreslit – zkrátka se dobře bavit. Popustíme uzdu naší fantazii a vytvoříme si svět, ve kterém bychom všichni společně chtěli žít. Na velký formát vytiskneme Váš rodinný portrét, který si poté za pomoci látek a dalších materiálů dotvoříte. Doražte a staňte se na malou chvíli také umělcem!

 

Pravidelná sobotní výtvarná dílna určená pro celou rodinu, tematicky propojená s aktuální výstavou. Tvůrčím procesem vás pokaždé provede zkušený lektor či inspirující umělec. Délka: 14.00–17.00 hodin, materiál a pomůcky jsou zahrnuty v ceně.

 

Cena: dospělý + 1 dítě/ 88 Kč, dospělý + 2 děti/ 128 Kč, dospělý + 3 děti/ 168 Kč, dospělý + 4 děti/ 208 Kč, dospělý + 5 dětí 248 Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo naší tovární vyšívánkou.