Přijďte potkat lidi, kteří chtějí něco dělat s klimatickou a ekologickou krizí, které čelíme. Pro nováčky: přijďte prosím už v 18 h. Vysvětlíme si způsob fungování Extinction Rebellion, můžete se na cokoliv vyptat.

  

Pro zkušené: blíží se léto a možná se vám teď změní časové možnosti. Přijďte se domluvit na spolupráci: i v létě nadále pořádáme přednášky Míříme k vyhynutí (napadá vás vhodný prostor? můžete někam dát letáček na červencové akce?), spolupracujeme s Brněnskou klimatickou koalicí (chcete připomínkovat eko plán magistrátu?), informujeme a propagujeme na sociálních sítích (můžete sdílet naše věci ve skupinách, kterých jste na FB členy?), chystáme piknik v Lužánkách s občanským shromážděním, plánujeme další akce. Přidáte se?

  

A hlavně: v říjnu Velká přímá akce v Praze – mezinárodní rebelie. Přijdťe zjistit víc a zapojit se do příprav. Pro úplné nováčky: Většina členů XR se k hnutí připojila po shlédnutí přednášky Míříme k vyhynutí. Přijďte buď osobně (viz naše Události), nebo se můžete podívat na youtube. Již pracujeme na české verzi.

Díky moc a těšíme se!