„Abstraktní umění se mi líbí. Líbí se ti?”
„Jo.”
„Je to jedno z nejznámějších období dějin umění. Je to utopická vize umění, které věřilo mnoho umělců v první polovině 20. století.”
„A co ta zeleninová abstrakce?”
„Zeleninová abstrakce by měla pokračovat ve směru abstraktního umění a dokončit myšlenku moderních umělců, kteří chtěli esteticky totalizovat celé své prostředí. Zkusíme jim splnit sen.”

——–Nicky Shushulov je umělec a grafik, který sídlí v Praze a Sofii. Pracuje jako lektor v Art & Design Institute v Praze a jako grafický designér na volné noze s The Eggs Design Studio v Praze a v Sofii, kde pracuje na různých grafických projektech. Zároveň je multidisciplinární výtvarný umělec pracující v oblasti současného umění. Jeho projekty pokrývají širokou škálu médií jako grafický design, instalace, malby a nástěnné malby, digitální fotografie a video. Vystavuje a realizuje svá díla a projekty v galeriích a různých prostorách v Bulharsku, České republice, Německu.

Alena Milevová je vizuální umělkyně žijící v Praze. Vystudovala obor Ilustrace na Institutu umění a designu Ladislava Sutnara v Plzni, na Výtvarné akademii v Sofii obor Malba. Je zakladatelkou tvůrčího studia Booksnworms. V současné době se zabývá malbou, autorskou knihou a ilustrací.