Zase je tady sobota, a to znamená jediné – rodinnou výtvarnou dílnu v 8smičce! Od dvou do pěti pro rodiče i pro děti kreativní tvoření – vždy na jiné téma a s jiným lektorem. Tentokrát s kosmo_nauty!

 

Přijměte výzvu slovenského umělce Dezidera Tótha alias Monogramisty T. D. a vytvořte si vlastní masku. Předšité textilní tváře rozesmějeme, rozšklebíme a dotvoříme z netypických textilních dílů a kožešin. Inspirací nám tentokrát budou barevné maškary vysokohorských divých mužů z Rumunska. Přijďte se schovat za roušku masky!

 

Sobotní dílny v 8smičce navazují na výstavu Ruka na konci ramene. Pro děti máme připravenou speciální aktivitu, kdy se z nich stanou velcí umělci a budou tvořit svoje vlastní umělecké dílo.

 

Sobotní dílny budou nyní probíhat v trochu speciálním režimu, protože vás nesmí moc dýchat stejný vzduch najednou, bude dílna vždy pouze pro 10 osob. Na dílnu je dobré se dopředu objednat na mailu info@8smicka.com a vybrat si čas, kdy dorazíte: 14:00, 15:00 nebo 16:00. Tvořit budete společně s lektorem vždy 45 minut.

 

Délka rodinné dílny: od 14 do 17 hodin. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo tovární vyšívánkou.