Zdi Kavárny co hledá jméno tentokrát nebudou zdobit malby, ale slova! Petr Soukup je autorem všemožných her s češtinou, které prezentuje na svém Instagramu www.instagram.com/petrsoukup.cz, ve svých knihách, v Stand Up Poetry Soukup se čte! a poprvé také na výstavě pojmenované – jak jinak než ‘Soukup se vystavuje’. Uvidíte na ní průřez Petrovou dosavadní tvorbou krátkých humorných básní a glos trefujících se často do vztahů mužů a žen.

„V Kavárně co hledá jméno jsem dával dohromady svou poslední sbírku Erekce srdce, proto jsem rád, že tu můžu vystavovat. Třeba se díky tomu to jméno pro kavárnu konečně najde. Už mě štve, jak to furt nemaj,” říká autor.

O autorovi:
Petr Soukup se narodil v roce 1987 v Plzni, od roku 2008 bydlí v Praze, kde působí v uměleckém a reklamním průmyslu. Básně začal psát na počátku puberty, později se začal věnovat i hudebním textům, vymýšlí názvy a slogany pro kohokoli a píše scénáře pro Prima Cool. Jeho standupy jsou založené na černém humoru v propojení s poezií. Doposud vydal 5 sbírek své tvorby 2/3 chlapa, Skecy, Vyšší plevel, Milovat šohaiku a nejobsáhlejší a nejprodávanější Soukupova sbírka Erekce srdce vyšla v závěru loňského roku.