Ano, událost je i pro veřejnost!

Open Call: http://www.expost.space/speedartdating 

 

— Editor: Mgr. Kamil Nábělek Ph.D.

Poslední akce jeho očima

 

— VIP umělcem této edice je prof. Jiří David. Prezentující tvůrci tak budou mít možnost promluvit si o jejich aktuální práci i u jeho stolu a vyslechnout si tak postřehy k jejich tvorbě od přední osobnosti současného českého výtvarného umění.

 

— Původní vystavující a prezejtující umělci:

Brázdil Aleš, Brůha Kryštof, Kalivoda Lukáš, Ondrušková Kateřina, Parasková Ester, Roztočil Jakub, Žák Martin

 

Dnešní doba si žádá moderní nástroje pro efektivní setkávání umělců, teoretiků a sběratelů, ale v neposlední řadě i osobností, které mají potenciál kulturu popularizovat.

Speed Art Dating je specifická varianta rychlého rande, zábavné a moderní metody seznamování tváří v tvář. Sedmá edice proběhnne 17. 6. 2020 od 18 hodin.

 

Během jedné seznamovací akce účastníci ze dvou skupin poznají kolem osmi osob. První skupinou jsou umělci a druhou jsou sběratelé, teoretici a popularizátoři. Co vznikne z jejich setkání je pouze na nich. Sledovat jejich výsledky bude možné na sociálních sítích přes hashtag #speedartdating.

 

Profesionální seznamovací akce, která je sama o sobě vernisáží i performancí se koná pravidelně v pražském kulturním centru Ex Post u Karlova náměstí. Doprovází ji série pravidelných středečních komentovaných prohlídek a setkání s umělci s názvem Mikrodávka kultury v Ex Post.