Než se ponoří do hlubokého spánku, nechají nás vnitřnosti Spooky Butt znovu nahlédnout do svojí duté struktury. Potřetí se v rámci výstavní série zaměříme na aspekt tělesnosti a s ním spojené hrůzy. Budeme-li o těle uvažovat jako o nádobě, kontejneru všeho, z čehož vzniká “já” i “jiné než já”, můžeme rozšířit konceptuální vztah mezi “Tělem” a “Soužitím”. Tento vztah bývá redukován na soužití těl, které je zobecňováno jako “společenské”. Ve třetí kapitole této viscerální imploze chceme prozkoumat její opak: ne sociálnost, která je tvořena jedinci a jejich vzájemnými vztahy, ale společenství, které vytváří jedince.

 

Připojte se k poslední cestě do katakomb, abyste zjistili, zda existuje uspokojivé východisko z tělesného, a položte si otázku, zda jsme skutečně byli v těle celou dobu uvězněni, či šlo spíš o projekci naší mysli, zatímco jsme ve skutečnosti vždy byli součástí většího a spíše nelokalizovaného “já”.

 

𝓟𝓮𝓽𝓻 𝓝𝓪́𝓹𝓻𝓪𝓿𝓷𝓲́𝓴 (𝓒𝓩) / 𝓢̌𝓽𝓮̌𝓹𝓪́𝓷 𝓑𝓻𝓸𝔃̌ (𝓒𝓩) / 𝓛𝓮𝓸𝓷 𝓔𝓲𝓼𝓮𝓻𝓶𝓪𝓷𝓷 (𝓖𝓔) / 𝓢𝓮𝓫𝓪𝓼𝓽𝓲𝓪𝓷 𝓜𝓲𝓽𝓽𝓵 (𝓐𝓣) / 𝓛𝓪𝓾𝓻𝓪 𝓛𝓲𝓷𝓽𝓻𝓾𝓹 (𝓓𝓚/𝓐𝓣) / 𝓛𝓾𝓴𝓪𝓼 𝓟𝓸𝓼𝓱 (𝓐𝓣) / 𝓑𝓸𝓻𝓼𝓸𝓼 𝓛𝓸̈𝓻𝓲𝓷𝓬 (𝓗𝓤) / 𝓟𝓲𝓵𝓵𝓮-𝓡𝓲𝓲𝓷 𝓙𝓪𝓲𝓴 (𝓔𝓔) / 𝓙𝓪𝓷𝓲𝓷𝓪 𝓦𝓮𝓲ß𝓮𝓷𝓰𝓻𝓾𝓫𝓮𝓻 (𝓐𝓣) / 𝓝𝓲𝓴𝓸𝓵𝓪 𝓘𝓿𝓪𝓷𝓸𝓿 (𝓒𝓩) / 𝓐𝓼𝓯𝓪𝓼𝓽 (𝓐𝓣)

 

Vernisáž výstavy proběhne 4. 9. v 18:00, následovat bude hudební program od 20:00 Střed Světa (CZ) & Asfast (AT).