Tvůrčí skupiny jsou novinkou v programu na léto 2020 – celkem tři různé speciální programy k výstavě Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo.

 

Na tvůrčí skupiny se lze hlásit jednotlivě i po skupinách, jsou určeny úplně pro každého – pro děti, dospělé i seniory, pro smíšené rodinné skupinky i pro partu přátel s dětmi. Tvůrčí skupiny kreativním způsobem rozvíjí vnímání jak samotné výstavy, tak i umění jako takového skrze kreativní činnosti a aktivity.

 

Tento typ tvůrčí skupiny vede Natálie Brzoňová a s půllitrem v jedné ruce a zavařovačkou v té druhé se s vaší skupinou projde touhle trochu netradiční výstavou a podívá se s vámi na sklo skrz na skrz. Sklo funguje jako zrcadlo, není to však zrcadlo pouze nás samotných, v odrazu kromě sebe vidíme mnohem víc – ty druhé a jejich příběhy. Společně pak zkusíme zformovat náš vlastní odraz a vytvořit tak otisk naší reality.

 

Natálie Brzoňová vystudovala obory Estetika a kulturní studia a Učitelství estetické výchovy pro střední školy na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. V současné době působí v zóně pro umění 8smička a učí estetickou výchovu na Gymnáziu dr. Aleše Hrdličky a zajímá se o galerijní pedagogiku.

 

Tvůrčí skupiny trvají 90 minut. Vstupné činí 88 Kč, pro rodiny se řídí vstupným shodným s rodinnými výtvarnými dílnami (dospělý + 1 dítě / 88,- Kč, dospělý + 2 děti / 128,- Kč, dospělý + 3 děti / 168,- Kč, dospělý + 4 děti / 208,- Kč, dospělý + 5 dětí/ 248,- Kč). Děti do 8 let – zdarma. Svoje místo si zarezervujte na info@8smicka.com nebo volejte na +420 565 650 906.