Poslední letošní akcí bude workshop a prezentace Terezy Damcové.
V ideálním předvánočním workshopu si můžete ušít svou vlastní bubaččí masku pro sebe nebo své dítě nebo si vyrobit loutku víly Bubačky.
Od 15 hodin bude probíhat workshop (materiály všeho druhu – látky, jehly, nitě si prosím přineste!) a od 17 hodin prezentace Terezčiny tvorby.
Akce probíhá v rámci činnosti Mothers Artlovers a je vhodná i pro děti a veřejná.

https://mothersartlovers.tumblr.com/
http://www.bubacka.cz/

“Jmenuji se Bubačka. Na zátylku mám masitě vyraženo „Made in China. Je mi zhruba devět let(už tři roky), za tu dobu jsem značně votrlá. Bydlim v Komíně, odtud vyrážím na svý průzkumnický cesty po okolí. Nejraději se oblékám v syntetickou leopardí kožešinu. Občas se převlékám do kostýmku Bílého vodníka, někdy zase supluju Frídu kakao dnes Lídu malkao. Mé oblíbené barvy jsou všechny. Ráda poslouchám zvuky rytmické i nerytmické, lahodné sluchu i méně libé. Nejraději mám náhodně objevené skřeky lidí převtělených do krajiny snů v přírodní scenerii u dálnice za městem. Umělce mám taky ráda, když mě baví. Inspirují mě pohádkové představy a hravé ulétávání. Jsem autorem několika obrazově a zvukově ztvárněných, názorně, symbolických proměn-hravých úletů, které zlehka nabrnkávají pradávné, archetypální obrazy dítěte, princezny, matky, dcery,lovkyně upírů dnes zombí, rostliny, zvířete, lásky, města, zahrady, panenky.”