
Martin Wágner – Negativy z popelnice
17. 05. 2025 - 31. 12. 2026
Galerie 4 / Cheb
Galerie 4 zve na vernisáž výstavy Ve městě, která představí tvorbu fotografického klubu Die Fränkischen Lichtmaler (Franští malíři světla) z německého Hofu.
Členové klubu se již deset let věnují fotografii jako prostředku tvůrčího vyjádření a experimentu. Jejich práce zachycují rozmanité podoby městského prostředí a dokazují, že fotografie může být nejen záznamem reality, ale také uměním „malování světlem“.
Přijďte se seznámit s tvorbou autorů, kteří ve svých snímcích hledají nové pohledy na město, jeho atmosféru, architekturu i každodenní život.
