Tomáš Moravansky: Carpet Stories, Online 16. 10. 2020, 18:00

Tomáš Moravanský v rámci rezidence v Galerii XY připravil specifickou prezentaci své tvorby, kterou přizpůsobil pro formát online prostoru. Původně měla prezentace být naživo o tom, co Tomáš dělal předtím, o své tvorbě, ale i tom, co stihnul vymyslet a udělat během rezidence a také o tom, na čem budoucím pracuje.

 

Tomášovi se na kameru nechce mluvit, tak z toho vyjmenovaného si něco odpustí a odprezentuje se jiným způsobem.

 

Toto proběhne ONLINE v pátek 16. 10. 2020 v 18:00 na facebookových stránkách Galerie XY

 

Zatím je Tomáš stále na rezidenci a to do 15. 10. 2020. Zde jej můžete také navštívit nebo odchytit v odpoledních i nočních hodinách (někdy se projde z ateliéru před kavárnu, zapálí si a kouká po lidech, ale jinak nikam moc dál nechodí). Poslední dny své rezidence nabízí i konzultace pro veřejnost v oblasti vizuálního umění, hudby, divadla i performance. Komukoli o čemkoli. “I když máš pocit, že ti to nejde, protože jednou možná může jít.” Pozvěte ho za to na kafe. Nemusíte si s sebou ani nic nosit, “pokud jste zatím ještě nic v životě podle vás neudělali”.

 

Stačí, když napíšete e-mail na: institutinstitut.oz@gmail.com a do předmětu napíšete „Konzultace XY“, nebo mu prostě napište na ten facebook a buďte negativní.

 

A když ne, nezapomeňte se stejně připojit a podívat se na premiérovou prezentaci z jádra rezidence Galerie XY v pátek 16. 10. 2020 v 18:00.

 

FB EVENT