Jsme ArtMap, jedinečný průvodce, díky kterému se snadno zorientujete v současném umění. Spolupracujeme s galeriemi a kulturními institucemi napříč Českou republikou od největších výstavních síní až po nezávislé iniciativy.

Prostřednictvím denně aktualizovaného portálu artmap.cz, týdenních newsletterů a tištěných map, které jsou pro vás zdarma k dostání v galeriích, muzeích, infocentrech, kavárnách či kinech, informujeme o dění na výtvarné scéně v celé republice.

Organizujeme také kulturní akce, vedeme galerii Tapeta, vydáváme vlastní publikace a provozujeme knihkupectví ArtMap zaměřené na uměleckou literaturu.

Společně se spolkem Skutek jsme rozjeli projekt art re use, jehož cílem je vytvořit hlavní komunikační bod v recyklaci, distribuci a transformaci neužitečného galerijního a výtvarného materiálu na užitečný. Základním přínosem je soustředit na jedno místo snahy jednotlivců a institucí, usilujících o zodpovědný přístup k surovinám.

Podpořte činnost ArtMap na darujme.cz!

K čemu Váš příspěvek použijeme?

ArtMap

V současnosti bojujeme se zdražováním materiálu a to se odráží i v tisku ArtMapek. Rádi bychom však zachovali jejich pravidelné vydávání v Praze i v Brně i dostupnost zdarma.

Připravujeme také aplikaci, díky které bude orientace ve všech akcích ještě přehlednější.

Přestože největší zastoupení u nás mají velká centra jako Praha, Brno či Ostrava, snažíme se naší činností mapovat i kulturní iniciativy v regionech a menších městech a obcích. Váš příspěvek nám může pomoci v dalším objevování a mapování kultury na okrajích zorného pole.

Podpořte nás a my vám dále budeme přinášet to nejlepší ze světa umění!

Podpořte činnost ArtMap na darujme.cz!

 

Art re use

Základní funkce skladu uměleckého materiálu jsou sice nastaveny, ale zájem je obrovský a služba potřebuje pomoc, aby fungovala naplno a žádný zahálející materiál neskončil zbytečně na skládce.

  • K čemu váš příspěvek použijeme?
  • K dobudování skladu – stále do něj fouká, někde protéká střecha a není dořešeno vytápění.
  • K doladění aplikace – služba je velice živá a musíme ji denně obsluhovat a zpřehlednit, aby na sto procent plnila svou roli.
  • K rozšíření svozů – prioritou není nákup auta, ale sdílení dopravy v duchu cirkulární ekonomiky.

Podpořte činnost art re use na darujme.cz!

 

Děkujeme za jakoukoliv podporu!