Barbara Holub

VÝSTAVY UMĚLCE

Petra Tůmová – Košile

Do 23. 02. 2019
anyArt / Praha 8

TVARY MYŠLENEK: konceptuální, konstruktivní a lyrické tendence v českém umění z ústeckých sbírek

15. 02. – 1. 04. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Pragovka 2017… With wings

7. 04. – 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jindřich Zeithamml: Cestou

19. 04. – 11. 07. 2017
Výklady AXA / Praha 1

Living Room Art Space: Kateřina Zochová

5. 06. – 15. 07. 2017
Studio ALTA / Praha

Karolína Rossí a Pavel Trnka – Theory of vision

31. 07. – 23. 08. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jiří Valoch / slova tvoří obraz

18. 09. – 2. 11. 2017
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Peter Demek – Status 1

12. 10. – 15. 11. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

Stud

10. 10. 2017 – 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Knap, Lomová, Puchová

18. 10. – 29. 11. 2017
Nová galerie / Praha 2

Tomáš Pospěch: Sluneční město

11. 12. 2017 – 30. 01. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

Pro tebe i pro sebe

20. 02. – 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

IVANA LOMOVÁ

4. 03. – 11. 04. 2018
8gallery / Praha

Computer Graphic Re-visited 2.0

20. 03. – 21. 04. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Malba.tečka nr.1

2 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. – 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. – 19. 05. 2018
Industra Art / Brno-město

Igor Müller: Poslední příroda a ostrov Autonomie

11. 05. – 2. 06. 2018
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Jiří Valenta

23. 05. – 12. 07. 2018
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. – 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. – 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Stanislav Bříza – Hitchhike US

21. 06. – 21. 07. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Skupina: Absence strádání

27. 06. – 30. 08. 2018
Bludný kámen / Opava

Způsoby percepce

16. 07. – 29. 09. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Hrdinské bitky o zítřek

2 - 28. 07. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Sustainable Memories

27. 06. – 28. 07. 2018
Industra Art / Brno-město

Devon Dikeou: Tricia Nixon: Léto roku 1973

27. 06. – 15. 09. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Vltavotýnské symposium drobné grafiky/výstava účastníků

29. 06. – 25. 08. 2018
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

MEZI/AMID JEMS

27. 06. – 21. 07. 2018
Galerie Architektury Brno / Brno

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. – 27. 09. 2018
lítost / Praha

Adam Kencki: Zase doma

28. 08. – 4. 10. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Petr Švolba: Žánrovka

21. 09. – 22. 10. 2018
Galerie XY / Olomouc

Po noci příjde ráno

19. 09. – 13. 10. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Arnošt Paderlík – Retrospektiva

27. 09. – 17. 11. 2018
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Birdcall a soutěž o nejkrásnější fotku Kalvárie

28. 09. – 30. 12. 2018
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Maroš Belák: Čekal jsem velkou věc od chvíle ukrojení chleba

25. 09. – 16. 10. 2018
Galerie FAVU / Brno

Viktória Šoltisová / Madona vo výrobe

7. 10. – 2. 11. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Olof Olson: Lehce v Evropě

1. 10. – 24. 11. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Carolina Dutca: The Places of Violence

5 - 27. 10. 2018
Pragovka Art District / Praha

Peter Demek – Lucerny smrti

Do 1. 11. 2019
Galerie Na shledanou / Volyně

ZUZANA ONDROUŠKOVÁ / V KULATÉM ČTVERCI

15. 06. – 15. 07. 2016
Galerie NF / Ústí nad Labem

Zbytečný úklid

5. 06. – 24. 08. 2013
MeetFactory / Praha 5

Jiří Valoch. Ein Text. Večer konceptualisty

31. 03. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Piotr Bosacki a Josef Mladějovský

9. 09. – 5. 10. 2014
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

THE ANNA KAZANOVA PROJECT

18. 08. – 25. 09. 2012
Galerie Fotografic / Praha

Paralelné územia

8. 01. – 3. 02. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Dana Sahánková – Fragmenty

14. 12. 2016 – 11. 01. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Looking For

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Pro design / Ústí nad Labem

Please Empty Your Wallets

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Medium Loci

14. 11. 2016 – 21. 01. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Michal Zeman – Vzduchoplavec

21. 11. – 21. 12. 2016
Photogether Gallery / Zlín

DESIGN.LIVE! Milan Pekař: Vázy

8. 12. 2016 – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Od Boudníka k dnešku. Česká strukturální grafika

8. 11. – 3. 12. 2016
Galerie Hollar / Praha 1

Grafický kalendář 12 podob vody

5. 12. 2016 – 30. 01. 2017
Památník národního písemnictví / Praha

Filip Beránek: Suggested Post

2. 11. 2016 – 30. 03. 2017
Galerie Mimochodem / Praha

Time After Time

23. 11. 2016 – 7. 01. 2017
MeetFactory / Praha 5

Lovci bouřek

20. 10. – 19. 11. 2016
Industra Art / Brno-město

Tomáš Chadim – Zóna

19. 09. – 5. 11. 2016
Galerie Fotografic / Praha

70 x Jiří Valoch

7. 09. – 8. 10. 2016
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Výstava, která nebude focena

6. 09. – 8. 10. 2016
Pragovka Art District / Praha

PAS : Můžem, ale nevíme jak.

2 - 29. 09. 2016
Karlin Studios / Praha 8

69. Umělecký salon v Poličce – absolventi Akademie výtvarných umění v Praze 2016

9. 09. – 29. 11. 2016
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Nevím, jak tohle dopadne

4. 09. – 15. 10. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Za hranicí odrazu

15. 09. – 24. 11. 2016
Nau Gallery / Praha 3

Když se textile stáva tvarem

2. 09. – 21. 10. 2016
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jindřich Zeithamml / Souznění

6. 08. – 23. 09. 2016
Galerie Dům / Broumov

Figura v pohybu

12 - 23. 07. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

David Možný – Blind Spot

24. 06. – 12. 08. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

Pavel Trnka: Figura Mašina

22. 06. – 9. 07. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Stanislav Bříza / Hitchhike US

17. 06. – 7. 07. 2016
PageFive / Praha 7

Kateřina Zochová: Oči ti přetékají, víčka ale nepřivíráš

2. 06. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Adam Štech: Tragikomedie

2. 06. – 16. 07. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Dana Sahánková – Vertikála šerosvitu

3. 06. – 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Dana Sahánková / Bez rozdílu sami

11. 05. – 13. 08. 2016
Výklady AXA / Praha 1

Letokruhy chaosu

27. 04. – 28. 05. 2016
Galerie Alternativa / Jihlava

Alžběta Jungrová – Imaginarium

11. 04. – 13. 06. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

FRANTIŠEK KOWOLOWSKI – TERITORIUM 199

8. 04. – 28. 05. 2016
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

BESÍDKA

21. 03. – 22. 04. 2016
Kontext / Jihlava

Tomáš Pospěch – Pěstitelské a kurátorské práce

29. 03. – 21. 04. 2016
Photogether Gallery / Zlín

Tomáš Pospěch / Zemědělské práce

24. 02. – 24. 03. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Jaroslav Beneš: SÉRIE L.D.

23. 02. – 9. 03. 2016
Galerie Pecka / Praha

AKT 2016

10. 02. – 16. 03. 2016
Nová galerie / Praha 2

Pavel Trnka – Figural Animal

14. 01. – 17. 02. 2016
Galerie Kotelna / Říčany

PRELIMINARY SADNESS

18. 12. 2015 – 5. 03. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Sonberk všemi smysly — VÍNO, ARCHITEKTURA, VÝTVARNÉ UMĚNÍ

13. 10. 2015 – 15. 01. 2016
Galerie Lucerna — Prostor pro současné umění / Praha 1

OČI TI PŘETÉKAJÍ, VÍČKA ALE NEPŘIVÍRÁŠ

27. 10. – 30. 11. 2015
Galerie Mladých

Jak Stratil stratil strast a našel lásku

19. 10. – 15. 11. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Moon Art. Současná turecká malba.

17. 10. – 19. 12. 2015
Papírna Plzeň / Plzeň

Filip a Matěj Smetanovi: Milníky

20. 09. – 24. 10. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Cena EXIT 2015

8. 09. – 13. 10. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Tak blízko tak daleko

23. 09. – 10. 10. 2015
Galerie Fotografic / Praha

DRUHÁ SMRT GEORGE MALLORYHO

15. 09. – 24. 10. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Předtím, teď, potom

19. 09. – 19. 10. 2015
Bludný kámen

Miloslav Moucha, Jindřich Zeithamml

9. 09. – 8. 10. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. – 2. 10. 2015
TIC Galerie / Brno

Tereza Černá – Mystery garden

3 - 29. 09. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

JIŘÍ VALOCH / SLOVA

18. 08. – 2. 10. 2015
Fait Gallery / Brno

Ivana Lomová – Prázdno

3. 09. – 17. 10. 2015
Galerie Václava Špály / Praha 1

Zakázka č. 39

20. 07. – 21. 08. 2015
Kontext / Jihlava

Adéla Marie Jirků / PIKNIK

30. 06. – 31. 08. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

instalace Jiné vize 2014 a LUHOvaném Vincentovi

9 - 11. 07. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Luhačovice

Výstava obrazů a kreseb bratří Jiřího a Jaroslava Macků

26. 06. – 24. 07. 2015
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Pavel Trnka: MIX 2015

24. 06. – 29. 08. 2015
Důl Michal / Ostrava

Vesnice je svět

17. 06. – 29. 08. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

O tom, co jsem dělal venku

25. 06. – 10. 09. 2015
Galerie Valchařská / Brno

Emmanuel Guibert: Alanova válka

5 - 28. 05. 2015
Galerie Evropského domu / Plzeň

Od podlahy

22. 04. – 19. 05. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

TICHO [dočasná analýza]

11. 04. – 9. 05. 2015
Industra Art / Brno-město

Jehla v kupce sena

7 - 29. 04. 2015
Topičův salon / Praha 1

Předvelikonoční bublina

14. 03. – 17. 04. 2015
Galerie Krása / Brno-město

uvidět, prožít… 4 pojetí figury

29. 01. – 11. 04. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ivana Lomová – Obrazy z ložnice

27. 01. – 26. 03. 2015
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Zemědělské práce: Sluneční město

9 - 29. 01. 2015
Školská 28 / Praha 1

Svatyně desetitisíce prosebníků – Aleš Roleček

21. 12. 2014 – 15. 01. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Möbiova páska

2 - 29. 03. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

VYPRÁVĚNÍ

10. 12. 2014 – 17. 01. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Jiné vize 2014

3 - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Ways of Something

3. 12. 2014 – 9. 01. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. – 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Made in Fabrik

29. 10. – 2. 12. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

RUCE

22. 09. – 29. 10. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

ČLOVĚK A DUCH: umění, architektura

13. 09. 2014 – 16. 01. 2015
Klášter Roudnice / Roudnice nad Labem

Filip a Matěj Smetanovi: Fototektonika

2 - 25. 09. 2014
Fotograf Gallery / Praha 1

Tereza Černá – Castle of Mirrors

10. 07. – 13. 08. 2014
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

Oheň-Hlína-Led: Václav Šerák a žáci

25. 06. – 13. 09. 2014
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha 1

Noreen Loh Hui Miun – Beneath the Surface

2. 06. – 29. 09. 2014
Galerie Polagraph / Praha 3

COMING TO REALITY

2. 07. – 21. 09. 2014
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

22:22 2

17. 06. – 18. 07. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Nadaleko

14. 04. – 5. 05. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

KONFERENCE

24. 10. – 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Brno Art Open 2013

11. 06. – 30. 08. 2013
Dům umění města Brna

CO?

27. 02. – 22. 03. 2012
Galerie KIV / Praha 8

Green

4 - 31. 07. 2011
Galerie Califia / Horažďovice

REkonstrukce

23. 04. – 20. 05. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Sinfonia domestica

9. 01. – 26. 02. 2013
TIC Galerie / Brno

Zaklínadlo

22. 03. – 28. 04. 2011
Galerie Mladých

Škála

15. 10. – 16. 11. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Konfrontace AM1

29. 06. – 22. 07. 2012

Fórum mladé umění Česká republika – Bavorsko 2013

12. 06. – 10. 07. 2013
Galerie města Plzně / Plzeň

Monochrom

23. 01. – 28. 02. 2012
Školská 28 / Praha 1

ARCHITEKTOVO BŘICHO

30. 06. – 16. 07. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

8 evropských konkretistů

16. 02. – 19. 04. 2014
Galerie Žaloudek / Praha 1

Cvičná uměnověda

9. 01. – 26. 02. 2013
Galerie Kabinet (tic)

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. 02. – 1. 03. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Jaroslav Beneš: Fotografie

10. 10. – 9. 11. 2013
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava 1

Rodinné promluvy

5. 06. – 25. 08. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Já je někdo jiný

6 - 22. 06. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Cena kritiky za mladou malbu – 5. ročník

23. 01. – 25. 02. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Tala

9 - 29. 06. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Nástěnky

15. 01. – 8. 02. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Area Code

19. 01. – 5. 02. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Místo obrazu

15. 10. – 12. 11. 2013
Galerie FAVU / Brno

Kateřina Zochová – Jaromír Hárovník + deset neznámých kapel: VEČER SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

26. 05. – 8. 06. 2012
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Poslední Atlantiďan

18. 01. – 11. 02. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

ZVUKOVÉ PRAHY

4 - 29. 06. 2011
Galerie KIV / Praha 8

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. – 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Ve vlaku – Ivana Lomová

9. 01. – 11. 03. 2013
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Takhle to dál nejde

7 - 29. 01. 2011
ETC. Galerie / Praha 2

NO COMMENT? VOL. 2

8. 10. – 19. 11. 2013
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Vidím horu, první věta čínsky

30. 04. – 3. 05. 2012
Galerie 207 / Praha 1

STŘEDOČEŠI V GATE – PRODEJNÍ VÝSTAVA STŘEDOČESKÝCH UMĚLCŮ

4. 06. – 24. 08. 2013
GATE Galerie / Praha 1

PORTRÉTY LEVÉ FRONTY

5 - 18. 12. 2011
Galerie Fotografic / Praha

FRANTIŠEK LOZINSKI o.p.s. – ŠÉF

15. 05. – 22. 06. 2011
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Houpačka

13. 03. – 19. 04. 2014
Kompot / Ústí nad Labem

DOMÁCÍ KRAJINY

20. 12. 2012 – 13. 01. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Edice 5

8. 12. 2010 – 5. 02. 2011
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. – 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Hromada a jiné molitany

27. 04. – 22. 05. 2012
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Berg

4 - 24. 04. 2013
Školská 28 / Praha 1

KW – Othová

29. 09. – 19. 11. 2011
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Blue Light Tonite

28. 04. – 5. 06. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

5x5x5 – Čich

11. 02. – 6. 03. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

NÁMAHA ČLOVĚKA OBOHACUJE

14. 11. – 8. 12. 2012
Galerie AMU / Praha 1

Krajina – zahrada

3. 11. 2010 – 26. 01. 2011
Mázhaus a nadzemí / Brno

Proces

15. 08. – 14. 09. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Metafyzická plastika

21. 05. – 21. 06. 2012
Topičův salon / Praha 1

Výstava PSÍ DNY Jakuba Hubálka a Aleše Brázdila

17 - 29. 03. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Sloupy a drahé kamení

22. 09. – 5. 11. 2011
Galerie Laboratorio / Praha 7

Tibet – Krajina mýtů a legend

17. 05. – 29. 06. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

BRATŘI VE ZBRANI

11. 12. 2013 – 4. 01. 2014

Mimo formát v Altánu

16 - 21. 10. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

1:1

29. 10. – 21. 11. 2010
ETC. Galerie / Praha 2

Dech Tradice

16 - 31. 07. 2013
Galerie Jelení / Praha

Universum

19. 04. – 28. 05. 2012
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

6. Cena kritiky za mladou malbu

30. 01. – 23. 02. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Tichá rezistence

13 - 29. 10. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Politika je Život je Umění

10. 05. – 4. 06. 2011
Dům umění města Brna / Brno

Čtveřice

13. 12. 2013 – 14. 01. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

My place

4 - 15. 09. 2012
Trafačka / Praha 9

DIAMANTOVÁ TĚLA, 4 + 4

3 - 14. 10. 2010
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Tereza Černá: Vzdušné války

3. 07. – 3. 08. 2013
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

František Kowolowski: Vratká sdělení

19. 04. – 19. 05. 2012
Galerie 3×3 / Liberec

Každý den něco ztratit

22. 05. – 19. 06. 2014
Fotograf Gallery / Praha 1

František Lozinski o.p.s.: Nová doba

14. 01. – 7. 02. 2013
Galerie města Třince / Třinec

Rudolf Steiner a současné umění / Myslet bez konce

15. 06. – 11. 09. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Fotografie

3. 05. – 11. 06. 2011
Dům umění města Brna / Brno

PŘILETĚL NA OSNOVĚ

31. 10. – 24. 11. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Michelle Siml – Tajemství veřejné řeči těla

2 - 27. 09. 2012
Artwall Praha 7 / Praha 7

Papírový hlavy

16. 09. – 3. 10. 2010
Trafačka / Praha 9

Rozostřené rozhraní

25. 06. – 22. 08. 2013
Kvalitář / Praha 1

Wendelien van Oldenborgh – Horizontal

29. 03. – 2. 06. 2012
Tranzitdisplay / Praha 2

Bílá tma

29. 04. – 1. 06. 2014
ETC. Galerie / Praha 2

Tomáš Pospěch ….Kurátorská práce / Reloaded

17. 01. – 27. 02. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Podle Slavíka / ga

8. 05. – 6. 08. 2011
galerie sam83 / Česká Bříza

KATEŘINA ZOCHOVÁ (CZ), TOMÁŠ HRŮZA (CZ): V KOSTCE

5 - 23. 11. 2013
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

IN LOCO FABRIKA

31. 07. – 31. 08. 2012
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Budoucnost budoucnosti

29. 07. – 22. 10. 2010
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Jakub Hubálek a Aleš Brázdil: Terminál

24. 06. – 14. 09. 2013
Galerie Mimochodem / Praha

Depositum

20. 03. – 26. 05. 2012
Dům umění / Ostrava

Editions of light. Lunchmeat festival a/v exhibition.

21 - 26. 04. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Druh-Druhy

14. 01. – 18. 02. 2013
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Barvy Colours Farben Colori

12 - 27. 07. 2011
Galerie Kabinet T. / Zlín

AKCE UMĚLCE

Vernisáž Petra Tůmová – Košile

25. 01. – 23. 02. 2019 / 17:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

HABEN UND BRAUCHEN: Inga Zimprich + Malá škola prekarizované práce

24. 03. 2017 / 17:00
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Ivana Zochová: Room-mate, Studenti ateliéru Přírodní materiály: Situace

20. 04. 2017 / 14:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Jindřich Zeithamml: Cestou

19. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Výklady AXA / Praha 1

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Living Room Art Space: Kateřina Zochová

6. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

Jan Zahradníček, Veronika Vlková – Ježíškova košilka

15. 06. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Pragovka Art Summer Opening II

31. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Karolína Rossí a Pavel Trnka – Theory of vision

1. 08. 2017 / 17:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

František Kowolowski – This body belongs to art

11. 09. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Jiří Valoch / slova tvoří obraz

19. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Computer Graphic Re-visited

5. 10. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. – 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Peter Demek – Status 1

12. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Stud

10. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Peter Demek – Status 1 – Komentovaná prohlídka

10. 11. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nevan Contempo / Praha 3

Peter Demek – Status 1 – Mikroperformance

10. 11. 2017 / 19:00 / Ostatní akce
Nevan Contempo / Praha 3

Komentovaná prohlídka výstavy KNAP, LOMOVÁ, PUCHOVÁ

11. 11. 2017 / 13:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

JAN KŘÍŽEK A UMĚLECKÁ PAŘÍŽ 50. LET Breton, Duvillier, Dubuffet, Picasso… & Foyer de l´art brut

13 - 27. 11. 2017 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav

Tomáš Pospěch: Sluneční město

11. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Pavel Trnka „Figura krajina“

18. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Estetika prostoru & Prostor estetiky II.

24. 01. – 23. 05. 2018 / 18:00
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy „Figura Krajina“

1. 02. 2018 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

IVANA LOMOVÁ

5. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Computer Graphic Re-visited 2.0

20. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Kolben Open 5

7. 04. 2018 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Audiogramy

19. 04. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 10

Art Bazaar na Pragovce

20. 05. 2018 / 08:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Igor Müller: Poslední příroda a ostrov Autonomie

11. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Jiří Valenta

24. 05. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Igor Müller: Poslední příroda a ostrov Autonomie

1. 06. 2018 / 14:00 / Komentované prohlídky
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Stanislav Bříza – Hitchhike US

21. 06. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Skupina: Absence strádání

28. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Způsoby percepce

17. 07. 2018 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Sustainable Memories

27. 06. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Devon Dikeou: Tricia Nixon: Léto roku 1973

28. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Vltavotýnské symposium drobné grafiky/výstava účastníků

29. 06. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

MEZI/AMID JEMS

28. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

Hrdinské bitky o zítřek

3. 07. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19 - 20. 07. 2018 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Adam Kencki: Zase doma

29. 08. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Petr Švolba: Žánrovka

21. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Beuys: Jediná filmová projekce v Praze

10. 09. 2018 / 18:30 / Ostatní akce
ArtMap / Praha 1

Po noci příjde ráno

19. 09. 2018 / 17:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Arnošt Paderlík – Retrospektiva

27. 09. 2018 / 15:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

51. ČIN: Stanislav Poruba

5. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Vít Janota Chodec po periferiích reality

2. 10. 2018 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Guntar Kravis: The Camera Loves You

4. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Café Flexaret / Brno

Maroš Belák: Čekal jsem velkou věc od chvíle ukrojení chleba

26. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Viktória Šoltisová / Madona vo výrobe

8. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Olof Olson: Lehce v Evropě

2. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Carolina Dutca: The Places of Violence

5. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Ženy a jiná dobrodružství Bohumila Konečného

4. 10. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Zuzanka a její svět – Bohumil Konečný aka Bimba

31. 10. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Západ není západ. Umělecká kritika a vymezení západu

11. 10. 2018 / 16:00
INI Project / PROSTOR / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Žánrovka

24. 10. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie XY / Olomouc

Peter Demek – Lucerny smrti

3. 11. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

Tomáš Pospěch — Zemědělské práce / Slušovice

4. 12. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Zbytečný úklid

5. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – Betlémská Kulturní Noc

6. 09. 2012 / 06:30 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Piotr Bosacki a Josef Mladějovský

9. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

THE ANNA KAZANOVA PROJECT

18. 08. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Derniéra výstavy Marta Morice, Petra Gupta. S tiskem

18. 02. 2017 / 13:30 / Komentované prohlídky
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice and Vltavou

Paralelné územia

9. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Dana Sahánková – Fragmenty

15. 12. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Looking For

7. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Please Empty Your Wallets

7. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jak to vlastně bylo

7. 12. 2016 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Bflmpsvz // Hitchhike US

8. 12. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Pionýři a roboti

15. 12. 2016 / 19:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

KINO Rudolfinum: Debata a promítání s režisérem Petrem Weiglem

25. 11. 2016 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Michal Zeman – Vzduchoplavec

22. 11. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

DESIGN.LIVE! Milan Pekař: Vázy

8. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Grafický kalendář 12 podob vody

6. 12. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Památník národního písemnictví / Praha

Divadlo utlačovaných: Strop, Láska a Placebo

23. 11. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
Tranzit / Praha

Hlavou dolů…nohama vzhůru

15. 11. 2016 / 15:00
Akt práce / Praha

Rallye Dresden-Ostrava a zpět / Rallye Dresden-Ostrau und zurück

17. 11. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 13 / Ostrava

Filip Beránek: Suggested Post

2. 11. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Veřejný dům MeetFactory

24. 11. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Lovci bouřek

20. 10. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Loni v Marienbadu I komentovaná prohlídka s Petrem Nedomou

20. 10. 2016 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Vernisáž / Komentované prohlídky / Otevřené ateliéry MeetFactory

11. 10. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Tomáš Chadim – Zóna

20. 09. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Beauty and the Right to the Ugly

3. 10. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Výstava, která nebude focena

7. 09. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kurátorská prohlídka výstavy Smích a zapomnění v MeetFactory

9. 09. 2016 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

PAS : Můžem, ale nevíme jak.

2. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

69. Umělecký salon v Poličce – absolventi Akademie výtvarných umění v Praze 2016

10. 09. 2016 / 12:00 / Vernisáže
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Za hranicí odrazu

15. 09. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Když se textile stáva tvarem

2. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Výživa

23. 09. 2016 / 08:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Výživa

9. 09. 2016 / 08:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Komentovaná prohlídka výstavy “Figura v pohybu”

20. 07. 2016 / 14:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Rudolf Samohejl // Hra

16. 07. 2016 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Figura v pohybu

12. 07. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Kurt Gebauer: Vyhnání z ráje III

14. 07. 2016 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Komentovaná prohlídka výstavy Figura mašina

7. 07. 2016 / 14:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Výživa

24. 06. 2016 / 08:00
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

David Možný – Blind Spot

24. 06. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Pavel Trnka: Figura Mašina

22. 06. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Stanislav Bříza / Hitchhike US

17. 06. 2016 / 17:00 / Vernisáže
PageFive / Praha 7

Galerijní noc České Budějovice

3. 06. 2016 / 07:00 / Ostatní akce
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Kateřina Zochová: Oči ti přetékají, víčka ale nepřivíráš

3. 06. 2016 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Adam Štech: Tragikomedie

2. 06. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Stereoeditions / Kateřina Zochová

25. 05. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Dana Sahánková – Vertikála šerosvitu

4. 06. 2016 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Imaginace ve fotografii

4 - 8. 06. 2016 / 09:00
Leica Gallery Prague / Praha 1

Dana Sahánková / Bez rozdílu sami

11. 05. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Výklady AXA / Praha 1

Fotofestival Uničov 6

13 - 15. 05. 2016 / 15:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Galerie Luxfer

3. 05. 2016 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Letokruhy chaosu

28. 04. 2016 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Komentovaná prohlídka výstav Vertikální gradace a Tušení světla

28. 04. 2016 / 16:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

9 - 10. 04. 2016 / 15:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Alžběta Jungrová – Imaginarium

11. 04. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Výživa

8. 04. 2016 / 08:00
Moravská galerie v Brně / Brno

Autorská komentovaná prohlídka výstavy “KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ.”

7. 04. 2016 / 15:30 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

FRANTIŠEK KOWOLOWSKI – TERITORIUM 199

8. 04. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

33. ČIN. Hrdinná dojnice gorila a její víceúčelové prsy.

1. 04. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

BESÍDKA

22. 03. 2016 / 16:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Tranzitdisplay

22. 03. 2016 / 15:10
Galerie 207 / Praha 1

Tomáš Pospěch – Pěstitelské a kurátorské práce

30. 03. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Jan Patočka: O duši a politice / promítání filmu Borise Jankovce

14. 03. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
Prototyp / Praha 7

Vernisáže výstav Milana Housera, Roberta V. Nováka a Svatopluka Sládečka s Davidem Krausem

8. 03. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Jaroslav Beneš: SÉRIE L.D.

23. 02. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pecka / Praha

Pavel Trnka – Figural Animal

14. 01. 2016 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Kotelna / Říčany

Irena Šťastná: Žvýkání jader

13. 01. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

PRELIMINARY SADNESS

18. 12. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

HateFree Art

12. 01. 2016 / 19:15 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

OČI TI PŘETÉKAJÍ, VÍČKA ALE NEPŘIVÍRÁŠ

27. 10. 2015 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých

Exakta

19. 10. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Jak Stratil stratil strast a našel lásku

20. 10. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Moon Art. Současná turecká malba.

17. 10. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Papírna Plzeň / Plzeň

Malamut 2015 – mezinárodní festival akčního umění

6 - 8. 10. 2015 / 14:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Tomáš Lahoda

23. 09. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prostor 228 / Liberec

Filip a Matěj Smetanovi: Milníky

21. 09. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Sympozium Umění a odpad/ Odpad a umění

18. 09. 2015 / 09:00 / Ostatní akce
Art Space NOV / Pardubice

Sympozium Umění a odpad/ Odpad a umění

20. 09. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Art Space NOV / Pardubice

Tak blízko tak daleko

24. 09. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

DRUHÁ SMRT GEORGE MALLORYHO

16. 09. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Komentovaná prohlídka výstavy se sochařem Jindřichem Zeithammlem a teoretikem Karlem Srpem

24. 09. 2015 / 15:30 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Předtím, teď, potom

20. 09. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Miloslav Moucha, Jindřich Zeithamml

9. 09. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. 2015 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Tereza Černá – Mystery garden

3. 09. 2015 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

jiné vize 2014 na open air festivalu letiště

14. 08. 2015 / 16:50 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Hranice

Zakázka č. 39

21. 07. 2015 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Cheap Art for Bad Times Performance

16 - 19. 07. 2015 / 08:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Adéla Marie Jirků / PIKNIK

1. 07. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Výstava obrazů a kreseb bratří Jiřího a Jaroslava Macků

27. 06. 2015 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Důvody a důsledky „negativního vystavování“

18. 06. 2015 / 16:00
Kvalitář / Praha 1

MIX 2015

24. 06. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Důl Michal / Ostrava

Vesnice je svět – komentovaná prohlídka a diskuse s umělci

25. 06. 2015 / 15:00
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Vesnice je svět

18. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

O tom, co jsem dělal venku

25. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Emmanuel Guibert: Alanova válka

5. 05. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Evropského domu / Plzeň

Od podlahy

22. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

TICHO [dočasná analýza]

11. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Igor Zhoř a cesty k umění

11. 03. 2015 / 09:30
Týden výtvarné kultury / Brno

Ivana Lomová – Komentovaná prohlídka výstavy Obrazy z ložnice

19. 02. 2015 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Poezie. Zvuk. Performance.

16. 02. 2015 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

paf: jiné vize 2014 ve studiu béla

30. 01. 2015 / 19:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Praha 1

Ivana Lomová – Obrazy z ložnice

28. 01. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Zemědělské práce: Sluneční město

8. 01. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

Dernisáž

31. 12. 2014 / 23:00 / Vernisáže
Klášter Roudnice / Roudnice nad Labem

Vyprávění

10. 12. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

PAF 2014: Ways of Something

4. 12. 2014 / 15:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Made in Fabrik

29. 10. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Kateřina Zochová: Komentovaná prohlídka a galerijní jóga

21. 10. 2014 / 15:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Festival

RUCE

23. 09. 2014 / 15:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Kateřina Zochová: Dozvuk

11. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

Filip a Matěj Smetanovi: Fototektonika

2. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Dozvuk: autorská prohlídka výstavy s cvičením jógy

21. 10. 2014 / 15:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

Zvukové performance

6. 09. 2014 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

Přednášky Filip Lagiewka, Robin Winogrond a Rikke Juul Gram

5. 09. 2014 / 17:00
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

VYTVRZENÍ 03 performanční festival

16. 07. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

VYTVRZENÍ 03 performanční festival

14 - 16. 07. 2014 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Umakart Brno / Brno

Tereza Černá – Castle of Mirrors

11. 07. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

OPEN STUDIO: OPEN GROUP (UKR): KDE JE MOJE GALERIE?

30. 06. 2014 / 16:00 / Ostatní akce
Karlin Studios / Praha 8

COMING TO REALITY

1. 07. 2014 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Kateřina Zochová: Každý den něco ztratit – prezentace diplomové práce

18. 06. 2014 / 15:30 / Ostatní akce
Galerie 209 / Brno

Milan Kohout – svoboda ne svoboda

18. 06. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Já je někdo jiný

7 - 6. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Depositum

20. 03. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění / Ostrava

NULLA DIES SINE LINEA

26 - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Nástěnky

15 - 14. 01. 2013 / 19:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Live!

15 - 14. 03. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

KATEŘINA ZOCHOVÁ (CZ), TOMÁŠ HRŮZA (CZ): V KOSTCE

6. 11. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Rodinné promluvy

5 - 4. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

CO?

27 - 26. 02. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Houpačka

13 - 12. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Kompot / Ústí nad Labem

Ve vlaku – Ivana Lomová

9. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Fundamenty & Sedimenty / Vzpoura hraček 2011

19 - 18. 04. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Městská knihovna, 2. patro

Škála

15 - 14. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Kateřina Zochová – Jaromír Hárovník + deset neznámých kapel: VEČER SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

26 - 25. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Otevřené ateliéry

6. 05. 2013 / 16:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Platonov je darebák! – A. P. Čechov

3. 03. – 3. 02. 2012 / 18:00 / Ostatní akce
Divadlo Na zábradlí / Praha 1

5x5x5 – Čich

12. 02. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Malá galerie / Ústí nad Labem

Diskuse a projekce: Dokumentární film Dany Levy:No Man's Language

15. 01. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2 - 1. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Jaroslav Beneš: Fotografie

10 - 9. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava 1

Projekce filmu Tirdada Zolghadra

22. 05. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Berg

4 - 3. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

Poslední Atlantiďan

18 - 17. 01. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

BRATŘI VE ZBRANI

11 - 10. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže

DOMÁCÍ KRAJINY

19 - 18. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Area Code

19 - 18. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

NO COMMENT? VOL. 2

8. 10. 2013 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Fotofestival Uničov / Fotbal

5 - 4. 05. 2012 / 12:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

Situace 36: Filip Smetana

7 - 6. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

AUKCE PRO GREEN DOORS O.S.

31. 01. 2012 / 16:30 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Čtveřice

13 - 12. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

NÁMAHA ČLOVĚKA OBOHACUJE

14 - 13. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Takhle to dál nejde

7 - 6. 01. 2011 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

Vidím horu, první věta čínsky

30. 04. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Kateřina Zochová: Každý den něco ztratit

22 - 21. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

6. Cena kritiky za mladou malbu

31 - 30. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Jiří Valoch -čtení, Sue Tompkins – performance /doprovodný večer výstavy The Waste Land

11 - 10. 10. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22 - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Mimo formát v Altánu

16. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Edice 5

8 - 7. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Proces

15 - 14. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Llorenç Barber, Monserrat Palacios: Hlas a zvony a Orloj snivců

28 - 27. 05. 2012 / 17:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Nevím, zda tě to zajímá, ale píšu to pro případ, že tě to bude zajímat později.

31 - 30. 05. 2014 / 14:00 / Ostatní akce
Studio Hrdinů / Praha 7

34 x VŠUP – Teorie a dějiny umění

24. 01. 2013 / 16:00
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

WORKSHOP “Jak nahrávat a zpracovat terénní nahrávky”

15 - 14. 06. 2011 / 16:00
Galerie KIV / Praha 8

Lenka Sýkorová uvádí Milana Kohouta / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

9 - 8. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

My place

4 - 3. 09. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

42:43asi (live)

10 - 9. 11. 2010 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Dech Tradice

16 - 15. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Hromada a jiné molitany

27 - 26. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Bílá tma

29 - 28. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

František Lozinski o.p.s.: Nová doba

15 - 14. 01. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Zvuky na mapě města

8 - 7. 06. 2011 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Lenka Sýkorová uvádí Milana Kohouta / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

9 - 8. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

42:43asi (live)

27 - 26. 10. 2010 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Rozostřené rozhraní

25 - 24. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

PROJEKTOR#7

26 - 25. 04. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Editions of light. Lunchmeat festival a/v exhibition.

22 - 21. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Tomáš Pospěch ….Kurátorská práce / Reloaded

17 - 16. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Situace 5

16. 05. 2011 / 22:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6 - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Počátkem může být nula

18 - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Jakub Hubálek a Aleš Brázdil: Terminál

25 - 24. 06. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Alexander Kluge in Prague

16 - 18. 05. 2012 / 22:00 / Ostatní akce
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

REkonstrukce

23 - 22. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Sinfonia domestica

9 - 8. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Podle Slavíka / ga

7. 05. 2011 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6 - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Wendelien van Oldenborgh: Bete & Deise

22. 08. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Fórum mladé umění Česká republika – Bavorsko 2013

13 - 12. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Plzně / Plzeň

František Kowolowski: Vratká sdělení

20 - 19. 04. 2012 / 18:30 / Vernisáže
Galerie 3×3 / Liberec

Umění, kterému nikdo nerozumí není umění/ komentovaná prohlídka

28 - 27. 03. 2014 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Cvičná uměnověda

9 - 8. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet (tic)

Chlapec a paprsek

15. 04. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

ONDŘEJ BOUŠEK: PŘILETĚL NA OSNOVĚ

30 - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Konfrontace AM1

29. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Horní konírna

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×