Jan Kaplický

VÝSTAVY UMĚLCE

M1: Matěj Pokorný & Jan Štulíř – Mise Julius Silver

Do 3. 12. 2019 19:00
Galerie Sklad M1 / Praha 7

GIRL AND THE SUN

15. - 22. 10. 2019
Galerie 207 / Praha

Kvodlibet / Quodlibet, curated by Karel Císař

15. 11. 2019 - 11. 01. 2020
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Anna Hulačová – Rezidua kolektivizace

Do 15. 11. 2019
Galerie Pitevna / Brno-město

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. - 11. 11. 2019
Festival Kukačka / Ostrava-město

Nothing New Under the Sun

21. 09. - 4. 11. 2019
Světova 1 / Praha 8

Sofie Švejdová | Andreas Schmitten

Do 23. 11. 2019
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Michal Bauer – Naslouchat obrazem

6. 09. - 13. 10. 2019
Nezávislá iniciativa / Zlín

Jiří Myszak: Reminiscence

31. 08. - 25. 09. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Alice Nikitinová

23. 07. - 21. 10. 2019
Okoširoko / České Budějovice

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

12. 07. - 4. 08. 2019
Garage Gallery Karlin / Praha

Michal Bačák: Ilustrace

21. 07. - 1. 09. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

CHŮZE V ŠERU — Alžběta Skálová

28. 06. - 14. 09. 2019
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. - 19. 07. 2019
White Pearl Gallery / Praha

Tomáš Bryscejn – Raiders From the Interspace Vol. 5

2. 05. - 10. 04. 2019
Galerie 209 / Brno-město

Kateřina Olivová: Nora The Sequel

20. 04. - 31. 05. 2019
Galerie Garáž / Zlín

Sympozium ilustrace

14. - 28. 04. 2019
Galerie Dům / Broumov

HAKONIWA GARDEN

27. 03. - 3. 04. 2019
Galerie Podlaha / Ostrava

Kateřina Olivová: Nocturnal Animals

15. 03. - 31. 05. 2019
Galerie Nonstrop / Jihlava

Markus Proschek and Rudolf Samohejl: KAYFABE

16. 03. - 4. 05. 2019
SVIT / Praha

Pavel Topáš Jasanský

12. 03. - 12. 04. 2019
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Terezka Divišová a Karel Štědrý: Krásně vyladěnej prostor

2. - 31. 03. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

1. 03. - 12. 05. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Jiří Procházka _ Making Memories Making Monuments

16. - 25. 02. 2019
White Pearl Gallery / Praha

Plastic Heart

15. 02. - 14. 04. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Compassion Fatigue

1. - 17. 02. 2019
Galerie AMU / Praha 1

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. - 10. 03. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Tomáš Zumr – Modrá smrt / Narcis

16. 01. - 15. 02. 2019
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Robert Šalanda: Extrémní realizmus

18. 01. - 24. 02. 2019
Trafo Gallery / Praha

Intervence #4: Anna Hulačová – Přestávky mezi směnami

9. 03. - 24. 06. 2017
Společnost Jindřicha Chalupeckého

Ko-shické metro

1. 03. - 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Vilém Duha

19. 04. - 19. 05. 2017
SOLO offspace / Brno

Robert Šalanda: Nadějná kompozice

8. 06. - 22. 07. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

METAMORPHOSIS

5. 06. - 8. 07. 2017
SVIT / Praha

Rána z opuštění démona

6. - 29. 06. 2017
Monomach / Brno-město

Rudolf Samohejl – Federace vztahů

15. 06. - 20. 07. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

Martina Smutná: Prohra

30. 06. - 29. 07. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohanec

6. 09. - 21. 10. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Výstava výtvarné skupiny CLAN a koncert

6. - 30. 10. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Léčení

10. 11. - 19. 12. 2017
Nau Gallery / Praha

Alice Nikitinová: Někdy na AVU

15. 11. - 13. 12. 2017
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Michaela Roudnická – Pevná linka

6. - 21. 12. 2017
Industra Art / Brno-město

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Poslední krtonožka

14. 12. 2017 - 8. 01. 2018
Galerie Umakart / Brno-město

Anna Hulačová & Jana Vojnárová: Paralelní pozdravy

15. 01. - 15. 02. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Martina Smutná: Společně pokosíme, vymlátíme a odevzdáme

26. 02. - 14. 04. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Krajina rovina

30. 01. - 31. 05. 2018
Galerie Valchařská / Brno

Jan Martinec: How to stop watching a video that never ends

20. 02. - 14. 04. 2018
Karlin Studios / Praha 8

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Escatología

6. 03. - 7. 04. 2018
Kontext / Brno-město

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. - 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Lyuben Petrov – Fata Morgana

7. 04. - 8. 09. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

RESURRECTION

1. 04. - 14. 05. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Malba.tečka nr.2

23. 04. - 19. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Martin Matoušek: No limits / The White Room

23. 04. - 19. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Michal Ožibko: Out There Somewhere

24. 05. - 26. 06. 2018
Galerie 4MAT / Tábor

REALITY SHOW

7. 06. - 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Médea/ Martina Smutná

26. 05. 2018 22:00
Galerie Mladých / Brno-město

TING TAR TID

9. 06. - 2. 08. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

HORTUS: Aleš Růžička

12. 06. - 13. 07. 2018
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Alice Nikitinová / Největší jednička

26. 06. - 29. 10. 2018
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Pavel Topáš Jasanský

28. 06. - 27. 07. 2018
Fotograf Gallery / Praha

Lukáš Machalický, Robert Šalanda: Dvě jsou víc než jedna

2. 08. - 1. 09. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Intervence #11: František Skála – Kostel v domě

20. 09. 2018 - 16. 02. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Roudnice nad Labem

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. - 1. 11. 2018
INI Project / PROSTOR / Praha

Andreas Töpfer: BACKBONE

9. 10. - 23. 11. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Tania Nikulina, Tomáš Bryscejn: VLNĚNÁ ZEĎ, LNĚNÝ OBLIČEJ

9. 10. - 2. 11. 2018
Kontext / Brno-město

Max Vajt: A little place just for You

9. - 30. 10. 2018
Galerie Panel / Praha

Martin Němec: Sýýýr

3. 11. - 28. 12. 2018
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Tomáš Zumr: Syntetik

10. 10. - 8. 11. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Michal Bauer: V křehkosti

17. 10. - 18. 11. 2018
Galerie AMB / Hradec Králové

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Marek Slavík / obrazy

23. 09. - 22. 11. 2015
Ecoart Salon Rolland / Praha – Vinohrady

Interpreter I & Anna Hulačová

11. 09. - 16. 10. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Interpreter I & Anna Hulačová

11. 09. - 16. 10. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Nové silikony

26. 06. - 13. 08. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Aleš Růžička / Dar splínu

3. 07. - 5. 09. 2015
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Prostorografie

11. 06. - 2. 07. 2015
Prototyp / Praha 2

Jan Kašpar: Epic Split

11. 06. - 11. 07. 2015
Divadlo 29 / Pardubice

Fénix v síti

26. 05. - 13. 06. 2015
AZ Tower Brno / Brno-město

Kateřina Kynclová & Vojtěch Vaněk Spící komíny

20. 05. - 14. 06. 2015
Vitrína Deniska / Olomouc

František Skála / TRIBAL

5. 06. - 16. 09. 2015
Fait Gallery / Brno

Velké noci

25. 03. - 2. 05. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Modernita v lidovém. Ateliér designu oděvu a obuvi Liběny Rochové na UMPRUM

26. 06. - 25. 10. 2015
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Velké noci

29. 03. 2015 22:00
Galerie Alternativa / Jihlava

Anna Hulačová a Viktor Takáč: Černé světlo

5. 03. - 3. 04. 2015
Fotograf Gallery / Praha

Aleš Růžička – Mámy balkon, táty stůl

3. 03. - 9. 05. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

František Skála – Zři ke kořeni

24. 02. - 29. 04. 2015
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Anna Hulačová a Václav Litvan – Zuby nebo rohy

25. 02. - 21. 03. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Nebe vysoko nad námi je naše!

18. 02. - 29. 04. 2015
Artwall Praha 7 / Praha

Kateřina Olivová – Labyrinth třpytu a lusthauz srdce

19. 01. - 15. 03. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Milan Bureš – East of Eden

1. - 8. 12. 2014
Photogether Gallery / Zlín

Metaplay, Praha – Tokyo (česká část)

21. 11. - 13. 12. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

Stah

23. 10. - 18. 12. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

ČLOVĚK A DUCH: umění, architektura

13. 09. 2014 - 16. 01. 2015
Klášter Roudnice / Roudnice nad Labem

Aleš Růžička: Prach jsi

3. - 20. 07. 2014
Výstavní síň Benediktinského opatství v Emauzích / Praha 2

Mánesův prapor Jednoty Říp v Roudnici nad Labem (150 let od jeho vzniku)

25. 06. - 13. 09. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Baladické světy Jaroslava Panušky (Z cyklu Počátky moderny)

25. 06. - 13. 09. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

22:22 2

17. 06. - 18. 07. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Vilém Novák: Oni

11. 06. - 8. 07. 2014
Galerie NF / Ústí nad Labem

Vilém Novák: Oni

15. 05. - 7. 06. 2013
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Temná schránka

13. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie KIV / Praha 8

Reliéfy mlčení

11. 10. - 10. 11. 2012
Galerie Montmartre / Praha 1

VLASTNÍ CESTOU

16. 04. - 27. 09. 2010
Centrum současného umění DOX / Praha

Zuzana Žabková “Pro Rrózu”

13. 12. 2013 - 3. 01. 2014
A.M. 180 / Praha 2

Modrá

7. 05. 2012 22:00
Jádro / Brno-město

Alice Nikitinová: Dírky a půlky

28. 05. - 12. 07. 2013
SVIT / Praha

Acuo

16. 10. 2011 22:00
Nezávislá iniciativa / Praha

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. - 8. 12. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Anna Hulačová: Holubičky spanilé

5. 12. 2013 - 4. 01. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

Příběhu se nevyhneš

23. - 26. 04. 2012
Galerie 207 / Praha

Jan Martinec: Tma

2. 04. - 2. 06. 2013
Galerie Mimochodem / Praha

Herbert Brandl

8. 09. - 9. 11. 2011
Rakouské kulturní fórum / Praha 1

Poklady

29. 05. - 22. 06. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

ZÁŘÍ

13. 09. - 30. 10. 2012
Galerie Václava Špály / Praha 1

V noci nejsou strážní andělé, je spánek

2. 12. 2013 - 5. 01. 2014
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Prompted

1. - 30. 04. 2012
artyčok.tv / Praha 7

Kateřina Olivová: Ztratila jsem schopnost otevírat flašky

12. - 30. 03. 2013
3 x 3 gallery / Liberec

Hynek Vacek

30. 09. - 29. 10. 2011
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

KAMERA

15. 05. - 12. 06. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

VÝSTAVA

12. 09. - 1. 10. 2012
Galerie Umakart / Brno-město

Šibeničák jelen, žebrák lišák

29. 10. - 12. 11. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

František Skála: Země hlav

17. 04. - 13. 07. 2012
Galerie Smečky / Praha 1

COMBINATIONS

28. 02. - 24. 03. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Besídka

15. 08. - 10. 09. 2011
Altán Klamovka / Praha 5

Alva Hajn

15. 05. - 21. 06. 2014
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Tetris

5. - 29. 09. 2012
Galéria HIT / Bratislava

Anna Hulačová a Markéta Lisá: Citovaný komediant

23. 10. - 22. 11. 2013
Studio Hrdinů / Praha 7

KOLABORATORIO vol.2

25. - 28. 04. 2012
Máme otevřeno / We are open / Praha 7

A MANUAL OF MOMENTS

24. 01. - 17. 02. 2013
Karlin Studios / Praha 8

SNEAKY VIOLENCE

30. 06. - 21. 07. 2011
Galerie SPZ / Praha 1

Jednou v noci

24. 04. - 15. 06. 2014
Galerie Mimochodem / Praha

London gods

28. 08. - 14. 09. 2012
Mu koncept / Praha 10

Slovo dalo slovo

11. 09. - 26. 10. 2013
MeetFactory / Praha 5

Dvojdřez

14. 04. - 12. 05. 2012
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

AGNIESZKA GRODZINSKA / Saturation Rhythm

23. 01. - 28. 02. 2013
Galerie Laboratorio / Praha 7

Krep`n`Roll

9. 06. - 31. 07. 2011
Galerie Laboratorio / Praha 7

Házení žabek

1. - 25. 05. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jan Filip: “Manifest”

9. 07. - 1. 08. 2012
Galerie Jelení / Praha

ALICE NIKITINOVÁ

21. 08. - 19. 10. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Černý pasažér

26. - 29. 03. 2012
Galerie 207 / Praha

LA FELICITA SOGGETA A LA MORTE

18. 12. 2012 - 12. 01. 2013
Galerie Art / Brno

Angry Pacifist

6. - 25. 02. 2014
Kvalitář / Praha 1

Samuel Paučo, Lyuben Petrov, Jan Pražan: Žádnej ležér

25. 06. - 31. 08. 2012
workshop@y / Praha 7

Radost je cesta domů

21. 08. - 10. 09. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

Une élevation arrondi retirée

16. - 15. 11. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Doteky

4. 05. - 2. 07. 2011
Galerie Aspekt / Brno

Robert Šalanda: Doporučuji

6. 02. - 1. 03. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

JACK

19. - 30. 06. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

O,5mil/destil

20. 06. - 13. 07. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

KŘEHKÉ KINO

24. 01. - 13. 03. 2012
Galerie TIC / Brno-město

ONI

31. 10. - 19. 12. 2012
Galerie Mladých / Brno-město

Williamsburg

31. 03. - 17. 04. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha

Alice Nikitinová: Od věci

15. 01. - 1. 03. 2014
Malá Galerie GAVU Cheb / Cheb

Opak je pravdou

6. 06. - 25. 08. 2012
MeetFactory / Praha 5

Rukama

3. 06. - 14. 09. 2013
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Temná schránka

12. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Banán naskle

10. 12. 2010 - 13. 01. 2011
Galerie města Blanska / Blansko

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jako voda v koši

15. 05. - 6. 06. 2012
Galerie Jelení / Praha

AKCE UMĚLCE

M1: Matěj Pokorný & Jan Štulíř – Mise Julius Silver

12. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Sklad M1 / Praha 7

Komentovaná prohlídka výstavy s Pavlem Vančátem

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Salm Modern #1: Young Scene Challenge part V

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha / Praha

Komentovaná prohlídka: Sofie Švejdová | Andreas Schmitten

15. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

GIRL AND THE SUN

22. 10. 2019 16:10 / 16:10 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

GIRL AND THE SUN

15. 10. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Group exhibition, curated by Karel Císař

14. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Anna Hulačová – Rezidua kolektivizace

2. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pitevna / Brno-město

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Festival Kukačka / Ostrava-město

Symbiont: El Mar La Mar

18. 11. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Symbiont: Thinking Like a Mountain

21. 10. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Michal Bauer – Naslouchat obrazem

5. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Zlín

Třaskavá směs Františka Skály

8. 09. 2019 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Jiří Myszak: Reminiscence

31. 08. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Komentovaná prohlídka Michal Bačák: Ilustrace s umělcem

30. 08. 2019 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Vernisáže v Galerii TIC

6. 08. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Alice Nikitinová

23. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Okoširoko / České Budějovice

Návrat na Krym a projekty Andrii Konontseva

21. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

11. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Michal Bačák: Ilustrace

20. 07. 2019 19:30 / 19:30 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Výživa s umělkyní Karin Písaříkovou

24. 05. 2019 11:00 / 11:00 / Pro děti
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Fantastic Sex/Fantastické pohlaví: Krumbachová, Carter, Ottinger

22. 05. 2019 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Are / Praha

VÝŽIVA

10. 05. 2019 11:57 / 11:57 / Pro děti
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Tomáš Bryscejn – Raiders From the Interspace Vol. 5

2. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Kateřina Olivová: Nora The Sequel

20. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Sympozium ilustrace

13. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Daniela Krajčová, Peter Jánošík: Miesto blízkosti, priestor odlúčenia

4. 04. 2019 00:00 / 00:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

HAKONIWA GARDEN

27. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Podlaha / Ostrava

Kateřina Olivová: Nocturnal Animals

14. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nonstrop / Jihlava

Výživa: Sochařská laboratoř s Andreou Demek

22. 03. 2019 11:00 / 11:00 / Pro děti
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Markus Proschek and Rudolf Samohejl

15. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Pavel Topáš Jasanský

12. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

VÝŽIVA: MDŽ

8. 03. 2019 11:00 / 11:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Terezka Divišová a Karel Štědrý: Krásně vyladěnej prostor

2. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

28. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Jiří Procházka _ Making Memories Making Monuments

15. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Plastic Heart

14. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Compassion Fatigue

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Tomáš Zumr – Modrá smrt / Narcis

15. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Robert Šalanda: Extrémní realizmus

17. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Intervence #4: Anna Hulačová – Přestávky mezi směnami

9. 03. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého

Před tabulí s Pavlem Vančátem – Jak se má pan Talířek?

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Jiří Poláček — komentovaná prohlídka

7. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Ivana Zochová: Room-mate, Studenti ateliéru Přírodní materiály: Situace

20. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Vilém Duha

19. 04. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
SOLO offspace / Brno

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Párty II (druhé narozeniny galerie Monomach)

1. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Monomach / Brno-město

Robert Šalanda: Nadějná kompozice

8. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

METAMORPHOSIS

5. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Rána z opuštění démona

7. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Rudolf Samohejl – Federace vztahů

15. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Výživa! Kojení u zvířat

23. 06. 2017 09:00 / 09:00 / Ostatní akce

Martina Smutná: Prohra

30. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Akční dny Mothers Artlovers v INI PROSTOR

28. - 29. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohatec

6. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

František Skála s MTO Universal v Anežském klášteře

29. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Národní galerie Praha, Klášter sv. Anežky České / Praha

Výstava výtvarné skupiny CLAN a koncert

7. 10. 2017 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Léčení

10. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha

Alice Nikitinová: Někdy na AVU

16. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

JAN KŘÍŽEK A UMĚLECKÁ PAŘÍŽ 50. LET Breton, Duvillier, Dubuffet, Picasso… & Foyer de l´art brut

13. - 27. 11. 2017 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Michaela Roudnická – Pevná linka

6. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Poslední krtonožka

15. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Výživa

12. 01. 2018 10:00 / 10:00 / Ostatní akce

Anna Hulačová & Jana Vojnárová: Paralelní pozdravy

15. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Dead Body of Water

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Anny Hulačové a Jany Vojnárové

30. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie NoD / Praha 1

Martina Smutná: Společně pokosíme, vymlátíme a odevzdáme

26. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Krajina rovina

30. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Jan Martinec: How to stop watching a video that never ends

21. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

OSM

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Nový typ ženy – emancipace a vizuální reprezentace žen za socialismu

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie NoD / Praha 1

Escatología/ Kristýna Hejlová

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídky výstavy Martiny Smutné v Galerii NoD

4. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie NoD / Praha 1

Lyuben Petrov – Fata Morgana

7. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Malba.tečka nr.2

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Martin Matoušek: No limits / The White Room

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Vernisáž

17. 04. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Vernisáž

17. 04. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Fenomenologie v architektuře včera a dnes: Ondřej Beneš, Petr Kratochvíl

23. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Dernisáž výstavy // Martin Matoušek: No limits

20. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Michal Ožibko: Out There Somewhere

25. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 4MAT / Tábor

REALITY SHOW

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Martina Smutná/ Médea

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

TING TAR TID

9. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

HORTUS: Aleš Růžička

11. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Alice Nikitinová / Největší jednička

26. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Pavel Topáš Jasanský

28. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Kateřina Olivová / Kačin kalendář: Léto

10. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
Galerie TIC / Brno-město

Pavel Topáš Jasanský — komentovaná prohlídka

30. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Lukáš Machalický, Robert Šalanda: Dvě jsou víc než jedna

2. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2. - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Rok 1918 a umění v Plzni. Československá samostatnost v historii plzeňského uměleckého života 1914–1938

6. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Intervence #11: František Skála – Kostel v domě

20. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Roudnice nad Labem

Your Favorite Song

25. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FU OSU

17. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Ostrava

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FaVU

3. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Brno

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – AVU

27. 11. 2018 23:00 / 23:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Malíř nepokojů

10. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
artyčok.tv / Praha

Andreas Töpfer: BACKBONE

9. 10. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Tania Nikulina, Tomáš Bryscejn: VLNĚNÁ ZEĎ, LNĚNÝ OBLIČEJ

9. 10. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Prohlídka s kurátorkami Re*creation

13. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Max Vajt: A little place just for You

10. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Martin Němec: Sýýýr

2. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Grand Opening v nových prostorech/Letná

16. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Artrafika / Praha

OE18: Robert Aiki Aubrey Lowe

16. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

Tomáš Zumr: Syntetik

11. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Michal Bauer: V křehkosti

17. 10. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie AMB / Hradec Králové

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Martin Němec: Sýýýr / komentovaná prohlídka

15. 12. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Strašidelné paláce – živá hudba k promítání

4. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018: Ceremoniál

17. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Marek Slavík / obrazy

22. 09. 2015 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Ecoart Salon Rolland / Praha – Vinohrady

Interpreter I & Anna Hulačová

11. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

29. ČIN

25. 06. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Nové silikony

27. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Aleš Růžička / Dar splínu

3. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Prostorografie

12. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Jan Kašpar: Epic Split

12. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Divadlo 29 / Pardubice

Kateřina Kynclová & Vojtěch Vaněk Spící komíny

20. 05. 2015 17:01 / 17:01 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

František Skála / TRIBAL

4. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Modernita v lidovém. Ateliér designu oděvu a obuvi Liběny Rochové na UMPRUM

25. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Dana Balážová & Jakub Kovařík: Krátký barevný záblesk nad vodou se strmými břehy

31. 03. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Anna Hulačová a Viktor Takáč: Černé světlo

5. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Aleš Růžička – Mámy balkon, táty stůl

3. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Anna Hulačová a Václav Litvan – Zuby nebo rohy

26. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Nebe vysoko nad námi je naše!

19. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Hyperbola, hyperrealita

10. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Dernisáž

31. 12. 2014 23:00 / 23:00 / Vernisáže
Klášter Roudnice / Roudnice nad Labem

Milan Bureš – East of Eden

2. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Stah

24. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Michal Kalhous a nefotografie přednáška Pavla Vančáta

20. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Přednášky Herwig Spiegl a Sixten Rahlff

4. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

Aleš Růžička: Prach jsi

3. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Benediktinského opatství v Emauzích / Praha 2

Anna Hulačová a Markéta Lisá: Citovaný komediant

22. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Příběhu se nevyhneš

23. 04. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

COMBINATIONS

27. - 26. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

CENA JINDŘICHA CHLUPECKÉHO – PREZENTACE FINALISTŮ

10. - 9. 11. 2010 / 17:00 / Ostatní akce
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Alva Hajn

15. - 14. 05. 2014 / 15:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Ticho

22. - 21. 09. 2012 / 15:00 / Vernisáže
ProLuka / Praha 10

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY – Torzo | Retrospektiva

3. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Leica Gallery Prague / Praha 1

Prompted

22. 04. 2012 22:00 / 22:00 / Vernisáže
artyčok.tv / Praha 7

A MANUAL OF MOMENTS

23. - 22. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jednou v noci

24. - 23. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Slovo dalo slovo

12. - 11. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

KOLABORATORIO vol.2

26. 04. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Máme otevřeno / We are open / Praha 7

KRÁL SYRAKUSKÝ ANEB SMUTKY ZHRZENÝCH NUDLÍ

13. - 12. 01. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Házení žabek

30. 04. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

VÝSTAVA

12. 09. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Situace 40: Rudolf Samohejl

27. - 26. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Dvojdřez

14. - 13. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

AGNIESZKA GRODZINSKA / Saturation Rhythm

23. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Laboratorio / Praha 7

Robert Šalanda: Doporučuji

6. - 5. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Tetris

5. - 4. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galéria HIT / Bratislava

Glass Excellence – Adéla Krejčová – Detail

27. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Černý pasažér

26. - 25. 03. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

34 x VŠUP – ateliér designu oděvu a obuvi

10. 01. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Alice Nikitinová: Od věci

15. - 14. 01. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Malá Galerie GAVU Cheb / Cheb

London gods

28. - 27. 08. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Mu koncept / Praha 10

ALICE NIKITINOVÁ

21. - 20. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Dernisáž výstavy Tichá žena spojená s prohlídkou

16. - 15. 03. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

LA FELICITA SOGGETA A LA MORTE

19. - 18. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Zuzana Žabková “Pro Rrózu”

13. 12. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Jan Filip: “Manifest”

9. - 8. 07. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Radost je cesta domů

21. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

komentovaná prohlídka k výstavě Tichá žena

7. - 6. 03. 2012 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Situace 31 – Anna Hulačová

18. - 17. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Anna Hulačová: Holubičky spanilé

5. - 4. 12. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Samuel Paučo, Lyuben Petrov, Jan Pražan: Žádnej ležér

26. - 25. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
workshop@y / Praha 7

Vilém Novák: Oni

14. 05. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

KŘEHKÉ KINO

24. 01. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

MLADÉ HVĚZDY

8. 12. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

V noci nejsou strážní andělé, je spánek

3. - 2. 12. 2013 / 17:30 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Situace 27

12. - 11. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Alice Nikitinová: Dírky a půlky

28. 05. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Acuo

17. 10. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Praha

Une élevation arrondi retirée

16. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Šibeničák jelen, žebrák lišák

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Jako voda v koši

15. - 14. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Jan Martinec: Tma

2. 04. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

SNEAKY VIOLENCE

30. - 29. 06. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

ONI

30. - 29. 10. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Slavnostní dernisáž výstavy Slovo dalo slovo

27. 10. 2013 18:00 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Modrá

8. - 7. 05. 2012 / 13:00 / Vernisáže
Jádro / Brno-město

Kateřina Olivová: Ztratila jsem schopnost otevírat flašky

13. - 12. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
3 x 3 gallery / Liberec

Banán naskle

11. - 10. 12. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

KAMERA

16. - 15. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 14. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×