Libor Fára

VÝSTAVY UMĚLCE

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Pavel Korbička: Deflection

Do 28. 04. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Mapy priateľstva

Do 30. 03. 2019 00:00
Altán Klamovka / Praha 5

David Jedlička: Žádné zprávy

Do 14. 04. 2019
Galerie XY / Olomouc

Transformer Milan Langer

Do 26. 05. 2019
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Society of Shame

24. 01. - 24. 03. 2019
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jana Bernartová – Ultramarín extra blue

29. 03. - 28. 05. 2017
PLAC / Jablonec nad Nisou

Pavel Korbička: Taneční kaligrafie

13. 04. - 24. 06. 2017
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Květiny v moři zla – Jiří Straka

1. - 25. 05. 2017
Nová galerie / Praha 2

LEGENDA TOMÁŠ VANĚK

21. - 26. 04. 2017
Galerie Havelka / Praha 1

PATA I.

18. 05. - 22. 06. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Josef Váchal – Satanu

23. 05. - 17. 06. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Jan Vičar / Dívka a trn

1. 05. - 10. 06. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Jako mrkev žiju život v řádu

28. 07. - 3. 08. 2017
Ateliér Síň / Telč

Aleš Zapletal: Permakultura

11. - 21. 09. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Tomáš Vaněk – Particip č.199

20. 09. - 28. 10. 2017
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Jana Bernartová / Červená jako Ferrari

10. 10. - 9. 11. 2017
Strom Art Gallery / Brno

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Pilíře domova

31. 10. - 6. 12. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Daisy Mrázková: Co by se stalo, kdyby…

20. 11. 2017 - 27. 01. 2018
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Není nutno

2. 12. 2017 - 16. 02. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Jan Šerých Y/N

16. 12. 2017 - 28. 01. 2018
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 - 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Domestic Arenas

18. 01. - 17. 03. 2018
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Jana Bernartová: ~ 430–500 nm, ~ 700–600 THz

12. 01. - 8. 02. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Blanka Kirchner – Vrstvy událostí

26. 01. - 8. 03. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Jana Bernartová: Možnost zobrazení

21. 02. - 23. 03. 2018
Video NoD / Praha 1

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. - 28. 02. 2018
Galerie FAVU / Brno

Vladimír Suchánek: Litografické příběhy

31. 01. - 24. 02. 2018
Galerie Hollar / Praha 1

Trójsky poklad

31. 01. 2018 23:00
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Susan Donath: Pravda Láska Ztráta

14. 02. - 28. 03. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jiří Straka – starý přítel: Porcelán Qinghua

14. 02. - 6. 04. 2018
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Jan Vičar: VLČÍ HŘBET / LE DOS DU LOUP

12. 02. - 14. 03. 2018
Galerie Havelka / Praha 1

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Dominika Vyskočilová / in my mind

12. 05. - 7. 06. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Vizuální mytologie | Let Them Eat Chaos (Kate Tempest)

6. 06. - 25. 08. 2018
Galerie Alternativa / Jihlava

BIOTOP CHAOS

6. 07. - 4. 08. 2018
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Heijo Hangen

20. 06. - 11. 08. 2018
Galerie Závodný / Mikulov

PROJEKT PRAVÉ HEMISFÉRY – ALICE FIALOVÁ

8. 07. - 6. 09. 2018
Pracovna / Praha

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. - 20. 07. 2018
Pragovka Art District / Praha

Situace, které se staly jakoby včera

8. - 14. 07. 2018
Galerie Mladých /

Happy End

13. 07. - 17. 08. 2018
lítost / Praha

Svatopluk Klesnil: Chvíle šampiónů

13. 07. 2018 22:00
Fotofestival Uničov / Uničov

Výstava akvarelů

17. 07. - 20. 09. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Alžběta Wolfová: The Most Perfect Bird

18. 07. - 13. 08. 2018
Vitrína Deniska / Olomouc

Basic Pride

24. 07. - 12. 09. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Danica Pištěková: One size fits all

24. 07. - 11. 09. 2018
Pragovka Art District / Praha

Petra Hudcová, Hinda Weiss: Going Places

18. 07. - 16. 08. 2018
Pragovka Art District / Praha

Silke Koch – After Gravity’s Rainbow

24. 07. - 1. 09. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Príbehy z ateliéru

26. 06. - 31. 07. 2018
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Barbora Tydlitátová a Natálie Bozděchová – Izotopy

24. 07. - 10. 09. 2018
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Lukáš Kleberc: Kasiopeja

29. 07. - 18. 08. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2018 – ČTVRTSTOLETÍ

1. 08. 2018 22:00
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Náměstí Práce ve Zlíně a jeho proměny

22. 08. - 28. 10. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Píseň duše. Ruské umění ze sbírek GVUO

31. 07. - 8. 09. 2018
Dům umění / Ostrava

Nevšímejte si nás! Kala Azar a spol.

13. 08. - 6. 10. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

Daniela Klimešová, Susanne Kass, Fredrika Biström: Eroticon

20. 08. - 12. 09. 2018
Pragovka Art District / Praha

Ester Paras, Anna Wyrwa: Le(m)on Incest

1. - 31. 08. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Jana Horálková: 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21

1. - 31. 08. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. - 25. 10. 2018
Bludný kámen / Opava

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

17. 09. - 24. 11. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Návod k použití Jiřího Koláře

20. 09. - 29. 11. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

SONYA DARROW Stezky / Pathways

4. - 24. 10. 2018
Suteren Gallery / Brno

Jana Bernartová, NULA JEDNA

10. 10. - 24. 11. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Oskar Helcel a Martin Netočný: Kino nehraje

14. - 28. 10. 2018
Galerie PZ / Praha 5

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Sound and look of no wood

4. 12. 2018 - 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Aleš Zapletal: Muzeum zítřejšího počasí

4. 12. 2018 - 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Minimal Difference

14. 12. 2018 - 15. 02. 2019
Kvalitář / Praha 1

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Small Talks #3

17. 12. 2018 - 1. 02. 2019
TIC Galerie / Brno

Tomáš Vaněk – PARTICIP č. 197

14. 12. 2016 - 26. 01. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jiří Bouma: Rudiment

8. - 20. 12. 2016
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Tomáš Bachura – Genesis

20. 06. - 8. 07. 2016
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Bílý pokoj / výstava

9. 07. - 2. 09. 2016
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

RISHABH KAUL: Mokrá ráj

21. 06. - 3. 09. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Jana Bernartová – Poměr

8. 06. - 7. 07. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Dominika Cyprová – Arabesky

30. 04. - 10. 06. 2016
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Užitý systém

13. 02. - 15. 04. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Tomáš Vaněk – Particip č. 187

1. 12. 2015 - 28. 01. 2016
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Tomáš Vaněk: Particip č. 186

4. 11. 2015 - 2. 01. 2016
Set Galerie / Liberec

Tereza Fišerová: Lost

31. 08. - 2. 10. 2015
TIC Galerie / Brno

Mezi dokumentem a monumentem

4. 09. - 17. 10. 2015
Drdova Gallery / Praha 3

Tereza Fišerová: Paralelní vesmír / Start up GHMP

6. 05. - 4. 07. 2015
GHMP, Dům U Zlatého prstenu /

Tereza Fišerová / Paralelní vesmír

6. 05. - 4. 07. 2015
GHMP, Dům U Zlatého prstenu /

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Model

18. 01. 2015 23:00
Galerie Rudolfinum / Praha 1

dvojitá dávka umění: výstavy Milana Lasoty a Tomáše Vaňka

19. 01. - 4. 03. 2015
Galerie města Třince / Třinec

JOSEF VÁCHAL. NAPSAL, VYRYL, VYTISKL A SVÁZAL

14. 10. - 31. 12. 2014
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Jiří Hůla: 2013 (Nejvíc kradou zaměstnanci)

14. 09. - 9. 10. 2014
Galerie Makráč / Praha 6

Thoughtforms

17. 09. - 25. 10. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Josef Váchal: Magie hledání

16. 09. 2014 - 3. 01. 2015
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Tomáš Vaněk: Particip č. 178

13. 08. - 29. 09. 2014
PLATO Ostrava / Ostrava

Andreas Müller-Pohle: Coincidences. A Select Retrospective

21. 07. - 27. 08. 2014
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Táborová hra

4. 07. - 23. 08. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Josef Váchal – Mystik neukázněný

7. 06. - 30. 08. 2014
Městská galerie Litomyšl / Litomyšl

Between Steps

13. - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

Anna Horčinová: INPOS

12. 02. - 15. 03. 2014
Photogether Gallery / Zlín

Temná schránka

13. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie KIV / Praha 8

ACCULTURATED

8. 05. - 2. 06. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Dovolenka

4. - 20. 02. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Zakázaný hrad

6. 06. - 21. 07. 2012
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Jan Vrabček: Catering girls

15. 02. - 13. 03. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

52 %

29. 11. - 7. 12. 2011
Galerie AVU / Praha 7

Hugo Demartini…a měl rád ženy

28. 02. - 10. 08. 2013
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Tichý příběh

2. 02. - 2. 03. 2011
Galerie U Mloka / Olomouc

Příběhu se nevyhneš

23. - 26. 04. 2012
Galerie 207 / Praha 1

bude to v pohodě prasata ve vodě

9. 02. - 2. 03. 2014
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

FINALISTÉ CENY OD VÁCLAVA STRATILA

22. 11. - 10. 12. 2011
TIC Galerie / Brno

“Tomáš Císařovský – Erika Bornová”

14. 02. - 18. 05. 2013
Adam Gallery / Brno

“Práce jako na kostele” … jak se rodí knížka?

15. 02. - 24. 03. 2011
de-sign / Praha 7

Particip č. 143 – čas je čára je čas

21. 10. 2011 - 30. 03. 2012
Galerie Na shledanou / Volyně

5x5x5 – Čich

11. 02. - 6. 03. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

Nesnesitelná lehkost

18. - 24. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Metaplay

15. 11. - 8. 12. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Na cestě

3. 02. - 26. 03. 2011
Galerie České pojišťovny / Praha 1

Ikebana B.K.S.

26. 01. - 10. 03. 2012
Galerie České pojišťovny / Praha 1

Ochutnávač vody

9. 02. - 11. 03. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Theatre Mundi

23. 08. - 16. 09. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Diktát

3. 02. - 1. 03. 2011
Galerie Jáma 10 / Ostrava

Fotografie

25. 01. - 21. 04. 2012
Galerie Josefa Sudka (UPM) / Praha 1

ALENA KOTZMANNOVÁ & WILLIAM HUNT: SHIP, SHIP, SLIP and DRIP

24. 01. - 14. 03. 2014
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jurkovičova vila. Historie a obnova

31. 03. 2011 - 17. 03. 2012
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Tomáš Vaněk: Particip č. 158

17. 10. - 8. 11. 2012
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Malby a kresby

3. 02. - 6. 04. 2011
Mázhaus a nadzemí / Plzeň

Dvacet let úspěchů podkomise pro útlum publicity B.K.S.

12. 01. - 4. 03. 2012
Galerie Václava Špály / Praha 1

Tomáš Vaněk: particip č. 174

29. 01. - 2. 03. 2014
Galerie Vzájemnost / Praha 6

EDAZ- grafika

2. - 30. 05. 2011
Café NONA /

Billboards

2. - 19. 10. 2012
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Vidět zvuky – Slyšet barvy

3. 02. - 6. 04. 2011
Mázhaus a nadzemí / Plzeň

Glossodynia

26. 01. - 24. 03. 2012
Galerie Luxfer / Česká Skalice

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Od oka

22. 02. - 19. 03. 2011
Salon Daguerre – Galerie Daguerre / Brno

FREJM BAJ FREJM

18. 09. - 23. 10. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Selfmade

1. - 24. 02. 2011
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Pozice

24. 04. - 30. 05. 2014
Galerie UM / Praha 1

Běla Kolářová (v doprovodu Tomáše Vaňka)

18. 01. - 17. 02. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

Brazil I.: Architektura

3. 10. 2013 - 16. 01. 2014
Kvalitář / Praha 1

Viktor Kolář

10. 03. - 4. 05. 2011
Moravská galerie v Brně / Brno

Martin Blaško a Tomáš Sedláček

2. - 30. 09. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

2 GENERACE

3. - 31. 10. 2010
Zámek Klenová /

UPROSTŘED TOHO, CO JE NYNÍ

26. 03. - 19. 04. 2014
Karlin Studios / Praha 8

ZANECHTE ZPRÁVU

13. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Jan Bezucha

3. 09. - 31. 10. 2013
Galerie Polagraph / Praha 3

Ženské závislosti

23. 02. - 23. 03. 2011
Klub V. Kolona / Praha 8

Andreas Müller-Pohle: Codes&Waters

6. 09. - 13. 10. 2012
Dům umění města Brna / Brno

JAN VIČAR – LES FEMMES IMPRIMÉES

19. 02. - 15. 03. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

Temná schránka

12. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Turingův test v podmínkách imitační hry

20. 05. - 20. 06. 2013
Kvalitář / Praha 1

Voda a čára

7. 02. - 10. 03. 2011
Topičův salon / Praha 1

AKCE UMĚLCE

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Pavel Korbička: Deflection

12. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

David Jedlička: Žádné zprávy

4. 03. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Transformer Milan Langer

14. 02. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

MINIMAL DIFFERENCE komentovaná prohlídka

15. 02. 2019 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Kvalitář / Praha 1

Michal Kindernay: Transformations / Vapors / Melanosis

27. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Society of Shame

24. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jana Bernartová – Ultramarín extra blue

29. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLAC / Jablonec nad Nisou

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Pavel Korbička: Taneční kaligrafie

13. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Květiny v moři zla – Jiří Straka

2. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

LEGENDA TOMÁŠ VANĚK

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

PATA I.

19. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Josef Váchal – Satanu

24. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

HONZA MAŠTERA: WARP 5, 6, 9, 8

12. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Jako mrkev žiju život v řádu

3. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Ateliér Síň / Telč

Aleš Zapletal: Permakultura

11. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Nohama mnohýma Brnama

7. 10. 2017 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Městské zásahy – komentáře

26. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Sobotní akademie pro pedagogy

21. 10. 2017 08:00 / 08:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

Jana Bernartová / Červená jako Ferrari

10. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Strom Art Gallery / Brno

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Prezentace publikace Apocalypse Me / Jan Zálešák

1. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Pilíře domova

1. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Daisy Mrázková: Co by se stalo, kdyby…

20. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Není nutno

2. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Daisy Mrázková – komentovaná prohlídka výstavou

14. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Jan Šerých Y/N

15. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Domestic Arenas

18. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Jana Bernartová: Hyperloop

17. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Blanka Kirchner – Vrstvy událostí

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Jana Bernartová: Možnost zobrazení

21. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Video NoD / Praha 1

Estetika prostoru & Prostor estetiky II.

24. 01. - 23. 05. 2018 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Martina Sedláková: Architektura a architektonika prostoru

23. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Vladimír Suchánek: Litografické příběhy

31. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha 1

Trójsky poklad

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

47. ČIN: Šimon Bureš – Děleno

8. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Susan Donath: Pravda Láska Ztráta

14. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jan Vičar: VLČÍ HŘBET / LE DOS DU LOUP

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Komentovaná prohlídka za osobní účasti umělce: Jiří Straka – starý přítel: Porcelán Qinghua

15. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Komentovaná prohlídka za osobní účasti umělce: Jiří Straka – starý přítel: Porcelán Qinghua

22. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Blanka Kirchner: Pět žen. Jedna věta denně.

22. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Nevan Contempo / Praha 3

OSM

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Berlínský model / | hunt kastner & Arratia Beer: Holly Hendry, Pablo Rasgado, Anna Virnich

17. 03. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Veronika Bromová, Dagmar a Pavel Bromovi — Bromfiles — Rodinná manufaktura

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Bromfiles — Rodinná manufaktura — komentovaná prohlídka

26. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Dominika Vyskočilová / in my mind

12. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Vizuální mytologie | Let Them Eat Chaos (Kate Tempest)

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

BIOTOP CHAOS

7. 07. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Mists of dreams | Doprovodný program k výstavě

4. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

PROJEKT PRAVÉ HEMISFÉRY – ALICE FIALOVÁ

9. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Dernisáž výstavy Chiasmus+ kurátorská prohlídka

5. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Lenka L. Lukačovičová/ Situace, které se staly jakoby včera

10. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých /

Happy End

13. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
lítost / Praha

Christopher Putbrese – Heads

12. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PageFive / Praha 7

Christopher Putbrese – Heads

12. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PageFive / Praha 7

Svatopluk Klesnil: Chvíle šampiónů

13. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

Výstava akvarelů

18. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Alžběta Wolfová: The Most Perfect Bird

14. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Letní kino na Pragovce – FAMU EXPRMNTL

19. 07. 2018 19:45 / 19:45 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dernisáž: Rasmus Søndergaard Johannsen: Lineated Luminary

20. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Basic Pride

25. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Vernisáže na Pragovce / One size fits all & Going Places

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Silke Koch – After Gravity’s Rainbow

24. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Barbora Tydlitátová a Natálie Bozděchová – Izotopy

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Neohrožené Květiny: Fearless Flowers (I Move Through Chicago Like Honey)

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Dolce far niente

2. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Lukáš Kleberc: Kasiopeja

30. 07. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Hradozámecká noc v Jurkovičově vile 2018

25. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Dolce far niente / Kupec benátský / Komplex epopeje

16. 08. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente / Going Places + Teplé léto FAMU v letním kině

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Meet the Artist / Going Places – komentovaná prohlídka & Audioperformance

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Vincent Pianina: La Partie de Cache-Cache * Hra na Schovku

1. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Náměstí Práce ve Zlíně a jeho proměny

21. 08. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Situace 77 : Alena Milevová & Nicky Shushulov / Zeleninová abstrakce

22. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Pavilon / Praha 1

pozpátku

18. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Martin Czeller – Cognisance w/ sound by Urška Savič

16. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PageFive / Praha 7

Nevšímejte si nás! Kala Azar a spol.

14. 08. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Vernisáže na Pragovce: Choreografie zápasu & Eroticon

21. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Ester Paras, Anna Wyrwa: Le(m)on Incest

2. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Světova 1 zahájení – Bod varu

14. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Světova 1 / Praha 8

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Komentovaná prohlídka a prezentace Scattered Rhymes

11. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

18. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Cesta za meziválečnou architekturou do Luhačovic

20. 09. 2018 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

SONYA DARROW Stezky / Pathways

5. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

Korzo Pragovka

10. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Brad Downey – Slapstick Formalism: Process, Project, Object

13. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PageFive / Praha 7

Jana Bernartová, NULA JEDNA

11. 10. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Oskar Helcel a Martin Netočný: Kino nehraje

15. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie PZ / Praha 5

Křest knihy Jany Bernartové NULA JEDNA

29. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Nula jedna – Jana Bernartová / Uvedení a prezentace publikace

14. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Vernisáže na Pragovce / možná přijde i Mikuláš

4. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Minimal Difference

13. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Small Talks #3

18. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Dernisáže na Pragovce

6. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Vaněk – PARTICIP č. 197

15. 12. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Mária Švarbová

17. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Jiří Bouma: Rudiment

8. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Here is here

20. 10. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Here is here

21. 09. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Here is here

15. 09. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Dřevěná robinsonáda

24. 09. 2016 08:00 / 08:00 / Workshopy
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Tomáš Bachura – Genesis

21. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Here Is Here

26. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně / Brno

Bílý pokoj / výstava

9. 07. 2016 08:00 / 08:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

RISHABH KAUL: Mokrá ráj

22. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Jana Bernartová – Poměr

8. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

4 Okna | Ultimátní kompost

11. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Dominika Cyprová – Arabesky

1. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

OpenEye16: Jan Zálešák – Před apokalypsou

17. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Užitý systém

13. 02. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

František Vrána ve vzpomínkách, kolokvium k výstavě

16. 12. 2015 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

František Vrána ve vzpomínkách, kolokvium k výstavě

16. 12. 2015 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Tomáš Vaněk – Particip č. 187

2. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Surfing

13. 11. 2015 16:45 / 16:45 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Tomáš Vaněk: Particip č. 186

5. 11. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Set Galerie / Liberec

Snídaně s umělci

17. 10. 2015 08:30 / 08:30 / Komentované prohlídky
Drdova Gallery / Praha 3

Tereza Fišerová: Lost

1. 09. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Mezi dokumentem a monumentem

4. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Vliv uměleckého vzdělávacího systému na formování umělecké scény

2. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Miloslav Topinka – básník a esejista

16. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Tereza Fišerová / Paralelní vesmír

6. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu /

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Iluze – vize – realita

7. - 8. 02. 2015 / 09:00 / Workshopy
Divadlo 29 / Pardubice

dvojitá dávka umění: Milan Lasota a Tomáš Vaněk

20. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

JEDNO DÍLO / JEDEN SVĚT: Josef Váchal ve sbírkách Západočeské galerie v Plzni

3. 12. 2014 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Výtvarná dílna pro děti a rodiče k výstavě JOSEF VÁCHAL. Napsal, vyryl, vytiskl a svázal

7. 12. 2014 12:00 / 12:00 / Workshopy
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

JOSEF VÁCHAL. NAPSAL, VYRYL, VYTISKL A SVÁZAL

14. 10. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Thoughtforms

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Tomáš Vaněk: Particip č. 178

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Andreas Müller-Pohle: Koincidence. Výběrová retrospektiva.

22. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Andreas Müller-Pohle: Coincidences. A Select Retrospective

21. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Vánoční dílna pro děti a rodiče: Udělejme si společnou knihu pod stromeček

20. 12. 2014 09:00 / 09:00 / Workshopy
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Táborová hra

5. 07. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Orientační základny / Archiv výtvarného umění

14. 06. 2014 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

“Práce jako na kostele” … jak se rodí knížka?

16. - 15. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
de-sign / Praha 7

Tomáš Vaněk: particip č. 174

29. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Martin Blaško a Tomáš Sedláček

3. - 2. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Pozice

24. - 23. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie UM / Praha 1

Dovolenka

4. - 3. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Brazil I.: Architektura

3. - 2. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Andreas Müller-Pohle: Codes&Waters

6. - 5. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

UPROSTŘED TOHO, CO JE NYNÍ

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Tichý příběh

2. - 1. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Turingův test v podmínkách imitační hry

20. - 19. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Between Steps

14. - 13. 08. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Fox & Deer / Praha 6

JAN VIČAR – LES FEMMES IMPRIMÉES

19. - 18. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Na cestě

3. - 2. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie České pojišťovny / Praha 1

ACCULTURATED

7. - 6. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Zakázaný hrad

6. - 5. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Dr. Ben’s Medicine Show

28. - 27. 02. 2014 / 19:00 / Ostatní akce
Skleněná louka / Brno

Diktát

3. - 2. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jáma 10 / Ostrava

“Tomáš Císařovský – Erika Bornová”

13. 02. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Příběhu se nevyhneš

23. 04. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Anna Horčinová: INPOS

12. - 11. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Malby a kresby

4. - 3. 02. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Mázhaus a nadzemí / Plzeň

Křest publikací Aleny Kotzmannové & performance Williama Hunta

9. - 8. 01. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jan Zálešák: Umění spolupráce – křest knihy

7. - 6. 03. 2012 / 18:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Jan Vrabček: Catering girls

15. - 14. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Vidět zvuky – Slyšet barvy

3. - 2. 02. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Mázhaus a nadzemí / Plzeň

Tomáš Vaněk, Avdei Ter-Oganian, Michal Cáb : particip č. 161, 162, 163, autor věc popiska…

18. - 17. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Běla Kolářová (v doprovodu Tomáše Vaňka)

17. 01. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

bude to v pohodě prasata ve vodě

10. - 9. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Selfmade

1. 02. - 31. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Metaplay

15. - 14. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Vyhlášení Ceny od Václava Stratila

25. - 24. 11. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

5x5x5 – Čich

12. 02. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Malá galerie / Ústí nad Labem

Diskuse s Avdějem Ter-Oganjanem

16. - 15. 12. 2010 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Tomáš Vaněk: Particip č. 158

17. - 16. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

PARTICIP č. 129

24. - 23. 06. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Nová scéna ND / Praha 1

Ochutnávač vody

10. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Počátkem může být nula

18. - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Billboards

2. - 1. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Ženské závislosti

23. 02. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Klub V. Kolona / Praha 8

ALENA KOTZMANNOVÁ & WILLIAM HUNT: SHIP, SHIP, SLIP and DRIP

24. - 23. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

FREJM BAJ FREJM

18. - 17. 09. 2012 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×